Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Čo plánujete na Silvestra ?

Diskuze o všem možném i nemožném.

Takze, aky program mate na posledny vecer tohto roku? Dufam ze nie len bezhlavo sa opiť :D
mala som krasne plany, ktore tuto chvilu stroskotali, takze ako kazdy Silvester sa budem nudit, uz to citim v kostiach
Pozerať zápas Atlanta - Boston :).
no ani sam neviem ale asi volade pojdem na nejaku chatu alebo kde
ThrashersFan píše:Pozerať zápas Atlanta - Boston :).
s vodkou v ruke :clap: :clap: :clap:
Ja robim do 8.-9. vecer a kedze posledna lod domov mi odchadza o 7. (uzavierka pristavu kvoli ohnostroju), tak zostanem v meste. Skusim sa dostat niekam, kde bude dobry vyhlad na Opera House a Harbour Bridge, ak sa mi to vobec podari, lebo o 9. vecer to uz bude viac-menej beznadejne natrieskane.
kacora sama rozhodne nebudeš...take super diveča nesmie byť...
arek píše:
ThrashersFan píše:Pozerať zápas Atlanta - Boston :).
s vodkou v ruke :clap: :clap: :clap:
jasneee TF (ThrashersFan) bude po tomto matchi zapijat zial :P vodkou to pôjde jedna basen :lol2:
psst TF, poprosim Ta pak o nejake to po zapasove summary :frajer2:
Hannu píše:kacora sama rozhodne nebudeš...take super diveča nesmie byť...
jeeeej, ta to hezka romantika Obrázek tak si ju uzite :smile03:

:angel: mno a co sa tyka mna...smer Vietnam.. :oslava: prave dnes som sa dozvedel blizsie Silv. info, smer Inovec, dakde pri ukraj, hraniciach (ludo myslim na Teba :D pocet cloviecikov cca 47.. :eek2: to je sice pekne, ale ako to tak vidim, takych 30 bude muzskeho razenia Obrázek dalsie pariky :x a malicky zvysok zienky, no snad zienky :D ale mf, dole pôjdem tak ci tak :cool: vyzera to tak, ze pôjdem len na 1 den, nie na 2 ako som planoval..ma to svoju logiku, ale to uz tu riesit neriesim :)
hannu, mas pravdu, sama nebudem, mam super rodicov a psa... tak hadam sa dajako do polnoci premozem a potom pojdem spat
niet nad večne pozitívneho ducha, pripomínaš mi jednu známu :lol:
mne sa dačo rysuje, ešte neviem presne, doľaďujeme detaily :)
ja planujem sa riadne opit :lol: ale nie nemozem byt kazdy den opity :D mozno pojdem na disco ale ked pojdem na disco tak aj tak zas opijem tak neviem co budes este robit na silvester casu este dost :D
hej admin, my co planujeme? :oslava:
samozrejme to musi uz byt poskromnejse, ty ves preco..
no neviem crta sa viac moznosti. Je mi to v podstate jedno. Ale kazdopadne :oslava: (ty si ten napravo)
hej ja ten napravo, teda ty si mi po lavej ruke :good: :oslava:
no ja budem travit silvestra na polovnickej chate...dufam ze bude sranda...a nemam v plane sa riadne opit lebo viem ake to ma nasledky hehe....PF2008
Tak ja uz som v roku 2008. Snad ako prvy z fora :frajer2: :) . Ohnostroj v Sydney bol super. Stal som asi 500 metrov od Harbour Bridge a mal som perfektny vyhlad. Samotne centrum sa potom zmenilo na jedno velke smetisko a davy ludi sa hrnuli ulicami ako pri poulicnych nepokojoch. Pridam foto neskor. Tak PF 2008!
arek píše:
ThrashersFan píše:Pozerať zápas Atlanta - Boston :).
s vodkou v ruke :clap: :clap: :clap:
nn so slivkou v ruke :oslava:
nemáte doma stolík, že ju budeš musieť otcovi držať v ruke ty? :D
no tak to vypada a je to uz iste ze na silvestra budem pekne doma :frajer2:
Vsetkym uzivatelom Hokejfora, specialne adminom a moderatorom :frajer2: prajem stastny Novy rok 2008
Obrázek
Na ATL sem taky koukal, ale moc me nepotesila...jinak:
Preju vsem uzivatelum fora (Obzvlast pak barrkimu, Badhedovi, Ivanovi, j0manovi a cheatarovi 8) )
vsechno nej v Novem roce, hodne uspechu v osobnim, pracovnim, skolnim a nevim jakym ete zivote a hodne bodu v KTL :)
A moc se nevozerte :lol:
PS:Uff, doufam, ze to trefim na 1. prispevek v novym roce :)
Slubene foto zo Silvestra v Sydney:

Na najlepsich miestach bola riadna tlacenica:
Obrázek

Opera a centrum mesta vpredu, napravo most (momentalne nevidno)
Obrázek

Ohnostroj:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

A trocha z ulic:
Obrázek
Obrázek

Kompletna seria fotografii (180) na mojom webe: http://www.skorpion.yw.sk.
jej tie fotky su pekne a hlavne ta s ohnostrojom
Vsetkym zelam do noveho roku vela stastia a zdravia,uspechov v praci ci v skole...proste nech novy rok je ten naj naj naj............

Skorpion-diky,fakt to bola parada!!!!! :wink:
Skorpion neni zaco :wink: a tam si bol tento silvester nie :cool:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS