Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Aky film prave pozerate

Diskuze o všem možném i nemožném.

ja som prave dopozeral Juice je to fakt pecka na svoju dobu vyrobeny v r.1992 v hlavnej ulohe Tupac Shakur a Omar Epps.

PS:Open ak si nevidel mal by si si pozriet :)
Hunger Games - knizna seria od Suzanne Collins ma zaujala este pred filmom ale nejak som sa k nej nedostal. Film sa mi pacil, zaujimavy pribeh. No a hlavna hrdinka je strasne zlaticko :good: . Asi si kupim druhu cast. 7.5/10

Obrázek
Já se na to fakt těším. Všichni moji hrdinové z dětství. Když si vzpomenu, jak jsem měl na zdi plakát Arnolda z Terminátora, Slye z Ramba a JCVD z Dvojitýho zásahu :D
Kdo má rád zápletk, tak.. :arrow: "Homeland"

Reeper.89 píše:Kdo má rád zápletk, tak.. :arrow: "Homeland"
Ten konec mě zklamal. Měl to zmáčknout. Čekám na druhou sérii, přece jen první byla zajímavá tím, že nebylo jistý, jestli k nim patří nebo ne. Tak mě zajímá, co bude zápletka.
dejf píše:
Reeper.89 píše:Kdo má rád zápletk, tak.. :arrow: "Homeland"
Ten konec mě zklamal. Měl to zmáčknout. Čekám na druhou sérii, přece jen první byla zajímavá tím, že nebylo jistý, jestli k nim patří nebo ne. Tak mě zajímá, co bude zápletka.
To máš pravdu. Konec i mě velmi zklamal ale jinak ten seriál musím pochválit. Avšak, díky tomu "nevydařenému" konci moc očekávání od druhé série nemám..
Obrázek

7/10

Moc jsem od filmu neočekával, ale nakonec mě to mile překvapilo :) V hlavních rolích dva né moc známí herci si nakonec vedli bravurně. Dva agenti, kteří jsou nejen nejlepšími kamarády ale i nerozlučnými parťáky se zamilují do stejný holky (Witherspoon) a pak po "gentelmanské" dohodě spolu bojují proti sobě o její srdce, a podle očekávání, každý využívá svých agentských schopností. Do jejich boje o lásku se ale připlete i nebezpečný vrah Heinrich, který chce pomstít smrt svého bratra. Vůbec jsem se tedy nenudil a naopak si film pořádně užil.
"né moc známí herci" ako pre koho :jn: Ale aj mne sa to vcelku páčilo, taká oddychovka no. Viac ako 6 by som tomu tým pádom nedal though.

To je tá objektivita hodnotenia. Nájdu sa aj u mňa filmy, ktoré si užijem, ale keď ich prirovnám k tým, ktoré si naozaj napr. 8/10 zaslúžia, tak to nejde. Vieš čo tým myslím.

Mám toho teraz dosť, času nazvyš nieto a kôpka sa už hromadí. Ešte stále som sa nedostal ku The Girl with a Dragon Tattoo s Danielom Craigom (Fincherov film), The Samaritan so Samuel L.Jacksonom, The Grey s Liamom Neesonom, Shame s Michaelom Fassbenderom, Coriolanus s Geraldom Butlerom a 21 Jump Street s Jonahom Hillom.

Nemám šajn kedy to budem pozerať. :nervozny: Tento rok je nabitý. Práve do kín prichádza The Dictator so Sacha Baron Cohenom :dance:, Dark Shadows (réžia Tim Burton) s Johnym Deppom a postupne nás čaká The Raven s Johnom Cusackom (adaptácia poviedky Alana Edgara Poea), Snow White & The Huntsman s Chrisom Hemsworthom a Charlize Theron, G.I.Joe 2 s The Rock Johnsonom :D, The Amazing Spiderman s Andrewom Garfieldom a Emmou Stone, The Dark Knight Rises :jupi: Men in Black 3, Total Recall remake s Colinom Farrellom a Kate Beckinsale :wub:, Ice Age 4, Prometheus od Ridleyho Scotta (Alien prequel) :slintac:, The Bourne Legacy s Jeremym Rennerom :thumbsup: ďalší Resident Evil, Expendables 2, Skyfall (bondovka), Looper s Gordon-Levittom a Willisom, nuž a potom koncom roka The Hobbit a Django Unchained. :cinka:

A to ešte nerátam remake Bedárov a Rock of Ages pre tých, čo si pozrú aj muzikál. :scare:
Filmuje sa absolutna top scifi klasika Enderova hra. Mam velke obavy aby to nejak nesprznili ale zaroven sa tesim.
:panika: keď som si pozrel, kto to má točiť, tak sa tým obavám nečudujem. Uvidíme, možno prekvapí.


:hmm:
Obrázek

Nie som žiaden veľký fanúšik ani jedného, ale toto bolo celkom v pohode.

:arrow: http://www.csfd.cz/film/254016-21-jump-street/
Let cislo 93
http://www.csfd.cz/film/221284-let-cislo-93/" onclick="window.open(this.href);return false;

Starsi kousek, ale ja jsem se k nemu dostal az ted. Ikdyz bylo jasne jak film skonci, skvele jsem se bavil a urcite si ho jeste nekdy v budoucnu pustim. 9/10
Obrázek

Ako to tak stručne charakterizovať? Hybrid Star Wars a Prince of Persia s akčno-romantickým rozprávkovým podtextom. Najmä Lynn Collins bola rozprávkovo krásna. :roll: Na moje počudovanie mi žiadne klišé nijak extra nevadilo a 7/10 by som tomu vrámci žánru dal. Najmä za výborný záver, čo v poslednej dobe je skôr zriedkavosťou. :thumbsdown: Už chápem prečo to zaznamenalo také straty. Na to koľko grafiky bolo použitej by to musela byť riadna pecka aby sa výrobcom vynaložené prostriedky vrátili. To bol vopred neziskový projekt.

Konečne som sa dostal k Act of Valor na čo sa nesmierne teším a bohužiaľ stále mám na disku resty (The Grey, The Samaritan a Shame). :waa:


:slintac:
Obrázek

7/10

Měl sem strach, že půjde o pohádkovou slátaninu se Star Wars. Nebyl jsem daleko od pravdy, ale nutno dodat, že film mě celé dvě hodiny opravdu bavil. Zápletka je prostá, když se boháč a zlatokop John Carter, který mimo jiné žije na Zemi v 19. století, nevědomky teleportuje na Mars, kde čirou náhodou probíhá epická bitva mezi královstvím Helia a Zodangou. Bitva má rozhodnout o vládci Marsu, Zodanze ale pomáhají "mezigalaktičtí" bohové, takže osud Helia je dá se říct zpečetěn. Opak je pravdou, nádherná princezna Helia (Lynn Collins) objeví Cartera a přesvědčí ho, aby bojoval na jejich straně a odvrátil tak zkázu Marsu. Přibližně tak v půlce filmu jsem si říkal, že dám tak maximálně 3 hvězdy, ale po skvělém závěru - a celkem nečekaném, jsem musel okamžitě přidat ještě jednu hvězdu :) (hodnocení na csfd)

G.I. Joe 2 uvidíme až za rok
Studio Paramount se postaralo o zřejmě největší překvapení letošního léta. Ne ale tím, že by vyprodukovalo nečekaný hit či mimořádně kvalitní film. Spíš tu hrozil přesný opak – kritikou strhaný propadák. A tak studio měsíc před premiérou a navzdory nákladné kampani vzalo G.I. Joe: Odvetu a přesunulo její start v kinech na 29. březen 2013. Oficiální důvod? Konverze do 3D, která si vyžádá další peníze a několik měsíců práce. Pravda ale bude jinde: z testovacích projekcí se šířilo mimořádné znechucení. Taneční Jon Chu prý režii akčního sequelu hrubě nezvládl a katastrofu neodvrátili ani Bruce Willis a Dwayne Johnson. Ostatně, rozsáhlé přetáčky se budou týkat i rozsahu jejich rolí. Bude se totiž přidávat víc Channinga Tatuma, který se měl původně objevit jen na několik minut. Jestli z toho nakonec vznikne něco smysluplného a koukatelného, je velká otázka. Inu, hlavně že to bude ve 3D :). Naopak Iron Man 3, jehož natáčení právě začalo, požívá velkou důvěru Marvel Studios. Dokonce je tu prý snaha udělat z něho dosud nejlepší marvelovku. Mnohem velkolepějšímu vyznění filmu pomůže 60-milionová infuze, která původní rozpočet 140 milionů navýší na kulaté dvě stovky. Marvel si to samozřejmě může dovolit – Avengers pořád suverénně kralují komerčním žebříčkům po celém světě a s celkovými tržbami 1,2 miliardy dolarů jsou momentálně čtvrtým nejúspěšnějším filmem v dějinách. zdroj: csfd

:hroza:
Obrázek

6/10

Od dvojky Washington - Reynolds sem čekal mnohem víc, resp. od celého filmu. Zápletka není špatná ale nevím proč, většinu událostí sem dokázal předvídat. Rychlé tempo střídalo pomalé a zas naopak, občas se to zbytečně táhlo. Na jedno shlédnutí určitě doporučuju, ale za několik měsíců si na to možná ani nevzpomenu.
Obrázek

Staré veci zase stoja, nedá sa nič robiť. Priemerné až to bolí. 5/10, na jedno pozretie a dosť, nič na čo by som si spomenul o mesiac.

Brooklyn Decker :wub:

Inak ďakujem za ten Safe House, neobťažoval som sa pozerať. :thumbsup:
Getzo5 píše:Obrázek

Staré veci zase stoja, nedá sa nič robiť. Priemerné až to bolí. 5/10, na jedno pozretie a dosť, nič na čo by som si spomenul o mesiac.

Brooklyn Decker :wub:

Inak ďakujem za ten Safe House, neobťažoval som sa pozerať. :thumbsup:
Po "Battle Los Angeles", které mě potěšilo jsme se na tento film těšil.. snad to tak hrozné nebude :sok:
A tak čo ja viem? Však pozrieť sa to dalo, ale to je tak všetko. Ja som náročný divák a porovnávam.

U niekoho námet/nejaký detail/herecké obsadenie spraví viac než samotná kvalita. Len hovorím svoj názor. :wink2:
Však to neber zle. Já rád slyším komentáře k filmům. Mnohdy jsou totiž trailery a očekávání přehnané a film se pak jeví jako "bomba".. Ve skutečnosti to pak je propadák. Jako příklad uvedu film "tunel smrti" , měl to být trhák, chodily reklamy, jaký to bude trhák a nakonec z toho byl jeden z nejhorších hororů..
245 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES