Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CESKO

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Chester.adam píše:
mt-svk píše:Mimochodom, ako by ste vy, kto sledovali MS, zhodnotili výkony Jakuba Voráčka a v tomto zápase aj Fjodora Ťjutina? Díky.
Ja sem s Vorackem maximalne spokojeny. Toho hrace zacinam cim dal tim vic obdivovat opet byl neskutecne rychly durazny neodstavitelny od puku tah na branu a kontrola puku parada. Kolik on udelal golu... Stejne jako loni byl velice dravej a velkej prinos. Je mu 21 myslim, ze z nej muze bejt hvezda.
To je jeho přesný popis, jen by ještě dodal i jeho největší slabiny, které mu zatím brání naplnit potenciál naplno. Nemůžeme přece jenom chválit ;)

1) Určitě by se měl více dívat kolem sebe, často má skloněnou hlavu a nevidí co by vidět mohl...
2) Hraje poměrně často zbrkle a bez myšlení

To jsou naštěstí vlastnosti spojené s věkem, takže se v Columbasu mají na co těšit ;) Ale to jsem psal i minulý rok a jde vidět, že se i v tomto lepší. Loni byl jako "telátko na ledě" :D
No a taky je to docela pořádnej nervák. Několikrát byl v záběrech na střídačce a z jeho úst se dala odezírat slovíčka směřovaná k rozhodčím, jako ty hovado, ty vole to je čů.. a pod. Dokonce několkrát vztekle kopal do dvířek. :D
dejf píše:No a taky je to docela pořádnej nervák. Několikrát byl v záběrech na střídačce a z jeho úst se dala odezírat slovíčka směřovaná k rozhodčím, jako ty hovado, ty vole to je čů.. a pod. Dokonce několkrát vztekle kopal do dvířek. :D
To jsou emoce, ty jsou často k užitku, když je hráč umí správně nasměrovat ;)
Smeroval ich párkrát aj k Patrikovi čo som si všimol, ten sa potom takmer pobil. Dobre nasmeroval :D
Je docela zajímavé zpětně číst svůj koment na Voráčka po jednom roce :good:
Tak letos to bude zajímavé. Chybí nám opory v brance jako Vokoun a Pavelec. Budeme se muset spolehnout na Popperleho, který by mohl překvapit. Téměř celá obrana bude poskládaná z hráčů z KHL. Na poslední chvíli se totiž z účasti na MS omluvil bek Red Wings Jakub Kindl. Naopak bolavé rameno nedovolilo start Jiřímu Tlustýmu. Takže to bude taková zajímavá sestava bez pořadných hvězd. Táhnout by to měl Hemský, Michálek a Plekanec ale čekat můžem i něco zajímavýho od navrátilce a veterána Nedvěda :thumbsup:
PainKiller píše:Tak letos to bude zajímavé. Chybí nám opory v brance jako Vokoun a Pavelec. Budeme se muset spolehnout na Popperleho, který by mohl překvapit.
Popperle ale nejede :nono2: Jede Mrázek
Dokonce :panika: Takže Štěpánek jedničkou :hmm: Nevím, nevím, letos to moc dobře nevidím. Když nám nepadaly goly do sítě soupeře, Voky nebo Pavelec to dokázali vykompenzovat, jen nevím, jestli to zvládnou i mladíci jako Štěpa nebo Mrázek.
No vidíš. A já to tenhle rok znovu vidím, že bychom nějakou tu medaili mohli urvat. :yes:

Z brankovištěm jsem spokojený. Za celou sezónu to odjezdili tři brankáři, kteří ukázali, že na to mají s přehledem.
Štěpánek už jednou roli jedničky plnil a rozhodně v tom roce 2009 nezklamal. Odchytal už několik vyhecovaných utkání. Rozhodně se nedá považovat za zelenáče.
Kovář to je další naprosto spolehlivý gólman, který ukázal, že vyrostl ve skvělého reprezantačního brankáře.
Mrázek je mladý a roli trojky bude plnit určitě výborně.
Hadamczik zatím týmovou jedničku neurčil. Což si myslím, že je dobře. Štěpi i Kovář jsou naprosto na stejné startovací čáře a do rozhodujícího čtvrtfinále půjde ten s lepší formou.

Obrana z KHL? Já si myslím, že tohle je naše výhoda. Celý rok se dohromady dávala velká kostra, která objezdila všechny turnaje a hrála spolehlivě, bez zbytečných chyb.
S gólmany si kluci rozumí a hlavně tam máme zkušené borce, kteří mají už plno zkušeností z MS. I typově je to perfektně složené. Možná nám chybí ještě jeden pořádný rozehrávač na modrou (Židlický), ale jinak výborné.

Útok je postavený především na bojovnících, ale ono to bývá nejlepší.
Vůdcovskou roli si vezme Nedvěd s Plekancem.
Technickou stránkou zastane Krejčí s Hemským. Sniper bude Michálek.
Těším se na dravé hráče jako je Kašpar, Petružálek, Průcha, Vincour, Novotný, Frolík.
Ani v útoku nevidím nějaké výrazné mezery.

Nemůžu si pomoct, ale myslím si že je to složené na jedničku a týmu věřím!!!
Dawe4 píše:Mrázek je mladý a roli trojky bude plnit určitě výborně.
Hádam nie som jediný, ktorého táto veta nesmierne pobavila. :lol2:
Getzo5 píše:
Dawe4 píše:Mrázek je mladý a roli trojky bude plnit určitě výborně.
Hádam nie som jediný, ktorého táto veta nesmierne pobavila. :lol2:
:neviem: Co je na ní špatného?
Myslel jsem to tak že mladí umí uvolnit atmosféru a celkově sranda jim není cizí. Což je hlavní role 3. brankáře. Tak nevím o co jde? :neviem:
No že spravidla sa taký komentár týka toho hokejového, nie kvalitného zohrievania lavičky. :giggle:

Na MS na trojke nezáleží takmer nikdy a never, že toto je preň viac než príjemná dovolenka. Veľa sa toho zas nenaučí, to sú mýty.

Ale to ty vieš určite aj sám. :yes:

Tak předně nebude zahřívat střídačku, ale tribunu. Trojka se nepřevlíká.
Moc se toho nenaučí? Co to je za blbost. Geniální tah Lojzy, kdy mladou naději v brance naučí jak probíhá turnaj "velkých kluků", pozná hráče, kterým jako puberťák fandil, dostane hodně rad, zatrénuje si s tolika zkušenými hokejisty, Štěpa mu už taky může něco poradit... Průprava na budoucnost, kdy tam třeba bude jedničkou. Rozhodně lepší, než kdyby jel Popperle.
Skúsenosť to bude dobrá, ale naozaj mám pocit, že sa to preceňuje. Ak by z jeho pohľadu šiel ako jednička Vokoun, bolo by to iné.

Samozrejme tento krok nikomu nevyčítam, len mu taký význam neprikladám. A samozrejme bola myslená tribúna. Tá "lávka" je tam obrazne. :wink2:

Uvediem ešte príklad. Na vlaňajších MS som sa mal tú česť spoznať a viackrát dlho porozprávať s nádejou amerického hokeja Jackom Campbellom. Podobne ako Mrázek, aj on prišiel na turnaj len ako č. 3 (za Montoyom a Conklinom) a samozrejme to považoval za česť, ale z toho čo som mal možnosť vidieť to viac ako platená dovolenka preň nebola. V kabíne som s nimi nesedel, ale chodieval spolu na zápasy a ten fotbálek pred zápasom, oddychovka na hoteli a raňajšie tréningy mu veľa nedali, to mi ver. Rozhodne nie toľko, čo zápasová prax na juniorských MS. Je to skúsenosť, ale... určite chápeš čo sa tým snažím povedať.
Jasně, neříkám, že to je zkušenost, na kterou by vzpomínal jako klíčovou, ale pro něj ve 20 letech je to dobrá zkušenost. Už jen kvůli těm tréninkům. Je zvyklý trénovat jen se stejně starými, teď si zachytá proti hráčům jako Plekanec a Nedvěd. Už tohle myslím mluví za vše.
:-(Tak jsme utrpěli vítězství.Snad jen střelecká nemohoucnost dánů nás zachránila.Výkon s kterým v žádném případě proti vyspělejšímu soupeři nemůžeme uspět.
Je to sice první rozjezdový zápas,ale musíme se příště o 100% zlepšit.Pochvalu zaslouží golman Kovář.
Tak a je to. Prvni carku si muzeme odmazat. Vitezstvi se nerodilo lehce a zapas byl chvilema i uspavaci, ale nikdo preci nemohl cekat, ze na ukazateli bude svitit skore 5,6:0,1.

Dansky hokej jde nahoru a smele muzu rict, ze Danove uz pomalu patri mezi svetovou osmicku a jsou urcite tezsim souperem nez takove Svycarsko, ktere se povazuje/lo vzdy za cerne kone. Svycary uz Danove predbehli a uvidite, ze Rusko nebo Svedsko s nimi take budou mit problemy, ale pojdme k zapasu.

Uznavam, ze vykon mohl byt lepsi, ale Cesi nikdy nepatrili k tem kteri davali slabsim tymum nejake dardy. Chybela nam hlavne prechodova faze, ale to bylo zpusobeno i castecne dobrymi Dany. Brusleni a celkove pohyb mohl byt take lepsi, ale je to tezke hrat proti slabsim tymum, kteri to tam preci jen ucpavaji vice. I kdyz Danove dnes hrali otevrenejsi partii.
Kazdopadne jsem zvedav na zitrek. Teprve tento mac ukaze tu pravou silu. Dnes ale urcite zadne zklamani. Kluci to zvladli vcelku dobre a i po tomto zapase jim stale verim. Snad i vice nez pred zacatkem MS.

Omlouvam se predem za chyby a chybejici carky a hacky. Poslano pres mobil.
Tak pozerám na zápas so Švédmi... Hlavný bod prehry je to, že sa s nimi boja hrať. Nemyslím to, že sa s nimi majú biť, zrážať a podobne, ale nebáť sa ísť do kombinácií a podržať si puk. Musia hrať agresívnejšie lebo takto sa to nedá. Ja hrávam hokej a takéto situácie poznám veľmi dobre. Ale aj tak s Nórmi by mala byť výhra, s Rusmi to bude veľmi ťažké a potom by to už mohli dotlačiť do štvrťfinále... :clap: :clap: :clap:
Naši útočnici z NHL mají problém se širokým kluzištěm. Je to hrozně vidět. Kluci z Evropy jsou mnohem aktivnější a nebezpečnější. Asi to bude chtít je nějak prohodit.
Ani po utrápenym vítězství nad Dánskem se zlepšení nekonalo. "Dvacetiletí" švédi nás s přehledem přehrávali, žádná bojovnost, nasazení. Přesun do útočný třetiny připomínal vycházku důchodců, bez zápalu, bez touhy po vítězství. Alespoň oba dva golmani mile překvapili, jinak nikdo (možná ještě Němec hraje nad očekávání), zklamání u většiny hráčů. S takovýma výkonama daleko nedojdem :-/ Obrana je vcelku dobrá, back check vcelku solidní, ale naopak špatnej forechecking v útočnym pásmu. Nevim, chce to kompletně změnit hru, jinak skončíme hodně brzo :)
No, myslím, že kdo viděl podvečerní vynikající zámořský zápas, tak je mu jasné, jak daleko jsou oba severoamerické týmy před námi, Švédové nám to názorně ukázali v přímém souboji. Finové se včera taky trápili, ale pořád je to o úplně jiném pohybu než u nás. Rusy jsem ještě neviděl, ale pochybuju, že by na tom byli hůře než my. Stranou nechávám takové ty "kousaly" jako Švýcary nebo Bělorusy. Z toho všeho mi vyplývá, že pokud radikálně nezměníme náš mdlý způsob hry, je naším maximem, a to ještě perně vybojovaným, čtvrtfinále...
Souhlasim s tim co jste napsali prede mnou.
Kdyz to shrnem tak defenziva a golmani jsou zatim v pohode a hrajou dobre. Ale ten utok to je bida. Bez napadu, agresivita zadna, prechod do pasma tragicky, poradny pohyb jim taky nic nerika. Hraci z NHL o nicem. Snad jen Frolik z nich neco hraje.
Proti Norsku a Lotyssku to chce nejake golove hody, aby si utocnici zvedli sebevodomi. A rozhodne ty lajny trochu pozmenit. No, uvidime jak to bude pokracovat, ale ja jsem i pres hodne nedostatku stale velky optimista.
No podla mna cechom urcite chyba Cervenka..... :roll:
mitch píše:No podla mna cechom urcite chyba Cervenka..... :roll:
"tak určitě"
No český tím pod vedením kouča Ružičku sa mi viac pozdával, tá hrá bola lepšie, jednoduchšia a úspešnejšia. Zdá sa mi, že obrancovia sú málo využívaní a bohužiaľ chýbajú niektorí hráči, ktorí sú medzi nami alebo aj nie.

Ján Marek, Rachúnek, či Rolínek. Tuším on to bol, kedy v oslabovkách dával góly. To chýba. A trochu aj ten Džegr, či Havlát. Neľúbi sa mi, ako to Hadamczik manažuje. Česi niekedy až moc zbytočne chcú dať ten gól z bránkovej čiary. Viď. proti Dánom ten Alešov..
678 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES