SPAM, OffTopic

Diskuze o všem možném i nemožném.

278 příspěvků
Rono, kludne ti par kacek za prenos poslem. Ale nemas ucet v Eurach, resp. v krajine eurozony? Lebo za prevod na CZE ucet mam poplatok 10 Euro. A to sa mi pllatit nechce :-) Eventualne to mozem poslat na ucet HF, len si to potom musis od areka/cepiho vyboxovat :-)
Fio by mělo zvládat inkaso i v Eurech. Aspoň se tím kdysi chlubili. Právě kvůli Slovensku.

Příchozí platba ze Slovenska
Protistraně předejte číslo účtu ve formátu IBAN.
Informujte ji, aby platbu v měně EUR zadala jako SEPA platbu, nikoli jako platbu do zahraničí.
Skorpion píše:Rono, kludne ti par kacek za prenos poslem. Ale nemas ucet v Eurach, resp. v krajine eurozony? Lebo za prevod na CZE ucet mam poplatok 10 Euro. A to sa mi pllatit nechce :-) Eventualne to mozem poslat na ucet HF, len si to potom musis od areka/cepiho vyboxovat :-)
Úpřimně, moc se v těchto transakcích nevyznám, jsem ten typ, co má účet na vklady a výplaty leda tak. :D Každopádně AndyF má stejnou banku, takže poradil za mě. :moj: A jinak samozřejmě děkuji moc. :yes:
278 příspěvků
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG