Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CESKO

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Dzegr je proste buh :-D
Povedený zápas :cool: Jarda Jágr je prostě machr hokejista :cze:
jarda "maliček" je bbůhh teda...Pavalec slaby vykon dneska proti CA nebude toto stacit..v SF se suverenim CAN by chtelo zavzpominat na nagano :good:
Ja už neviem čo mám k nemu dodať :klobuk: neskutočne mu prajem. KRÁL JARDA :king:
Gratulacia :klobuk:
Ten jarda na com fici…? normalni hraci su uz v jeho veku 5 rokov na dochodku a on este s prstom v nose staci 20r chlapcom… :klobuk:
Z Montreálu letí posila jak hrom Tomáš Plekanec :yahoo:
No ja bych se zas tak neradoval, aby nerozdrbal to co funguje. Ale to uz je na Ruzovi jak si s tim poradi.
´nerozdrbal´.. Růžička si v neustálém přehazování sestavy tradičně libuje, takže bude ve svém živlu.. vlastně se divím, že ještě třeba Pavelec nehrál na postu prvního centra.
Za rok bude Jarda ještě lepší a Floridu dotáhne ke SC. Čím starší, tím lepší, zraje jak víno!
Guddy.44 píše:Za rok bude Jarda ještě lepší a Floridu dotáhne ke SC. Čím starší, tím lepší, zraje jak víno!
https://youtu.be/MSif4R-4lt4?t=1m19s" onclick="window.open(this.href);return false;
excelent píše:Z Montreálu letí posila jak hrom Tomáš Plekanec :yahoo:
A to Plekyho best buddy habs pisal, ze urcite nepride :hmm:
Jagr je fakt genius, hral neskutocne, tie tahy, ten pohyb, a tie goly :slintac: ...a cestovat metrom zo stadiona bol tiez zazitok :lol2: :lol2: :lol2:
Tak druhý gól Kanady hodně laciný, ale teď nás zebry o*ebali. :thumbsdown: Regulérní gól :!: :!: :!:
Kanada :klobuk: Mašina k ničemu nás nepustili :thumbsdown: Tak zítra s Amerikou :wave:
Creeper píše:Kanada :klobuk: Mašina k ničemu nás nepustili :thumbsdown: Tak zítra s Amerikou :wave:
Jen ke golu a tak.. :neviem:
AndyF píše:
Creeper píše:Kanada :klobuk: Mašina k ničemu nás nepustili :thumbsdown: Tak zítra s Amerikou :wave:
Jen ke golu a tak.. :neviem:
To jsem snad psal viz výše ne :?:
Creeper píše:
AndyF píše:
Creeper píše:Kanada :klobuk: Mašina k ničemu nás nepustili :thumbsdown: Tak zítra s Amerikou :wave:
Jen ke golu a tak.. :neviem:
To jsem snad psal viz výše ne :?:
No a nize si psal, ze nas nepustili.. Tak nevim, co teda plati..
AndyF píše: No a nize si psal, ze nas nepustili.. Tak nevim, co teda plati..
Haha. NC :fucker2:
No nic dneska nás nejlepší hráč Pavelec a pak uslintaný "expert" Sýkora ve studiu. :heat: Tak snad zítra urveme aspoň bronz. :wave:
kurna USA dneska meli na Rusaky ..skoda zitra to bude boj,snad urveme aspon Bronzovy kov=easy money :good: :cinka:
Tak jsme spadli z jahody. Po včerejšku zklamání. :oops: Díky "hoši" :cry: Díky Jardo :klobuk:
excelent píše:Z Montreálu letí posila jak hrom Tomáš Plekanec :yahoo:
Hmm, fakt uzasnej byl :hroza: Ja to rikal uz ohledne NHL, kdo trochu sledoval serii Habs-Bolts tak musel videt jak to Montrealu Pleky dodrbal.. Tezkej fail.

Jinak samozrejme, utok je jen sekundarni problem bez ohledu na tu impotenci v poslednich zapasech. S tou obranou se skoro neda hrat a plati to i o NHL Hejdovi a Jordanovi.
MS 2014:,
semifinále CZE 0:3 FIN
Bronz CZE 0:3 SWE

MS 2015:,
semifinále CZE 0:2 CAN
Bronz CZE 0:3 USA

:scare:
Atlantik píše:Jinak samozrejme, utok je jen sekundarni problem bez ohledu na tu impotenci v poslednich zapasech. S tou obranou se skoro neda hrat a plati to i o NHL Hejdovi a Jordanovi.
Pricemz obrana neni jen, ze neumi branit, ale oni rozehravaji ku*evsky pomalu ze statickyho postaveni a podpora v utocnym pasmu mi prisla ke konci nulova.
Máme vůbec nějaké talentované beky na obzoru? Někoho pořádného mám na mysli, žádnej Zámorský..
Guddy.44 píše:Máme vůbec nějaké talentované beky na obzoru? Někoho pořádného mám na mysli, žádnej Zámorský..
Sustr :salute:
678 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS