Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SLOVENSKO

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

uz tam ani nemusime ist a mozme sa na to rovno vysrat
takze mozeme si skrtnut Granaka a Sersena..otazny Gabby Visna Hossa ml. ...inak Nagy je vo forme skoda ho
Anty píše:takze mozeme si skrtnut Granaka a Sersena..otazny Gabby Visna Hossa ml. ...inak Nagy je vo forme skoda ho
Vujtek ich nahradi Jurcinom a Vydarenym :|
Anty píše:takze mozeme si skrtnut Granaka a Sersena..otazny Gabby Visna Hossa ml. ...inak Nagy je vo forme skoda ho
Nagy je myslim kicknuty z repre ze? Podobne ako Podhradsky
arek píše:
Anty píše:takze mozeme si skrtnut Granaka a Sersena..otazny Gabby Visna Hossa ml. ...inak Nagy je vo forme skoda ho
Vujtek ich nahradi Jurcinom a Vydarenym :|
a ja som si bol takmer isty ze pojde Starosta
Finch182 píše:
Anty píše:takze mozeme si skrtnut Granaka a Sersena..otazny Gabby Visna Hossa ml. ...inak Nagy je vo forme skoda ho
Nagy je myslim kicknuty z repre ze? Podobne ako Podhradsky
jj a este Ruzicka
A Satan :jn:
Som ale rad ze to konecne niekto takto robi, bez ohladu na to, jak by sme teraz niektorych potrebovali. Ale na par vynimiek si z toho robia holubnik a pristup k reprezentacii je otrasny a nepoznam krajinu ktora je na tom horsie. Mozno rusi niekolko rokov dozadu, ale tam boli nejake interne problemy ze im na to hraci prdeli.
Tak napriklad taka Kanada este nie par rokov dozadu stavala na MS vybery z tretotriednych hracov, niektori dokonca posobili este aj v Europe. U nas je to skreslene tym, ze tych hracov v NHL mame malo a tak ked odmietnu 4-5, je to tak zhruba 30% z celkoveho poctu.
Visna uz hra :jupi:

Ako by ste zlozili obranu?

Chara-Mesz
Visnovsky-Marincin
Sekera-Baranka
Jurcina-? (ani neviem, kto je posledny teraz)

Ak sa vam nepaci Mesz v prvom pare, tak zamenit za Sekeru :giggle: Ale ja sa spolieham na to, ze Andrej by popri Charovi pookrial a spomenul by si na stare dobre casy z Ottawy, kde Mesz odohral najlepsie sezony v kariere prave popri Charovi. O Marincinovi tiez vela neviem, ale hra pravidelne v NHL, typologicky by sa k Visnovskemu hodit mohol. V Edmontone ma po 17tich zapasoch +2, co je v tom time priam zazrak :D

edit: ked tak nad tim uvazujem, asi by bola skoda topit Sekeru v tretom pare pri sezone aku ma. Vujtek to bude mat so zlozenim obrany dost komplikovane no.
Ja se poseru, vy budete mit lepsi beky nez my :samovrazda:
vy zas utok :-D
Z HFB, od jedneho fanusika Oilers
Marincin should be in your top-4. Night in, night out he has been the Oilers' best defender. He's been ridiculously good defensively with his 50ft stick. He leads Oilers in Corsi, he leads the whole NHL in Relative Corsi and he's +2 on a team which is -50.
Our defence is probably worst in the NHL but it's still a fact that he plays every night extremely tough minutes (heavy d-zone starts against top-2 lines) and looks like a complete beast every shift. For 15 games we have been expecting that his level of play drops but so far it has been the exact opposite, he looks better and better every game. If he doesn't start in the top-4 in Sochi, I'm sure that he will make his way over there by the end of the tournament.
To znie ako idealny partner pre Visnovskeho :slintac:
Treti zapas stihne :modlenie:
Čo poviete na Halákovu masku?
http://sport.aktuality.sk/c/161968/foto ... slovenska/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://sport.sme.sk/c/7087755/tychto-pa ... -soci.html

proti gustu ziaden, ale ta 3. je co??? :shock:
:roll:

jeden z postov to vystihol

Tublatanka Elan ok, nechbozeda klasika, Bakteria a Rak(Bi) komercia jak z encyklopedie trapnosti, Gladiator umelo vzniknuta kalkulacia s nulovou hodnotou

ja osobne by som si od Tublatanky vedel predstavit nieco uplne ine, ta Dnes mi lezie hore krkom, Elan neriesim, panboh zaplat aspon za tu klasicku NechBozeDa a z poslednych 2 je mi na :grc: - ta bukvicova Tatarovka a ta humusna umelovina od Gladiatoru :grc:
Nech bože dá je samozrejme najlepšia, mne by možno aj stačila. Ale páči sa mi aj Elán a Tublatanka tiež. Ten zvyšok si už mohli odpustiť.
čo si analfabet? Tá tretia, to je Tatár a spol. song z MS 2012 :giggle:
Buddyho

Obrázek
Obrázek
Obrázek

pre ozivenie Jarova

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

u mna obaja :cookies:
Skoda reci, 2 pesnicky normalne.
Gaborik definitivne mimo :ahoj: :-(
na jednej strane je absencia takeho strelca velkou stratou pre nas tim. Na druhej strane, keby tam bol, vsetci by sa v strielani golov spoliehali len na neho. Mozno to bude bez neho aj lepsie.
arek píše:Gaborik definitivne mimo :ahoj: :-(
a teraz cakam dalsie kolo "Satan na OH" :D
no do riti, dufal som, ze dostane zelenu :|
No ľem aby Višňa dostal zeľenu.....
1037 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS