Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SLOVENSKO

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

ked pozeram na zostavu listov a tu nasu :ninja: som zvedavy, ktory brankar dostane ako prvy prilezitost, aby sa poriadne vykupal :jn:

ale tak na MS ideme po dlhsom case bez ruzovych okuliarov, ziadne velkohube reci, osobne to ruzovo velmi nevidim, ale tak snad odohrame aspon vyrovnanu partiu so svajciarmi a bielorusmi....kazasi budu taktiez neprijemni, francuzi to je asi jedina tutovka :giggle:

uvidime, ako dopadnu dnesne zapasy Kopecky - Gaborik....a Zdeno :neviem:

"na Markize hovoril ze ma zlomeninu na tvari a tiez prasknutu licnu kost. ze chce ist ale ze uvidi co povie klubovy lekar, ze predsa len je to jeho zamestnanie"

tak so Zdenom je to pravda...akurat som to zachytil v sporte, no kua
neboj sa obaja :jn:
Cháru podľa mňa nepustia, Gáborík ide ďalej, jedine Kopecký. Hah, to budú náklepy :D
Slovensko do toho :dudo:
Chara pochybujem, s takym zranenim sa trepat na "nejake" MS.....tam si akurat môze este viac uskodit....skoda toho kua, nakoniec z vypadnutia BOS budem mat akurat tak velke :ho*no: Z + Hossicka sa dodzubu v PO, mat aspon ich 2 :tada: ok, spät do reality

tak aspon ten Kopecky, z utocnej biedy nas sice nevytrhne, ale tak lepsie ako nic

tentokrat to bude len o tom kolektive, o bojovnosti, uvidime, mozno v niektorych zapasoch vystreli aj ta motyka :dudo:
Mal som česť vidieť polovicu stretnutia s Nórmi, ale teda neviem neviem, či nebude hrať opať o udržanie.. :sok: Ako kedy pochopia, že ten Mihálik nemože?! A Marcel Hossa obdobne.. Drzý Trto sa črtal fakt dobre, ale inak no neviem..Nechajme sa prekvapkať.. :scare:
Chara posilni Slovensko, povedal jeho otec.

http://hnonline.sk/sport/c1-55637520-b- ... -sampionat" onclick="window.open(this.href);return false;

k zlomenej licnej kosti sa vyjadril: "Je to len drobné poranenie, ktoré je u hráčov bežné. S tým môže bez problémov hrať a nebude potrebovať ani špeciálnu masku," dodal Chára starší.
toto by udajne malo byt charove vyjadrenie:
Nebolo to ľahké rozhodnutie. Rozprával som sa s manažérom, vedením klubu a lekármi a veľmi si neželali, aby som išiel. Vysvetlil som im situáciu, v ktorej je Slovensko, a ponechali definitívne rozhodnutie na mňa. Akékoľvek moje rozhodnutie sa rozhodli rešpektovať. Vo svojom srdci cítim, že som urobil správne rozhodnutie. Dobrý hokejista nehrá len pre seba a vtedy, keď je to jednoduché, ale aj keď sú časy horšie a treba pomôcť druhým. Vtedy sa pozná tiež dobrý hokejista.

klobuk dole :klobuk:
Ja si síce myslím, že takto by to malo byť u každého, ale tak... :klobuk:
Getzo5 píše:Ja si síce myslím, že takto by to malo byť u každého, ale tak... :klobuk:
Žiaľ, sme na Slovensku a nie je to tak. ZDENO :klobuk:
Pasha píše:
Getzo5 píše:Ja si síce myslím, že takto by to malo byť u každého, ale tak... :klobuk:
Žiaľ, sme na Slovensku a nie je to tak. ZDENO :klobuk:
To nie je problém Slovenska, to je všeobecný problém. Zas zo seba nerobme úplných kolotočarov.

Zdeno len potvrdil, že je to charakter. Mne bolo jasné, že príde.
BruinsFan píše:
Pasha píše:
Getzo5 píše:Ja si síce myslím, že takto by to malo byť u každého, ale tak... :klobuk:
Žiaľ, sme na Slovensku a nie je to tak. ZDENO :klobuk:
To nie je problém Slovenska, to je všeobecný problém. Zas zo seba nerobme úplných kolotočarov.

Zdeno len potvrdil, že je to charakter. Mne bolo jasné, že príde.
Presne tak, niečo podobné som chcel napísať ... určite je na Slovensku väčší záujem reprezentovať na MS ako v Kanade, Usa (keď nepočítam tento rok) lenže pri ich množstve hráčov sa to stratí ... u nás nie.
tak ono to je aj tym ze ms su kazdy rok.. nemaju prestiz,nic.. obcas to vyzera ako taky exibicny turnaj medzi narodmi..
radsej keby to daju raz za 4 alebo aspon za 2 roky, mozno by sa aj ti hraci tam skor snazili dostat.. ale to by uz zase stracali hokejove zvazy na peniazkoch .. :)
švolco píše:tak ono to je aj tym ze ms su kazdy rok.. nemaju prestiz,nic.. obcas to vyzera ako taky exibicny turnaj medzi narodmi..
radsej keby to daju raz za 4 alebo aspon za 2 roky, mozno by sa aj ti hraci tam skor snazili dostat.. ale to by uz zase stracali hokejove zvazy na peniazkoch .. :)
Na tohle téma jsem četl rozhovor s tím švýcarským zubařem. Ten jasně řekl, že díky tomu, že MS pořádají každý rok, můžou zaplatit MS20, MS18, MS žen, MS divize A,B,C atd.
Oni vydělávají jen na MS můžů, ani na MS20 nevydělají. A díky tomu pořádají ostatní turnaje, jinak by je neměli z čeho zaplatit.
nominacia slovenska podla nhl.com. Ta obrana :dudo:

http://www.nhl.com/ice/page.htm?id=79870&navid=DL" onclick="window.open(this.href);return false;
tiez som si vsimol :lol2: trochu nepochopitelna chyba
to je ku*va kapitan :!:

Zdeno opätovne preukazal vodcovstvo a charakter.......jeden velky RESPEKT :poklona:

nebudem konkretny, mozno sa v tomto niekto najde: "ber si priklad, resp. si toho pana hokejistu a pana cloveka uz radsej do pusy neber" :wink2:


zostava je vymalovana, musime narabat s tym, co mame k dispozicii, bolo uz veru na case, aby sa to tam nejako premiesalo a mozno ta "prestavba", ci omladenie kadra, mohlo prist este o nieco skôr....ale tak nikdy nie je neskoro :)

tiezfanusikovske hlasy, ideme si pre hanbu a podobne pikacoviny neriesim, chalanom budem fandit za akehokolvek stavu a treba jednoducho pocitat aj s tym, ze po skonceni sampionatu budeme mat na konte viac L ako W.......ak vsak chalani budu bojovat, v kazdej minute svojho striedania pôjdu na doraz, doslova vypluju na lade dusu, u mna :serus: ak sme s majstrovskym kadrom, na cele so Smajlonom predviedli na domacich MS, co sa tyka hry v prevaznej miere velke :ho*no: u mna pohoda lahoda :cookies:

velky :?: v brankovisku...Nemecky, i Bielorusky pohar dodaval optimizmus, Hudy + Hamerlik sa vytiahli, neskôr aj Laco, no inkasovat 4 kusky od norov, ci nemcov...hm....toto bude pre Vujteka a spol. dost tazka dilema :hmm: snad sa aspon jeden z tejto 3jice pocas MS chyti a bude tou potrebnou oporou
bola tu spominana, nejaka MS perioda......tak z pohladu fanusika, si nedokazem ani len na sekundu predstavit, ze by sa MS riesili v nejakom 2 rocnom cykle, nieto este v 4 :%):
zhliadnut na vlastne oci, ale aj prostr. TV, kvalitne NHL figurky, reprezentujucich, hrajucich za vlastnu krajinu, to bez debaty stoji za rocne rotovanie a z tohto pohladu, vyzeraju byt tohtorocne MS :slintac:

ved, kto chce prist na MS pride, kto ma na lehatku, tak ma na lehatku a ze ich maju niekde v USA na haku, to ma vonkoncom netrapi, v europskych krajinach, su MS jednou velkou a paradnou zalezitostou :fan:
cepi píše:bola tu spominana, nejaka MS perioda......tak z pohladu fanusika, si nedokazem ani len na sekundu predstavit, ze by sa MS riesili v nejakom 2 rocnom cykle, nieto este v 4 :%):
zhliadnut na vlastne oci, ale aj prostr. TV, kvalitne NHL figurky, reprezentujucich, hrajucich za vlastnu krajinu, to bez debaty stoji za rocne rotovanie a z tohto pohladu, vyzeraju byt tohtorocne MS :slintac:

ved, kto chce prist na MS pride, kto ma na lehatku, tak ma na lehatku a ze ich maju niekde v USA na haku, to ma vonkoncom netrapi, v europskych krajinach, su MS jednou velkou a paradnou zalezitostou :fan:
:yes:
"Dlhšie som čakal, ako sa to vyvinie, ale keďže to dopadlo, ako to dopadlo, tak som si povedal, že na šampionát pôjdem a pomôžem chlapcom vybojovať si miestenku na ZOH 2014 v Soči. Ja som chcel vždy reprezentovať a pomôcť mužstvu, preto som sa aj teraz k tomu postavil takto, hoci nie som celkom stopercentne fit. Ak mám byť úprimný, v klube veľmi nechceli, aby som na MS išiel, pretože sa obávajú, aby sa mi zranenie neobnovilo a nemalo to ďalekosiahlejšie následky.
V prvom rade sa tam teším, teším sa na chalanov, keďže niektorých poznám veľmi dobre. Dúfam, že sa nám, aj s mojou pomocou pošťastí vybojovať miestenku do Soči, čo je vlastne aj hlavný dôvod, prečo tak veľmi chcem ísť na šampionát".


Obrázek
priprava sice na figu, ale myslim, ze tento rok uz to stvrtfinale dame, muzstvo ma svoju tvar a jeho najsilnejsou strankou je timovost, je tam menej individualit oproti minulym rokom a viac mladej krvi
j0man píše:ale myslim, ze tento rok uz to stvrtfinale dame
Obrázek :hehe:
j0man píše:muzstvo ma svoju tvar a jeho najsilnejsou strankou je timovost, je tam menej individualit oproti minulym rokom a viac mladej krvi
:thumbsup: kazdopadne velke oci netreba mat, na tohtorocne MS maximalne skromne a pokorne :jj:
j0man píše:ale myslim, ze tento rok uz to stvrtfinale dame
tu by som si az taky isty veru nebol....uspechom by bolo to stvrtfinale a to by bolo aj nasim maximalnym stropom, kedze stvrtfinale MS sa uz neriesi krizovym skupinovym systemom, ale odohrava sa v ramci nasej skupiny....Kanada, Finsko, USA a z tejto 3jice vzide nas potencionalny super pre stvrtfinale...vyber si :P
aj ohladom toho stvrffinale som opatrny a nebol by som extra zaskoceny, ak by sme zostali pred jeho branami.....klucove zapasy o stvrtfinale odohrame v 2 nasledujucich dnoch - sobota Bielorusko / nedela Svajciarsko, ani Kazachstan by som neodpisoval, maju KHL kader, budu to podla mna vyrovnane suboje a o to 1 postupove stvrtfinalove miesto, bude veruze tuhy boj....

Halak, ak bude fit by veruze bodol (aj ked nevyzera to s nim 2x ruzovo :( tam je to uz 0:2 a krali to uz podla mna maju v suchu, sniper Gabby by tiiez nebol na zahodenie, tam ocakavam podobne dramaticku seriu, aku sme riesili my s Caps, snad to Caps podobne trhnu a trapaci od Rags prijmu nase pozvanie na :golf:
pozor pozor :!: :D tym, ze som napisal "ze tento rok uz to stvrtfinale dame" som myslel, ze sa do neho prebojujeme, nie, ze postupime cez neho :hop:

tieto majstrovstva nasim celkom verim, nejdu konecne s velkymi ocami, ani ocakavania verejnosti uz nie su prehnane, inak ja som tu uz roky jeden z najvacsich skeptikov co sa tyka nasho repre hokeja, takze rozhodne ruzove okuliare na nose nemam, co sa tyka nasich troch konkurentov o 4. miesto, nemyslim si, ze s nimi ziskame plny pocet bodov, tipujem ze tam bude aj nejake to predlzenie, ale vzhladom na vyrovnanost tychto timov postracaju body aj medzi sebou :cinka:
:plus: presilovka
:plus: kreativita v útoku

:minus: laxnosť v obrane
:minus: snaha puk doniesť do brány, prekombinovanosť, nepriamočiarosť, malá početnosť streľby (aj keď čísla nie sú zlé)

Brankári... :neutral: Z toho mála čo som videl ma hlavne tieto body zaujali.

V mnohom je ten káder iný ako predošlé a pod novým trénerom je to aj cítiť. Ak by sme zlepšili tie mínusy (prvý je nutnosť, inak sa nikam nedostaneme), šanca na to štvrťfinále by tak márna zas nebola. Prehnane optimistický nie som, ale pozitíva som našiel, čo som pred prípravou resp. tak nejak celkovo neočakával. Škoda Pánika, no zas... nedá sa mať všetko, pravda.
1037 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES