Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Vianoce

Diskuze o všem možném i nemožném.

Šťastné a Veselé Vánoce Hodně dárků a dobrého jídla :yahoo: :oslava: :yahoo:
Kopec darčekov čo srdce pohladia,
rodinu a prateľov čo nikdy nezradia.
K bohatstvu krôčika a ku šťastiu skok.
Prajem pekné Vianoce a šťastný Nový rok!
Prajem vsetkym pekne vianoce.

Obrázek
Stastne a vesele vianoce a bohateho jeziska prajem vsetkym ludom na svete.
Obrázek

aaa jasnee, nezabudame, tak skusim byt predsa len trosku originalnejsi a toto je moje Vianocne posolstvo pre Vas :arrow: Christma´s cepi Song Obrázek

Obrázek
Pekne Vianoce prajem aj ja vsetkym tu na HF :)
Tak tady zakládám novou tému, myslím si, že v tento čas se to docela hodí. No tak mě přinesl ježíšek toto:
Zeměpisnou knihu
Nový brusle (ty sou zvlášť supr! :wink: )
A nějaký hokejvý povlečení na postel.
To hlavní jsem tedy vyjmenoval :) .
Za mnou prisiel Santa Claus a povedal: "Ho-ho-ho-ho*no zas dostanes." A tak aj bolo :D Prvy rok, co som nedostal ani jeden darcek. Skratka nebolo od koho. No co uz. Na druhej strane, nemusel som nikomu nic kupovat (nenavidim nakupovanie) :)
Skorpion píše:Za mnou prisiel Santa Claus a povedal: "Ho-ho-ho-ho*no zas dostanes." A tak aj bolo :D Prvy rok, co som nedostal ani jeden darcek. Skratka nebolo od koho. No co uz. Na druhej strane, nemusel som nikomu nic kupovat (nenavidim nakupovanie) :)
No ved ked chodis kade tade. Mas sedet doma a nejake ponozky by sa ti usli. :D
ale tak nechcel by som nedostať nič ale čo sa mňa týka tak som dostal vianočnú klasiku:
sveter, nohavice, a to naj ešte nemám :( a to je káblovka a hlavne GALAXIE SPORT :clap: ale to musia prísť ešte spraviť no neviem kedy asi až po 6. januári :roll:
debil píše:
Skorpion píše:Za mnou prisiel Santa Claus a povedal: "Ho-ho-ho-ho*no zas dostanes." A tak aj bolo :D Prvy rok, co som nedostal ani jeden darcek. Skratka nebolo od koho. No co uz. Na druhej strane, nemusel som nikomu nic kupovat (nenavidim nakupovanie) :)
No ved ked chodis kade tade. Mas sedet doma a nejake ponozky by sa ti usli. :D
:D
mě přinesl- televizu, mp3ku, nějakou tu drogerii,oblečení apod.
Mozem sa pochvalit, ze som dostala krasne dva cervene svetriky, jeden je s kozusinkou taky pekny a potom dve tricka, domace teplaky, ale co ma najviac potesilo je pizamko...takej tirkzovej farby je a ma obrazok labuti... Ma velmi potesilo. :) A potom este daco z oblecka som dostala
no tak mne jezisko doniesol bezdrotovu mis klavesnicu potom mikynu ponozky boxerky :D drogeriu tricko peniaze a to by bolo asi vsetko :)
no mne jezisko doniesol mp4 mikinu drogeriu a peniaze
ten jezisko je nejaky nespravodlivy. Mne peniaze nedoniesol. :evil: Alebo som bol zly? :eek2:
.:Mike:. píše:mě přinesl- televizu, mp3ku, nějakou tu drogerii,oblečení apod.
jo a ještě vlastně peníze!
ta uz ked jezisko riesi prasule :roll: pane jo, zavidim Vam tym mladsim :) ale psst, usli sa mi 3 kilka, pretoze omylom sa nejako zle poriesila drogeria ci ako, proste bola obalka :D

takto, ja som bol rad, ze mamca bola OK a zasadla s nami k stedrov. stolu..to ostane = materialne uz nebolo pre mna podstatne..ale ak uz, tak ma moc potesil taky belasy tenky sveter, ktory bohovsky sekne na nejakeku koselu..snad bude mat uspech :) jj a original vonavka zn. ferrari, ta uz mala uspech :yes:
arek píše:ten jezisko je nejaky nespravodlivy. Mne peniaze nedoniesol. :evil: Alebo som bol zly? :eek2:
mne tiez ziadne peniaze :eek2:
no já jsem si přes Vánoce vydělal slušně :)
mp3,usb hub,tenisky na behanie,drogeria... :frajer2:
mne? také veci pre milovníka futbalu, ako kopačky, brankárske rukavičky a podobne, ešte nejaké veci a ešte jeden špeciálny darček, ktorý by som nerád konkretizoval :63: :)
j0man píše:a ešte jeden špeciálny darček, ktorý by som nerád konkretizoval :63:
ta mna napadlo jedine CD + triko s podobiznou Kontrafaktu :lol:
tak tieto Vianoce boli proste super :good:
:box: :D dobreee
161 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS