Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CHORCHE - Posledne Zbohom...

Diskuze o všem možném i nemožném.

petrik píše:mam pre vas pani smutnu spravu :cry2:

podla mojich informacii najvacsi fanusik chicaga akeho som poznal (aj ked len cez internet), jedinecna a mnohymi nepochopena osobnost, unikatny clovek vystupujuci na webe pod nickom chorche zahynul v piatok v noci pri automobilovej nehode :shock: :cry: :cry: :cry: :plac:

http://topolcany.org/goodbye-chorche-vt936.html

odpocivaj v pokoji chorche, budes mi chybat :bye2: :bye2: :bye2:
vieceri ste asi nad jeho hokejovymi "nazormi" len krutili hlavami a obcas vas nimi mozno aj pekne vytocil, ja som si vsak vzdy vedel urzat dostatocny nadhlad na tom aby som sa na nich vyborne zabavil...
myslim ze sa na tom bavil aj on sam

skoda ze uz ma nikdy nerozosmeje
a do pi*e :fnuk: ja som tiez snim nevichadzal najlepsie ale s\velka skdoa ho mal aj dobre nazory kua fakt rpeco o zivot prichadzjau malid ludia/?????
Cest jeho pamiatke!!! tu bdue stale :ee:
-tak to je velmi smutnééé :cry:
moc se mu omlouvám za to co jsem mu zlého řek tu na fóru :cry: odpočívej v pokoji :(
-upřimnou soustrast jeho rodině a jeho nejlepším kamarádům....ŽIJEŠ TU S NÁMA.... :poklona2:
NIE..NEVERIM..
Žiaľ, aj takéto veci sa stávajú a každého to z nás postihne. Rozdiel len je v tom, že každého v inú dobu.

Chorcheho to zastihlo v túto dobu, keď bol mladý človek, keď mal toho ešte veľa pred sebou. Žiaľ, tragédie sa stávajú a jedna z nich zastihla i neho...

Jeho známym, blízkym a priateľom by som preto rád vyjadril úprimnu sústrasť.
Sbohem chorche. I když je fakt, žes mě vždycky štval, budeš tu chybět :'(
no tak na toto nemam slov. Ja som s nim vychadzal dobre, pisavali sme si aj na icq, i ked v poslednej dobe velmi nie...
odpocivaj v pokoji
nebol som s chorchem zrovna kamarat ale nikomu nic zle neprajem. je to smutne.
-Moc som ho nepoznala,ale takto ako blesk z jasného neba...z ničoho nič... :cry:
-Mi prišlo na um že i mňa na rohu cesty niečo také môže postretnúť...:?
-Nemám slov... :?
chorcheho jsem znal už předtím než jsme se dostali na Hokejforum.Byl to vlastně první člověk, se kterým jsem o nhl diskutoval na internetu. Taky jsem z jeho názory někdy nesohlasil, ale my jsme spolu většinou vycházeli.
SBOHEM CHORCHE
ach..zbohom...odpočívaj v pokoji
kuadrat,toto snad nie je mozne...ja som s chorche spociatku tiez moc nevychadzal,ale neskor patril dokonca k mojim oblubenejsim userom...toto je strasne... rest in peace!
cepi píše:user chorche inkasuje BAN :!:

:penalty:

..dodam k tomu len tolko to, ze v jeho pripade sa nejedna o 2 minutovy pobyt na "ban_trestnej" lavicy ..
..preco si si chorche vybral dozivotny"BAN"..preco..
:fnuk: :fnuk: :plac: :fnuk: uz ani ten dozivotny :-( :sad2:
pekne gesto s tym "R.I.P. chorche" v zahlavi stranky :thumbsup: :|
ocenujem webmasterov
Moc som ho nepoznal, ale aj tak ma táto správa zasiahla.Keď zomrie mladý človek, ktorý má mať celý život pred sebou, je to vždy veľmi smutné.Vtedy si človek uvedomí, aká krehká je hranica medzi životom a smrťou a zamyslí sa nad svojim životom ,čo je dôležité a čo zas nie. :cry: Chcem sa aj ja, s ním touto cestou rozlúčiť a jeho rodine a známym, vyjadriť úprimnú sústrasť. Odpočívaj v pokoji chorche. :bye2: :fnuk: :fnuk: :plac:
No wow,to je fakt sila.Naozaj ma to zaskocilo a aj ked som ho osobne nepoznal a mnohi s jeho nazormi nesuhlasili,patril k nam!!!!!!!Bol clenom nasho fora.JE velmi smutne,ked zomrie mlady clovek,najma takto zbytocne...ach jaj.....R.I.P. Chorche!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=kVwtNLSOndc
ku*va,tak to jsem v šoku!FUCK,to je teda nářez!!!Chorche,proč???Odpočívej v pokoji chlape,budeš mi chybět!!! :verysad: :rozlucka:
:shock: Nemůžu tomu uvěřit!!!Příbuzným chorcheho vyslovuji,,Upřímnou soustrast!!!To je opravdu tragedie!!! :cry2: :cry2: :cry2:
Bude ale chybět i nám fandům pro svůj osobitý styl psaní a svérazný humor!!!!
Chorche odpočívej v pokoji!!!!!!!
chorche vystupoval na ICQ pod nickom sigma..par utrzkov z nasich poslednych debat..

sigma ‎(7. 6. 2008 18:56):
Hey, cepi, we need to talk.... Najprv zvolna.... Mas cas? Ako sa mame?

sigma ‎(11. 6. 2008 18:43):
cau, trpaslik!

sigma ‎(11. 6. 2008 18:46):
Dor riti. Kedy tu budes poriadne? Teda ak nebudem na pive? Hm?

cepi ‎(11. 6. 2008 18:47):
dam vediet :)

sigma ‎(11. 6. 2008 18:47):
Jaj. Daj. Aspon sa skusim prisposobit.

cepi ‎(11. 6. 2008 18:47):
fuu, tak aj zajtra niekedy, piatok, ak tu budem tak ma bude vidiet :)

sigma ‎(11. 6. 2008 18:48):
Jaj, daj denny cas, poobede, vecer, rano...?

cepi ‎(11. 6. 2008 18:48):
aj, aj ,aj, aj :D

sigma ‎(11. 6. 2008 18:49):
Aha. A kedy z toho budes mat cas na aspon 15-minutovy rozhovor?

cepi ‎(11. 6. 2008 18:56):
ak tu budem a ty taky neni problem

sigma ‎(11. 6. 2008 18:56):
Jaska, sme dohodnuti :) Inak gratulujem k vyhra Ozranjes. Boli skratka lepsim timom :thumbsup:



sigma ‎(15. 6. 2008 21:47):
Preco nemam pristup na hokejforum? Staci jedna odpoved, beztak som na dne, nepotrebujem uz dalsie rany, skratka ma tam pust.

cepi ‎(15. 6. 2008 21:47):
ehm, nevies preco nemas pristup, kua skoro zabudas chorchiku :roll:

sigma ‎(15. 6. 2008 21:56):
Pockaj, ak som spravil chybu v teme Chara, tak si ju priznam za cenu, ze ma byt naplnena spravodlivost. Problem mam s jednym velmi konkretnym uzivatelom. A TEN UZIVATEL (a jeho nick nie je chorche) urobil chybu. Myslel som, ze som dostal stop za jeho sprostost. ON mal byt potrestany. Minimalne mu zmaz prispevok a bude to koser....ak tam budem aj ja, pravda.....

cepi ‎(15. 6. 2008 22:04):
uvidime co bude, zatim to neries, ok :)

cepi ‎(15. 6. 2008 23:17):
no nic chorche balim, priste jo, zatim sa drz

sigma ‎(15. 6. 2008 23:20):
pekne sny.

...tieto boli posledne..

sigma ‎(26. 6. 2008 21:32):
Salus!

cepi ‎(26. 6. 2008 21:40):
trance, hmm, zdarec

sigma ‎(26. 6. 2008 21:41):
Sak pochopitelne, akurat mi ide ASoT 358, ak take pocuvas, daj si link di.fm Co? Jak sa dari Rusaakom?

cepi ‎(26. 6. 2008 21:43):
jj matriosky sa drzia 0:0 zatim, polcas..a koho riesis?

sigma ‎(26. 6. 2008 21:45):
Burena, KONECNE ho pocuvam v priamom prenose.

sigma ‎(26. 6. 2008 21:49):
ASoT: Stvrtok od 20:00 do 22:00 na di.fm a najlepsia radioshow vobec v nedelu od 20:00 do 22:00 na puredj.com - To nevynechaj, to schova do vacku celeho Armina aj s kamaratmi.... Moje tipy.

cepi ‎(26. 6. 2008 21:51):
uvidime, fajn, zacal II polocas, zatim

sigma ‎(26. 6. 2008 21:52):
Upocujes. Na rovinu vravim, ja som bol zakazdym (okrem poslednmej soboty, ked bol tribute to SHah) v pixi. Neskutocne dobry je tan mlady Holandan.... Veru, veru, Shah by ho mal pretlacit a DJ Mag Top 10 ho neminie

...ta debatka skoncila tak nijako a dalsia uz zial nebude.. :ee:
zbohom chorche :ee:
na nhl.cz fore boli 3ja taki skalni, NHL kecalkovia..leci, cepi, chorche..je mi tak vselijako, ked ten "treti" uz nie je.. :sad2:

:rozlucka:
to je velka skoda,ja som s ním nemal žiadne nezhody...česť jeho pamiatke :(
Nemám slov... :cry: .
Je to velmi smutné... :(...jeho rodině přeji upřímnou soustrast...jeho svérazné příspěvky tady budou chybět...odpočívej v pokoji Chorche :cry2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES