Petrohrad 2000 - Náš prvý veľký úspech

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

V roku 2000 mala vysielacie práva TV Markíza (bohužiaľ). Komentovali Stano Pavlík a Peter Šťastný. Kde sú však videá, kde je zápas s Fínmi v skupine, vyprášenie Nórov v nadstavbe, šokujúce vyradenie dovtedy najlepších Američanov vo štvrťfinále, semifinále a pamätné víťazstvo nad Fínmi ? Dodnes nikde nemôžem zohnať ani jeden zápas našej reprezentácie z tohto šampionátu (až na finále). Je to hanba že takýto úspech nie je nikde zdokumentovaný. Preto by som chcel apelovať na vás fanúšikov, či by ste nemohli do Markízy napísať aby to vytiahli z archívu (ja som tak urobil už niekoľkokrát), prípadne ak sa nájde hocikto, kto vie o nejakom spôsobe ako sa k tým videám dostať, alebo ich nebodaj má, nech tu napíše alebo mi dá nejako vedieť.Ďakujem za akúkoľvek pomoc.

Diskutujme, hľadajme, robme niečo Slováci, veď je to hanba...
skusal som, ale vynuchal som len toto

Obrázek
treba napisat vilovi rozborilovi do modreho z neba
WildCelt píše:treba napisat vilovi rozborilovi do modreho z neba
Neuveriš, ale už mi to napadlo :wink:


CEPI: To si vynuchal na svojom disku ? Ked tak skus štastie na nete, možno najdeš čo som ja prehliadol (teda, ak chceš), čim viac ludi to bude hladat tym skor sa to najde.

// to som riesil cez net c.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS