Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Aky film prave pozerate

Diskuze o všem možném i nemožném.

od 7.6. zacina na Animal Planet dalsia epizoda Whale Wars (Boj o Velryby) sledoval som aj predosle epizody, v ktorych uspesne zriesili rakosnikov, tentokrat sa presuvaju k vikingom
Whale Wars - Viking Shores
Obrázek

6/10

Obsadit role hlavních hrdinů skutečnými mariňáky, může mít jen dva jediné důsledky. V prvé řadě vynikající akce, ale v té druhé příšerné, amatérsky naučené dialogy. Ze začátku mi opravdu trvalo nějakou dobu, než jsem si na to zvykl, vlastně jsem se každou chvilkou bez akce modlil, aby už zmlkli, vzali kvéry do ruky a dělali to, co jim jde nejlíp. Naučené texty, odříkávání jako ve školním divadale... abych ale jen nekritizoval, hlavní silnou stránkou, na kterou vlastně film stavěl, je akce. Ta odsejpá, dobré pohledy kamer, taktická střelba všechno okořeněné občasnými pohledy z první osoby. Navíc jeden z nejlepších gore ve filmech k vidění, alespoň co se do reality týče. Děj snad ani nemá cenu řešit, protože byl jen jakýmsi "doplňkem" stravy syrového masa pojídajících mariňáků :D Zhodnotit se to dá tedy snadno, nejspíš jako bezduchá střílečka, která ale rozhodně neurazí a na nudný večer i potěší :)
Obrázek

7/10

Holy mother of god... největší pařba všech dob plná polonahých koček. Nejednou jsem si zasteskl a chtěl tam být. Thomas je sice loser (jak ho nazval i jeho otec) ale jeho kamarád Costa dostal parádní nápad, jak ho "proslavit". Po tom, co Tomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč, uspořádá se v domě epická párty, kam se narve snad pětset lidí. Ale i taková super kalba si vybere svou daň. Ráno čeká hlavní hrdiny tvrdý vystřízlivění... ale co... srát na to, vždyt tohle byla ta největší pařba za celej život :wave:
Obrázek

Tá sedmička tomu ako kúsku svedčí, ale ja tomu dám pol bod až bod naviac. Obsadenie fakt výborné a herecké výkony slušné a to aj od Kirsten čoho som sa sprvoti obával. Netradičnejšie poňatie klasického námetu. Vôbec nenudilo, dobre sa na to pozeralo a za zvuk by som dal aj desiatku. Podobne špeciálnym efektom a výprave. Čomu by som ubral bol český dabing v kine (za to film nemôže). Skoro ma rozdrapilo keď som to zistil. To by možno Stewartke ubralo, ale CAM len kvôli tomu počúvať nebudem. Takže u mňa spokojnosť. Mal som od toho vcelku slušné očakávania a nesklamalo ma to, čo považujem u blockbusterov za úspech.



A výberu titulnej piesne (resp. interpréta) tlieskam. :thumbsup:

Na Diktátora s Amazing Spiderman si počkám na RIP, ale túto letnú sezónu chcem ešte stihnúť aspoň Dark Knight Rises a Total Recall.
Obrázek

7/10

Nikdy by mě nenapadlo, že dám takové hodnocení Indonéskému akčňáku. Na doporučení kamarádů sem film zkoukl a nestačil se divit. Zápletka tam není snad žádná, jedná se vysloveně o akční řežbu plnou rvaček jako za éry Jackieho Chana. U konce filmu možná krapet zavládne stereotyp, ale ty akční scény a hromady mrtvol hodnocení nechají na vrcholu. Klidně by to mohl být námět na akční střílečku ala Left 4 Dead s tím rozdílem, že místo zombie na vás bude nabíhat armáda asiatců s mačetami :D Nečekejte žádné zázraky, vše se vsadilo na akci a ta vyšla dokonale.
nemate nekdo tip na nakou "dumyslnou" zlodejskou komedii? (neco jako dannyho partaci, italia job) anebo neco na zpusob lovcu pokladu a sifry mistra leonarda?... nak me tedka chytla nalada na neco takovyho kouknout
Obrázek

Výborná (dojemná aj zábavná, to bol cieľ tvorcov) dráma o mladíkovi, ktorý zistil, že má rakovinu. Obsadenie ideálne, Gordon-Levitt je môj obľúbenec a Setha Rogena má rád hádam každý, plus Anna Kendrick je vychádzajúca hviezdička, ktorá pomaly dostáva stále viac rolí. Kto ju nevidel v Twilighte ( :giggle:) alebo Up in the Air, určite si ju po čase obľúbi. Dej si nájdete na imdb/čsfd, zbytočné ho bližšie opisovať. Ja som bol s filmom spokojný a vrámci žánru by som mu tých 8 kľudne dal. Takéto životné ironicko sarkastické - nedepresívne depresívne filmy ma vždy bavili.
pitak píše:nemate nekdo tip na nakou "dumyslnou" zlodejskou komedii? (neco jako dannyho partaci, italia job) anebo neco na zpusob lovcu pokladu a sifry mistra leonarda?... nak me tedka chytla nalada na neco takovyho kouknout
Asi ťa už nálada prešla ale aspoň pre budúcnosť. Ocean`s 11 nie je celkom komédia a Italian Job už vôbec nie, tak neviem čo chceš. Ak seriózny s vtipom tak Inside Man, ak komédia tak čerstvý Tower Heist? :neviem:

Možno 21 (u nás "Oko berie" myslím) je niečo medzi.
Kdyz reknes zlodejskou komedii tak me hned napadne Sbal prachy a vypadni... a pokud to nemusi byt komedie tak treba Cista prace :)
to komedie ma byt asi v uvozovkach... asi jsem napsal komedie proto, ze se u toho vzdycky vyborne bavim :)
Obrázek

Dôkaz, že dobré efekty dobrý film nerobia. Nulová hodnota pre mňa.



Už sa nemôžem dočkať. :jupi:



Toto vyzerá zaujímavo. Po Safe House je čas si napraviť reputáciu, Denzel. :yes:
Obrázek

Uz se to blizi, vcera v Londyne probehla svetova premiera! Pristi tyden vsichni do kin!
Na premiére v Denveri vyčíňal už aj Joker, treba si dávať pozor. Je späť.. Choré.

http://www.topky.sk/cl/11/1317757/Masak ... 4-mrtvych-" onclick="window.open(this.href);return false;


Z originálu nemám dobrý pocit (trailer si vygooglujte), ale možno si to pozriem. :D

Ešte som dlžný aspoň pár známok pre filmy, ktoré som v poslednom čase videl:

The Dark Knight Rises 9/10. (nepotrebuje komentár, Nolan a jeho cast nikdy nesklame, NIKDY)
The Dictator 3.5/10. (pár dobrých hlášok, inak neskutočná :censored:; v podstate som sa zasmial na momentoch z traileru a to bolo tak všetko)
The Amazing Spider-man 8.5/10. (pokojne by som dal aj viac, len na to idem porovnávaním; konečne TEN PRAVÝ Spider-man)
American Reunion 6/10. (viac ako Ali Cobrin za tou známkou nehľadajte :jn:)
The Vow 7/10. (na romantiku fakt nie som, ale toto sa mi páčilo podobne ako svojho času The Notebook; v oboch je Rachel McAdams)
Haywire 5/10. (Gina Carano z UFC presvedčila akčnými scénami, bohužiaľ aj Soderbergh, že to s ním ide dole kopcom a ani hviezdne obsadenie nepomáha)

Čo mám v pláne? Konečne Hunger Games, TED a Ice Age + v kine remake Total Recall.
když už tu mluvíte o tom Hunger Games, taky sem měl tu čest nedávno koukat (fantasy docela můžu): hlavní herečka celkem sympatická.. ale film podle mě dost o ničem :bitka3: dal bych krásných 3/10 :roll: .. těžko říct, jaký to bylo knižně :neviem:

jnk. ten Diktátor se mi celkem líbil... hlavně ten začátek, když byl v tý svý zemi... to jak vřele vždycky někoho nechal odkrouhnout (společně s tim supr grifem :D ).. to nemělo chybu :-P
filmovu novinku z vojen.prostredia si nenecham ujst

Obrázek

Tak bol som skeptický k zlepencu marvelovských superhrdinov, špeciálne po tom ako som si to rozmenil na drobné a pospomínal na Hulkov, Captain America, Thora a Iron Man-a, ale pozitívne ohlasy neklamali. Ako akčný komiks to svoju úlohu splnilo na výbornú snáď v každom ohľade a efekty za tie peniaze do filmu vrazené stáli. Námet ako taký ma až tak nebral, preto nadštandardná 8ička a čosi naviac.

Teraz k tomu čo som videl od posledného príspevku. S Hunger Games s vami súhlasím. Ja som od toho ani nemal veľké očakávania, aj napriek tomu mi to prišlo fakt slabé. Naopak Total Recall ma mierne sklamal. Nečakal som zázraky, ale stereotyp a pretiahnuté (čo do stopáže :giggle:) scény som si nepredstavoval. Farrell skvelý ako obvykle a svet vytvorený dizajnérmi neskutočný (to je fakt nádhera), pokulhávali však iné súčiastky. Okrem spomenutého aj Bčkový feel dialógov (podobne ako Equilibrium, čo je už ale kultový film a narozdiel od tohto remaku zapamätateľný), herecký výkon Biel (surprise, surprise...) či prehnanosť niektorých akčných scén.

K Ice Age a TEDovi sa dostanem až keď nebude jedinou možnosťou CAM. Z restov 2011 ale stále mám na zozname Spielbergov War Horse, 30 minutes or less (komédia) a Moneyball.

Výstraha: na The Watch pre vlastné dobro ani nepozerajte, nedajbože aby vás napadlo na to vyraziť do kina. Väčšiu pi*ovinu som v živote nevidel.
Obrázek

6/10

Tož teda, měl jsem větší očekávání. Začátek vás informuje o nalezení života ve vesmíru, po chvilce se děj ale přesune úplně někam jinam, kde zůstane tak 20-30 minut. Jako akčňák se film povedl, efekty parádní. Jenže kromě toho nic dalšího nenabídl, jen předvídatelné věci a hromady nesmyslů. Herecký debut si střihla Rihanna, která asi měla bejt hlavním lákadlem :giggle: V roli hlavního hrdiny opět John Carter a zase zabíjel koho jiného, než mimozemšťany. I když má film dvě hodiny, přišel mi závěr celkem useknutej, nějaký vysvětlení, nebo něco takovýho tam chybělo. Nebyl to vyloženě propadák, ale čekal jsem víc.. takový lepší průměr.
Avengers na to aky to mohlo mat potencial strasna nuda. Hunger Games daleko lepsie. Uz som precital aj druhu knihu.
Obrázek

6/10

Pokus o nejšílenější horor se celkem podařil. Představte si všechny monstra, zloduchy, vrahy, mýtické postavy a všemožné démony v jednom filmu... a nebo rovnou v jedné budově :D Začátek party v lese a vše okolo do puntíku připomíná skoro remake Evil Dead, jenže pak se to zvrhne v totální šílenství. Nespočet zvratů, hodně i nečekaných, celkem i humor. Škoda jen, že Thor zařval dřív, než sem čekal :-/ Cca od půlky nabere horor parádní tempo, retardovanej konec to ale stejně zazdí. Kdyby pán režisér vymyslel lepší zakončení (ale co čekat, v takový hovadině), dal bych snad i 4*. Ale jo, bavil sem se... možná se pro srandu někdy podívám zas :D
Paráda, včera jsem to viděl. Ten závěrečný masakr byl tak skvělej, že jsem si to pustil jednou, abych vůbec postřehl, kdo tam všechno z těch zabijáků byl.
Nejdřív jsem si myslel, že je to fakt klasika o partě mladých, která bude zmasakrována. Nakonec se ukázalo, že je to vlastně komedie, která ukazuje klišé současných hororů. Ty dva manící ve studiu byli přísní. :D
Obrázek

5/5

Hvězdné obsazení, hodně slibný začátek, který mě "nažhavil" na dobrou zápletku.. jenže stačí jedno slovo, věta a celý film jde do hajzlu. Zprvu to vypadalo dobře, mám rád thrillery, ve kterých nevím, kdo je padouch a hlavní hrdina se pravdu dozví až někde na samotném konci. Bohužel tady bylo prozrazeno víc než bylo nutné, padouch se dal odtipovat hned z fleku a konec konců šlo o úředníčka, který zdědil tátovo průsery. No, ne až tak doslova, jeho táta byl totiž James Bond :sarcasm:


Nemôžem sa dočkať. Na pláne mám pozrieť si Safe so Stathamom a keď už som pri ňom, asi pôjdeme aj na The Expendables 2 do kina.
Som fanusik mafianskych filmov a dnes som pozrel jeden ktory sa mi velmi pacil Krycie meno Donnie Brasco
Obrázek
Obrázek

4/10

Bolestný zklamání. Slibný začátek, který mi tak trochu připomínal film Pandorum, před půlkou se to naopak blížilo k "remakeu" Vetřelce a nakonec to skončilo vyvražďovačkou. Co víc, na konci už se házely rychle scény, jakoby to chtěl pan režisér rychle utnout. Očekával jsem nějakou mystickou sci-fi, tohle ale byla jen rubačka s bandou vědců, kteří se snažili zjistit původ lidstva, nebo lépe řečeno - poznat svého stvořitele :D Pochválit se dají snad jen výkony herců (Fassbender, Rapace) a vizuální efekty. Děj a zpracování ohraná písnička.


Toto môže byť bomba.

Upozorňujem aj na Gangster Squad, Argo, Broken City a Van Helsing-like úlet menom Hansel and Gretel. :D
245 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS