Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Vianoce

Diskuze o všem možném i nemožném.

Šťastné a veselé sviatky Vám všetkým prajem,veľa lásky,pohody a hlavne zdravia a podľa mňa aj peňazí! :wave:

A hlavne,nedopadnite tak,ako ja,ktorá som si musela po kaprovi vypiť pálenky,aby som sa vôbec mohla pohnúť :D
Využijem slovo "sviatky" a tak vám všetkým tu na fóre prajem šťastné a veselé Vianoce v kruhu blízkych, v zdraví a pohode. Nech sa vám splnia všetky vaše priania a nech máte vždy, čo sa týka hokeja, v sebe toľko entuziazmu, koľko máte.

Obrázek

Obrázek



:jn: to vám zo srdca praje Getzo. :klobuk_dole: Hlavne aby ste nedopadli ako tento:

Tohto roku som mal veľmi zlé Vianoce:
Gule na stromčeku, k*kot pod stromčekom a p*ču v kuchyni. :giggle:
Šťastné a veselé Vianoce prajem všetkým!
Prajem všetkým fanúšikom hokeja, ale aj iných športov Veselé Vianoce a Šťastný nový rok v kruhu najbližších. Pre taký relax..

Šťastné a veselé vánoce Obrázek všem příznivcům HF
Stastne Obrázek a Vesele Obrázek
Šťasné a Veselé Vánoce všem! :)

Dufam, ze ste prezili stastne vianocne sviatky a aroven vam zelam nadherny Novy rok :)

a trosku humoru:

Rád by som ťa pretiahol na saniach. Tvoj Dedo Mráz.
Keby tvoja ľavá noha bola Vianoce a pravá Silvester, chcel by som ťa navštívíť medzi sviatkami.
Keď sa budeš v noci báť, skús si niečo pekné priať. Tvoj anjelik o tom vie, sud piva ti prinesie. Dáš si glga, príde slina, nadrbeš sa ako sviňa.
Ak Ťa raz v noci ukradne škaredý bradatý ujo, nezľakni sa. Povedala som Ježiškovi, že Ťa chcem pod stromček!
Smutné Vianoce a všetko najhoršie v novom roku, hlavne veľa chorôb, pracovných stresov, vykradnutí bytu a haváriu auta ti želá závistlivec.
Sranda musí byť, povedal Santa Claus a nerozdal darčeky...
V čase Vianoc, keď stromček zhorí za noc, darčeky sa stratia, kapor zdochne od dojatia a sneh sa belie v mrazničke, prajeme vám Vianoce peknučké.
V novom roku ti neprajem vôbec nič, lebo si vôbec nič nezaslúžiš.
Viem, že sa Ti budú ťažko čítať tieto riadky. Ver, že aj mne sa to ťažko píše, ale niekto Ti to povedať musí: Dedo Mráz neexistuje!
Z otca je kôň, z matky krava, asi za to môže tá vianočná tráva. Prekrásne zhúlené sviatky!
Nech čerti od vás smolu odnesú, a choroby stratia vašu adresu, veľké príjmy, nízke dane a lásky tak primerane počas celého roka praje ...

Krásne a pohodové Vianočné sviatky želá Walt :pivo2:

Obrázek
Šťastné a veselé čo viac si želať vyhriate postele a lásky veľak
šťastné a veselé a požehnané nech nikto nespadne s kaprom do vane,
Vianoce hrejú na duši i na tele keď všetci prajú si šťastné a veselé,
Vianoce hrejú na duši i na tele keď všetci prajú si šťastné a veselé,
šťastné a veselé tie sviatky milé nech sused neruší pokojne chvíle,
šťastné a veselé omamná vôňa nech ticho do noci cencúle zvonia.
Obrázek
O tomto to naozaj nie je, ale tento rok bol Ježiško výnimočne štedrý...

Obrázek

Pochváľte sa aj vy, ak chcete. :wink2: Snáď ste sviatky prežili bez ujmy na zdraví a v podobnom duchu budete pokračovať aj na silvestra. :oslava:
161 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO