Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Skola

Diskuze o všem možném i nemožném.

Tak nakoniec moje vysvedčenie bude krajšie ako som si myslela :D
Ja by som mal mať samé jednotky, ale ešte netreba predbiehať skutočnosť, pretože sme včera písali písomku z MAT a tá mi asi moc nevyšla.
No tak kdyby mi na vysvedceni zalezelo tak bych byl nastvany (ackoliv to bude moje prvni-druhe nej vysvedceni na teto skole), ale nastesti mi to je celkem fuk. Mel jsem mit dve trojky a nakonec budu mit trojky ctyri a to zcela nezaslouzene. Ze zsv (zaklady spol. ved=D) jen kvuli tomu, ze ucitelka je totalne hloupa, hloupejsi jsem jeste nevidel a to myslim zcela vazne, nikdo ve tride ji ani vazne brat nemuze, kdybych tady mel psat, co vsechno dela, tak by to bylo na dlouho.

Z cestiny nemam jednicku nebo dvojku (znamky mam mezi 1-2), ale trojku kvuli uprave sesitu. Coz mi prijde na stredni skole skutecne smesne....No ale i tak jsem spokojen. Nejvtipnejsi aspekt je, ze mam 1z latiny,anglictiny a nemciny a trojku z cestiny- to mi nejde na rozum :lol:.
No pekne,ale tak keď si spokojný to je hlavné :D
Včera jsem dal svoji poslední zkoušku, tak se teď budu pár měsíců flákat a v červnu mě čekaj státnice. A pak snad ze mě bude ing. :D
piatak? :D

mna caka pisanie bakalarky, ale sa mi nechce :hroza:
Nejlepsi bylo predavani vysvedceni, tridni prej: tak co myslis ze mas a ja na ni ze mam 2+2trojky (2co mam mit a dve co ne), ale ze se to opakovat nebude, ze se s ucitelama parat nebudu a ze z tech dvou trojek udelam jednicky i kdybych ty ucitele mel znicit. A tridni mi na to rekla, ze mam dobrej pristup :lol: . A jeste jsem ji vyjed vsechnu cokoladu co tam prinesla. Navic odchazel reditel ze skoly, cekal ze mu vsichni budou tleskat jak neco a tam jen ticho, popr slabsi potlesk, ten koukal :lol3: .
Tak prvý polrok tretieho ročníka mám úspešne za sebou :D Len nechápem načo rozdelili vysvedčenia na dva papiere :?
Kika píše:Len nechápem načo rozdelili vysvedčenia na dva papiere :?
Však to je lepšie :D. Aspoň nikto nebude vedieť, čo som mal na polroku :D.
kanter píše:
Kika píše:Len nechápem načo rozdelili vysvedčenia na dva papiere :?
Však to je lepšie :D. Aspoň nikto nebude vedieť, čo som mal na polroku :D.
Nám hovorili, že na koncoročnom budú aj polročné známky... :wink:
Inak to dopadlo veľmi dobre :-), len či to tak dopadne aj na konci roka.
Na moje prekvapenie som prospel s vyznamenaním a naviac ako jediny chalan z triedy (a to na mňa doma čakali, že donesiem trojky) :-D ..
Tak idem sa pochváliť aj ja :lol: . Tento polrok síce nebol zlý ale ani najlepší ale mal som dvE štvorky :wink: . Premňa je to celkom priateľné nato, že si knihy do školy nemením :?
Steven píše:Tak idem sa pochváliť aj ja :lol: . Tento polrok síce nebol zlý ale ani najlepší ale mal som dva štvorky :wink: . Premňa je to celkom priateľné nato, že si knihy do školy nemením :?
Čo si mal zo SJ ,,dva štvorky,, :D ?
Nabby píše:
Steven píše:Tak idem sa pochváliť aj ja :lol: . Tento polrok síce nebol zlý ale ani najlepší ale mal som dva štvorky :wink: . Premňa je to celkom priateľné nato, že si knihy do školy nemením :?
Čo si mal zo SJ ,,dva štvorky,, :D ?
No uz vieme, ze jedna stvorka bola zo slovenciny :D Ta druha je zatial zahadou...
No to by ste sa cudovali ale zo slovenciny som mal dvojku :lol2: . Prva stvorka z matematiky a dalsia z chemie :lol:
Steven píše:No to by ste sa cudovali ale zo slovenciny som mal dvojku :lol2: . Prva stvorka z matematiky a dalsia z chemie :lol:
Nevieš chémiu :?: :scare: A ťaháky sú na čo :D.
kanter píše:
Steven píše:No to by ste sa cudovali ale zo slovenciny som mal dvojku :lol2: . Prva stvorka z matematiky a dalsia z chemie :lol:
Nevieš chémiu :?: :scare: A ťaháky sú na čo :D.
Nie vždy sa dajú využiť. Ja som mal z chémie jednotku hlavne vďaka ťahákom, no nás učí učiteľka, čo má cez 65 rokov a keď nemá okuliare, tak chodí so zatvorenými očami, no aj tak vidí pomaly lepšie ako ja. Je to ťažké používať ťaháky, ale zas druhá varianta je, že Steven si asi ani tie nerobil. Keď nemám ťahák, tak použijem zošit.
Ja som mala jednotku z chémie za to,že mi ju dopísal :D
Ja som mal z chémie dvojku a to som dostal na začiatku roka guľu :D z testu.

Dosť zvláštne to kontroloval: v jednom príklade boli tri správne odpovede (a,b,c) a ja som označil d. No neuveríte, čo sa potom stalo: napísal mi, že tam mám štyri chyby :lol2: :lol2: :lol2:.
kanter píše:Dosť zvláštne to kontroloval: v jednom príklade boli tri správne odpovede (a,b,c) a ja som označil d. No neuveríte, čo sa potom stalo: napísal mi, že tam mám štyri chyby :lol2: :lol2: :lol2:.
ale máš. Tri za to, že si neoznačil správnu odpoveď a potom jednu za to, že si označil zlú. Darmo nariekaš. Ak by si označil len a a bodoval by to tak, že máš všetko - tak 1b a nemáš niečo dobre tak 0b, tak by sa sťažoval, že ja som aspoň označil jednu správu odpoveď, ale bodované je to tak akoby si nemal označené nič. Čiže je to náhodou veľmi dobre ohodnotené.
Kdyz uz jsme u chemie, tak dnes chemikarka po tom co videla muj test: " Pane pavle, v tomto pololeti to spolu vytahneme na jednicku " :lol: . Pritom ve druhaku jsem mel 4ku, ve tretaku dve trojky a to jeste tak tak, a ted jsem mel dvojku. Se me ptala jestli sem se takhle zlepsil ve vsem :lol: . Problem, ze na to jednicku uz fakt nemam, jeste k tomu kdyz na uceni ani nemam moc cas :lol: .
Tak najbližšie dva dni budú,čo sa profesorov týka,veľmi pestré :D
Štvrtok:prvá voľná,Takáč,Filovkinová,Takáč,Filovkinová,Bíňovská....ale to len výnimočne :|
Piatok(ako každý makový):Mako,Maková,Maková,Mako,Maková,Bíňovská :-O :D
Tak jsem dnes uspesne slozil ustni maturitni zkousky :-) Informuji nechlubim se :-D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO