Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SLOVENSKO

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

dakujem za tieto MS :poklona2:
vo finale sme uz nemali sancu, Rusi boli na tychto MS uplne niekde inde, ale urcite tam svoje zohrala aj unava, ved v zapasoch s Kanadou a Cechmi sme kvalitou kadra zaostavali, takze sme to museli dohanat extrabojovnostou a ta si vybrala svoju dan, dalej sa mi zdalo, ze uz trosku chybala vola viac zabojovat, najma v druhej tretine, akoby sme sa uz uspokojili so striebrom, hrali sme dost tazkopadne

ale aj tak krasny zazitok, niet co vytykat!
:cool: skvelé, nádherné a neskutočné boli pre nás tieto MS :clap:
myslím si, že to bolo pre všetkých fans na Slovensku po minuloročnom domácom sklamaní, obrovské zadosťučinenie. :yes: Všetci sme si to perfektne užívali a bol to zážitok na aký sa tak skoro zasa nezabudne.
Obrovské ĎAKUJEME!!! :slovakia2: :taptap: :slovakia2:
Odpoved nasho trenera na otazku ceskeho dennika:
"Preco ste spievali Slovensku hymnu po vyhre nad Ceskom, ked ste rodeny Cech?"
Vujtek: "Ked inu nehrali ..."

LOOOOOOOOOOOL
:lol: :rofl: :cool: :poklona2:
:rofl: :rofl:
:lol2: ja ho normálne žeriem. Ani som nevedel, že má manželku zo Slovenska.
Zleteli orly z Tatry, tiahnu na Helsinki,
ponad tisíc jazier, medzi blonďavé Fínky,
preleteli cez more, cez tú slanú vodu,
prišli spraviť radosť slovenskému rodu.

... Duní hala a útok za útokom sa valí,
Slováci šalejú v gólovom ošiali.
Ukážeme svetu, že hoc sme národ malý,
nechceme sa predsa vrátiť domov smutní, bez medailí.

A tí, javorovým listom čo nad nami vládli,
kdeže sú? — My stojíme; ale oni padli.
Dal nám Boh zas dobrý deň, zlomili sme jarmo.
o gól sme boli lepší, trošku šťastia, raz darmo.

Pokraj bránky stojí Laco na ľadovom dvorci,
okol neho mocná stráž, tuhí to paholci.
Rastom sú ako jedle, pevní ako skala,
zdalo by sa ti, že ich jedna mater mala.

Ale zdanie klame, jeden vytŕča tam z radu,
nie je to však žiaden chlapec iba na parádu.
Je to náš kapitán, chrabré kúsky stvára,
dáva chlapcom odvahu, obor Zdeno Chára.

Hoj, rozoviera tá krv slovenská divoko,
a Šatan súperovi pozrel okom v oko;
a z hokejky ti mu prudká zablysla sa strela,
ruka od radosti do výšav vyletela.

A jedným veľkým citom srdcia im zahrali;
a jeden strašný ohlas ústa im vydali:
„Mor ho!“ kríkla družina slovenská odrazu
a hokejka zasvietila v pästi každému víťazu.
A čo i tam dušu dáme v obrane drvení:
Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť porazený!
„Mor ho!“ kríkla a razom na súpera sa metá.
Do éteru Ňiňaj kričí: sme (vice)majstri sveta!

:rofl: :cool:
Hmm...nejak mi nevysiel cas, pisat sem priebezne prispevok po kazdom nasom zapase, ale aspon pridam par postrehov.

Nuz som velmi prevelmi rada, ze konecne prisiel necakany uspech. Pevne verim, ze to u ans pohne hokejom trosicku dopredu, no radsej zostanem v rovine veriaco . skeptickej, pretoze po Goterborgu tu bolo slubov do aleluja ale nic sa nenaplnilo.
Predovsetkym priprava bola hrozna, vtey by na nas nevsadil ani Bill Gates, ale ked sa na tym spatne zamyslim,, mohlo to byt sposobene aj prechodom na novy styl hry, ktory chcel Vujtek vstepit hracom, ktori pojdu na MS aby si na seba zvykli.
Velmi sa mi pacilo to, ze aj napriek prehram v uvode sampionatu sa nemenili zlozenie utokov, a z na kozmeticku zmenu Handzus nahradil Hossu.
Na poste brankarov som, priznam sa, videla velku slabinu, no vypalilo to nakoniec krasne a ja musim Jankovi (a) Lacovi poblahozelat k fantastickym vykonom.
V obrannej hre sme pocas sampionatu zaznamenali iste problemy- v prvom zapase nehral dobre Kudroc co sa nakoneic ukazalo, ze ot bolo pravdepodobne zavinene zranenim, kedze nakoneic zapas nedohral a sampionat predcasne opustil. Medzi najlepsich bekov, cos a tyka rozohravky a hry smerom dopredu boli Sekera s Granakom, hry dozadu a braneni v okoli brankoviska jednoznacne Chara (on si chvilu zvykal na ine ihrisko, chybam smerom dopredu sa nevyhol, no jeho pozicia druheho ja :antry: Janka Laca bola nenahraditelna), casto krat odpalil puk v hodine dvanastej, hoci v tejto pozicii sa ocitli hadam vsetci obrancovia :D
Co sa tyka zvysku obrany, velmi ma prekvapila hra Starostu - nevynikal ani pozitivne ani negativne, odrobil kusisko prace. Vydareny so Sersenom sa snazili, hoci sa mi zdalo ze Sersen sa zlepsoval od zapasu k zapasu. Baranka sa mi naopak nepacil, istota v jeho rozohravke, no castokrat som prave na nom mala nervy. Preto som hrda, ze na to v akej zostave hrala obrana posledne zapasy po zraneni aj Granaka a ked nedohral zapas s Cechmi Starosta.
K utoku - neviem co skor, ale aby som tu nevypisovala siahodlhy romanik, tak sa obmedzim na malickosti. Myslim, ze nikoho neprekvapi ak spomeniem mladeho Hudacka, ktory vynikal svojou zdravou drzostou, ignorovanim respektu a hlavne sa mi pacilo ako sa snazil tvorit hru, so Satanom su dvojica totalne naslepo - ale sa mi lubilo ako sa zrazal, chodil do subojov, necakane sa ocitol an miestach kde ho necakali a vybojoval nespocetne mnozstvo pukov. Myslim, ze ma za sebou 3tyzdnovu vysoku skolu hokeja, a sand ho to niekam posunie. Koniec koncov je to rodeny zabavac, a preto necudo ze team bol na tom dobre aj duchovne, spolu s Tatarom zabavali na oslavach, nepochybujem o tom, ze by toto chybalo aj v muzstve. Uz som spominala Satana a neda mi nespomenut Kopeckeho, Radivojevica, Handzusa ktori svojou umnostou, skromnostou, hokejovou zrucnostou a ruzumom viedli team. Na striedacke bolo vidno ze ich burcuju alebo naopak upokojuju, ze aj pocas preruseni medzis ebou komunikuju. V muzstve to zilo, aj pocas preruseni hry - vzdy optimisticke tvare, nabudeni hraci, proste tak ako to ma byt, aj pri spievani hymny vsetci okolo ramien pochytani, na perach citatelny text narodnej piesne a myslim si ze takto by nejak mala stale vyzerat repre. Otvorit srdiecko pre rodnu hrudu, pre statisice ba az miliony fanusikov a vybojovat uzasnu reklamu pre tuto krajinu.
Preto sluzi ku cti im pdoakovat aj za to, ze isli do bojov cez bolest - uzasny prikald je Misko Handzus, ktory robil vsetko preto aby prisiel, ochota Zdena Charu napriek dlhej sezone prist este do Helsink, takisto aj Starostovi a Mikusovi ktori takisto sli cez bolesti, ale aj ostatni ktori dohravali s mensimi alebo vacsimi sramami, s unavou a vsetkym.
CHLAPCI JA VAM DAKUJEM ZA TO, ze po dlhych rokoch tu bola hokejova revolucia, ze ludia sa zisli na namestiach, krcmach, hoc aj v domovoch, ale rozdavali ludom dobru naladu, pozitivne emocie a dovolili im precitit lasku k krajine v tom najlepsom slova zmysle. Uzivajme si este chvilku tohto striebra, ktore ma cenu zlata, a hlavne nesklopme oci do spanku, aky tu bol po Goteborskom uspechu.
k tomu dodam len jedine VENI VICI VIDI :jupi: :wave: :cinka:

:oslava:
:klobuk:



:slovakia2:
Obrázek
Stříbro i pro Demitru. Kopecký :good:
Tak v pondelok som bola privítať našich majstrov sveta :clap: na námestí SNP.Síce sme tam stáli dokopy asi 4 hodiny, necítila som si nohy,zmokli sme a boli sme tam hrozne natrepaní...bol to najlepší zážitok v mojom živote!!! Kričali sme všetky mená,ĎAKUJEME(aj po česky),spievali sme hymnu a aj Nech bože dá,videli sme ako chlapci na čele s Liborom :wub: a Tomášom tancovali :jupi: - celý ten čas bolo vidieť ako sú strašne šťastní,že nás toľko prišlo,krásny pocit!!! A vrcholom bolo, keď dopredu vystúpil Kopec, zdvihol ruky do neba a všetci aj s chlapcami sme kričali: Palo Demitra :taptap: Palo Demitra :taptap: Palo Demitra :taptap:
A tak trochu z iného súdka. :lol2:

Obrázek

Obrázek

:rofl: :fan: tak to má byť.
Snad Hudacekovi neoprerastie slava cez hlavu a bude na sebe poctivo makat, ze ma ookolo seba ludi co ho zrazia na zem aby mu az prilis nenarastli kridla.

Na margo tej fotky => asi spieval VAAAAAAMOS ALA PLAYA...OOOOOOOO :lol2:
emocie opadli, aj alkohol v krvi :lol2:

bjukenen to vystihol: "Dakujem za velmi pekne zazitky. Myslim ze ten uspech si viac clovek uvedomi az po nejakom case. Snad pridu este dalsie v blizkej dobe".

ja som si tuto nasu paradnu striebornu jazdu uzival okrem ineho aj s Waltom, ktory nase oblubene hokejove miesto uz stihol okomentovat a som rad, ze sme sa opät stretli a vychutnali si to na maximum :thumbsup:

v prvom rade velke dik nasej repre, vdaka ktorej sme mohli vo Vigvame zazivat tieto neopakovatelne, nezabudnutelne chvile....to co sa ale dialo po zapasoch s Kanadou + Ceskom je nepublikovatelne.... :D zopar ludi prislo o hlasivky (ked sme sa Ivom na finalovom zapase, vzajomne pozdravili, boli sme jasni :dudo: niekto o mobil, kluce od domu, prevrateny stôl + rozbite pohare k tomu, to bola samozrejmost :giggle: ale stalo to za to! tak o opät rok :ahoj:

inak pocas zapasov nasej repre som bol (ne)zdravo nervozny, fandil som, po goloch krical (neskôr aj obracal stoly :D vynimkou bolo len finale, proti Rusom som bol uplne pokojny :neviem: bolo uz vidiet predtym, ze Rusi su vykonnostne uplne inde ako ostatne timy na sampionate, oni si hrali svoje vlastne MS, nase striebro ma vsak cenu zlata :yes:

jo do pozornosti davam paradny video zostrih nasej spanilej jazdy, ktory zostrihal nas hf user Steven, dal si skutocne zalezat a jeho video sa ihned kade tade zaradilo medzi najoblubenejsie, najsledovanejsie :thumbsup: Steve :serus:




este odporucam vyse hodinovu debatu na TA3 za ucasti: V. Vůjtek, M. Šatan, L. Hudáček, I. Nemeček, V.Chrappa športový reportér TA3

:arrow: http://www.ta3.com/clanok/15194/klub-3- ... dacek.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Keď už sa tu toľko pretriasa Liborovo meno :lol:
http://www.topky.sk/cl/11114/1311400/Na ... ol-online-" onclick="window.open(this.href);return false;
dalsia :thumbsup: debata

Miro Šatan, Michal Handzuš a Richard Lintner boli hosťami Štefana Hríba v diskusnej relácii Pod lampu. Sekundoval im športový komentátor Marcel Merčiak.

:arrow: http://hokej.sme.sk/c/6390860/hokejisti ... lampu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
skoda ze do tych diskusii nevolaju hudacka s tatarom, malo by to asi inu uroven :D :D :D
tu je vyber the best of "ninajov svet" co sa tychto MS tyka:

Tatar o niekoľkonásobnom reprezentantovi Slovenska, Brankovi Radivojevičovi, po záp. s Fr: ,,som veľmi šťastný, že som z neho za tie dva týždne čo spí so mnou na izbe urobil takéhoto strelca" :D :D

redaktor: "Ako sa pripravíte na zápas s Rusmi?" Kopecký: ,,Dám si jedno české pivečko a vyspím sa" :D :D :D

REDAKTOR: Čaká vás finále proti Rusku. Čo vo vás vzbudzujú mená ako Ovečkin, Siomin, Datsyuk či Malkin? L. HUDÁČEK: Hral som zatiaľ proti nim iba na playstatione.

Ivan Niňaj: A junácka pasovačka pri mantineli..... Nakládal, nedalo by sa povedat ze by svojmu superovi nalozil, ... Nakládal Kontiolu

Niňaj: "nakladal dnes po treti raz na trestje lavici. Dnes nikomu nenalozil, skor rozhodcovia nalozili jemu"

Redaktor: Ako vidíte dnešný duel s Ruskom? L.Hudáček: Ako kolotoč v našej obrannej tretine...

Este 13 minut. To je malo. Ale v hokeji je to aj vela. Ale pre nich je to malo.

Redaktorka: Čo by ste chceli popriat našim chlapcom, ktorí dneska priletia na slovensko? M.Kužela: tak dúfam, že im vydržia pecienky.

Niňaj: A tam ruský hráč chcel Cháru prehodiť na ruskú striedačku.. nepodarilo sa mu to.. ale chápeme prečo veď Rusi by určite chceli mať takého obrancu akým je Zdeno Chára :D :D

Redaktor: Bol si najmladší v kabine aj s Tomášom Tatarom ako sa to prejavovalo? Libor Hudáček:Počítal som chalanov v autobuse

(Po odpovedi počítal som ľudí v autobuse) Redaktor: Achodili všetci načas? Hudáček: nie, majú pokuty, napríklad Doky má 500 euro! :DDD

Redaktor: Počul som že ste v autobuse s Tatarom robili DJov na akej hudbe ste fičali? Hudáček: Ukaž mi lásku ! :D

-Libor nevedeli ste po zápase či sa máte radovať alebo plakať ? Tak čo ste nakoniec robili ? -Hudáček: Pil som

Redaktor: Na súpiske je aj váš brat, bohužial nehral. Čo robil? Libor Hudáček: Jedol klobásku za osem eur. Dúfam, že mu chutila. :D

REDAKTOR: Prečo ste spievali slovenskú hymnu po výhre nad Českom, ked ste rodený Čech? VUJTEK: Keď inú nehrali :D

Jan: Pane Vujtek, vy jste zrádce všech Čechu, Moravanu a Slezanu. Radovat se ze slovenské hymny po zápase s Českem - to je vrchol!!! To se vám nikdy neodpustí! V. Vujtek: Ďakujem za otázku.

Redaktor: Aké boli vaše pocity po strelení gólu? Hudáček: Nevedel som čo od radosti tak som sa aspoň hodil na zem.

Redaktor: Ako vám padol včerajší tréning, užili ste si ho? Hudáček: Určite... až nato, že som musel zbierať puky.

Ja som si na nich trochu aj trufol. Cakal som inak, ze budu lepsi... (Hudáček po prvom zápase proti Kanade)

Redaktor:Ako si si užíval šampionát a ako si užívaš teraz tú atmosféru? Miklík:taurčit,nea somsto,na šampio so som...(smiech) Redaktor:Dobre tak choď sa potešiť, potom sa vráť.

Redaktor: Shodneme se na tom že první třetina nebyla dobrá z pohledu českého tímu. O čem ste mluvili v kabine ? Hráč: My sme hlavne s Rusama hráli hokej, což nemá cenu a to je přesne to co voni chtej ...

redaktor: nemali ste pred staršími hráčmi rešpekt? predca len boli pre vád idolmi. Mikuš: Tak ja som hneď na začiatku Peťovi povedal (Hamerlíkovi), že sa nemusí ku mne správať ako k hviezde!

Sekera o kľúči k úspechu: Tam bolo viacej tých kľúčov ... mladé kľúče, staré kľúče ... snažili sme sa to nejako skľúčiť dokopy a keď mladé kľúče potiahnu, staré kľúče sa pripoja tak vzniká taký medzikľúč ...

Redaktor: Inak, chlapci su nejaky introverti, takze ten tym nebol asi nic moc, ste taky bez nalady... Sersen: tak ked ani nenaleju! (v radiu Europa2)

Fanusicka:Ahoj prosim povec nam nejaku vtipnu prihoduu z kabiny . Tatar:Libor si chcel požičať od Zdena 50 000 eur na kúpu Marcelovho auta:)

Tatar: Vtipný moment bol, keď Ivan Baranka počas zápasu s Kanadou začal zháňať číslo na cestovku, aby mohol zrušiť dovolenku, ktorú mal naplánovanú na deň po finále

Fanúšik: Ako sa žilo s Brankom na izbe? Čo ste robili vo voľnom čase? .. Tomáš Tatar: Vo voľnom čase sme sa hádali, kto je krajší

Fanusik : Ako casto si masturboval pocas sampionatu ? Tomas Tatar : bol to predzapasovy ritual

Fanúšička:Ukáááž mi lááskúú! :))) Tatar:Ukáž mi prsia :DDDD

Redaktorka: Ty si býval s Brankom Radivojevicom, povedz ako sa s nim byva? Tatar:To je blázon bláznivý... Nemôžem spať, nemôžem robiť nič, bije ma, ráno sa zobudím a už na mne vysí ....raz som sa zobudil a na to ze si trieskam hlavu o stenu pozriem lepsie a on mi drzi hlavu a bije! :DDD

Fanúšička sa cez FB pýtala či ju hokejisti naučia korčulovať: Hamerlík: ja neviem korčulovať, preto som v bráne Mikúš: ja neviem korčulovať dozadu, preto som útočník
http://www.hokejportal.net/?q=clanok/sl ... zsku/40718" onclick="window.open(this.href);return false;

Soci definitivne na Markize :grc:
by som bral ak by Janus bol v branke , Gaborík Chara Vyšnovský Stumpel Hossa v Poli čo vy na to ? :neviem:
visnovsky ukoncil reprekarieru, stumpel hra for fun v nitre... stastneho a golonku si nechcel rovno spomenut?
MReway odmitl reprezentoivat SVk nA MS U18..
Ve čtvrtek se objevila poněkud úsměvná zpráva. Na Vůjtka totiž útočí slovenští europoslanci Anna Záborská a Peter Šťastný.

Záborská si myslí, že byl Šatan diskriminován kvůli věku. "Z vyjádření trenéra je zřejmé, že přednost dostali mladší, ne lepší hráči. Kdyby takhle postupoval kterýkoliv zaměstnavatel, porušil by článek 21 Charty základních práv Evropské unie," uvedla europoslankyně ve zprávě, kterou zveřejnila agentura SITA.

Zdroj: http://oh.idnes.cz/olympijska-nominace- ... i-2014_bem" onclick="window.open(this.href);return false;
Europoslanci by ale měli jít mnohem dál a nezůstávat jen u toho. Určitě by se našel i nějaký vhodný dotační titul, který by se dal čerpat (pokud se tak ovšem ještě nějakým nešťastným řízením osudu nestalo). Slovenská reprezentace má z důvodu horších vstupních podmínek menší konkurenceschopnost než například reprezentace kanadská či ruská, takže v souladu s principy spravedlnosti, subsidiarity a participace, na kterých Evropská unie stojí, a v zájmu udržitelného růstu a harmonizace a integrace evropského hokeje, o což je nutné v evropském kontextu usilovat, by měly být z eurofondů čerpány finanční prostředky na vhodné investiční projekty, které by konkurenceschopnost slovenského hokeje přiblížily na úroveň soupeřů, např. nová golfová hřiště a aquacentra jsou vhodným a osvědčeným způsobem, jak těchto dlouhodobých cílů dosáhnout...
:slap: Skoda, ze kanadski politici sa takto nebiju za Girouxa :(
Obrázek
V suvislosti so Stanovym vyhadzovom.
https://www.facebook.com/photo.php?v=10 ... eam_ref=10" onclick="window.open(this.href);return false;
Granak si vraj zlomil clenok :scare:
arek píše:Granak si vraj zlomil clenok :scare:

to nemysli ani smrtelne vazne :panika:
1037 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS