Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPORTOVANIE

Diskuze o všem možném i nemožném.

cepi hento je hokej? :D som ani nevedel. Aj to je celkom sranda, ale stolny futbal ma bavi najviac z tychto hier :) . Na stretavke zadrvime :good: :cool: . Inak aj biliard som dakedy hraval dost casto, ale uz asi pol roka nic :|
hej hej aj ja hram ten isy hokej co cepo.. celkom sranda:).a ten futbalek by som si zahral cepo ak pojdes tak ma ber;) hram obranu:-) a Leci potomh od foto aky mas
arek píše:cepi hento je hokej? :D som ani nevedel. Aj to je celkom sranda, ale stolny futbal ma bavi najviac z tychto hier :) . Na stretavke zadrvime :good: :cool: . Inak aj biliard som dakedy hraval dost casto, ale uz asi pol roka nic :|
... sa chystá nejaká stretávka do budúcna..? :frajer2:
ivan23 píše:
... sa chystá nejaká stretávka do budúcna..? :frajer2:
uz sa chystalo aj viac ale nikdy to nevyslo :thumbsdown:
Ja som sa žiadnemu športu nevenoval aktívne kvôli zdravotným problémom(uvedené nižšie :) ) ale o to s väčším nadšením som sa vrhol na rekreačné.
Viac ma bavia kolektívne športy.
Ako prvý šport som objavil futbal. To bolik časy, aždý deň keď sa dalo pred činžiakom sa nás stretla veľká partia. :cool: A patril som medzi hviezdy. :) Na strednej som začal viac halový futbal. A teraz už iba príležitostne. Musím to napraviť lebo aj zabudnem ako sa to hrá. :oops:
Na strednej ma začal baviť aj volejbal ktorý som predtým nikdy nehral. Uf, tie začiatky. :lol: A nedá sa povedať, že by som v tom bol nejaký dobrý ani teraz.
A na základnej som bol fakt dobrý vo vybíjanej. To je šport. :) Prečo sa to nehrá profesionálne. :lol2: Teda vybíjať som veľmi nevedel ale uhýbanie a chytanie lopty v tom som bol skvelý.
Hral(hrávam) som aj pingpong, bedminton vlastne skoro všetko okrem tenisu. Jediný šport kt. veľmi nemusím je basketbal. Tam som fakt dosť mimo. :D

A teraz k zimným športom. Lyžovanie u mňa nula bodov. V našej rodine sa nelyžuje nikto takže ani ja som nikdy nestál na lyžiach ani iných veciach. Ale raz sa to naučím. :cinka:
A potom je tu hokej. Najskôr hokejbal. Tam sme sa zúčastňovali aj miestneho turnaja pre žiakov ZŠ. Keď sme prvýkrát ako tretiaci prišli, to boli výsledky, 1:23,2:19 a podobne. Nikdy sa nám ho nepodarilo vyhrať ale 2x sme boli druhý. Raz nám cenu za druhé miesto predával Rišo Lintner. Ale posledných 5 rokov už som to nehral.
Potom je tu hokej. Tomu sa venujem stále. Ale iba keď jazero zamrzne. Čo sa však okrem jedného roku stalo vždy. "Zimný štadión" tu nie je krytý a ani nemá chladenie takže je tam ľad vtedy keď na jazere. Možno o nejaký deň dlhšie. Preto tam nechodím. V poslednom čase mám problém zohnať ďalších hráčov. Všetci dajú pred hokejom prednosť :oslava: :dole: . Našťastie sa na mieste vždy nájde skupinka hokeju chtivých ľudí. Na :oslava: stroskotala aj snaha rezervovať si niekde štadión. Jednoducho nie je s kým. :cry:

Čo sa zranení týka tie ma našťastie obchádzajú. Ešte som nemal nič zlomené. U mňa bol skôr problém inde. Astma + alergia na všetky možné kvitnúce veci. A k tomu asi do 10 rokov som býval chorý tak raz za mesiac. Niekedy aj častejšie. A choroba v mojom prípade znamenala takmer s určitosťou zápal priedušiek. Takže mi doktori stále vnucovali papier, že nemusím cvičiť na telesnej ale vždy som ich presvedčil. A k tomu také, že počas peľovej sezóny nechodiť veľmi von. :fucker: Keby vedeli, že som každý deň futbal hral vonku. :biglol:
Naozaj som musel obmedziť šport keď som mal 14. Mal som silný zápal pľúc o ktorom však doktor tvrdil, že je to prechladnutie a 2 týždne ma liečil šumivými tabletami. :roll: Potom na to došli a nakoniec sa na rtg. objavili "podozrivé miesta" s tým, že sa z toho asi vyvinula tuberkulóza. Našťastie nebola. A asi po polroku som zase športoval ako predtým.

Normálne som sa rozpísal.
medik911 píše:za KOlko a 4 palicovy???
kolem 7000-4 palicový :)
Tak taky se pridam :D
Asi od 10ti jsem hraval fotbal za nasi dedinu, hral bych doted lec pracovni povinnosti mi moji hvezdnou :lol2: karieru prekazily. Hral jsem na vsech postech, ale jednoznacne nejvic zapasu jako brankar, myslim ze by se me i neco bylo, ale hlavni je se nejak financne zabezpecit, fotbal jsem bral vzdy jako zabavu, ikdyz prohry nesnasim... Ve 14ti jsem chytal poprve za muze, od 16ti uz celkem pravidelne. Posledni 3 roky stravene v Anglii jsem uz jen v roli divaka, coz se bohuzel projevilo na moji vaze :thumbsdown: Letos planuju ale navrat domu a snad me kluci vemou aspon do becka :D
Ve skole jsem mel rad jakykoliv kolektivni sport ( volejbal, basket, florbal, atd... ), tak nejak mi sly vsechny, ale v zadnem jsem nevynikal. Na hokej jsem lempl, s hokejkou by to jeste slo ale na bruslich jsem totalni nemehlo. Ostatni zimni sporty jdou mimo me, ale rad bych se naucil na snowboardu, ikdyz posledni dobou jsem pekne zlenivel takze nevim ale rad bych no. Pres zimu jeste tak salovka tu mam taky hodne rad, odehral par sezon i turnaju, ale moc jsme toho nevyhrali. Pak jsem strasne rad hraval ping-pong, dokonce se mi jednou podarilo na zakladce vyhrat i nejaky skolni turnaj. Stejne tak nohejbal, pres leto jsme ho drtili snad denne a vecer pak na jedno zahnat zizen.
No a z tzv. hospodskych sportu stolni fotbalek jednoznacne, ale i ten Cepim zpominany hokej je super :good:
sportis sportim sportime tak podobne jak medo futbal dorastenci za bezovce teraz uz acko hokej v zimke celym telom dusou a od minuleho roka aj hlavou moj hrozostrasny pad ktory nikto nevidel no ja som ho dost citil(slaby otras mozgu) ma nepripravil o chut znova sa postavit na korcule :D :D
dalej som sa venoval thayskemu boxu a teraz momentalne MMA alebo ufc rozdiely tam niesu az take velke kto nevie co to je nech mi napise spravu rad vysvetlim a poskytnem par inspirativnych videi :D :D
a co ja viem rekreacne basket dal by som aj americky futbal ale nejak do toho nikoho so mnou netaha ze medo :smile03:
neviem cim to je asi tym ze som dva-krat taky velky jak medo ale neva my sa vzdy dohodneme na pifku na kompromisoch :D :D
a uspechy no snad to ze este som cely zdravy a ze som nemal ziadne vacsie zranenia hlavne z MMA a ufc to je podstata :cinka: :box: :box:
Obrázek
maros píše:MMA alebo ufc
kludne sa da napisat rozdiel medzi UFC a MMA aj sem...
MMA znamena mixed martial arts (zmiesane bojove umenia)...UFC je iba liga v tomto sporte - Ultimate Fighting Championship...ako napriklad aj Pride Fighting Championship alebo Pancrase...

A moje sporty su Kick-Box a Valetudo...
:good: big no ved preto som napisal ze rozdiely su minimalne :D :D jedno je sport druhe je liga v sporte :-P
valetudo? co to je? podla nazvu nepoznam :eek2:
Tak tu som odohral väčšinu svojich hokejových zápasov. :biglol:
Obrázek
Obrázek
Ozaj, viete prekladať nohy dozadu? Ja som sa to ttúto zimu snažil naučiť ale nevyzeralo to najlepšie. :)
ja viem prekladat dozadu aj dopredu dopredu lepsie no ale co clovek narobi :D :D ale ne pohodka da sa povedat ze som vyborny korculiar
ja som dnes bol na treningu, zajtra je trening zas, v nedelu sa am. futbalek bude hrat na poriadne rozmocenom ihrisku, po zapase sa vam mozno odfotim :lol2:
Prekladat viem, ale lepsie mi to ide dolava ako dopravan (ci uz dopredu, alebo dozadu). Mam taky pocit, ze na pravej korculy je divna vonkajsia hrana, takze mi podklzuje. Ale uz som vymenil asi dvojo-trojo korcul a ten pocit je tu stale, takze to asi nebude tym :D
maros píše::good: big no ved preto som napisal ze rozdiely su minimalne :D :D jedno je sport druhe je liga v sporte :-P
valetudo? co to je? podla nazvu nepoznam :eek2:
Vale tudo (portugalský výraz pre „všetko je možné“) znamená boj bez zbraní s minimálnymi stanovenými pravidlami a týka sa najmä moderných turnajov zmiešaných bojových umení (Mixed martial arts - MMA).
aaa zajimave jak dlho sa tomu venujes?to co si opisal v podstate sa da povedat ze je MMA :D
rok a pol...a ano, je to v podstate mma...
Tak v sobotu sme si vyborne zahrali. Zasa sme supera rozdrvili. Mame skratka (aj) lepsieho brankara. Podarilo sa mi dat 4G+4A, co je asi moj najlepsi vykon za posledne roky :clap:
no ja som hrával 4 roky hádzanú, ale raz počas jedného tréningu som si vážne zranil achilovku, takže som mal po mojej úspešne rozvíjajúcej kariére, momentálne ma to opäť láka do haly, no mám problém, keďže chodím na pingpong, ktorý ma vôbec nebaví (hlavne kvôli trénerovi), to budem mať dosť ťažké vysvetliť, že tam nechcem chodiť a že sa chcem opäť venovať tomu, čo ma najviac baví, dokonca aj futbal na ktorý sa dosť nerád pozerám si oveľa radšej zahrám, aj 4-5 krát do týždňa, no a brat mi minule hovoril, že by som mohol pokračovať v jeho hokejbalových šľapajách, takže ja mám dosť rozhádzaný športový život (hádzaná-hokejbal :roll2: )

A ešte ma aj dosť baví florbal, lenže to sa nedá posúdiť aký som proti takým mamtákom čo hrám na telesnej, každý zápas na telesnej dam 6 a viac gólov a to nevravím o asistenciach, mám to dosť ťažké čo sa týka športov v tomto biednom meste
Aj ja sa pochválim teda :-D Ak by som samozrejme nepočítal hokejík, tak podľa mňa je naj. športom plávanie, ktorému som sa venoval od malička. Boli lepšie časy, boli horšie, každopádne som to musel kvôli strednej nechať, ale teraz sa k tomu opäť vraciam profesne, aj keď je to ťažkééé :|

Nejaké moje medajle :frajer2:
Bluesman píše:Aj ja sa pochválim teda :-D Ak by som samozrejme nepočítal hokejík, tak podľa mňa je naj. športom plávanie, ktorému som sa venoval od malička. Boli lepšie časy, boli horšie, každopádne som to musel kvôli strednej nechať, ale teraz sa k tomu opäť vraciam profesne, aj keď je to ťažkééé :|

Nejaké moje medajle :frajer2:
Super :good: Aj ja mám jednu za fucik za 3. miesto a ešte s tímom spoločné dva poháre, akože veľa toho neni, ale to poteší tú medailu od fuciku mám stále pri PC prvá moja medaila :)
aj posledna:-D :good: ale ne aj ja som len sranovdal:_D
medik911 píše:aj posledna:-D :good: ale ne aj ja som len sranovdal:_D
Veru aj asi posledná všetko tomu nasvedčuje :D A nedráždi zas meďo :x ale ne sranda :-P A inač vitaj chlape teba tu v poslednom čase dosť málo vidno, čo si sa do niečoho namočil, alebo je v tom holka :roll: Zatím zdar :wink:
Bluesman -) na ake plavecke discipliny si sa orientoval, resp. orientujes?
ja si idem dat akurat prsiarsky kilometrik + nejake tie metre drobne :)
420 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES