Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CESKO

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Co sa tyka Salaka, mozem sudit len z KHL, hral tam naozaj dobre a bol oporou SKA a o nejakych excesoch sa nespominalo.
Obrázek

Obrázek

Takéhoto som ho ešte nikdy nevidel. :-O
Jediný "dobrý" zápas, který byl ještě ovlivněný přesilovkou za faul od Abdula na Sobotku jsme odehráli s Amerikou. Jinak děs, hrůza, běs .... zmatky v obraně, žádný tlak v útoku. Pouze kecy před zápasem jak všecko musíme změnit, tlačit se do brány, hrát jednodušeji v útočném pásmu. Bla bla bla a v zápase všechno obráceně. "Nejlepší" hráč v útočném pásmu Jágr :klobuk: , ale cestou z pásma co k tomu říct. Nestíhá bruslit z5 = nejtrestanější hráč ČR. Nevím co v teamu dělal třeba takový Vondrka, Klepiš (Růžo toto není Slávie).
Hudler hrál taky kulové. 6 třetin bez gólu :scare: Zázrak za bramborovou placku :eek2: Hoši děkujem :oops: Gratulace Švédům, tak nějak jsem to tušil (Nevsadil jsem). Příští rok v ČR to snad bude placka.
JKL » 23 kvě 2014, 10:24 píše:Jágr je fajn, ale ty jeho životní moudra, to už ve mně evokuje panWericha...
A ty kecy po Finsku atd., to jenom posilují. Mně někdy přijde, že mluví, jak kdyby tu bylo 10M hokejistů a všichni měli vědět, o čem je řeč a případně by měli zavřít hubu. Všechno z pozice ´já sem něco dokázal´ a ´vydělal sem si tím balík´.


pri hendšejku si medzi sebou najdlhšie čosi hovorili práve Vondrka a Jarnkrok :giggle:
Škoda no, držal som vám prsty :| ale o rok sa veľmi teším na šampionát u vás, to bude atmosféra jak má byť a divácky rekord padne na stopro, plus dúfam, že SR bude hrať v Ostrave a to sa ešte len potom bude skandovať "my sme tu doma" :good:


:thumbsup:
"Dúfam, že sa na budúci rok dostaneme s New Jersey čo najďalej a budeme hrať o Stanleyho pohár. Bolo by skvelé rozlúčiť sa doma. Hovorí sa, že človek pozná, kedy to má prísť. Myslím si, že je to správna chvíľa na rozlúčku, aj keby bolo dobré lúčiť sa doma," dodal Jaromír Jágr, ktorý počas kariéry sa s Českom stal majstrom sveta 2005 a 2010 i olympijským víťazom 1998.

Terčom otvorených vyjadrení Jaromíra Jágra boli výkony rozhodcov. "Tí frajeri by to mali zabaliť so mnou. Mal by to byť aj ich posledný zápas. Keď sa vrátim do NHL, tak po každom stretnutí budem rozhodcom gratulovať, akí sú to 'borci'. Vo všetkej úcte k nim, tu to boli amatéri," ostro dodala česká "šesťdesiatosmička".
Ja už naňho nemám slov. Nejde len o to, že hraje za NJD, ale proste každým takýmto vyhlásením si ma získava viac a viac. Páči sa mi, že sa to nebál povedať tak ako to je na plné ústa, ak už nie on tak potom kto by si to mohol dovoliť? To je legenda. btw: to odpískané zakázané uvoľnenie počas fínskeho oslabenia to bol fakt pamĺsek :cool:
Co sa tyka Rohna, som prekvapena, kedze v KHL piska dobre, co sa tyka Bulanova, ani ma to neprekvapuje, Zlata pistalka /vyhral titul za najlepsieho rozhodcu pred dvoma rokmi/ lezie na nervy mnohym. A vobec, v KHL by mali dbat na kvalitu rozhodcov, a nielen v KHL, ale celej Europe, ani ma neprekvapuje, ze na OH piskali vacsinou rozhodcovia z NHL.
Ja muzu rict jedine. Shrnuti od Ruzicky melo hlavu a patu. V porovnani s Lojzou, to byl strizlivy pohled na vec. Zadne vymluvy na to, ze nekdo zklamal duveru apod. Ruzicka se zachoval jako profik, i kdyz si o nem taky nemyslim buh vi co.
Jinak turnaj celkove nazajimavej, hokej se nehral kdovi jakej a v olympijske sezone vyhlasovat mistra sveta je trochu zbytecny.
Souhlas s megatonem.... Srovnávat Ružičku a Lojzu si myslím je zbytečné. Růžička to zhodnotil dobře jen mě trochu zarazilo jak po celý turnaj trochu se vymlouval na nezkušene a mladé beky přitom podle mě zbytečně seděl Ševc. Mi osobně se moc líbil Kolář kterého jsem pořádně ani neznal ale hrál skvěle. Vitásek se Zámorským se s tim poprali se ctí, trochu víc jsem čekal od Kindla i Jordána. Němec suvereně náš nejlepší bek na turnaji a nenasazení Ševce na ukor mladíků v důležitých zápasech jak jsem předeslal mě trochu překvapilo. Z útočníku zmíním vynikajícího Zaťoviče ( který podle mě víc než rok v ELH nezustane) a Sekáče ... naopak mě zklamal Hudler od kterého jsem čekal na širším ledě vzhledem k tomu jaký je typ hráče hodně víc... Salák je kvalitní golman a určitě nezklamal ale na turnaji byl ne jeden lepší golman než on. Příští rok se na to podíváme osobně :)
Ondra Němec je super, ještě si pamatuju jeho první sezonu na Vsetíně, toho vždycky rád uvidím. Kindl vypadal stejně (marně) jako celý rok.

Jágr by to měl definivitně a určitě zabalit. Ve vším respektu, fanoušci i samotný nároďák by se měli soustředit na něco jiného než na Jágra. Furt se řeší kdo k Jágrovi, kdo s Jágrem, kdo bez něho s tím, že údajně místo něho nikdo není. Hergot, dokud tam místo něho někdo jiný nebude, tak tam opravdu nikdo jiný nebude.

Jeho prohlášení jsou fajn, tak může si je taky dovolit (až na ty jeho filosofie o dětech atd.).
Jarda part deux:
Ahoj sportovní fanoušci. Záměrně neoslovuju tentokrát HR, protože vím, že toto sdělení se dostane dál než k vám, Hokejové rodině. Nerad to dělám, ale chci zareagovat na článek od Dominika Haška, že Jágr neunesl kritiku. Ne z toho důvodu, že bych byl na Dominika naštvaný, ale z toho důvodu, že Dominik a spousta dalších možná nepochopilo, a nebo z mojí strany neylo přesně vysvětleno, co jsem tím vším myslel. Za prvé - po zápase na to nebylo moc času vše vysvětlit a za druhé novináři se mě nikdy konkrétně nezeptali a jenom se domnívali...
1. Pokud jsem mluvil o expertech, odbornících a nejrůznějších analyticích, tímto názvem jsem nemyslel komentátory nebo spolukomentátory v televizi, protože jsem na ni vůbec nekoukal ani jsem nic neslyšel, co říkali. Takže už bylo mylné to, když se někde napsalo, že jsem myslel třeba Marka Sýkoru. Myslel jsem tím všechny lidi, kteří jen tak kritizují na sociálních sítích, některé články k mistrovství světa a některé rozhovory.
2. Co mi nejvíc vadilo?
a) Známkování hráčů. Už delší dobu nejsem zastáncem tohoto způsobu hodnocení. I když by mi to mohlo být jedno, protože z hodnocení jsem vyšel docela dobře, ale není. Nemyslím si, že ke kolektivnímu sportu patří individuální hodnocení. Nevadí mi, když se bude hodnotit výkon mužstva celkově, ale individuálně? Vždyť novináři ani fanoušci nevědí, jaký konkrétní úkol dal trenér danému hráči pro daný zápas. Možná ten hráč nebyl vytížený tak, aby ten svůj výkon mohl podat atd. atd. atd... Prostě je spousta faktorů, které mohou ovlivnit výkon hráče, aniž by o tom veřejnost nebo novináři věděli.
b) Kritika Honzy Kováře v zápase s Kanadou. Tento mladý talentovaný útočník dělal v zápase maximum, ale k jeho smůle, když chtěl nazdvednout hokejku, nešťastně soupeře zasáhnul do obličeje a rozhodčí udělal ohromnou chybu, kdy mu udělil trest pět plus do konce zápasu. Proto mě mrzelo, když někteří "znalci" na něj hodili tu prohru s Kanadou... Přál bych vám vidět, jak ho to mrzelo. A možná i tato maličkost mohla ovlivnit jeho sebevědomí a celkovou pohodu na zbytku tohoto turnaje.
c) Kritika a známkování Jirky Hudlera. Podle mého Jirka nedostal takový prostor na ledě, na jaký je zvyklý. Proto si myslím, že je hloupost očekávat od něj takovou produktivitu, jakou měl v týmu Calgary. Na jeho obranu musím říct, že si nikdy nestěžoval, respektoval rozhodnutí trenéra, pro vítězství se snažil udělat maximum.
d) Role každého hráče. Každý hráč má svou roli na týmu,která se občas mění,ale o tom ví zase jenom trenéři a hráči na mužstvu. Proto bychom neměli kritizovat hráče za to, že možná nedělají věci, které od nich ani nikdo nechce a není to jejich práce. Někdo je prostě lepší v tom a někdo jiný zase v něčem jiném, proto se to nazývá TÝM. To bychom potom mohli jít až do extrémů a kritizovat Sašu Saláka, že nedal na turnaji ani gól!:)
A co se týká kritiky na mou osobu, myslím si, že moje práce na týmu je dávat góly a rozhodovat zápasy. To si myslím, že byl hlavní důvod, proč mě Vláďa Růžička vzal na mistrovství světa. A chci říct, že nemám problém s kritikou, která se týkala toho, že jsem nedal jako ofenzivní útočník góly nebo jsem nerozhodl více zápasů. Sám si to přiznám a sám jsem to uvedl jako jeden z největších důvodů, proč končím v národním týmu. Už nejsem schopný rozhodovat zápasy.
Děkuju všem, kteří si dali čas a přečetli si to a zamysleli se nad tím, co píšu... Nemyslím to zle. Jen jsem měl pocit, že by bylo lepší některé věci znovu vysvětlit, aby nedošlo k dalším nedorozuměním. Znovu podotýkám, je to jen a jen MŮJ NÁZOR. Možná si v budoucnu řeknu, že to, co jsem psal, není správné, ale momentálně to vidím takhle.
To co je zase za aféru s Jágrem a Haškem? :-O

Trochu mi přijde, že oba mluví o něčem jiném. A zvlášť v případě Jardy ani tak nějak úplně netuším, o čem on to mluví. Turnaj jsem kromě prvních tří zápasů neviděl, chtěl jsem se pak dívat až od 1/4 finále, ale nakonec jsem jen na netu sledoval průběh a pak četl nějaké komenty, nic víc. Ale Jarda byl nějaký podrážděný v závěru celkově. Neudělal si něco s Růžičkou nakonec, nějaké kompetenční spory nebo tak něco? U Hadamczika byl asi zvyklý na jinou pozici, tedy hlavně mimo led. Ty prohlášení o malém prostoru pro Hudlera mi neznějí ani tak jako vysvětlení, ale spíš výčitka koučům... Ale nejspíš se pletu.

Co se týká kritiky. Copak tady v Čechách novináři někoho kritizují? :-D Dokud o tom nezačali sami hráči (nejdřív Hejda, pak Špaček), tak se nikdo o Hadamczikovi křivě nezmínil. Pak jo, zvlášť když skončil, to se najednou vyrojilo v novinách vzpomínek a historek o Turínu apod. Nejdřív to začali fotbalisti, kteří se uráželi po každé horší známce (Ujfaluši, Jankulovski, Rosický, naposledy snad nejvíc Baroš) nebo článku a okamžitě ohlašovali ukončení reprezentační kariéry, v poslední době to přejali už i hokejky.

Nějak nevím, co vlastně JJ od lidí na netu očekává. Že budou posílat vzkazy typu "Kdo neskáče není Čech" nebo "Pro nás jste stejně mistři" a "Hoši, děkujem" a to bude všechno, co se asi tak ještě může?

Protože lidi logicky neznají pokyny ze šatny, neznají zápasovou taktiku apod., tak se nesmí bavit o výkonech a předvedené hře, tedy kriticky? Od kdy, proboha? Tohle by řekl i novinářům a fans za oceánem? Tak na to se obzvlášť těším.
Tohle je tak debilní aféra, až z toho bolí hlava. Někdy mám pocit, že si Jarouš tak trochu plete diváckou veřejnost se svým fanklubem.

A těch hlasů proti Haškovi, že se ozval. Prý je nemorální, protože někoho dosekal (pche, já se porval xxkrát na zábavě, jednou sem někoho přetáhl židli a určitě sem i jindy v životě někomu ublížil) a vůbec je to asi grázl (hlavně proto, že už nepromlouvá k národu z kabiny a má svůj život, myslím).

Nejlepší nemyslet si o tom nic. Ovšem síla, jakou má každý jeho takynázor, je fascinující.
Osm proher v řadě. Šest tuto sezónu. Nula výher. :cosi:
aspon ze prehravate so silnymi supermi. Co mame hovorit my?
Leslie píše:Osm proher v řadě. Šest tuto sezónu. Nula výher. :cosi:
A co jako? tyhle sranda turnaje jsou od toho aby trenér zkoušel hráče a aby ti hráči nabírali zkušenosti ... jakej rozdíl vidět tam věkovej průměr 23 a 25 let a vidět že ti kluci pořád hrají vyrovnaně s těma top týmama (přestože zatím nejsou schopní to dotáhnout do vítězného konce) .... ale nedostáváme žádý debakly, všechno vesměs zápasy o gol o dva a ti kluci ty zkušenosti v budoucnu prodají .... :)
Logan píše:
Leslie píše:Osm proher v řadě. Šest tuto sezónu. Nula výher. :cosi:
A co jako? tyhle sranda turnaje jsou od toho aby trenér zkoušel hráče a aby ti hráči nabírali zkušenosti ... jakej rozdíl vidět tam věkovej průměr 23 a 25 let a vidět že ti kluci pořád hrají vyrovnaně s těma top týmama (přestože zatím nejsou schopní to dotáhnout do vítězného konce) .... ale nedostáváme žádý debakly, všechno vesměs zápasy o gol o dva a ti kluci ty zkušenosti v budoucnu prodají .... :)
Já ti nevím. :) Jasně, že jsou to sranda mače, které jsou hlavně k prozkoušení, ale ta bilance je přesto děsivá. Když si vezmeš, že přesně tohle pojede na MS, pakliže se na to hráči z NHL vykašlou (k čemuž zrovna letos spíš nedojde...), protože nic lepšího už stejně nenajdeš. Já oceňuju, že jezdí mladí kluci, kteří se očividně snaží (viz dnes proti Rusku), ale prostě ta kvalita není. A to je znepokojující. A debakl myslím letos schytali proti Rusku na Karjale.
Leslie píše:
Logan píše:
Leslie píše:Osm proher v řadě. Šest tuto sezónu. Nula výher. :cosi:
A co jako? tyhle sranda turnaje jsou od toho aby trenér zkoušel hráče a aby ti hráči nabírali zkušenosti ... jakej rozdíl vidět tam věkovej průměr 23 a 25 let a vidět že ti kluci pořád hrají vyrovnaně s těma top týmama (přestože zatím nejsou schopní to dotáhnout do vítězného konce) .... ale nedostáváme žádý debakly, všechno vesměs zápasy o gol o dva a ti kluci ty zkušenosti v budoucnu prodají .... :)
Já ti nevím. :) Jasně, že jsou to sranda mače, které jsou hlavně k prozkoušení, ale ta bilance je přesto děsivá. Když si vezmeš, že přesně tohle pojede na MS, pakliže se na to hráči z NHL vykašlou (k čemuž zrovna letos spíš nedojde...), protože nic lepšího už stejně nenajdeš. Já oceňuju, že jezdí mladí kluci, kteří se očividně snaží (viz dnes proti Rusku), ale prostě ta kvalita není. A to je znepokojující. A debakl myslím letos schytali proti Rusku na Karjale.
Jestli dostali jeden debakl, tak to see prostě stane ...
to je blbost, tahle sestava na MS nepojede, vždyť v tom týmu nebyla půlka hráčů z KHL, a hráči z NHL se na to nevykašlou, teda určitě ne všichni ... prostě tohle vůbec neřeším, není to pro mě něco z čeho bych měl vyvozovat nějaký důsledky že repre hraje ho*no ... až budou hrát špatně na MS, tak to bude průser.
to je blbost, tahle sestava na MS nepojede, vždyť v tom týmu nebyla půlka hráčů z KHL, a hráči z NHL se na to nevykašlou, teda určitě ne všichni ... prostě tohle vůbec neřeším, není to pro mě něco z čeho bych měl vyvozovat nějaký důsledky že repre hraje ho*no ... až budou hrát špatně na MS, tak to bude průser.
KHL jde úplně mimo mě, ale co si tak vybavuju, že obyčejně jezdí a nebyli, je Novotný a...? :neviem:
Na mistroství světa pojede z poloviny jiný tým. Nedělal bych paniku. Omlazujeme a hráči se musí na repre scéně otrkat.
Tak Krejci nakoniec nepride, zrejme dohraval s nie uplne vyliecenym kolenom...a po takejto sezone to aj chapem...mylila som sa vtom, ze pojde...
678 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG