Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CESKO

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

:poklona: Jágr :poklona:
budem veľmi prekvapený, ak Česi neobhája titul
V semifinale se Svedama se musime urcite zlepsit ten vykon s USA na ne stacit urcite nebude. Nebyl to zdaleka idealni vykon, ale nastesti stacil a 4:0 vypada pekne. Pripadalo mi, jako by na nas pusobil ten zapas s Nemcema kerej uz sme nehrali v takovym tempu. Vratit se k vykonum ve skupine s Finama, Rusakama ci Slovakama a budu spokojenej a ocekavam hodne vyrovnany zapas bude urcite rozhodovat i stesti. Doufam v navrat Havlata.
Chester.adam píše:V semifinale se Svedama se musime urcite zlepsit ten vykon s USA na ne stacit urcite nebude. Nebyl to zdaleka idealni vykon, ale nastesti stacil a 4:0 vypada pekne. Pripadalo mi, jako by na nas pusobil ten zapas s Nemcema kerej uz sme nehrali v takovym tempu. Vratit se k vykonum ve skupine s Finama, Rusakama ci Slovakama a budu spokojenej a ocekavam hodne vyrovnany zapas bude urcite rozhodovat i stesti. Doufam v navrat Havlata.
Kluci byli ze začátku svázaní, moc dobře věděli, že kdyby jim toto jediné utkání nevyšlo tak si ty své předešlé výhry i výkony mohou strčit za klobouk a domů pojedou jak spráskaní psi, teď to z nich spadne, věřím že to FIN dáme, ale určitě to nebude nic snadného, Švédi nám moc nesedí a ten jejich hokej je fakt nepříjemný !!!!
Jinak Habsi co rikas na souhru Jagr - Plekanec?

Ja myslim ze jim to supr sedne az ted muzu ocenit jak je Plekanec supr hrac je ho vzdycky plny hriste utoci se skvelou myslenkou pohybem a k tomu prida supr prihravku a dobrou strelu navic dokaze byt stejne dobry jak v utocnem pasnu tak v obranem pasmu.

A Jagr i pres svuj vek podava uzasny vykony jednoduse hrajici legenda.

A co na to rika Montreal ? Jagr zpatky v nhl ?

Ovsem dost mozna se zase zahrabe v tom bidnym rusku.

http://www.nhlpro.cz/clanek/19357-po-ja ... gent-zidek" onclick="window.open(this.href);return false;
ja osobne sa uz citim dost trapne, ak mam dookola citat tie veci okolo toho tradicneho ceskeho stesticka......väcsina slovakov, ktora nefandi cechom si takymto dost lacnym spôsobom vybija svoje mindraky....namiesto toho, aby uznalivo smekla klobuk pred ich vykonmi, nielen na tomto sampionate, ale vseobecne v ramci x,y MS rokov tu bude rok co rok, riesit kadejake ceske stesticko :roll: ja sa absolutne necudujem reakcii ceskych fanusikov, ktori musia taketo provokacne reakcie (catokrat skryte, ci 2zmyselne) kade tade citat......priklad: som slovak, pociname si na sampionate podobnym spôsobom a docitam sa, od x,y userov, ake to mame bohovske stastie.....tak bud ho poslem do :censored: tym padom vyfasujem BAN, bud sa nad tym pobavim, alebo jednoducha ignoracia, ktora je vsak pri podobnych vyhrotenych situaciach tazko riesitelna.....

ano, ano tradicne to klise, ze stastie patri k hokeju, niekedy padne stastne usmudlany gol, inokedy sa to stastne, ci nestastne odrazi pd tycky atd. atd. ALE vykony, ktore na tomto sampionate predvadza cesky vyber, si na rozdiel od toho nasho zasluzia slova uznania, respektu a verejne, ci uprimne vyhlasujem, ze to sa za ceskeho fanusika ani nahodou nepovazujem a je mi v podstate jedno, kto dvihne nad hlavu majstrovsku trofej.......ale ak niekto kraca turnajom maximalne suverennym spôsobom, tak ako cesi 7Z - 7V nie je co riesit......navyse, nie nadarmo sa hovori, ze to stastie, ze castokrat prikloni na stranu toho lepsieho :-P

k Pavelcovi, niet co dodavat, toto je brankar na ktoreho je maximalne spolahnutie a ktory sotva pusti akykolvek puta gol.....pripomina mi vykony Thomasa z PO :)

Plekanec - Jagr - nezastavitelne duo, Pleky neprekvapuje, uz proti BOS patril medzi najlepsich hracov celej serie a tuto fazonu riesi aj pocas MS...Jagr, to je kapitola sama o sebe, kde sa to v nom berie :roll: je vsak ? ci sa odkotula za velku mlaku, kde by vsak rozhodne nebol do poctu

semifinalove 3 korunky budu neprijemnym superom, ale v tejto faze turnaja je nim kazdy, no cesi smeruju pevnym krokom do finale MS
Skoda ze postoupili Svedi, to je pro nas asi nejneprijemnejsi souper, ale porazit se urcite da, verim tomu. Navic ja je vubec nemam rad, prijde mi ze jsou pekne vychcani. Radeji prohrajou s Kanadou aby nemuseli ve 1/4 finale na Rusko a v Turine se Slovenskem to byla taky pekna komedie :thumbsdown: To se zas chteli vyhnout nam a sli na Svycary ( nam stejne nalozili i tak v semi ), ale tohle urcite neni uplne fer. Zajimave ze nase stesticko se omila furt do kola, ale na tuhle svedskou spinu neukaze nikdo :hroza:
Selly8 píše:Navic ja je vubec nemam rad, prijde mi ze jsou pekne vychcani. Radeji prohrajou s Kanadou aby nemuseli ve 1/4 finale na Rusko a v Turine se Slovenskem to byla taky pekna komedie :thumbsdown: Zajimave ze nase stesticko se omila furt do kola, ale na tuhle svedskou spinu neukaze nikdo :hroza:

takže za to máš u mě opak děkovačky kamaráde :kop: :D
ale známe se,vím,že je nemáš rád a argumenty jsi napsal,
za sebe jen napíšu,že když už to má někdo krom nás vyhrát,
tak rozhodně ty švédské "ryšavé palice" :frajer2: :clap: :angel:

ale snad je dáme..... :cinka:
no na OH slovaci na to poukazovali
Hej, hej, povestné české šťastíčko je pekným príkladom, že príslovie "Zlodej kričí chyťte zlodeja." skutočne platí. Lebo to, čo máme my pri futbale, to sa ani šťastím nedá nazvať...
Anger píše:Jinak Habsi co rikas na souhru Jagr - Plekanec?

Ja myslim ze jim to supr sedne az ted muzu ocenit jak je Plekanec supr hrac je ho vzdycky plny hriste utoci se skvelou myslenkou pohybem a k tomu prida supr prihravku a dobrou strelu navic dokaze byt stejne dobry jak v utocnem pasnu tak v obranem pasmu.

A Jagr i pres svuj vek podava uzasny vykony jednoduse hrajici legenda.

A co na to rika Montreal ? Jagr zpatky v nhl ?

Ovsem dost mozna se zase zahrabe v tom bidnym rusku.

http://www.nhlpro.cz/clanek/19357-po-ja ... gent-zidek" onclick="window.open(this.href);return false;
No, s Plekym jsem se bavil po jeho příjezdu do Bratislavy, když bylo jasné, že bude s Jágrem hrát. A on po prvních trénincích a vlastně i prvním zápase říkal, že si musí hodně zvyknout na jiný způsob hry, že to déle s Červenkou drží na hokejce a dávají to třeba až na poslední chvíli, na což on není po play-off zvyklej - tam že to musí jít co nejrychleji od hokejky. Ale jak vidno, zvyknul si dost rychle... :good: . Teď jim to sedlo fakt neskutečně a já jsem hlavně rád, že spousta fanoušků, kteří třeba NHL (a konkrétně Montreal) nesledují nějak pravidelně, konečně vidí, jak kvalitním hráčem Pleky je - ten poslední zápas, tak to je přesně to, co od něho vídám v Montrealu po většinu sezóny.
Teď říkám, že působení Jágra v Montrealu by bylo asi pro tamní fanoušky něco neskutečného a určitě by to byl přínos, ale osobně jsem trochu skeptik, taky spíš věřím, že zůstane v Rusku, navíc mu tam teď dali slovenského trenéra, což byl podle mě záměr právě kvůli tomu, aby měl Jágr o důvod víc tam zůstat.
Ale to se všechno uvidí, teď je důležité, aby jim to takhle "lepilo" i se Švédskem... :good: .
Baffy píše:
Selly8 píše:Navic ja je vubec nemam rad, prijde mi ze jsou pekne vychcani. Radeji prohrajou s Kanadou aby nemuseli ve 1/4 finale na Rusko a v Turine se Slovenskem to byla taky pekna komedie :thumbsdown: Zajimave ze nase stesticko se omila furt do kola, ale na tuhle svedskou spinu neukaze nikdo :hroza:

takže za to máš u mě opak děkovačky kamaráde :kop: :D
ale známe se,vím,že je nemáš rád a argumenty jsi napsal,
za sebe jen napíšu,že když už to má někdo krom nás vyhrát,
tak rozhodně ty švédské "ryšavé palice" :frajer2: :clap: :angel:

ale snad je dáme..... :cinka:
DIk Baffino, s diky prijmam a timto zadam mody aby dodelali u meho nicku i polozku unlike :D Kdybych mel volit ja tak vyberu Finsko, ale uz jen ze sentimentu...
Dnes uz jsem dobre naladeny, za hodinku do krcmy a jde se fandit :oslava: :wave:
Švédi dneska vyhráli naprosto zaslouženě, minimálně 35 minut byli lepším týmem. Zvládli to naprosto brilantně i takticky.

Jako důvody prohry vidím:

:arrow: Otevřená hra našeho týmu v druhý třetině, kde jsme Švédům ledacos dovolili a oni nás prostě přečíslovali a přehrávali. :hroza:

:arrow: Prazvláštní přeskupení formací, který celou dobu fungovali a stažení Červenky, kterej rozhodně nehrál nějak špatně (zranění :?: )

:arrow: Trochu odevzdanej výkon ve 3. třetině. Jasně proti Švédům to jde blbě, ale je potřeba do toho dát víc než všechno pokud proti nim chceme vyhrát.



Jinak se mi vůbec nelíbil výkon rozhodčího. Imho se do toho hrozně zapletl a půlku zápasu se to snažil jen balancovat (ne moc úspěšně). Řekl bych, že oba týmy poškodil skoro stejně.
brainfck píše:Švédi dneska vyhráli naprosto zaslouženě, minimálně 35 minut byli lepším týmem. Zvládli to naprosto brilantně i takticky.

Jako důvody prohry vidím:

:arrow: Otevřená hra našeho týmu v druhý třetině, kde jsme Švédům ledacos dovolili a oni nás prostě přečíslovali a přehrávali. :hroza:

:arrow: Prazvláštní přeskupení formací, který celou dobu fungovali a stažení Červenky, kterej rozhodně nehrál nějak špatně (zranění :?: )

:arrow: Trochu odevzdanej výkon ve 3. třetině. Jasně proti Švédům to jde blbě, ale je potřeba do toho dát víc než všechno pokud proti nim chceme vyhrát.



Jinak se mi vůbec nelíbil výkon rozhodčího. Imho se do toho hrozně zapletl a půlku zápasu se to snažil jen balancovat (ne moc úspěšně). Řekl bych, že oba týmy poškodil skoro stejně.
Rozhodně jsem viděl hrát Červenku na tomhle MS horší zápasy - dneska tam v první třetině měl solidní gólovku. Ale hlavně, když už se k tomu Hadamczik odhodlal, určitě tam neměl jít Vampola... :hroza: .
Jinak souhlas, prohráli jsme zaslouženě, Švédové byli po většinu zápasu lepší... :-( .
tak zial tento zapas vam nevysiel, necakal som ze svedi budu tak dobri, kazdopadne drzim palce o bronz, dufam ze proti finom :thumbsup:
Švédi byli dobří, ale my jsme jim to bohužel až moc usnadnili... :-(
Hráš to čo ti dovolí súper...ale súhlasím, že pre výhru sa z vašej strany malo spraviť viac.

Teraz dúfam o súboj o bronz s Rusmi, nuž a ako to dopadne, to sa uvidí.
Getzo5 píše:Hráš to čo ti dovolí súper
To je pravda, niektorí súperi ti nedovolia ani len hokejku držať :hroza:... Proste Švédi dnes boli lepší, Česi hrali dosť unavene. Ale priznám sa, tak nechutný betón 1-4 od Švédov som nečakal :-O.

Inak výkon rozhodcu veľmi slabý. To je pravda, ale myslím si, že skôr pomohol Čechom ako Švédom.
ThrashersFan píše:Inak výkon rozhodcu veľmi slabý. To je pravda, ale myslím si, že skôr pomohol Čechom ako Švédom.
Slabý ano, ale pomohl nám? :shock: To ani ne... Dělal chyby na obě strany, a pokud někde byla převaha tak proti nám. Ale o to nejde, i kdyby to pískal kdokoli jinej, dostali jsme na zadek :-)
Nepovedený zápas :? Kolaps v obraně, neškodný útok... Bál jsem se, že něco podobného po vítězné sérii přijde, jen jsem to čekal už ve čtvrtfinále, přišlo to ale naštěstí později a tak můžeme stále ještě odjet s medailí.

Červenka pravděpodobně odnesl svůj hloupý a zbytečný faul, po kterém následovalo vyrovnání, nicméně to Hadamczikovi vůbec nevyšlo, všechny útoky byli potom zpřeházené, moc už to nepřipomínalo týmovou práci. A samozřejmě nutno ocenit Švédy, kteří nás do větších šancí nepouštěli. Škoda toho druhého gólu, to měl Ondra mít, zdá se, že tenhle gól byl v zápase zlomový. Ale těžko mu to vyčítat, mnoho dalších gólů pochytal.
Bohužel tento zápas nám nevyšel. :thumbsdown: :thumbsdown: Švédi byli lepší a měli dostatek sil ubránit naše útoky.
Přesto oceňuji výkon Patrika Eliáše :good: Tomáše Plekance :good: Jakuba Voráčka :good: ti hráli opět výtečně.
Ondra Pavelec dělal co mohl,ale i zázraky jsou omezené :D

:povzbudzovanie: :povzbudzovanie: V neděli o třetí místo :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
ŠVÉDI NA TOMHLE MS MAJÍ JENOM 6 HRÁČŮ Z LOŇSKÝHO MS. (4 ÚTOČNÍKY, 2 OBRÁNCE). OMLADILI MAXIMÁLNĚ SVŮJ TÝM A STŘELCI DNEŠNÍCH GÓLŮ JSOU ROČNÍKY 1985, 1988, 1989, 1990. CO BYSME CHTĚLI ? ŠVÉDI DNESKA DEMONSTROVALI HOKEJ, KTEREJ SE BUDE BĚŽNĚ HRÁT ZA 5 LET NA MS BĚŽNĚ. ŠVÉDI DNES PŘEDVEDLI JEŠTĚ TAK TROCHU HOKEJ BUDOUCNOSTI, ALE KAŽDOPÁDNĚ NEBYLA TO ŠKOLA 90. LET . BYLA TO TA NEJMODERNĚJŠÍ ŠKOLA 2003 A VÝŠ. HRÁLI STRAŠNĚ MODERNĚ. KRÁSNĚ A SKVĚLE. V RÁMCI FUTURISMU NEMOHLI JSME DNESKA VYHRÁT. TO BY BYL VÝSMĚCH POKROKU. ŠVÉDI JSOU MLADÍ A MLÁDÍ VPŘED. A JAK JSOU NA TOM ŠVÉDI S MLADÝMI, TO VÍME. JAK JSEM ŘÍKAL, ŠVÉDI MAJÍ S POROVNÁNÍM Z LONSKÝM MS JENOM 6 HRÁČŮ. KDYBY MĚLI LONSKÝ VÝBĚR, KDE KOSTRU TVOŘILI HRÁČI Z HOKEJOVÉ ŠKOLY LET DEVADESÁTÝCH, DALI BYCHOM SI JE JAKO NIC. ALE TOHLE BYL HOKEJ NOVÉHO TISÍCILETÍ.
Měli jsme na to vyhrát... rozdělení Červenky byl logickej tah... kolik měl ten kluk šancí a kolik jich proměnil?? :?: od toho tam je... kolik mu Jarda nebo Pleky připravili příležitostí... neskóroval... bohužel pravda je... že před rozdělením této formace hrála celá linka líp... každopádně s tolika zahozenýma šancema... se vůbec nedivim, že k tomu došlo... trenér musel něco změnit...

Šance jsme měli a to hlavně v druhý třetině... bohužel to štěstí, co jsme si vybrali proti USA (kde by se ten zápas vyvíjel určitě jinak, kdyby USA něco využili) se proti nám obrátilo... což nejspíš muselo přijít.... měli sme se s tim vypořádat.... Skóre 1:2 bylo pro nás dobrou zkouškou.. bohužel potom Škoula moc chtěl.. zapomněl, že zápas proti švédům se musí hrát ze zabezpečený obrany a po jeho chybě přišlo rozhodnutí.... :thumbsdown:

Opět se ukázalo, že manšaft kterej ve skupině neklopýtne... je mnohem hůř připravenej na play off... Papírově jsme měli velice silný tým... bohužel né dost silný na to... aby sme bez prohry vyhráli celej šampionát.... kde chyběla hlavně ta první lajna.. ze který byl poprávu vyloučen Červajs... když se týmu daří.. jde to dobře... když se týmu ale nedaří... hráči z první lajny by měli udělat ten v zámoří hodně omýlaný difference... což naše 1. lajna neuděla.... je pravda, že v zámoří tenhle difference dělají většinou hráči druhýho sledu (Colture, Byfuglien, Talbot), ale i tak první lajna většinou umí alespoň zamknout... což se za nepříznivého stavu našim nepovedlo a díky čemuž jsme si nevypracovali tlak, který by právě takovýto hráči mohli využít...

Je to každopádně škoda... nezbývá než doufat, že Rusové nad finama prohrajou... až je alespoň pořádný náboj do boje o bronz
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

proti matrioskam to budete mat sakramentsky narocne....podla vsetkeho rozhodne ? motivacie.....
Ok, totalita je sviňa, ale tak čo už, žijeme v 15. storočí after all. :roll:

Držím palce proti Rusom, budem fandiť ako o život!
Ikdyz ten gol na 1-4 padl po neodpiskanem faulu na Rolinka ( sudi delali chyby na obe strany ) tak o zaslouzenem postupu Svedska neni pochyb! Hrali skvele a na nas to proste umi, klobouk dolu pred jejich hrou :klobuk_dole: Ve finale drzim pesti stejne Finum, kvuli borcum jako Selanne, S.Koivu, Kurri nemuzu jinak.
678 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS