Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Fotky uzivatelov HF

Diskuze o všem možném i nemožném.

pavel pavel srandicky srandicky :)
bol si sfetovani?? inac marecku kedy bo uz je home prazdny :-)
Freddie92 píše:Pekné oči :roll: :D
diki :) ak si mala na mysli moje oči, ale isto hej, ale ja by som radšej inej farby oči bral,ale tak čo dobré sú aj tieto no :) no a na tejto foto už nemám take očí vydíš :P
http://img117.imageshack.us/my.php?image=6068574ww4.jpg
Obrázek
cepi píše:...
ObrázekObrázek :lol3: :lol3: dobreeeee :good:
cool :cool: :lol2: :lol:
také pohoďácke :lol2:
cepi mas pekne tricko aj ja mam take :lol2:
tak aj ja sem pridam dačo novšie... fotku z kempu... akurat už číslo dresu mam ine... ne 30 ale 25
Obrázek
Hannu píše:...[/img]
fiiiiiha no vidim ze gaby ma cit pre masky a vela penazi :D Ale nie...fakt pekna maska :thumbsup: Kto ti ju robil ak mozem vediet? :P
tak tak george ma pravdu, najkrajsie na tej maske je okridlene koleso ako symbol red wings, urcite mi george ako fanda detroitu das za pravdu :D
hehe som rad že sa vam lubi.. no a kto ju robil... to konkretne neviem.. ono totiž toto je seriový model od firmy Itech ... Itech detroit... a aj mne sa velmi lubi.. najprv som chcel vlastný dizajn niečo temne ale nakoniec som si ponechal štandart pretože pekne to je.. nie že by som bol nejaký detroitak to vobec nie som :D ale ta maska je pekna... viacerím sa lubi... však dobra maska dobreho brankara :D :D :D
to kde ste Arek? nie tam kde som s Vami bol aj ja a Alex?
nie nie open, toto bol iny podnik :wink:
Obrázek

Tak vidim, ze sa to tu riadne rozbehlo tak davam aj ja svoju aktualnu :)
open open osudova chyba teraz ta zacne freddie balit :lol3: :lol3:
vsak jemu ide o to :D
ejha tak to je ale fagan:D :lol3:
tak aj ja sa vam ukazem
tu som ja ala valentino rossi
Obrázek
ps. ja som ten na skutry nje ten pes :D :D :D :D
wolfe som nevedel ze si motor-kar 8) 8) ale co uz hlavne sa natom dakde nezdrb lebo ked si polames obe ruky jak budes klikat tu na hf??? :thumbsdown: taze stale bezpecne peknucko jazdit oka? :good: :good:
maros píše:wolfe som nevedel ze si motor-kar 8) 8) ale co uz hlavne sa natom dakde nezdrb lebo ked si polames obe ruky jak budes klikat tu na hf??? :thumbsdown: taze stale bezpecne peknucko jazdit oka? :good: :good:
ale nebojsa bude zamna klikat dakto iny :clap: :clap:
wolf169 píše:
maros píše:wolfe som nevedel ze si motor-kar 8) 8) ale co uz hlavne sa natom dakde nezdrb lebo ked si polames obe ruky jak budes klikat tu na hf??? :thumbsdown: taze stale bezpecne peknucko jazdit oka? :good: :good:
ale nebojsa bude zamna klikat dakto iny :clap: :clap:
Ten pes na té fotce, mám pravdu? :lol:
Dobrý "skútrič" :D
Ja tomu len tak hovorím :D
Alexander_The_Great píše:
wolf169 píše:
maros píše:wolfe som nevedel ze si motor-kar 8) 8) ale co uz hlavne sa natom dakde nezdrb lebo ked si polames obe ruky jak budes klikat tu na hf??? :thumbsdown: taze stale bezpecne peknucko jazdit oka? :good: :good:
ale nebojsa bude zamna klikat dakto iny :clap: :clap:
Ten pes na té fotce, mám p ravdu? :lol:
ak bi bolo najhorsie tak aj on bi hodil dajake tipy :D :D
:D :D :D jasne ze rex trhaj klavesnicu v numerickej casti :D :D :D
664 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES