Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Domaci maznacikovia (zvierata)

Diskuze o všem možném i nemožném.

Radši jsem napsal do závorky zvířata aby jste tady nepsali kdovíco :lol2: . Máte nějaké své domácí zvířátko? Nebo nějaké hospodářské zvíře? Ať už to vezmete tak či onak, neváhejte a dávejte příspěvky. :wink:
Jo,máme doma malého džungarského křečíka,je to mazlík od dcerky a jmenuje se Kikina :wink:
Obrázek
no tak ja mam dvoch psou
chiuau galinu
Obrázek
a nemeckeho ovciaka brutusa
Obrázek
ja mam 2 sestry a mozno este dake pavuky :)
tak ja mám 2 psy
Nasi 2 psi.Lepsie fotky bohuzial nemam.
Obrázek

Obrázek
Fat Schwolco píše:ja mam 2 sestry a mozno este dake pavuky :)
Fuj pavuky, daj fotky pavukov. Ja by som to doma nezniesol, keby to uslo a behalo po dome.
ja mam tiez pavuki na zachode ale fotku nedam lebo sa mi ich nechce hladat :lol2: :lol2:
my máme hodně pavouků u babičky ve sklepě :D :lol2:
kedže ja bývam pri potoku tak tu mam každe leto brutalne vela komarov ktore samozrejme zabíjam..takže tu mam aj peknu zbierku na stenach...normalne že su to trofeje moje lovecke :D
debil píše:
Fat Schwolco píše:ja mam 2 sestry a mozno este dake pavuky :)
Fuj pavuky, daj fotky pavukov. Ja by som to doma nezniesol, keby to uslo a behalo po dome.
to len take ze mozno volade v kute buduu... ak pohladam dake, odfotiim :cool:
som myslel ze mas take tie tarantuly.
Ja mam takeho psa....ani neviem co to je za rasu. Ale volam ho "maly vlcak" :D

Obrázek

Volakedy som mal aj andulky (8 az 30) a inych papagajov. Ale to som este nemal fotak, takze foto nieto.
Foto mám, ale zabrala by to dvojnásobek šířky tohohle fóra.Takže jen slovy: máme kocoura Honzu další dvě kočky a brácha má doma dvě myši. :D
Skorpion píše:Ja mam takeho psa....ani neviem co to je za rasu. Ale volam ho "maly vlcak" :D

Obrázek

Volakedy som mal aj andulky (8 az 30) a inych papagajov. Ale to som este nemal fotak, takze foto nieto.
hhe vlcak krizeny s civavou :D ale peknyy je :cool: aaa Martin, daj sem aspon fotky tych mysiii :P
ja sem napisem akých my mame doma domacich maznacikov ale niektore z nich su mojej mami a moje a podobne takze doma mame 3 psov 3 macky a 1 skrecka :biglol:
Obrázek
Aida, ked bola este mala... :frajer2:
Fat Schwolco píše:aaa Martin, daj sem aspon fotky tych mysiii
Problém je v tom, že ted nemáme foťák a ještě nedávno jsme myši neměli, ale můžu Ti je popsat, jsou takový bílý, hubený, s dlouhým ocasem a rádi běhají v kolečku :D . Ne, tak jednu mačku(kočku) sem můžu dát, ale to by zabralo strašně místo, zkusím to aspoň s odkazem.... tak tady je kocour Honza na seně. Je to asi půl roku starý.
http://img246.imageshack.us/my.php?imag ... 363os0.jpg
mam doma bieleho, stredne velkeho, ustekaneho, agresivneho, pritulneho, spolocenskeho, milovaneho, hraveho psika Benyho, nerozoznatelnej rasy, tzv. bastarda, narodeneho 4.11. 1999 :) Dostala som ho medzi Vianocami 1999 az Novym rokom 2000 :)
Ja som v lete si kupil Boxera cisty re*ard ale krasny.A mam este Nahaca myslim psa.
ja no moja sestra chova doma zajaca :-D a inac jazvecik a vlk uz je death :( :( :( :(
Tak my máme černého kokršpaněla, zakrslýho králíka a v létě k nám přišla kočka!
mame dvoch jazvecikov, jeden je moj a druhy bratov, obi dvaja su kratkosrsti a mali by byt aj tipu standart, no tej moj je trosku vacsi, ale len trosku
Ja mam doma jazvecika kratkosrsteho este som mal jazvecika hrubosrsteho ale ten pred 6 rokmi zdechol :cry:
Driver 521 píše:Ja mam doma jazvecika kratkosrsteho este som mal jazvecika hrubosrsteho ale ten pred 6 rokmi zdechol :cry:
nedas fotku? aj ja by som sem dal
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS