Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SLOVENSKO

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Višňovský tiež nejde...
Skade to mas?
#Islanders Lubomír Višňovský will be kept off the Slovakia roster for the #Sochi2014 #Olympics as his concussion symptoms are still too risky. Slovakia got another blow today when #BlueJackets Marian Gaborik was pulled off the Sochi team.
:hroza:
Ok, mozme sa na to rovno vysrat. A navyse namiesto Gabbyho ide Radivojevic.....
Finch182 píše::hroza:
Ok, mozme sa na to rovno vysrat. A navyse namiesto Gabbyho ide Radivojevic.....
to uz fakt mohol ist radsej ten Satan :?
Šatan mohol ísť podľa mňa tak, či tak. Ale čo už. Musíme to nejako uhrať s tým, čo máme. Stále tam máme veľa dobrých hráčov.
Kika, na ms by bol toto bombasticky vyber a siel by si po medailu. Na olympiade sa obavam pozicie fackovacieho panaka :lol2:
Klasicki slovaci
co tu poniektori plackuju a tie negativne reci :stop2:
velke oci mat netreba o tom zadna, ale vysrat sa na to? fackovaci panak? wtf
kader mame aky mame, podla mna stale dostatocne kvalitny na to, aby sme papierovo silnejsim superom mohli bez problemov vzdorovat a kludne aj prekvapit
uz neraz sme s papierovo slabsim kadrom dosiahli velke veci a dosiahli sme to silou kolektivu, na ktorej budeme stavat aj pocas turnaja
nie individuality, ale kolektiv robia tim a myslim si, ze mame kolektiv, ktory bude vystrkovat rozky

Satana mi tu uz prosim vas nespominajte, uz mi je z toho na blyti, ak by siel, nemam vyhrady, ale nejde, neriesim a kazdemu musi byt jasne, ze ak v nominacke raz nefiguroval, ani ako nahradnik, tak je to vec vybavena (o tom ze si za nenominacku môze jedine sam, to rozoberat nebudem)
Radivojevic, spravna volba, hodi sa do koncepcie, forma mozno pokulhava, ale je to osvedceny hrac, skusenosti z velkych turnajov ma na rozdavanie, malokedy sklamal, cierna robota, hra do tela, zakazdym nechal na lade 120% a teraz ked sa dostal do vyberu na "poslednu chvilu", necha na lade aj dusu

mna viac mrzi absencia Visnu, mal byt isty, toto zamrzi, vypadli nam 3 zadaci s ktorymi sme pocital a to môze byt problem, co sa da robit, predpokladam, ze donominovany bude Starosta

ja sa tesim a podla mna bude gud
je fakt ze ked sa pozrem na kader co hral v Lillehammeri tak tento kader je urcite lepsi a vtedy uhrali pekny vysledok. Na druhu stranu neviem aka bola vtedy situacia, to bol trocha iny hokej.....
My tam mame hracov ako Panik a Jurco....ale oni su zatial iba buducnost.
Vidim HS Mesza, Handzusa z formy a 8 TOI v priemere, Kopecky detto,

Gaborik s Visnom mrzia. Hlavne Visna, milujem jeho puck moving a teraz je velice pravdepodobne, ze uz ho v repre neuvidim. Gabby ma sere takisto, v repre hraval velice kvalitne zapasy.

Teraz je to o tom, ci Vujtek zase dokaze nieco take ako na predposlednych MS. Poctivy beton, skvele napadanie a hlavne kolektivny vykon. Inak nam neverim a papierovo sme uplne inde ako niekolko dalsich muzstiev na turnaji.
Ja plne súhlasím s Cepim :yes:
ja budem iba rad ked budete mat pravdu, ale co sa tyka nasej repre som sa naucil byt cca od 2007 velmi pesimisticky a nemat velke ocakavania. Vujtek to zmenil ale vo mne to je hlboko uz zakorene ze netreba mat velke ocakavania lebo potom to sklamanie len zbytocne boli......a ze ich bolo....
ja velke oci nemam, ale rozhodne nemam ani porazenecku naladu
to ze je Mesz HS, Zeus, Kopec "mimo formy", toto mna napr. netrapi, lebo v repre zakazdym odviedli kusisko prace som presvedceny o tom, ze budu tymi hracmi, akych v ich repre pozname, navyse, OH turnaj je o niecom uuplne inom, ako zapasy v NHL, takze na pokoju:D
a tak myslim ze nejake velke ocakavania tu nema nikto..95% sa na to pozera realne a veri ze s trochou stastia sa da dosiahnut cokolvek...neviem ako vy ale strasne som zvedavy ako sa ukazu mlady
Zacinam mat rad Islanders. (ako chapem, maju na to pravo, je to ich zamestnanec a :blabla: ale aj tak...) Vanek, utec im!
Visna dnes 1+1 (presilovkove body) TOI 17:43....

po zapase http://www.tsn.ca/nhl/story/?id=443374" onclick="window.open(this.href);return false;

nechcem sa v tom nejako sprtat, lebo do toho nevidim, ale...
k vedeniu Isles skoda slov. Boja sa o jeho zdravie? To by som pochopil, keby ho oni sami nedali veselo hravat a este take porcie minut. :evil:
Btw Visnu nahradi Starosta.
Nerozumiem tomu, hra skoro 18 minut, atd.....a oni tvrdia, a aj on sam ze smu vracaju priznaky otrasu mozgu,...tak ako sorry ale kde je pravda? :neviem:

...Starosta tam mal byt miesto sersena uz davno...a nie az teraz...
Kebyze visna sam chce tak proste ide.....
No tych 4-5 zapasov, co Slovensko odohra, by ho fakt znicilo...a hlavne na sirokom klzisku, kde sa nehra taky kontaktny hokej ako v NHL. Skoda reci.

Finch: ako mozno mohol urobit pre to viac (co my ale samozrejme nevieme nakolko sa sam snazil...), ale netreba zabudat, ze Islanders ho platia a de facto je ich zamestnanec. A ked prirateme fakt, ze Visna je priposraty Slovak a nie tvrdohlavy Rus, ktory by siel aj keby mu to klub zakazal hned 10x, je logicke ze Visna ostava na Long Islande.
Nema to zmysel. Snow je pomstichtivy hlupak. Musime sa skor sustredit na to, co mame.

Utok... tam ma zaraza pritomnost Zaborskeho, neviem, kolko zapasov Ufy Vujtek videl, ale Tomas hra otrasne, akonahle na neho nikto nehra, ukazali sa jeho kvality, teda skor to, aky je to preceneny hrac. Dufam, ze ked vzal Panika a Jurca, budu hrat oni.

Zostavu vidim asi takto:

Tatar--Handzus--Hossa
Jurco--Kopecky--Radivojevic
Bartovic--Surovy--Miklik
Panik--Marcinko/Olvecky--Hossa
Zaborsky, Marcinko/Olvecky

Sekera, Chara
Starosta, Meszaros
Marincin, Vydareny
Jurcina, Baranka (tych dvoch co najmenej nechat hrat)

Halak
Budaj
Laco
Utok viac menej ok, ale obrana skor takto
mt-svk píše:Mesz, Chara
Sekera, Marincin
Baranka, Vydareny
Jurcina, Starosta
asi tak s*at na Isles a Visnu
jeho neucast by som pochopil jedine vtedy, ak by bol na IR listine a nie na hracskej listine, kde si momentalne "v pohode" hrava a boduje....predpokladam, ze nebyt OH pauzy, riesi dalsi a dalsi a dalsi zapas......

Cathy - preklep? Starosta na ukor Sersena?; ak by bol Sersen fit tak ma flek v zaklade isty
namiesto Juricnu a Vydareneho bez debaty, takze za Starostu som rad :thumbsup:

hm?

Tatar - Handzus - Hossa
Jurco - Kopecky - Radivojevic
Bartovic - Surovy - Miklik
Panik - Marcinko -Hossa

Chara - Meszaros
Sekera - Marincin
Baranka - Starosta

Halak
v základnej 6ke bude Jurčina podľa mňa
Skoda toho Granaka, do toho tretieho paru by sa hodil :?

Nuz co, tie zapasy uz nebudu take zabavne ako volakedy, ked sme mali cely utok poskladany z hracov NHL (a nie hocijakych). Ale na druhej strane nikdy sme ani nemali takeho trenera akeho mame teraz. Nech si kazdy hovori co chce, Vujtka mam proste rad. A s Filcom na mna nechodte :lol2:
1037 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS