Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Rusko

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

mt-svk píše:Táto nominácia nie je konečná. Tá bude 15. februára.

K zostave. S obranou som spokojná, v útoku mi vadí pomalý Viktor Kozlov, ktorého by som nahradila Nikitom Filatovom.
Pokud se nikdo nezraní, tak je to konečná nominace.
Wúúúhúúúú... Khabibulin to dostal vyžrať. Na kapitána tipujem 1a) Morozova 1b) Fedorova.
Bol by som len rád keby Rusi v tejto zostave získali zlato, Kanada by to dostala pekne vyžrať na domácom ľade od KHL.
Khabibulin to vyžrat nedostal, je zraněný. Jinak nominace je asi bez překvapení, maximálně ten výše zmíněný Kozlov. Takhle to dopadá už všech velkým týmů, ta nominace je z 80-90% jasně daná a o těch pár míst se bije hodně hráčů. Stejně to bude stát a případně padat na hvězdách, ale třeba ten Filatov by aspoň nasbíral zkušenosti atd., rozhodně by mu to něco dalo. Přesně z tohoto důvodu očekávám například ve Švédské nominaci Hedmana - nebude to na něm stát ta obrana, ale hokejově mu to může jenom prospět.
Při pohledu na jejich sestavu, přejede člověka mráz po zádech! Taková jména by chtěl mít na soupisce každý! Pokud se útočníci dobře vyspí, rozpoutají na ledě hotové peklo a soupeř to pořádně odnese! Užší kluziště nebude překážkou! Ale...řeknu to takto: Tohle buď skončí úspěchem...nebo obrovským průserem!
No jo Rusáci - ti mají v současnosti opravdu z čeho vybírat a z tohoto výběru jde opravdu strach. Spolu s Kanadou jednoznačně největší favorité turnaje, ale nebylo by úplně od věci kdyby jsme jim do tohot krapet promluvili :wink: .
Čím mě Bykov zaskočil tak to je opomenutí Sušinskiho, naopak brankářská dvojice Nabokov-Bryzgalov, v útoku Kov, Ove, Sem, Mal či Mor - a do prdele - fůůůůůůůůůůůůů !!!!
dúfam, že bude super-finále Rusko - Kanada :good:
ivan23 píše:dúfam, že bude super-finále Rusko - Kanada :good:
Doufám, že se mýlíš a že tam místo Ruska bude ČR!! :smile03:
Vcelku sa mi to páči, až na niektoré veci.
- písmeno Й, ktoré je totožné v prepisoch s И. Podľa mňa by sa Й malo prepisovať ako "iy", s tým, že ak Й sedí pred И, tak by sa Й prepisovalo ako "y"
- Щ je prepisované totožne ako Ш, čo je azda ešte väčšia hlúposť ako Й a И. Щ by sa jednoznačne malo prepisovať ako "shch".

Zároveň som rád za koniec Kovalevov a podobných s prepáčením sračiek, ktoré tie hráči nosili na chrbtoch.
Fedorov bol tiež hrozný preklad.
tak Rusi su majstrami celkom zasluzene, cele majstrovstva hrali vyborny hokej (az na zapas so Svedmi, tak ma kus nastvali, ale na Jemelina uz som si zvykla), Malkin naozaj suveren, radost na neho pozerat, dal gol aj vo finale, hoci tam viedla skor Oviho formacia, ich cesta bola suverenna a zasluzili si to ozaj :good:
Nj, Siomin, Siomin, zase mi pripomenul chvile, pre ktore ho mam svojim sposobom rad, skoda ze zrovna proti nam a skoda, ze takmer vzdy, narozdiel od dneska, to vyvazuje epizodkami, za ktore by som ho najradsej permanentne mlatil hokejkou od rana do vecera... Titul pre Alexa :klobuk:
Obrázek
Malkin is just the 2nd player to win scoring title in the NHL & #IIHFWorlds in the same season (after Gretzky 81-82) - Podnieks
:klobuk:
Nie je o čom, pohár je v správnych rukách, Rusi mali neskutočný tím, včera hrala výborne najmä Datsyukova formácia s washingtonskými krídlami. :klobuk:
vcera sa ukazalo, ze ked davas extra pozor na jednu lajnu (alebo jednu personu - Malkina), tak udrie rovnako nebezpecna druha lajna... Rusi to zvalcovali a titul je v spravnych rukach
Včera Semin jasne ukázal, že je špičkový hráč, len sa mu musí chcieť...
mirak2 píše:vcera sa ukazalo, ze ked davas extra pozor na jednu lajnu (alebo jednu personu - Malkina), tak udrie rovnako nebezpecna druha lajna... Rusi to zvalcovali a titul je v spravnych rukach
A čo sa dá v takom prípade robiť? Chyby prídu a povedzme si úprimne, koľko tímov na svete si môže povedať, že má dva prvé útoky, v ktorých traja hráči patria do top10 celkovo + Semin a výborne hrajúce omské krídla? U nás bola shutdown jedna lajna aj to prvá, šanca ubrániť obe ruské s takým talentom bola blížiaca sa nule. Obzvlášť, keď proti Datsyukovej museli nastupovať mladíci. Tak to proste je, netreba si nič vyčítať i keď bezchybné to samozrejme nebolo. Nikdy nič nie je.
Atlantik píše:Obrázek
Malkin is just the 2nd player to win scoring title in the NHL & #IIHFWorlds in the same season (after Gretzky 81-82) - Podnieks
:klobuk:
:cool:
NO Semin. :shock:
Semin překvapení, ono rusové v NHL toho zas tolik nemají, takže celkem šok. Asi borcům z KHL věří víc, ale do toho nevidím. V beku mi chybí Orlov, Bělova nominace je úsměvná, Jemelin od nás nemá formu, ale hrát to umí, tak se tam třeba vzpamatuje. Gončar nejede kvůli tomu otřesu, jak to je vážné, neví někdo? Zrovna on si asi bude absenci na domácí olympiádě hodně vyčítat. U golmanů podle očekávání, jen škoda zranění Chudobina, protože ten by si olympiádu taky zasloužil, ale zase nevím jak moc dobře na tom je Jeremenko. Na tribunu asi stačí.
Parda: je treba rozlisovat medzi Belovom v NHL a Belovom na sirokom klzisku, ktore mu sedi viac. Niekolko rokov hral v KHL a bol na ociach manazmentu ruskej repre, pricom minulu sezonu mal vybornu. Tento rok v NHL neprekvapil, ale ani nesklamal, no to podla mna nehralo az taku rolu. Skor si myslim, ze zavazilo to siroke klzisko a jeho dobre vykony z KHL.
:thumbsup: znáš ho líp jak já, mé pochybnosti pramenili spíš z pohledu do tabulek a z toho, že v zápasech proti nám nehrál skoro nic a to tuším chodil na PP. Široké kluziště mu asi prospěje, jak říkáš :wink2:
Belov aj tak bude prinajlepšom 6./7. obranca, takže v tomto problém nevidím.

Celý zaoceánsky kontinent Rusov podceňuje, ale keď sa pozriem na zostavu v zložení:

Kovalchuk - Malkin - Radulov
Ovechkin - Datsyuk - Nichushkin
Tikhonov - Anisimov - Tarasenko
Kokarev - Tereschenko - Kulemin
Popov

Nikulin - Medvedev
Markov - Emelin
Nikitin - Voynov
Belov/Tyutin

Varlamov
Bobrovsky

tak veľa dier, okrem obrannej hry "obvyklých podozrivých" a limitovaných minút tretieho páru v obrane nenachádzam. :neviem:
Jsou dost indice, ze Malkin ma hrat ve formaci s Ovechkinem.. Davalo by to smysl, nakolik Ovechkin ma velmi podobne vlastnosti jako Neal (akorat je to o dost vetsi floater, ok, s lepsim bruslenim), ale stejne mi to zni divne (mozna kvuli tomu jak se nekdy nesnaseli).
Ta vzájemná nesnášenlivost je, co vím, už hezkých pár let minulostí a opak je pravdou. Jsi nečetl, jak Ovi Malkina podporoval na začátku sezony, kdy mu to tam nepadalo? Spíš bych řekl, že jsou dobří kámoši, dokonce byli na nějakých MS spolu na pokoji, pokud si dobře pamatuju.
188 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS