Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Historia

Diskuze o všem možném i nemožném.

tak tu mozte pisat nejake perly z historie a mozu byt este aj zo starej stranky...inak,by ma zaujimalo, kolko clenov "starej generacie"-tj uzivatelov,co zazili stahovanie,sa tu este vyskytuje??ja wiem o tychto:arek,openfire,matejko,eman,kele,janik,derryl,alex,kajo,perfecto, chester,norvic,kuko, ja,doktor,seabrook,medik, excellent a wildcelt....ak by tu este dakto bol,tak sa ospravedlnujem :oops: ...ja co si pamatam,tak zmeny su tu poriadne,co sa udiali,vela uzivatelov skoncilo,vela novych prislo...z timov,co si pamatam na azciatku,tak existuje uz len ice cats a blue angels...evil insiders zmenili nazov...a pamatate si timy ako furios lions?ci ice tigers?ci pirates? :D alebo dark raiders???myslim si,ze by sme mohli zaspominat na tieto stare casy,nemali by zapadnut do zabudnutia....a to ja som este nebol pri uplnom zrode fora,sa mi zda,ze forum,na prvej stranke vzniklo dakedy v januari 2006?dakedy na prelome rokov 2005/2006....prestahovalo sa 20.aprila 2006....ja som sa regol dakedy vo februari alebo koncom januara,uz newiem presne...myslim si,ze borci,ako arek,openfire,derryl,eman,alex,janik ci matejko by mohli zaspominat este na starsie casy... :)

Dobra tema canes.Pochvala!
Ja si rad spominam na stare casy.Trocha ma mrzi,ze co sa vsetko udialo(stalice budu vediet o com pisem),ale na dalsej strane,potom by nevzniklo toto super forum.Rad si spomeniem aj na moje manazovanie,zial uz neexistujuceho teamu Dark Riders(ja,starbo,doktor,haddi)Ja som nemal moznost byt v uplnych zaciatkoch toho prveho fora,ale som rad,ze som sa tam dostal a ze teraz som tu.Niektori borci toho pamataju viac.Tak dotoho.
Apropo.Mam dost na .icu pamat,tak ma nastartujte nejakymi zazitkami.... :D :D :D

ja si pamatam zaciatky "zahadneho" medika vtedy....bol v time u pirates so mnou,matejkom a yanom.....a ten chalan nenapisal ani jeden prispevok,proste mal cisto tipy...daco,ako komisarmulen,akurat medik ani smajliky v tipoch nepouzival :D ...koho by vtedy napadlo,co sa z neho vykluje???vlastne ani newiem,kedy sa potom rozpisal...

canesman píše:ja si pamatam zaciatky "zahadneho" medika vtedy....bol v time u pirates so mnou,matejkom a yanom.....a ten chalan nenapisal ani jeden prispevok,proste mal cisto tipy...daco,ako komisarmulen,akurat medik ani smajliky v tipoch nepouzival :D ...koho by vtedy napadlo,co sa z neho vykluje???vlastne ani newiem,kedy sa potom rozpisal...
Canes neuveris ale dovtedy medik ani nevedel ze sa na fore pisu aj prispevky :lol: :lol: ak mi neveris spytaj sa aj matejka a dufam ze to aj samotny medik potvrdi :D

no ty vole :lol: ...ja som vedel,ze sa tym daco bude :D

OpenFire píše:
canesman píše:ja si pamatam zaciatky "zahadneho" medika vtedy....bol v time u pirates so mnou,matejkom a yanom.....a ten chalan nenapisal ani jeden prispevok,proste mal cisto tipy...daco,ako komisarmulen,akurat medik ani smajliky v tipoch nepouzival :D ...koho by vtedy napadlo,co sa z neho vykluje???vlastne ani newiem,kedy sa potom rozpisal...
Canes neuveris ale dovtedy medik ani nevedel ze sa na fore pisu aj prispevky :lol: :lol: ak mi neveris spytaj sa aj matejka a dufam ze to aj samotny medik potvrdi :D
tak tak Open mas uplnu pravdu nic som nevedel ze co sa kde robi iba som vedel ze sa niekde tipuje!pisat som zacal az ked bol v nasom klube ten sknadal ved vy viete co ne??ked sa ma Matejko spytal ci som spokojny s GM len ja som mu odpisal ze mne je to jedno :oops: a potom mi az poslal link na to kde sa pisu prispevky
no ale bolo to tam tiez velmi dobre ked som o nicom nevedel :) no ale tie casy uz tu niesu boli to dobre ale aj zle casy umna to bolo stejne lebo ako som tu uz asi 2krat napisal nic som nevedel co sa tam da robit
OTAZKA CISLO 1:SKADE TO VIE MATEJKO??? :shock:
otazka cislo 2:preco som zahadny????

dobry sme ICE CATS boli vsetci pri vzniku :lol:

Tak ja si uz na to ani nepamatam :sad2: Ja som tiez tipoval na tej starej stranke :?: Uz si ani nepamatam ako to vyzeralo, len nieco matne :D

no chlapi ked sa mi bude chciet tak to tu napisem cele, a dufam ze derryl sa prida :)

arek: ved ty si dokonca najstarsi clen tohoto klanu :lol:
Zacalo sa to netypicky :D bol som na stranke Galaxii a pozeral si nejake prispevky od uĹľivatelov a jeden tam dal link na slovaknhl, kedze hokej.sk nic moc, diskusia na ho**do :lol: hokejportal ani neviem ci uĹľ fungoval.
A tak som sa regol :lol: slusne povedane zaregistroval, v tej dobe oktober 2005 to myslim bol boli na fore štyria useri Hymy(admin), True (ten emigroval do USA :D) arek a Luis a ja som bol myslim piaty.
A tak to vsetko zacalo.
jedneho dna som si povedal, Ĺľe len tak hodim tipy, Ĺľe ci sa niekot neprida a len tak zo zabavy nezacne tipovaĹĄ, nestalo sa, chvilku to trvalo.
Potom sa vsak zacali prihlasovaĹĄ moĹľno o dva az tri mesiace dalsi useri.
Spomeniem, ale nehnevajte ked na niekoho zabudnem, Seabrook, Kuko, Open, Matejko, Janik, Perfecto, Canesman, Eman, Kajo a bla bla bla :lol: dalsi.
Zacali sme teda mohlo nas byĹĄ ale 14 na zaciatok tipovaĹĄ individual, osvedcilo sa to, v druhej sezone sa to este rozrastlo, uĹľ nas bolo okolo 22, ale myslim tych co tipovali, niektori na tipovacku kaslali.
V dalsej sezone januar alebo februar 2006 dostalo pár ludi napad oživiť to a zacať tipovať tymovo a tak sa to rozbehlo na slovaknhl a dalej ench pokracuje arek, na zaciatok staci :D

super derryl,pekny prispevok,kedy prisla na forum revucka mafia v zloteni open,janik,matejko? :) medik-zahadny si bol,lebo sme o tebe nik nic nevedeli, proste bol si s nami v time a ja som ani nevedel,ci si chalan,ci baba, proste nic :) ...

ja si na to spominam celkom dobre a rad.a najviac mi v pamati utkvel arekov avatar-Ottawa Senators,mal si to arek,nie :?:
ja som tam prisiel ked tam bolo asi takych 20 userov,mozno viac,menej,to je jedno.no boli to pekne casy.moj prvy tim bol Eagles a ja som bol stvorka :!: :!: :D timu po hymym,vegovi a derrylovi.neskor ma oslovil eman,ci by som k nim neprestupil,ze mu to poradil open,aby kontaktoval mna.do riti,uz neviem ako sa nas tim volal :( fakt ma nenapada,ale eman ci open budu iste vediet. :) a tak sa vytvorilo silne jadro buducich EI,este k tomu sme si aj velmi dobre rozumeli,hlavne nekonecne rozhovory s openom na skype dlho do noci boli nezabudnutelne :cool:
preto sa k EI urcite vratim :wink:
inak fakt dobra tema,canes 8)

revucka mafia ani presne neviem v priebehu minuleho roku sme zacali tipovat s matejkom a viem ze sa potompridal aj Open a vsetci potom stali pri zrode tohto fora :cool:

Peknje topic, ta historie fora je zajimava :thumbsup2:
Jeden z mala topicum kterej me donutil cist cely ty dlouhy prispevky :cool:
Alex píše:Trocha ma mrzi,ze co sa vsetko udialo
Alex rekni o tom neco :D

KAJO: Aky nas tim? vsak stale to bol EI od zaciatku, nikdy sme sa nepremenovali. Ty si bol clen Eagles a hymy po sezone kontaktoval doktora, tak ked sa o tom eman dozvedel tak sme ta hned zobrali teba pretoze som vedel o tvojom talente, tu sezonu sme jasne boli vo vedeni aj ked Eagles a BA sa s nami stale vo vedeni drzali, potom sa stalo to co sa stalo a viac to ani nechcem rozoberat a prakticky celu skvelu sezonu znicilo, proste nikomu sa uz nechcelo pokracovat, aj forum kvoli tomu stratilo caro a tak sme sa vsetci ocitli tu.

inac ja tiez nikdy nezabudnem na tie chaty medzi kajom, arekom a chesterom, to boli ine haluze :lol: :lol: a dakedy sa k nam aj doktor pridal :D

... taka perlicka... doktor je staly clen fora a je s nami od zaciatku ale videli ste niekedy ze by napisal nejaky prispevok o slovakoch v nhl alebo v tychto sportovych temach? :o

canesman píše:super derryl,pekny prispevok,kedy prisla na forum revucka mafia v zloteni open,janik,matejko? :) medik-zahadny si bol,lebo sme o tebe nik nic nevedeli, proste bol si s nami v time a ja som ani nevedel,ci si chalan,ci baba, proste nic :) ...
Ze baba to urcite :lol: :lol: :lol: :lol: no ale boli to pekne casy vtedy Pirates :( skoda ze uz to tak nemoze byt :(

mas pravdu Open, doktor hoc je stalym clenom fora a tiez patril nie medzi tych upne prvych ale tieĹľsa pridal len tesne po nas ale nejaky prispevok o nasich veru neuviedol, skor do pokecu, sak ked si to doktor preÄŤita, sa bude hnevaĹĄ :D a moĹľno sa polepsi,a le doktor to je alcoholik jak delo :lol: ten ked sa zrĂşba no konic :D Doktor pozna urcite vsetko piatiku sveta :lol:

Senátor Palpatine píše:Peknje topic, ta historie fora je zajimava :thumbsup2:
Jeden z mala topicum kterej me donutil cist cely ty dlouhy prispevky :cool:
Alex píše:Trocha ma mrzi,ze co sa vsetko udialo
Alex rekni o tom neco :D
Sorry,ale myslim si,ze to netreba zverejnovat.Mne osobne ta vec az tak neuskodila,tak nemozem a ani nechcem sa o tom rozvadzat.Ked to budu chciet ini(ktorych sa to viac tykalo) napisat,tak nech to spravia.

Chlapci ja na doktora nedam dopustit,v Dark Riders patril medzi opory!!!! :cool: :D

no chlapi idem na to...len skoda ze si urcite nespomeniem na vsetko

canesman: skvely napad chlape s touto temou. A pamatas si? To ja som ta doviedol na slovaknhl. :) Vtedy sme si pisali SS na FF, lebo ty si tam vtedy pisal provokacne prispevky, a proste nieco som ti napisal a uz ani neviem ako som ti napisal o slovaknhl a ty si tam hned asi na druhy den prisiel, to uz bolo to nove forum, ty si stare vobec nezazil. Si sa tam zaregistroval tusim ako LETSGOCANES, ale vsetci ta aj tak volali canes, tak si si to premenoval na canesman. A inak Evil Insiders boli vzdy EI, oni nemenili nazov, sice chceli.

Ja si tiez este pamatam ako som sa aj ja dostal na slovaknhl...Luis spolu s Collinom nieco o tej stranke spomenuli na FF, tak som tam hned isiel a uz som tam bol navzdy. Bol tusim koniec septembra, alebo zaciatok oktobra, cize moje ucinkovanie v tejto velkej bande datujem odvtedy. Hned som sa skamaratil s hymym, dokonca este aj teraz po tej afere s nim obcas kecnem na icq...fajn chlapik az na tu jednu chybu. Moc si nepamatam kto vsetko tam vtedy bol, ale z tych co poznate asi iba Ja, hymy, Luis, Vego...a stary dobry True, i ked k tomu sa moc vyjadrovat nechcem. Potom prisiel aj Derryl, ktory si tam velmi dobre rozumel s jednou babou ktora tam chodila, i ked ani k tej sa nechcem moc vyjadrovat, mozno aj to bol len preobleceny Hymy :). To boli este casy stareho fora, kde sa ani neregistrovalo, bolo to phpbb ale nie toto ako mame teraz. Ale derryl bol riadny haluzak, si pamatam. Ja neviem presne ako sa zacalo s tipovanim, ale derryl vravi ze on prvy len tak natipoval, tak to asi bude tak. Ale pamatam si to, ze najprv sme veru tipovali len tak pre zabavu a ja som potom hymymu navrhol aj to aby sme si spravili aj sutaz, nejake bodovanie a vsetko co k tomu patri...mozno mu to navrhoval aj derryl, to neviem. Tak sme zacali s tipovanim naostro. To uz si nepamatam ze kto vsetko sa tam zucastnil, bolo to strasne davno :(. Ale pamatam si jedneho uzivatela, ktoreho mi neda nespomenut...starbo...to bol tak user ktory toho vela nenapisal, ale bol srandista...potom si vsak nasiel frajerku a uz nechodil takmer vobec, az ked sa zacalo tipovat timovo tak chodil tipovat. Na toto HF sa len zaregistroval ale viac nic :(. Pocas prvej sezony tipovacky nas tam tipovalo cca 12, ale nepamatam si uz ci tam bol este niekto kto sem aj teraz chodi :oops: (okrem uz spominanych). Tabulku som si zial neulozil :(. Ale mam tabulku druhej sezony...
1. Derryl 138b (278 ) (49.64%)
2. Norvic 126.5b (262 ) (48.28%)
3. arek 118.5b (278 ) (42.63%)
4. Kajo 116.5b (232 ) (50.22%)
5. Vego 115b (271 ) (42.44%)
6. Eman22 108.5b (228 ) (47.59%)
7. Starbo 107b (264 ) (40.53%)
8. Lukas 105.5b (223 ) (47.31%)
9. Andy 99b (206 ) (48.06%)
10. Purda 93b (175 ) (53.14%)
11. pt89 88b (214 ) (41.12%)
12. Doktor 84b (196 ) (42.86%)
13. Alex 83b (188 ) (44.15%)
14. Luis 77.5b (154 ) (50.32%)
15. Admin(hymy) 73.5b (170 ) (43.24%)
16. Kuko 70b (171 ) (40.94%)
17. Janik 60.5b (146 ) (41.44%)
18. Satri 51b (101 ) (50.50%)
19. Kelemantia 49.5b (101 ) (49.01%)
20. Paco 44b (108 ) (40.74%)
21. Matejko 36b (125 ) (28.80%)
22. OpenFire 31.5b (71 ) (44.37%)
23. haddi 31b (82 ) (37.80%)
24. oblak 14.5b (28 ) (51.79%)
25. Beli 10.5b (26 ) (40.38%)
26. pate 10b (28 ) (35.71%)
27. Poteli 9b (31 ) (29.03%)
28. xyrgoz 4.5b (8 ) (56.25%)
29. Legace 0b (2) (00.00%)
Vokoun 0b (2) (00.00%)

sa tam pocitali este aj percenta, skoda ze aj teraz sa nepocitaju :(. Inak Lukas je nas slavny Mr. Perfecto. Vidite este tam chodil aj pt89, ale ten vacsinou len tipoval, ale profutbalisti by ho mohli poznat, lebo chodil na prf. Ked sa pozriete na spodnu cast tabulky, tak tam uvidite trebars keleho, haddiho, janika, matejka a openfirea. Oni prisli pocas tej druhej sezony, ked sa pomaly chystalo nove forum kde sa uz aj registrovalo. Velmi dobre si pamatam na prichod Matejka, moc som ho zo zaciatku nemal v laske, lebo to bol cisty spammer, same somariny pisal :lol: . No a teraz je z neho admin...Janik bol taky isty :D, Openfire bol jediny normalny z Revucej :D. No a Haddi, skoda ho, ze nema uz na toto cas :(, a stale menej aj Kele :(. Eman neviem kedy prisiel, ale ten este tiez na tom uplne najstarsom bol, ten bol tiez cisty spammer, si pamatam ze na forum vzdy kopiroval kompletne clanky z hokej.sk a podobnych stranok, a este bol aj drzy tusim :lol: . A este si spomenme na yana, ten prisiel az niekedy v januari alebo februari, asi ho moc nemusim spominat. Velky fanusik Montrealu, pomerne sa hokeju rozumel, cize zo zaciatku bol v pohode, az potom si to po*ral :D, kedze zacal kydat slovensku repre a nato ze MS su uplne nepodstatne a nemusia sa ani hrat, ze jediny normalny turnaj je SP a OH. Doplnim ze Yano bol Madar :D. Si pamatam ze tam zalozil jednu temu, a na druhy ked som sa prihlasil tak ta tema bola na 8 stranok a vsetky prispevky len o tom aky je kkt :D. Vacsinou mu to davala najavo Revuca :D, a on sa tam este aj pbranoval somar, a vsetci boli pritom proti nemu. Odvtedy tam uz nechodil. A este mi po rozume chodia dvaja uzivatelia, pSa a raider. Ti sem uz tiez nechodia :(. A este ja takych urcite vela, ale nespomeniem si. No a dalej uz moc nebudem pisat, to uz zacala timova tipovacka, tu si uz pamatam takmer kazdy. Ale spomeniem ako k nej prislo....Proste sme tipovali individualne a niekto zapotil len tak zo srandy (mari sa mi ze eman) ze on tipuje vo dvojici s niekym, neviem uz s kym. A ja som potom napisal ze to je dobry napad tipovat v timoch. No a potom sa to uz zacalo vymyslat, proste na zrode timovej tipovacky sa podielal spolu s hymym najviac eman, ja a alex. My 4 sme boli GM prvych 4 timov, kto si nespomina, tak Eagles(hymy, Derryl, vego, kajo), Blue Angels(arek, kelemantia,norvic,andy), Evil Insiders(eman,open,matejko, Mr.Perfecto tusim), Dark Riders(Alex, doktor, haddi, starbo). No a postupne prichadzali novi useri a zakkladli sa nove timy(Green Sheeps BSE :D - luis,janik,purda,pSa), Ice Cats(seabrook, kuko, wildcelt,raider, tusim), Pirates(matejko,canesman,medik,yano) atd...
Spokojne sme tipovali, potom prisla afera, zalozili sme HF, takmer vsetci sme sa premiestnili sem, zo zaciatku som bol adminom ja spolu s openom, no ale nakoniec sa to dost pomenilo ako vidite.
Inak na tie chaty cez skype aj ja rad spominam, dlho do noci, parada. Este zo zaciatku HF nas tam obcas v tom chate aj 8-10 byvalo, to som ani nestihal citat :lol: . Potom boli skvele chaty ako uz niekto spominal spolu s openom, kajom a chesterom, ale to je tajne :D . Jaj stare dobre casy. Neskor som sa skvele skamosil s kukom, keby sa s nim poznam osobne, tak by mi bol ako brat :) . Inak len tak ma napadlo, ze na tomto fore ma vela ludi velky respekt a pritom nemaju ani vela prispevkov...to taka motivacia pre spammerov, respekt sa nebuduje kvantitou ale kvalitou.
A pre tych co prisli len niekedy v poslednych mesiacoch, tak aby ste vedeli, toto je taka stara banda, do nikoho z nich sa neoplati pindovat, lebo stojime za sebou :D (ale su tam aj novsi useri ktori si uz stihli vybudovat dobre meno) : (dufam ze na nikoho nezabudnem :oops: , a nejde to po poradi, len tak nahodne)
arek, derryl, openfire, eman, alex, wildcelt, matejko, janik, kelemantia, Luis(skoda ze uz nechodi), andy(skoda ze uz nechodi), norvic, kuko, chester, canesman, kajo, mr. perfecto, doktor, seabrook, excelent, medik (bez neho by nebola zabava) :D ....tito su proste ti ktori su tu najdlhsie

a este teraz som si spomenul aj tak jedneho kukovho kamosa, erik-cpo (erik-cely podbiel ozraty) :D :D :D, ten bol cisty alkoholik, viackrat sa na fore objavil ozraty, teraz uz sem nechodi, tusim je v cechach(ak si dobre spomina, kuko nech potvrdi).

co dodat, na vela veci som urcite zabudol. Dufam ze este zazijeme kopu skvelych chvil. A zapiste si ze niekedy v lete davame stretavku v HF 8)

edit: 2 kajo: ano, mal som avatar logo senators :oops:

arek-jj,jasne,tebe vdacim,ze som tu,ty si ma tu dotiahol a ja si potom pamatam,ako som vypisoval sustavne na profutbale spolu s openfire-om reklamy na toto forum a tak tu doslo aj dost uzivatelov-master,idefix, sniper,maximus, po dlhom presviedcani aj Joe S. :D a newiem ci nie aj kosican85,ktori tu potom dotiahol vsetkych steelers,ale newiem ci ti prisli na zaklade tych reklam...a pamatam si,ako to bolo,vtedy som tam neprovokoval,ale tusim,ze som ta presviedcal,ci by si nesiel na profutbal, ze to je lepsia diskusia a tak :D ...a ty si napisal daco,ze obcas citas a ze si videl,ze ma zaujima NHL alebo daco v tom zmysle,ale newiem presne...a potom si mi dal odkaz na slovaknhl, nech sa tam regnem...inak,som anmi nevedel,ze pred tym ste tam mali len obycajnu diskusiu,pred tyma,ko ste forum zalozili...ja som si tiez vcelku rozumel s hymym,dokonca ma oslovil,ci by som s nim neurobil rozhovor pre internetovu stranku vtedajsej tipovacej ligy :D ...tak si pamatam,ze som s nim rozhovor robil,to bola sranda-inak,podla mna tie rozhovory by sa mohli obnovit este dakedy :) ...k tomu co si napisal,snad len jedno, ze pirates na zaciatku neboli zalozeni tusim,ked som tam ja dosiel,tak moj uplne prvy tim boli ice cats :cool: ...pirates zalozil az troska neskor matejko a doteraz newiem preco nechal post GM yanovi,ktory bol-aky bol :? ....sezonu v podstate dohraval matejko sam, lebo yano na forum po hadke prestal chodit,o medikovi nikto nic nevedel a ja som tiez nemal uz moc casu...nebyt toho,tak pirates mali velku sancu umiestnit sa v prvej trojke...a veta,ktora sa mi z tvojho prispevku najviac pacila,bola,ze "Inak len tak ma napadlo, ze na tomto fore ma vela ludi velky respekt a pritom nemaju ani vela prispevkov...to taka motivacia pre spammerov, respekt sa nebuduje kvantitou ale kvalitou."
to si povedal velmi pekne a nemozem nic ine,len suhlasit,ja newiem,nech sa senator neurazi,ale hoci ma najviac prispevkov na fore, urcite su uzivatelia,ktori maju mozno aj 3 krat menej prispevkov ako on,ale ich respekt je vacsi-vid napriklad kelemantia...senator,neber to v zlom,ale si ma prvy napadol :)

OpenFire píše:KAJO: Aky nas tim? vsak stale to bol EI od zaciatku, nikdy sme sa nepremenovali.
a mne sa zdalo,ze sme sa volali inak.jaj,uz si spominam,ked sme prisli na tuto stranku,vy ste chceli zmneit nazov.a uz sme aj mali logo,toho kona,ale mne sa to nepacilo :) ,tak sme ostali pri starom EI

canesman:jasne bolo to tak s tymi nasimi SS :cool:
Ale inak tie rozhovory bola parada, ked som robil s derrylom, tak nam to trvalo asi 2 dni lebo sme sa furt nevedeli stretnut :lol:

kajo píše:
OpenFire píše:KAJO: Aky nas tim? vsak stale to bol EI od zaciatku, nikdy sme sa nepremenovali.
a mne sa zdalo,ze sme sa volali inak.jaj,uz si spominam,ked sme prisli na tuto stranku,vy ste chceli zmneit nazov.a uz sme aj mali logo,toho kona,ale mne sa to nepacilo :) ,tak sme ostali pri starom EI
Lightnings Unicorns alebo nieco take

Canes: take nieco by bolo opat super ale vies, musi to robit clovek co ma na to fakt cas aby to nedoflakoval, a neviem ci sa tu taky najde, myslim ze arek to mohol robit aj chcel ale potom sa toho vzdal

ak mi date cloveka,s kym mam robit rozhovor,tak to mozem v pohode spravit aj ja,ked mi poviete...

canesman píše:ak mi date cloveka,s kym mam robit rozhovor,tak to mozem v pohode spravit aj ja,ked mi poviete...
hej len kde to vycapis, ked neni web. aj ten mal mimochodom uz urobeny arek :D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES