Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Peter Bondra

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Skvele Peťo, gratulujem a ten asistent kapitana v Chicagu, neviem ako sa volá :( sa jak čudne na nho pozrel :lol:

...

ku gratulacii sa pripajaaaam aaj jaaa :taptap:
Želám mu ešte veľa pekných chvíľ a úspešných zásahov nie len v Hokejovom ale aj súkromnom živote

Taky gratuluju a preju mu dalsich aspon 100 golu :cool:
:poklona:

super :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

Derryl píše:Skvele PeĹĄo, gratulujem a ten asistent kapitana v Chicagu, neviem ako sa volá :( sa jak ÄŤudne na nho pozrel :lol:
myslim,ze je to Lapointe.ale vidno,ze Martin Havlat mal z jeho golu obrovsku radost :cool: 8)

Je skvele, ze sa to Petovi podarilo za tak kratku dobu co sa vratil. Prajem mu este vela takychto golov a hlavne nech su vitazne ako tento. :cool:

Alex píše:Ked som si pozrel highlighty,tak mi zimovriavky behali po chrbte!!!!!!
Tak presne toto som chcel napisat aj ja :cool: Neviem co dodat, snad len dufat, ze to nebol jeho posledny velky zapis :wink:

Bondra vzdy patril medzi mojich najoblubenejsich hracov a dlho bol u mna no.1 a preto ma tento jeho zapis neskutocne tesi... to co ukazuje v jeho rokoh je fakt obdivuhodne... dufam ze ho este niekedy uvidim na MS 8)

OpenFire píše:Bondra vzdy patril medzi mojich najoblubenejsich hracov a dlho bol u mna no.1 a preto ma tento jeho zapis neskutocne tesi... to co ukazuje v jeho rokoh je fakt obdivuhodne... dufam ze ho este niekedy uvidim na MS 8)
Ak sa Chicago nedostane do play off alebo vypadne , urÄŤite si pride zahrat za narodny tim

heh 500 gooooool peter bondra :wink:

peto nacal 6 stovku dnes :cool:

Skoda, Peto je na listine zranenych hracov a najskor nastupi az po zapase hviezd. :(

aspon ze je ten zapas hviezd a peto nemusi vynechat vela zapasov a bude mat cas na doliecenie....drzim mu palce...nech sa mu dari co najviac

Peto tazko pojde hrat za nanrodak. Navyse sa mu nedari. Smutne je na tom to, ze je zraneny. Je mi sympaticke, ze ani po zakernom faule sa nezosypal a hral, ale na druhej strane si skor uskodil. Dufam, ze sa coskoro da do poriadku a este aspon 10-15 golov nasype. Drz sa, Bonzai!!!

Po zraneni hned prvy zapas a pripisal si 2 body za 2 asistencie :cool:
a pomohol svojmu timu k vitaztvu 4:3pp nad Calgary.
tak dnes ma nas ke dennik mimoriadne potesil svojim 2 str. clankom o Petrovi Bondrovi
skoda, ze na nete to nie je tak graficky vyobrazene ako v denniku, ale stoji za to mrknut sa nan; vdaka Ti korzarik :wink:

link :arrow: http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.ph ... 007/74351O

cepi diky za ten skvely clanok.

Bondra je neskutocny pojem, ja len verim ze bude zdravi a bude mat chut reprezentovat Slovensko mozno na jeho poslednych MS v kariere, bolo by to skvele vidiet ho v Slovenskom drese a opat si zakricat...

PĂ©Ă©Ă©Ă©Ă©Ă©Ă©Ă©ĹĄo BONDRA, PĂ©Ă©Ă©Ă©Ă©Ă©Ă©ĹĄo BONDRA, PĂ©Ă©Ă©Ă©Ă©Ă©Ă©ĹĄo BONDRA

:fan: :fan: :fan:

OpenFire píše:cepi diky za ten skvely clanok.

Bondra je neskutocny pojem, ja len verim ze bude zdravi a bude mat chut reprezentovat Slovensko mozno na jeho poslednych MS v kariere, bolo by to skvele vidiet ho v Slovenskom drese a opat si zakricat...

PĂ©Ă©Ă©Ă©Ă©Ă©Ă©Ă©ĹĄo BONDRA, PĂ©Ă©Ă©Ă©Ă©Ă©Ă©ĹĄo BONDRA, PĂ©Ă©Ă©Ă©Ă©Ă©Ă©ĹĄo BONDRA

:fan: :fan: :fan:
Bolo by to skvele a samozrejme s "C"kom na drese.....a s titulom MS!!!!!

Naozaj skvely clanok :)

Super clanok:Pochvala autorom,ale s takym clovekom ako Peto Bondra sa zly clanok ani neda napisat :)

Krasa! Vidno, ze navrat takej osobnosti (zdravej), ako Bondra, mal na Chicago blahodarny vplyv.

tak to je svata pravda....peto sa v chicagu rychlo udomacnil a uz patri k najvacsim oporam timu.. (co sa od neho aj cakalo)

VirtiQ píše:tak to je svata pravda....peto sa v chicagu rychlo udomacnil a uz patri k najvacsim oporam timu.. (co sa od neho aj cakalo)
Preco mal proti Sharks iba necelych 5min IceTime?
199 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG