Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Finsko

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Jako kaľdý Čech tenhle tým moc nemusím hlavně kvůli Ruutuovi, ale co vy Slováci???

Nahodou, pocas olympiady niektori Cesi pisali, ze Jaarko je BOREC :D

Mam viac oblubenych finov.Hlavne mam rad finskych golmanov.Myllys,Keterrer(starsi),Nyittimakki,Norena,Nurminen...z hracov jednoznacne Saku Koivu......

Ja mam rad z finov S.Koiva, dalej Selenne,LAaksonen,Kapanen a Rutuu NO COMENT,ten je na lade len aby likvidoval klucovych hracov supera
BigPete píše:Jako kaÄľdĂ˝ ÄŚech tenhle tĂ˝m moc nemusĂ­m hlavnÄ› kvĹŻli Ruutuovi, ale co vy Slováci???
ja mam finov rad,z hracov hlavne S.Koivu,J.Jokinen,N.Kapanen :cool:

Ja mam tiez Finov rad, pretoze ich najviac podcenuju zo stvorice Svedsko, Rusko, Cesko a Finsko a navyse sa nam proti nim dost dari. :D

Ja mam Rad Ruttua, lebo ukazal hviezde Jardovi ze vistroj nie je len na ozdobu al ma aj ucel a dobre mu tak. mal mat riadnu prilbu, nic by sa mu nestalo.
A aj zli muzi su v hokeji potrebni. Ked aspon nejde hra je tiez nejaka Show.

No neviem neviem, ci mal Jagr tu skrupinku na ozdobu. A ten zakrok, aj ked bol mozno cisty, bol urcite unfair.

Sice moje hra tomu nikdy neodpovídala, ale já agresivitu v hokeji nesnáąím sice hraji hodně tvrdě asi kaľdej sport, ale to jen proto ľe nejsem tak ąikovný tak vyuľívám své síly, ale rozhodně mám radąi technické tipy neľ nějaké bořiče a od bitek je box atd. né hokej ale uznávám ľe pro oko diváka je to zajímavé zvláąt kdyľ domací tým prohráva ale domací borec vyhraje

Ja mam Rutua rad...je to dobrej hrac a bitkar, coz jue obcas potreba... 8) 8)

Ruuttu je nejvetsi zm*d a teplousek a vypada jak kdyby snad z nebe!!!Uz aby ho konecne nekdo sejmul!!!I za Jagra!

Ale jinak mam finy rad Koivu,Selene,Nytimaki.Peltonen,Numelin

Ery91 píše:Ruuttu je nejvetsi zm*d a teplousek a vypada jak kdyby snad z nebe!!!Uz aby ho konecne nekdo sejmul!!!I za Jagra!
©ak on ho brzo někdo brzo sejme neboj, ąkoda, ľe Pittsburg nehraje moc s LA - to by se moh Scott Thornton činit

Ale z Rangers hrajou hodne pens tak by ho mohl sejmout Kasparaitis nebo Malik

Rutu je dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!

ten urcite homous

Co vam na nem vadi? Proste je to tvrdej hrac...takovejch je obcas potreba!!!!!!!!!!!!! 8)

To urcite zakernej ze zadu maximalne

Ery91 píše:To urcite zakernej ze zadu maximalne
Posuzovat hrace podle 1 zakroku je na nic! :evil:

Jo jsou potřební hráči jako S.Thornton, Pronger, Blake, Jovanovski - ti kteří jdou na fétovou bitku to jo, ale né takovy ku*vy jako je Ruutu, kdyby tam byl Fischer tak by si to asi těľko dovolil, protoľe by dostal přes drľ»ku jeątě víc neľ to tlustý prase Berg, ale kdyľ tam byl jenom Straka, kterýho za chvíli předrostu i já, tak si to prostě dovolil - to je podle mě zákeřnost 1. stupně.

ja myslim,ze na Svetovym poharu 04 Fischer nekomu dal peknou nakladacku ,ale nevim jestli to byl zrovna Ruutu

Ery91 píše:To urcite zakernej ze zadu maximalne
Přesně, takovej zákeřnej haj.lík :lol:
Ani nemá moc svalů, neřikám, třeba ©légr, ten se taky bije, ale není zákeřnej a není to takovej skrček.

Presne ta mel nu nekdo nalozit

Myslis zeby sa siel Fischer byt za Jagra? podla mna nie :!:

Fisher? Jestli zmlatil rutua, tak ne proto, ze by branil Jagra, ale proto, ze se pere rad :P
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG