Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Pri­prava

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

nooo kua dnes sa mozno objavim aj medzi fansom :oslava: :D dres, sal pripraveny, tak pome..kosicane v navstevnosti nezvyknu sklamat..v to dufam aj dnes :groupwave:
cepi píše:kosicane v navstevnosti nezvyknu sklamat..v to dufam aj dnes :groupwave:


7448 divakov

:taptap: :taptap: :taptap:

stacia hadam po zapasove ohlasy:

"Vo fantastickej atmosfére sme sa ešte dokázali v prvej tretine ubránit!Košice ukázali, že sú hokejovým mestom a môže sa tu konať svetový šampionát." hlas trenera svajciarov

"Bol to môj prvý zápas v Steel Aréne v Košiciach. Diváci ukázali, že sú skvelí a dnes boli naším šiestym hráčom" - Peter Fabus.

"Atmosféra bola neskutočná. Ľudia, čo prišli, videli výborné divadlo. Naposledy som obdobne ako dnes na ľade oslavoval vo finále švédskej ligy, na Slovensku som niečo také nečakal" - Karol Krizan

..som rad, ze som kosican :yes:

po zapasove zaverecne dakovacky hraci vs. fanusikovia nemali chybu s ceresnickou na torte v podobe kotrmelcov tak Mira Lipovskeho + Karola Krizana :good: o mexickych vlnach pocas zapasu nevraviac :groupwave:

jednym slovom PARADA :thumbsup2:
je videt ze staci len postavit peknu arenu a potom zacnu aj divaci s radostou chodit. Tak by to mali spravit vsetky mesta. V Nitre by to mohlo byt super s novou arenou :cool: .
A pochvala pre kosicanov :poklona: :poklona: :poklona:
bol som tam super zpas super hra super atmosfera :-) oplatilo sa ist to vam vravim nabuduce si to nenechajte ujst ;) lebo to bol fakt skvele :-) a hlavne druha tretina zaciatok ;-)
rad by som si to zopakoval :-)
slovaaaaaaaaaaaaaaakiaaaaaaa
je to tak ludo, videl si to na vlastne oci, zazil na vlastnej kozi..

"Na konci som mal aj slzy v očiach" dodal Karol Krizan :wink:

a pikoska, ludo sa nachadzal len par metrov odo mna, ale sa ku mne nepriznaval, bo si myslel, ze ho stiahnem na par :prines_pivo: a domov sa bude musiet plazit :D bol urcite vzornym fanusikom :moj: (o tom, ze bol na hokeji som sa dozvedel vcera :)
cepi píše:je to tak ludo, videl si to na vlastne oci, zazil na vlastnej kozi..

"Na konci som mal aj slzy v očiach" dodal Karol Krizan :wink:

a pikoska, ludo sa nachadzal len par metrov odo mna, ale sa ku mne nepriznaval, bo si myslel, ze ho stiahnem na par :prines_pivo: a domov sa bude musiet plazit :D bol urcite vzornym fanusikom :moj: (o tom, ze bol na hokeji som sa dozvedel vcera :)
hm keby si sa bol spytal ci idem na hokej bolo by to o inom :-( tak by sme zasli aj na tych par pivecek :-) a najviac ma serie toz e fakt len par metrov :-D
No, to bolo pekne, co fanusikovia spravili.... :good: :good: :good: :good: :good:
:roll: pekne sme naklepali 3 korunky :good:

Obrázek

kedze HF navstevuju aj severski fandovia :D nieco pre nich :wink:

”Det här var en väckarklocka”

Tre Kronor blev utspelat i genrepet inför LG Hockey Games. 1–5 mot Slovakien svider.

SverigeSlovakien 1–5 (1–2, 0–3, 0–0)

Första perioden: 1–0 (2.54) Daniel Widing spel fem mot fyra, 1–1 (14.24) Frantisek Skladany, 1–2 (16.30) Marcel Hascak (Robert Petrovicky).

Andra perioden: 1–3 (9.59) Tomas Surovy (Frantisek Skladany, Ivan Majesky) spel fem mot fyra, 1–4 (13.26) Ivan Ciernik (Robert Petrovicky, Tomas Surovy), 1–5 (17.30) Peter Fabus (Peter Huzevka).

Skott: 38–29 (11–11, 11–13, 16–5).

Utv, Sverige 6x2. Slovakien 8x2.

Domare: Tuomo Sorakangas, Finland.

Publik: 4045.

:cool:
presne tak cepi pekne sme naklepali 3 korunky :) som bol milo prekvapeny :) ja som ani nevedel ze vcera hrame snimi pripravny zapas iba ked kukam v TV na teletexte vysledky a tak bolo Svedsko 1 : 5 Slovensko bol to pre mna sok :o ale velmi mili sok ma to velmi potesilo :) zda sa ze teraz Supler aspon zatial vybral dobrych hracov a brankarov ktory reprezentovali Slovensko :good: no ale uvidime co bude dalej :roll:
A je dobr,ze skusa mladych chalanov a aj nove tvare sa snazi zakomponovat do muzstva.....Na MS bude dolezite okrem momentalnej formy aj chemistry muzstva.Ako dokaze trener zladit zamorske posily s eu hracmi.....
Teraz chalanov caka narocny tyzden o lietani,cestovani a hrani zapaso.Tak GL chlapci!!!
zhliadol som len III tretinu vdaka net prenosu a sanca na vyrovnanie by bola len v pripade, ak by sme neriesili tolkych vylucenych..ved len priebehu prvej 10 minutovky sme mali na trestnej 3 vylucenych hracov! a to este svajciari dohravali v uvode II tretiny dalsiu..to sa potom tazko nieco riesi..svajciari boli az s vynimkou v poradi 4 presilovej hy v tejto cinnosti bezzubi a naopak my sme v oslabovke pohrozili..skoda nechybalo vela

o par minut neskor, ina vyborne chytajuci Lasak vyrobil dost brutalny kiks a svajciar idealne predviedol ako sa da zahodit 102% sanca..svajciari vsak i nalalej hrozili, ale pozorny Lasak zlikvidoval zo 3 dalsie tutovecky vratane sn domacich..este som zabudol spomenut zrdku Smreka, ktory ju nastrelilk ihned po opusteni trestnej, aby v zapäti to iste predviedol jeden zo svajciarov..vzate na golove sance zaverecna tretina mohla skoncit 5:2 v prospech svajciarov..absolutorium si zasluzi Jan Lasak :thumbsup:

neda mi vsak, aby som sa nevyjadril k rozhodcom, ktori v zaverecnej tretine vylucili 5 nasich! a ani jedneho svajciara..beriem, niektore fauly boli odpiskane spravne, ale pri niektorych som len pokrutil hlavou ako nasi hraci na trestnej..no, ale aj nasi by si mal davat na taketo piskanie, resp. zakroky bacha, taky je trend piskania, no pre mna niekedy fakt cudny..hrat z 20 minut 12 minut v oslabovke, tazko nieco vysledkovo riesit.. :| ale uz to neriesim, aj tak nam je to uz prd platne :beee: snad len ponaucenie do buducna..
takze v zaverecnom zapase Skoda Cupe sme prehrali s Nemeckom 1 : 4 a tak sme obsadili 3 miesto skoda mohli sme byt 2 na mieste keby porazime Nemcov ale ved aj 3 miesto je dobre :good: :) a tu je to v podstane jedno kolký skoncime tu ide o pripravu no ale neni to zas tak jendo ide aj tu o prestiz ale keby sa na MS umiestnime tento rok na 3 mieste ako sme sa umiestnili teraz tak by som bol velmi rad :) ale lepsie by bolo 1 miesto :roll:
Babraci,skoncia za SUI aj za GER a ledva vyhraju nad FRA...hlavne je,ze porazime SWE a ze Supler sa rozplyva z Lasaka.............Zial slovensky hokej je na ustupe.Treba to co najskor zastavit!!!!!
mas pravdu Alex nas hokej v poslednej dobe stoji za velke prd a teraz sa mi to nezda ako je trener Supler :thumbsdown: stale bud len vsetko alebo niekoho prechvali a zvelebuje :( Lasak to je uz nic da sa povedat darmo ze nam v roku 2002 vychytal zlato to balo podla mna len nahado ze vtedy chytal dobre lebo od vtedy chyta na prd :thumbsdown:
Šupler sa mi ako tréner nepáči...Ja chcem Filca :(
Heslovite: - Pobili sme Svedov. - Fiasko so slabymi timami. Otazka: Co teda chceme hrat, ked zo dna na den hrame ako vymeneni?
Včera sme síce vyhrali,ale bol to taký nudný hokej... Mala som pocit ako keby hrali len traja naši,a že Slovinci boli lepší....no ked to takto dalej pôjde...a súhlasím s komentátorom že Čiernik by mal byť v NHL.Až teraz vynikol,ked nemáme takých ako Stumpel,Bondra a iných ktorí boli v Goteborgu kde bol i čiernik.Nechcem povedať že slabí hráči,ale takí,ktorí boli v tieni tých slávnejších sa teraz ukážu(Petrovický napr.).Ináč pekné goly pri tých cvičných nájazdoch Ale Karči nemusel pustiť až dve.
Ja by so tiež viac prijala Filca...nemohol by sa vráťiť keby chcel?
Matejko píše:
Ja chcem Cigera. Na slovane ho aj tak nechcu :P
To dufám, že nemyslíš vážne, že chceš Cígera za trénera Slovenskej reprezentácie. :eek2: Bral by som hocikoho iného, len nie Cígera. :beee:
Ani ja by som ho nechcela,totižto si ma "pohneval" tým,ako vystúpil v tv po prehratom (asi) šiestom zásape s Košicami,ked mu praskli nervy,bolo to dosť trápne... :?
Matejko píše:Tak ja neviem, cas zrejme ukaze, ale ked za dve sezony kaucovania ma dva majstrovske tituly. Pozna sa s hracmi. Bol ziadany v nhl, tak preco nie ... :P
To fakt bol žiadany v NHL? :shock: To som ani nevedel, ale aj tak jeho nie, ako trénara Slovenskej reprezentácie. No hej 2 sezóny získal majstrovký titul, ale tento 2 titul získal aj zo štastím to bolo, len tak tak, ale ved v pohode náhody sa stávajú. :D
dostal som echo, ze nejaky ten pripravny zapas sk repre by sa mal uskutocnit opät vof Kosicoch a malo by to byt proti cechooom :clap:
Na ten by som šla :frajer2:
176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS