Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF zraz

Diskuze o všem možném i nemožném.

No tam kde mi povedala, že by sa dalo, tak to je taký pajzel :D tam sa ťažko niekto naje. Ale pivko majú asi, či luxusné to neviem. :D
Cepi, ked budem v PRG, tak ti zavolam a das vediet kde ste.
Ja bydlim na Palmovce, coz je jedna stanice metra od Ceskomoravske, tak me napadlo, ze bysme se mohli sejit tady. Hospod je tu dost :) Nebo se sejdem primo u O2 areny a neco najdem tam?
V sobotu kolem poledne jsem volny, takze :oslava: . Podle metra se zorientuju a snad se s vama ve zdravi potkam. Nevim jestli se dnes vecer nebo zitra dostanu na net tak doufam ze se mi cepik ozve :)
Cepi hviezda STV :D
jakto? :)
Poskytol exkluzivne interview pred vstupom do O2 areny :) Zatial som ho vsak v archive STV este nenasiel. Mozno dnes v sporte :)
Skorpion píše:Poskytol exkluzivne interview pred vstupom do O2 areny :) Zatial som ho vsak v archive STV este nenasiel. Mozno dnes v sporte :)
Čo sa ho pýtali :D ?
supnite videa, fotky, hocico, my sme zvedavi :)
Par fotiek je tu: http://tomasberec.sk/02-Fotografie/2010 ... index.html. Ale nic-moc. Vela som nefotil. Cepi ma ovela lepsie!

Som rad, ze sa nas tam zislo celkom dost. Aspon konecne viem, s kym si tu pisem :)
Stalo to za to! Co clen to pohodar, uz vim proc je tady takova pohodova diskuse (vetsinou). Ogari diky za supr sobotu :oslava:
PS: cepi zklamal :D
com? nepil? :-D
Skorpion píše:Poskytol exkluzivne interview pred vstupom do O2 areny :) Zatial som ho vsak v archive STV este nenasiel. Mozno dnes v sporte :)
Obrázek

ten rozhovor by nezverejnili aj keby som im zan zaplatil :lol2:

edit: akurat som omrkol sportove ozveny na 3jke a hla :D "sme tu a tesime sa na zapas" :D
Joe S. píše:com? nepil? :-D
sa im malilo, ze som im vzal len po 1 kolecku :beee: :lol2:
ehm po zapase mi to veru neklaplo tak, ako som si predstavoval, ale tak kvituje sa, ze sa stretli vsetci ti, ktori sa sa na zapas resp. stretko chystali :thumbsup:

kosicke dresy nevsimat to kamosi :) takze zlava: skorpion, siltovkar Selly, tucniak lubo 8, llavina Redy a moja medvedia malickost - Wejnis, dejf dopijali rundu :D
Obrázek

viac foteciek mozno supnem do hf galerky
Hergot tak tohoto topicu jsem si všiml až ted... škoda kdybych to věděl mohl jsem na škopka skočit s váma... tak kdyžtak příště :)
do p*či do pičič dopi*i prečo ste mi kua nedali vediet za tos tretko v KE? kua kua kua :x :x :x :x
medik911 píše:do pi*i do pičič dopi*i prečo ste mi kua nedali vediet za tos tretko v KE? kua kua kua :x :x :x :x
prepáč, ale bolo to tu takmer mesiac pred tým, než sa to udialo... :?:
prepač ale na HF som nechodil ani trošku.....
medik911 píše:prepač ale na HF som nechodil ani trošku.....
tak prídeš na to ďalšie, dúfam... :smile03: Dohodli sme sa všetci čo sa zúčastnili, že z toho urobíme tradíciu, takže najbližšie očakávame aj vyššiu účasť.
Kdyby bylo v Brně tak bych teoreticky mohl :lol2:
to za všetko može cepo bo mi nedal vediet :-( :sad2: :hroza: :-(
tak ma napadlo, že nejaké stretko môžme zorganizovať v KE počas MS, ak bude záujem... (vidieť naživo CAN, USA, SWE to tiež nie je na zahodenie) Nehovoriac o tom, že kultúrny program pred a po zápase,zanecháva v účastníkoch hlboké a nezabudnuteľné dojmy, že chalani..? :oslava: :smile03:
Walt píše:tak ma napadlo, že nejaké stretko môžme zorganizovať v KE počas MS, ak bude záujem... (vidieť naživo CAN, USA, SWE to tiež nie je na zahodenie) Nehovoriac o tom, že kultúrny program pred a po zápase,zanecháva v účastníkoch hlboké a nezabudnuteľné dojmy, že chalani..? :oslava: :smile03:
Že na zahodenie... :D Ja len kvôli tomu tie majstrovstvá na Slovensku chcem odkedy sa naskytla príležitosť ich organizovať. :) My sme sa už na túto tému bavili. Času dovtedy dosť, uvidí sa, každopádne my sme dohodnutí, to ti môžem povedať už teraz na 100% :smile03: Ale myslím, že aj po novom roku by sa nejaký priestor našiel. Ak bude čas, do mája sa nejaké to stretko zorganizovať môže. :oslava:
fajn, chystá sa viac ľudí, takže ja niečo zmysluplné skúsim pripraviť, ak budem mať tú možnosť (pokúsim sa :frajer2: ) zabezpečím v danom počte lístky a môžme ísť na to... :fan:
:arrow: Možno by nebolo od veci, skúsiť zistiť predbežný záujem, aby to potom nebolo na poslednú chvíľu, aj kvôli ubytovaniu. (s tým bude v tomto termíne asi najväčší problém, tak aby ste poniektorí nezaváhali) Ale urobím, čo bude v mojich silách :) :smile03:
Chill Out, ja som Koňar Vraňare :D Ale áno, pravda, ubytovanie pre ostatných, pokiaľ to bude masovejšie bude vtedy asi dosť problematické. Nuž a na našu spoluprácu o ktorej sme sa minule bavili sa teším a dúfam, že to výjde. Možno nebude odveci ak s poverením budem potrebovať spomínanú pomoc, nejaké dva články by z toho výjsť mohli/mali. :good:
Getzo5 píše:Chill Out, ja som Koňar Vraňare :D Ale áno, pravda, ubytovanie pre ostatných, pokiaľ to bude masovejšie bude vtedy asi dosť problematické. Nuž a na našu spoluprácu o ktorej sme sa minule bavili sa teším a dúfam, že to výjde. Možno nebude odveci ak s poverením budem potrebovať spomínanú pomoc, nejaké dva články by z toho výjsť mohli/mali. :good:
porozprávam s Igorom a dám ti vedieť, ak s tým nebude problém, dám ti kontakt a už si to dohodnete, nech toho nemám na hlave príliš... :)
177 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS