Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Fotky uzivatelov HF

Diskuze o všem možném i nemožném.

The Thrasher píše:Hele, sem patĹ™ej fotky, a ne takovy kecy, ne? :lol: :lol:
Pravda ... :)

The Thrasher píše:Hele, sem patĹ™ej fotky, a ne takovy kecy, ne? :lol: :lol:
zavidis, lebo od teba nikto cislo nechce? :lol:

Ani ne :lol:
Jen mi vadi, ze otravujete novy lidi na foru a zvlast mi vadi, ze otravujete clenku tymu Army Men :lol: :lol:
Dete si otravovat treba Cathy ze Steelers B :lol: :lol: :lol: :lol:

tak to sa chcem vrátiť do tímu! :lol: ale ty si si z toho ty šovinista spravil českú bandu :protest: :hufi:

The Thrasher píše:Ani ne :lol:
Jen mi vadi, ze otravujete novy lidi na foru a zvlast mi vadi, ze otravujete clenku tymu Army Men :lol: :lol:
Dete si otravovat treba Cathy ze Steelers B :lol: :lol: :lol: :lol:
ale Cathy nepise velmi :D a po dalsie by ste sa asi mali premenovat na army men+women :lol:

janik píše:
The Thrasher píše:Ani ne :lol:
Jen mi vadi, ze otravujete novy lidi na foru a zvlast mi vadi, ze otravujete clenku tymu Army Men :lol: :lol:
Dete si otravovat treba Cathy ze Steelers B :lol: :lol: :lol: :lol:
ale Cathy nepise velmi :D a po dalsie by ste sa asi mali premenovat na army men+women :lol:
Proč ? Jen kvůli tomu že je tam jedna holka ( o víc nevím :D ) sem se měla spíš stejne narodit jako kluk ... takže by to mělo zůstat Army men :-D

ok moj navrh nepresiel :? :lol: ok spat k teme na spam je ina tema :D ale vitam ta tu za vsetkych clenov fora aj ked vidim ze polka sa ti uz predstavila sama :lol: :lol:

janik píše:
The Thrasher píše:Ani ne :lol:
Jen mi vadi, ze otravujete novy lidi na foru a zvlast mi vadi, ze otravujete clenku tymu Army Men :lol: :lol:
Dete si otravovat treba Cathy ze Steelers B :lol: :lol: :lol: :lol:
ale Cathy nepise velmi :D a po dalsie by ste sa asi mali premenovat na army men+women :lol:
Kdyz uz OT, tak OT:
ee...takhle je to lepsi :D

janik píše:ok moj navrh nepresiel :? :lol: ok spat k teme na spam je ina tema :D ale vitam ta tu za vsetkych clenov fora aj ked vidim ze polka sa ti uz predstavila sama :lol: :lol:
Díky :-) už sem byla i na jiných hokejových forech ... ale nikde to nežije tak ajko tady :-) :cool:

janik píše:
The Thrasher píše:Ani ne :lol:
Jen mi vadi, ze otravujete novy lidi na foru a zvlast mi vadi, ze otravujete clenku tymu Army Men :lol: :lol:
Dete si otravovat treba Cathy ze Steelers B :lol: :lol: :lol: :lol:
ale Cathy nepise velmi :D a po dalsie by ste sa asi mali premenovat na army men+women :lol:
cathy tu neplette ...a btw preco ma monia iny banerik ako ostatni

Monnia píše:ÄŚekala sem fakt všechno ale Ĺľe po mne budete chtĂ­t ÄŤĂ­slo , tak to fakt ne :wink: :D :D :D :P
ved ber to ako joke, ved sa ani nepozname 8)

marek85 píše:
janik píše:
The Thrasher píše:Ani ne :lol:
Jen mi vadi, ze otravujete novy lidi na foru a zvlast mi vadi, ze otravujete clenku tymu Army Men :lol: :lol:
Dete si otravovat treba Cathy ze Steelers B :lol: :lol: :lol: :lol:
ale Cathy nepise velmi :D a po dalsie by ste sa asi mali premenovat na army men+women :lol:
cathy tu neplette ...a btw preco ma monia iny banerik ako ostatni
nema...pokud se ti nezobrazujou u vsech stejny, zkus dat reload image ;)

ved aj mne sa ukazuje ze ma iny :(

The Thrasher píše:
marek85 píše:
janik píše:ale Cathy nepise velmi :D a po dalsie by ste sa asi mali premenovat na army men+women :lol:
cathy tu neplette ...a btw preco ma monia iny banerik ako ostatni
nema...pokud se ti nezobrazujou u vsech stejny, zkus dat reload image ;)
Taky se mi ukazuje jiný než tobě ... ale nevadí to , myslím že každý pochopí , ke komu patřím :-D

...

heeeeja

Vy ste ale všichni vepři.
To mi teď připomnělo, jak říkame jednomu volovi, říkáme mu Kopitin a lá Sprasitel, když hraje fotbal, tak se s náma totiž ne.ere, dalšímu říkáme Holubin.
Mě říkají Zkundyksycht. :D

cheataĹ™ píše:Vy ste ale všichni vepĹ™i.
To mi teď připomnělo, jak říkame jednomu volovi, říkáme mu Kopitin a lá Sprasitel, když hraje fotbal, tak se s náma totiž ne.ere, dalšímu říkáme Holubin.
Mě říkají Zkundyksycht. :D
thaa to si potom dooost ...---...

cheataĹ™ píše:Vy ste ale všichni vepĹ™i.
To mi teď připomnělo, jak říkame jednomu volovi, říkáme mu Kopitin a lá Sprasitel, když hraje fotbal, tak se s náma totiž ne.ere, dalšímu říkáme Holubin.
Mě říkají Zkundyksycht. :D
a ja ze preco tu nechces dat fotku :lol:

Já sem tu fotku asi dám, ale až budu mít čas si ji dát na net.
Ale před tím se musím ještě vyfotit.

http://img119.imageshack.us/my.php?imag ... 646me9.jpg

niektory ma uz asi aj tak poznate z profutbal.sk kde som tiez mal foto

a tak som sa uz troska na konec aprila naladil 8)
Obrázek

Schwolco, jak keby som brata videl :o

brataa? :o jako too? :shock:

Virtiq ti mi pripominas toho hokejistu Americkej reprezentacie ktory na MS v Cesku ktory v 1/4 finale CZE - USA vyrovnaval a vynutil si tym predlzenie, PARK sa tusim volal :)
664 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS