Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Gramatycke okienko

Diskuze o všem možném i nemožném.

Sem piste rozne preklepy co sa tu napisali..
A trosku ,ozete vystrihat "nespisovnych" userov :oops:
maro píše:Sem piste rozne preklepy co sa tu napisali..
A trosku ,ozete vystrihat "nespisovnych" userov :oops:
prva veta ma zniet:Sem piste rozne preklepy, co sa tu napisali..
no ti kokso tu jasne z preklepmi vihram
vyhram
wolf169 píše:no ti kokso tu jasne z preklepmi vihram
:D tak to teda "zreparujem" : :arrow: no ty kokso, tu jasne s preklepmi vyhram
ja si trocha na gramatike potrpim a s jednym kamaratom, co ju ma poslabsiu, sme sa o tom bavili, ez ako je mozne ze slova, ktore vidi 100000 krat napisane a urobi tam hrubku.... tak prve co ma napadlo bolo slovo priezvisko.... zarubal tam hrubku ako brno... druhy kamarat mal zase tyzden v statuse na icq slovo vYtaminy... tak sme sa mu smiali, ze asi chce byt z vitaminov tvrdy chlap :D
canesman píše:tak prve co ma napadlo bolo slovo priezvisko....
Napadnúť ťa môže iba medveď. Ak niekoho napadne myšlienka, tak sa povie napadlo mi/ti/mu atď.
otpust my...
ThrashersFan píše:Napadnúť ťa môže iba medveď.
Z toho vyplyva, ze nie:
Ak niekoho napadne myšlienka, tak sa povie napadlo mi/ti/mu atď.
ale
Ak niekomu napadne myšlienka...
:lol2:
Noo, toto už nezahovorím :)
ako toto ma fakt zamrazilo co napisal WOLF :lol3:
alebo vi to olutujete a mas pravdu chIba to bola ale pre vas lebo mi teraz budeme bojovat ako bicy abi ste sa nedostali pred nas :-P :-P
medik911 píše:ako toto ma fakt zamrazilo co napisal WOLF :lol3:
alebo vi to olutujete a mas pravdu chIba to bola ale pre vas lebo mi teraz budeme bojovat ako bicy abi ste sa nedostali pred nas :-P :-P
aspon vidiet ako to (ne)mysli vazne :D
juuuu tak toto je fakt drsne ostre okienko gramatiky :D :D :D som vazne zvedavy co budete riesit dalej ci nosit slipy alebo boxerky tu uz bolo skuste ci nosit ponozky rovnakej farby alebo kazdu inu :D :D :D mat taketo konicky a pripomienkovat blbosti chlapci zamyslel by som sa nad svojim volnym casom :D :D :D
kua chlapi mali ste povedat ze to nazov Gramatycke okienko je tam naschval tvrde y..
teraz vyzeram ze ja nevem pisat :shock:
myslel som ze si to spravil zamerne ale ked si sa uz prezradil :D :D :D
maro píše:kua chlapi mali ste povedat ze to nazov Gramatycke okienko je tam naschval tvrde y..
teraz vyzeram ze ja nevem pisat :shock:
:lol:

moja robotka, aby sa vedelo o com je rec :frajer2:
mozem napisat par slov, ktore som videl na roznych strankach: mislym, biť (ale myslelo sa to ako nachadzat sa niekde, cize s y, to iste aj tu), milym sa, vyzera, neviem preco, ale automaticky mi to prepise, inac ma byt v tom slove vyzera i
aaaale chlapcy....naco gramatika ? sak pyste jako ja a hotovo :D netreba sa s tím mazlyť a pýsat dve hodini par vyet....... stacy to nabuchat hocyjako a mate to.....no nye ? :clap: :cinka:
palo616 píše:aaaale chlapcy....naco gramatika ? sak pyste jako ja a hotovo :D netreba sa s tím mazlyť a pýsat dve hodini par vyet....... stacy to nabuchat hocyjako a mate to.....no nye ? :clap: :cinka:
v modernej dobe uz daju aj nje
yzy19 píše:
palo616 píše:aaaale chlapcy....naco gramatika ? sak pyste jako ja a hotovo :D netreba sa s tím mazlyť a pýsat dve hodini par vyet....... stacy to nabuchat hocyjako a mate to.....no nye ? :clap: :cinka:
v modernej dobe uz daju aj nje
nje sa píše s mäkkým "j" :smile03:
Slovo pokokot, napriek prvému dojmu nie žiadna nadávka. Slovo „pokokot“ je jedným zo slov, ktorým sa vďaka bohatému fondu slovenského jazyka dá vyjadriť matematická hodnota, ktorá nie je ani číslo, ba ani prvočíslo. Slovo pokokot znamená niečo medzi veľa až nekonečnom. Je to zároveň slovo, ktoré nám, Slovákom, môžu iné... kultúry iba závidieť a môže sa označiť ako skvostný slovenský slovný endemit. :thumbsup:
Já osobně mám rád krásné staročeské slovíčko šukat, pokud se samozřejmě nepoužívá ve vulgárním významu který mu vtiskla moderní doba :)
canesman píše:ja si trocha na gramatike potrpim a s jednym kamaratom, co ju ma poslabsiu, sme sa o tom bavili, ez ako je mozne ze slova, ktore vidi 100000 krat napisane a urobi tam hrubku.... tak prve co ma napadlo bolo slovo priezvisko.... zarubal tam hrubku ako brno... druhy kamarat mal zase tyzden v statuse na icq slovo vYtaminy... tak sme sa mu smiali, ze asi chce byt z vitaminov tvrdy chlap :D
s kamarátom si nemáte čo vyčítať
Joeyho príspevok ma inšpiroval, tak len v krátkosti a rezervovane napíšem, že okrem štandardizovanej jednotky miery "pokokot" je slovenčina bohatá i na tzv. modálne slovesá. Kým slovo fuck sa v anglickom jazyku viaže zhruba so 7 predložkami, ktoré vyjadrujú okolo 15 významov, samotná slovenčina pozná s modálnym slovesom "j*bať" cca hneď 12+ predložiek, pomocou ktorých je možno vyjadriť až okolo 30+ činností, čo považujem za svetový jazykový unikát. Príklady neuvádzam. Radšej. :D

Raz som to spočítal, ale na presné čísla si už nespomínam...ehm, slabšia chvíľka, pravdepodobne :roll: :lol2: Veru, veru, mnohí nám majú čo závidieť na bohatosti nášho jazyka. :lol2:
Getzo5 píše:Joeyho príspevok ma inšpiroval, tak len v krátkosti a rezervovane napíšem, že okrem štandardizovanej jednotky miery "pokokot" je slovenčina bohatá i na tzv. modálne slovesá. Kým slovo fuck sa v anglickom jazyku viaže zhruba so 7 predložkami, ktoré vyjadrujú okolo 15 významov, samotná slovenčina pozná s modálnym slovesom "j*bať" cca hneď 12+ predložiek, pomocou ktorých je možno vyjadriť až okolo 30+ činností, čo považujem za svetový jazykový unikát. Príklady neuvádzam. Radšej. :D

Raz som to spočítal, ale na presné čísla si už nespomínam...ehm, slabšia chvíľka, pravdepodobne :roll: :lol2: Veru, veru, mnohí nám majú čo závidieť na bohatosti nášho jazyka. :lol2:

i mal uviest vsetko :-D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS