Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SZLH

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Trashersfan:
1. Netrieskaj! prepac, nemam na to momentalne slusnejsi vyraz! TRIESKAS! Skratka KAZDY V STB O TOM VEDEL, LEN POTREBOVALI, ABY TO SIROKY FORMALNEOZNAMIL!!!
5. Ak si nepamatas, tak predtym sme tu mali brajgel, ked sme sa museli morit zdola nahor, Siroky postavil celu organizaciu do pozoru, dal ju do laty a z chlieva spravil "palac"!
7. Fantazmagoria! Stastny zacal ...covat ako chora vrana, nakecal chalanom z NHL kokraviny a chalani ho pocuvli. Ved velmi zvlastnym sposobom chytali jeden od druheho kadejake zranenia, skrabance s rozmermi 1x1 mm na nose a podobne vazne ochorenia braniace im hrat na MS....
Skorpion:
1. Hmm, Siroky nebol ziaden vrah, mucitel, sproste hovado vyuzivajuce silu ani nic podobne, len radovy spion vo Washingtone. BTW: To aj upratovacky pracujuce v StB treba potom takto okydavat?!
2. Poznas pojem PREZUMPCIA NEVINY? (Prepac, viem, ze sa neodpoveda na otazku otazkou....)
4. Hm, Smer rozhodne neokrada obcanov ako predtym SDKU a nerozkrada ani podniky ako predtym HZDS so svojou hordou.
5. Siroky dokazal ako clovek pre SVK hokej viac, ako nejaky Stastny! (No ano, Stastny bol dobry ako HRAC.) Ale charakter a chrbtova kost chyba prave chorej vrane Stastnemu, pyskuje, pyskuje, KLAME, intriguje - to je cely on! Jeden clovek sa na adresu Stastneho vyjadril v zmysle, ze vsetko musi byt po jeho, ak nie, tak okydava, intriguje, robi zle....
7. Vid bod 7 v tomto prispevku vyssie.
9. Mna irituje, ze taky grobian, ako Stastny si otiera hubu o ludi, ktorym ide o blaho SVK hokeja - na rozdiel od Stastneho, pravda.
Hokej-fanaticka
* Tak ti jeho synovia vedia po slovensky sotva priemerne, nevedia sa ani pre media vyjadrit v slovencine a najviac zo vsetkeho milujem vyjadrenie: "Krajina mojho otca" od jedneho z nich, to je fakt pristup... AD: Ze ich bloklo SZLH.... Kravina! Pravidla su pravidla a su pevne dane, jedna krajina ich nebude menit len preto, ze Stastny ma dvoch synov-hokejistov!
1. - mas pravdu, on ludi nemucil a nezabijal, on ich "len" udaval. V podstate bol svaty.
2. - tazko sudit, ked "obvineny, sudca a kat" su jedna a ta ista osoba
4. - to, ze zalepia ludom oci 50 korunovymi rocnymi prispevkami na 2 rozky este neznamena, ze sa nerozkrada. Nemusi ist hned o privatizaciu
5. - spravit restruktualizaciu SZLH na 10 rokov funkcie trocha malo, nemyslis?
chorche píše:AD: Ze ich bloklo SZLH.... Kravina! Pravidla su pravidla a su pevne dane, jedna krajina ich nebude menit len preto, ze Stastny ma dvoch synov-hokejistov!
Zaujimave, ze na OH 1994 sme sa dostali, aj napriek tomu, ze sme hrali v C-kategorii Majstrovstiev sveta. Takze tolko k tym pravidlam. KEby sa velmi chcelo, tak sa to da. A nejde len o Stastnych, ale aj o hracov ako Vanek a Ihnacak.
1. Ako udaval? Co udaval? Daj mi presny vypocet koho udal a aky postih z toho ti ludia mali! Nic? O.K. Inak James Bond je tiez zlocinec, ked sme pri tom, to je TO ISTE!
2. Ale netaraj.
4. Rozhodne je Dzurindova (a predtym Meciarova) zberba omnoho vacsi zlodej, nez Ficova. Ano,. je pravda, ze jeho patolizaci, menovite hlavne SNS, rozmysla penisom....
5. Ale dovtedy tam bol bordel a teraz je tam SYSTEM! Trochu dost na to, ze sa desatrocia robil nesystematicky bordel! Na rozdiel od Stastneho, ktory okrem hrania hokeja nikdy nic nedokazal. pardon, este okydavat....
* Ihnacak je Slovak, pokial viem. Vanek ani Stastni (mladi) NEMOZU reprezentovat SVK! Nesplnaju kriteria! NEsplnaju to, co je tu uz ROKY pevne dane! Tak nech idu odkial prisli, mna nezaujimaju. Ich sprosty otec beztak robi pliagu, ak su po nom a boli by tu, zbohom SVK repre....
1. - ake presne vypocty chces? Co som tajomnik StB? Myslis, ze do USA sa dostal len preto, ze pekne zaspieval Piesen prace?
2. - otvor oci
4. - kazdy berie kolko moze. Sucasnu koaliciu strasne skrie, ze uz nemoze a tak sa snazi nicit to, co sme si reformami uz odtrpeli. Ak sa im to podari, budeme kvoli tomu trpiet zasa. Ale hlavne, ze teraz mame parstokorun rocne na rohliky od "najvyssieho". Resp. len ti vyvoleny. Ja som nic nedostal a ani nic nechcem.
5. - super, tak system v tom mame. A co dalej? 10 rokov vo funkcii, takze ked toho tolko urobil, nemal by byt problem napisat este aspon cosi.

Brian Ihnacak sa narodil v Toronte, Ontario. Kriteria - uz vyssie som ti napisal, ze nic nie je pevne dane, vsetko sa da, ked sa chce. Bohuzial tu zaujmy slovenskeho hokeja predcili zaujmy osobne.
chorche:
Čo on spravil? On iba zakryl problémy, ktoré sa teraz dostávajú na povrch. On nič nedokázal. Teda dokázal. Zariadil MS 2011, čo je len jedna veľká propaganda.
Počkať, tak ako je možné, že potom, keď Široký dal do pozoru zväz a kvôli nemu hráči reprezentovali, teraz odmietajú ako na bežiacom páse, keď je Široký taký skvelý?
Dnes nic nekomentujem iba davam dva linky.

Aktualny dost obsirny rozhovor so Stastnym:

http://www.sme.sk/c/3834093/Peter-Stast ... oziak.html

Zaujimavy rozhovor s Palffym aj na tuto temu:

http://tyzden.sk/sk/doma/nas_hokej_straca_silu.php
Žigo hovorí úplnú pravdu...náš hokej upadá...a bojím sa,že dalšie zlato príde tak o 10-15 rokov... :?
1. Peter Šťastný účelovo klame. Zväz mal záujem o Paula. Bohužiaľ, IIHF odpovedala negatívne.
2. Ak sa nemýlim, Paul nemá doteraz slovenské štátne občianstvo.
3. Peter Šťastný síce reprezentoval Slovensko na OH v Lillehameri, ale odmietol ho reprezentovať na MS C. Keby neprišiel Oto Haščák, neviem, neviem. Ak je pravda, že kvôli MS B na Slovensku si vybavil výnimku, prečo si ju nevybavil aj o rok skôr?
4. Ako politik dá návrh na monitorovanie Slovenska. Prećo ho nedal, keď bola vo vládnej koalícii SMK, keďže práve táto strana je silne extrémisticka a nie SNS. Stačí si prečitať program, sledovať výroky predstaviteľov a prácu proti záujmom Slovenska.
5. To, že mal Široký zápis v ŠtB mu vadí. Ale už mu nevadí, že ho mal jeho spolustraník Kukan. Ale on je hold v správnej strane. Len tak na okraj, každý, kto išiel do zahraničia, najmä na Západ, musel spolupracovať s ŠtB. Otázka bola v akej miere. To mnohí nevedia.
6. Ešte by som tu zmienila jednu vec, ale tú si musím najprv overiť.

A teraz pár otázok:
1. Ako Peter Šťastný podporoval mlaď?
2. Snažil sa Peter Šťastný o vybudovanie nejakého štadióna (zohnať sponzorov a podobne). Ak mi nieto povie, že to nebola jeho povinnosť, nech nezabúda, že to taktiež nebola povinnosť Mariána Gáboríka a predsa dal vybudovať štadión v Trenčíne.


Nehcem a nebudem obhajovať Juraja Širokého. Určite si zaslúži kritiku. Ale Peter Šťastný nie je ten, ktorý si to môže dovoliť.
Skorpion píše:1. - ake presne vypocty chces? Co som tajomnik StB? Myslis, ze do USA sa dostal len preto, ze pekne zaspieval Piesen prace?
2. - otvor oci
4. - kazdy berie kolko moze. Sucasnu koaliciu strasne skrie, ze uz nemoze a tak sa snazi nicit to, co sme si reformami uz odtrpeli. Ak sa im to podari, budeme kvoli tomu trpiet zasa. Ale hlavne, ze teraz mame parstokorun rocne na rohliky od "najvyssieho". Resp. len ti vyvoleny. Ja som nic nedostal a ani nic nechcem.
5. - super, tak system v tom mame. A co dalej? 10 rokov vo funkcii, takze ked toho tolko urobil, nemal by byt problem napisat este aspon cosi.

Brian Ihnacak sa narodil v Toronte, Ontario. Kriteria - uz vyssie som ti napisal, ze nic nie je pevne dane, vsetko sa da, ked sa chce. Bohuzial tu zaujmy slovenskeho hokeja predcili zaujmy osobne.
Skorpion, v Miklošových reformách sa veľmi mýliš.
mt-svk píše:1. Peter Šťastný účelovo klame. Zväz mal záujem o Paula. Bohužiaľ, IIHF odpovedala negatívne.
2. Ak sa nemýlim, Paul nemá doteraz slovenské štátne občianstvo.
3. Peter Šťastný síce reprezentoval Slovensko na OH v Lillehameri, ale odmietol ho reprezentovať na MS C. Keby neprišiel Oto Haščák, neviem, neviem. Ak je pravda, že kvôli MS B na Slovensku si vybavil výnimku, prečo si ju nevybavil aj o rok skôr?
4. Ako politik dá návrh na monitorovanie Slovenska. Prećo ho nedal, keď bola vo vládnej koalícii SMK, keďže práve táto strana je silne extrémisticka a nie SNS. Stačí si prečitať program, sledovať výroky predstaviteľov a prácu proti záujmom Slovenska.
5. To, že mal Široký zápis v ŠtB mu vadí. Ale už mu nevadí, že ho mal jeho spolustraník Kukan. Ale on je hold v správnej strane. Len tak na okraj, každý, kto išiel do zahraničia, najmä na Západ, musel spolupracovať s ŠtB. Otázka bola v akej miere. To mnohí nevedia.
6. Ešte by som tu zmienila jednu vec, ale tú si musím najprv overiť.

A teraz pár otázok:
1. Ako Peter Šťastný podporoval mlaď?
2. Snažil sa Peter Šťastný o vybudovanie nejakého štadióna (zohnať sponzorov a podobne). Ak mi nieto povie, že to nebola jeho povinnosť, nech nezabúda, že to taktiež nebola povinnosť Mariána Gáboríka a predsa dal vybudovať štadión v Trenčíne.


Nehcem a nebudem obhajovať Juraja Širokého. Určite si zaslúži kritiku. Ale Peter Šťastný nie je ten, ktorý si to môže dovoliť.
1. - viem si predstavit tu "snahu" ked islo o syna Petra Stastneho :D
2. - Paul ma slovenske obcianstvo
3. - uz neviem co bolo presne dovodom na odmietnutie reprezentacie, kazdopadne v roku 1994 hral play-off v St.Louis (aj ked len prve kolo) a v roku 1995 nie. Mozno to suvisi, mozno nie...
4. - SMK a SNS si mozu podat ruky (chcel by som to vidiet :D ). Ale priaznivci SNS su urcite omnoho extremistickejsi ako SMK.
5. - suhlas

1. - neviem ako podporoval mlad, asi nijako. Mozno nejaka charitativna organizacia by sa hodila.
2. - stadion v Trencine je treningovy, okrem toho Gabby je jediny z hokejistov, co taketo nieco spravil. To mozes potom takto "odsudit" vsetkych.

Peter rozhodne nie je svaty, ale asi jediny, kto nemusi nikomu lyzat zadky a povie na plnu hubu, co si vsetci myslia.
mt-svk píše:Skorpion, v Miklošových reformách sa veľmi mýliš.
OFF TOPIC, ale zaujima ma to. V com sa mylim?
Skorpion píše:
mt-svk píše:1. Peter Šťastný účelovo klame. Zväz mal záujem o Paula. Bohužiaľ, IIHF odpovedala negatívne.
2. Ak sa nemýlim, Paul nemá doteraz slovenské štátne občianstvo.
3. Peter Šťastný síce reprezentoval Slovensko na OH v Lillehameri, ale odmietol ho reprezentovať na MS C. Keby neprišiel Oto Haščák, neviem, neviem. Ak je pravda, že kvôli MS B na Slovensku si vybavil výnimku, prečo si ju nevybavil aj o rok skôr?
4. Ako politik dá návrh na monitorovanie Slovenska. Prećo ho nedal, keď bola vo vládnej koalícii SMK, keďže práve táto strana je silne extrémisticka a nie SNS. Stačí si prečitať program, sledovať výroky predstaviteľov a prácu proti záujmom Slovenska.
5. To, že mal Široký zápis v ŠtB mu vadí. Ale už mu nevadí, že ho mal jeho spolustraník Kukan. Ale on je hold v správnej strane. Len tak na okraj, každý, kto išiel do zahraničia, najmä na Západ, musel spolupracovať s ŠtB. Otázka bola v akej miere. To mnohí nevedia.
6. Ešte by som tu zmienila jednu vec, ale tú si musím najprv overiť.

A teraz pár otázok:
1. Ako Peter Šťastný podporoval mlaď?
2. Snažil sa Peter Šťastný o vybudovanie nejakého štadióna (zohnať sponzorov a podobne). Ak mi nieto povie, že to nebola jeho povinnosť, nech nezabúda, že to taktiež nebola povinnosť Mariána Gáboríka a predsa dal vybudovať štadión v Trenčíne.


Nehcem a nebudem obhajovať Juraja Širokého. Určite si zaslúži kritiku. Ale Peter Šťastný nie je ten, ktorý si to môže dovoliť.
1. - viem si predstavit tu "snahu" ked islo o syna Petra Stastneho :D
2. - Paul ma slovenske obcianstvo
3. - uz neviem co bolo presne dovodom na odmietnutie reprezentacie, kazdopadne v roku 1994 hral play-off v St.Louis (aj ked len prve kolo) a v roku 1995 nie. Mozno to suvisi, mozno nie...
4. - SMK a SNS si mozu podat ruky (chcel by som to vidiet :D ). Ale priaznivci SNS su urcite omnoho extremistickejsi ako SMK.
5. - suhlas

1. - neviem ako podporoval mlad, asi nijako. Mozno nejaka charitativna organizacia by sa hodila.
2. - stadion v Trencine je treningovy, okrem toho Gabby je jediny z hokejistov, co taketo nieco spravil. To mozes potom takto "odsudit" vsetkych.

Peter rozhodne nie je svaty, ale asi jediny, kto nemusi nikomu lyzat zadky a povie na plnu hubu, co si vsetci myslia.
mt-svk píše:Skorpion, v Miklošových reformách sa veľmi mýliš.
OFF TOPIC, ale zaujima ma to. V com sa mylim?
1. Snaha skutočne bola. Bohužiaľ, nepochodili. Tak ako nepochodila Ukrajina, za ktorú nemôźe nastúpiť Anton Babčuk. Takže nie sme jediní. A ak náhodou narážaš na Jevgenija Nabokova, tak nezabúdaj, že Nabokov hral v ruskej lige, tak v senioroch, ako aj junioroch. A v seniorskej repre Kazachstan nereprezentoval, iba v juniorskej. Okrem toho si porovnaj vplyv ruského zväzu a SZĽH.

2. Pravdepodobne si ho mýliš s Yanom.

3. MS C sa hrali ešte pred začiatkom play-off.

4. Kukni si net a porovnaj si výroky a politiku SNS a SMK. A taktiež si pozri diskusie, uvidíš, ktorí sympatizanti sú v skutočnosti radikálnejší. Budeš veľmi prekvapený. I keď ja si o SNS myslím svoje, vedenie strany robí hanbu národným silám. Ale to sem nepatrí, takže to rozvádzať nebudem.

5. Som rada, źe sa zhodneme. A tu vidíš, aká podšivka je Peter Šťastný. yť na mieste zväzu, spýtam sa ho na to :D .

---

1. Keď Peter Šťastný hral exhibičný zápas za Slovan, vypýtal si nehorázne peniaze. Potom sľúbil, že ich (alebo polku, teraz presne neviem) venuje mládeźi na Slovane. S vysokou pravdepodobnosťou nedal, keďźe sa tým nepochválil, a on by sa pochválil :D .

2. Viem, źe tréningový, ale mladí hráči majú kde trénovať a to je dôležité. Mimochodom, iní hráči neútočia na zväz ako Šťastný.
OFF TOPIC, ale zaujima ma to. V com sa mylim?
Začal si tým ty, kukni si tvoj predchádzajúci príspevok. Hodím ti linky na súkromnú poštu. Ak samozrejme chceš. I keď debil o nich tvrdí, źe sú pofidérna :D .

Problémy v slovenskom hokeji boli aj počas obdobia, keď bol GM manažérom. Nielenže sa ani neozval, ale ani mu nevadilo, že bol Široký v Štb.
nevie ci to tu zu bolo ale pre istotu to tu supne ak to tu bolo tak sry
Vynímajúc Slovinsko je slovenský hokej na tom štatisticky v infraštruktúre najhoršie zo všetkých ôsmich krajín, ktorých reprezentácie sa na MS predstavia v Halifaxe.
ImageHráči spod Tatier sa postupne stretnú s Nórmi, Nemcami a Fínmi, v prípade postupu z C-skupiny do osemfinálovej F-skupiny s triom z kvarteta Kanada, USA, Lotyšsko, Slovinsko. Ak by nepostúpili a mali by hrať o záchranu, ich súperom by bol jeden z kvarteta D-skupiny.

Slovensko má niečo vyše 10.000 registrovaných hokejistov všetkých kategórií a oboch pohlaví. Tento fakt celkom zdravo korešponduje s počtom obyvateľov (5,500.000) i s pozíciou v tomto ľadovom odvetví. V čom je však výrazne pozadu, to je počet štadiónov a z tých 45 niektoré s nadnesením vyzerajú ako stodoly, ďalšie ako trochu vyspelejšie, ale už chátrajúce "zimáky". Hlavné mesto disponuje s relatívne solídnou arénou a jedinou halou s parametrami európskej kvality a moderny je košická Steel Arena. Je skutočne pozoruhodné, že v týchto podmienkach Slovensko vychováva hráčov, ktorých generácie viac-menej udržiavajú príslušnosť k úzkej špičke ľadového hokeja.

Je to samozrejme dané históriou a popularitou, lenže z tej by sa za súčasných infraštrukturálnych okolností dalo žiť už iba pár rokov. Presnejšie do obdobia, keď bude musieť byť krajina v roku 2011 pripravená zorganizovať prvý turnaj A-kategórie MS. Porovnateľnými parametrami disponuje prvý súper Slovenska na šampionáte. Nórsko má o čosi menej registrovaných hráčov, o čosi menej (ale kvalitnejších) štadiónov a o čosi menej obyvateľov. Má síce výrazne nižšie postavenie, lenže na rozdiel od Slovenska nie je tento šport u Vikingov ani v prvej trojke, ani v prvej desiatke popularity. Okrem futbalu tam dominujú najmä všetky lyžiarske odvetvia, ale i športy ako curling.

Biedu slovenskej hokejovej infraštruktúry najlepšie dokumentuje porovnanie s Fínskom. Krajina tretieho súpera v C-skupine má o čosi menej obyvateľov, ale pri šesťnásobnom počte registrovaných hokejistov má približne tiež šesťnásobný počet štadiónov. Je logické, že keby tých arén, a to zväčša moderných a útulných, nebolo, nebolo by ani toľko hokejových nadšencov.

Celosvetovým lídrom je prirodzene kolíska hokeja Kanada. Tridsaťtrimiliónová krajina disponuje 2643 štadiónmi a neuveriteľnými 11.000 klziskami pod holým nebom v prospech vyše pol milióna ľudí, ktorí sa súťažne preháňajú s hokejkami na ľade.

SLOVENSKO: 10.167 registrovaných hokejistov, 45 krytých štadiónov, 21 klzísk, cca 5,500.000 obyvateľov
NÓRSKO: 6423 registrovaných, 34 štadiónov, 4 klziská, 4,650.000 obyvateľov
NEMECKO: 29.494 registrovaných, 164 štadiónov, 49 klzísk, 82,400.000 obyvateľov
FÍNSKO: 62.850 registrovaných, 220 štadiónov, 38 klzísk, 5,240.000 obyvateľov
KANADA: 545.363 registrovaných, 2643 štadiónov, 11.000 klzísk, 33,400.000 obyvateľov
USA: 450.958 registrovaných, 1800 štadiónov, 150 klzísk, 301,200.000 obyvateľov
LOTYŠSKO: 4271 registrovaných, 17 štadiónov, 5 klzísk, 2,260.000 obyvateľov
SLOVINSKO: 949 registrovaných, 6 štadiónov, 1 klzisko, 2,010.000 obyvateľov
mt-svk píše:
Skorpion píše:
mt-svk píše:1. Peter Šťastný účelovo klame. Zväz mal záujem o Paula. Bohužiaľ, IIHF odpovedala negatívne.
2. Ak sa nemýlim, Paul nemá doteraz slovenské štátne občianstvo.
3. Peter Šťastný síce reprezentoval Slovensko na OH v Lillehameri, ale odmietol ho reprezentovať na MS C. Keby neprišiel Oto Haščák, neviem, neviem. Ak je pravda, že kvôli MS B na Slovensku si vybavil výnimku, prečo si ju nevybavil aj o rok skôr?
4. Ako politik dá návrh na monitorovanie Slovenska. Prećo ho nedal, keď bola vo vládnej koalícii SMK, keďže práve táto strana je silne extrémisticka a nie SNS. Stačí si prečitať program, sledovať výroky predstaviteľov a prácu proti záujmom Slovenska.
5. To, že mal Široký zápis v ŠtB mu vadí. Ale už mu nevadí, že ho mal jeho spolustraník Kukan. Ale on je hold v správnej strane. Len tak na okraj, každý, kto išiel do zahraničia, najmä na Západ, musel spolupracovať s ŠtB. Otázka bola v akej miere. To mnohí nevedia.
6. Ešte by som tu zmienila jednu vec, ale tú si musím najprv overiť.

A teraz pár otázok:
1. Ako Peter Šťastný podporoval mlaď?
2. Snažil sa Peter Šťastný o vybudovanie nejakého štadióna (zohnať sponzorov a podobne). Ak mi nieto povie, že to nebola jeho povinnosť, nech nezabúda, že to taktiež nebola povinnosť Mariána Gáboríka a predsa dal vybudovať štadión v Trenčíne.


Nehcem a nebudem obhajovať Juraja Širokého. Určite si zaslúži kritiku. Ale Peter Šťastný nie je ten, ktorý si to môže dovoliť.
1. - viem si predstavit tu "snahu" ked islo o syna Petra Stastneho :D
2. - Paul ma slovenske obcianstvo
3. - uz neviem co bolo presne dovodom na odmietnutie reprezentacie, kazdopadne v roku 1994 hral play-off v St.Louis (aj ked len prve kolo) a v roku 1995 nie. Mozno to suvisi, mozno nie...
4. - SMK a SNS si mozu podat ruky (chcel by som to vidiet :D ). Ale priaznivci SNS su urcite omnoho extremistickejsi ako SMK.
5. - suhlas

1. - neviem ako podporoval mlad, asi nijako. Mozno nejaka charitativna organizacia by sa hodila.
2. - stadion v Trencine je treningovy, okrem toho Gabby je jediny z hokejistov, co taketo nieco spravil. To mozes potom takto "odsudit" vsetkych.

Peter rozhodne nie je svaty, ale asi jediny, kto nemusi nikomu lyzat zadky a povie na plnu hubu, co si vsetci myslia.
mt-svk píše:Skorpion, v Miklošových reformách sa veľmi mýliš.
OFF TOPIC, ale zaujima ma to. V com sa mylim?
1. Snaha skutočne bola. Bohužiaľ, nepochodili. Tak ako nepochodila Ukrajina, za ktorú nemôźe nastúpiť Anton Babčuk. Takže nie sme jediní. A ak náhodou narážaš na Jevgenija Nabokova, tak nezabúdaj, že Nabokov hral v ruskej lige, tak v senioroch, ako aj junioroch. A v seniorskej repre Kazachstan nereprezentoval, iba v juniorskej. Okrem toho si porovnaj vplyv ruského zväzu a SZĽH.

2. Pravdepodobne si ho mýliš s Yanom.

3. MS C sa hrali ešte pred začiatkom play-off.

4. Kukni si net a porovnaj si výroky a politiku SNS a SMK. A taktiež si pozri diskusie, uvidíš, ktorí sympatizanti sú v skutočnosti radikálnejší. Budeš veľmi prekvapený. I keď ja si o SNS myslím svoje, vedenie strany robí hanbu národným silám. Ale to sem nepatrí, takže to rozvádzať nebudem.

5. Som rada, źe sa zhodneme. A tu vidíš, aká podšivka je Peter Šťastný. yť na mieste zväzu, spýtam sa ho na to :D .

---

1. Keď Peter Šťastný hral exhibičný zápas za Slovan, vypýtal si nehorázne peniaze. Potom sľúbil, že ich (alebo polku, teraz presne neviem) venuje mládeźi na Slovane. S vysokou pravdepodobnosťou nedal, keďźe sa tým nepochválil, a on by sa pochválil :D .

2. Viem, źe tréningový, ale mladí hráči majú kde trénovať a to je dôležité. Mimochodom, iní hráči neútočia na zväz ako Šťastný.
OFF TOPIC, ale zaujima ma to. V com sa mylim?
Začal si tým ty, kukni si tvoj predchádzajúci príspevok. Hodím ti linky na súkromnú poštu. Ak samozrejme chceš. I keď debil o nich tvrdí, źe sú pofidérna :D .

Problémy v slovenskom hokeji boli aj počas obdobia, keď bol GM manažérom. Nielenže sa ani neozval, ale ani mu nevadilo, že bol Široký v Štb.
No asi by to uz bolo treba ukoncit, lebo sa tocime dokola. K bodu 2 - Paula som si pomylil s Yanom - zle som klikol na googly, potom som si to vyhladal este raz :doh: . Aby som to zhrnul, lebo sa mi uz nechce rozpisovat. Osobne preferujem Stastneho pred Sirokym a nevidim dovod preco by som mal svoj nazor zmenit.
Osobne nepreferujem ani jedného. Podľa mňa by to mal zobrať do rúk schopný manažér, ktorý nie je zaťažený minulosťou, nepatrí ani do jednej záujmovej skupinky (Šťastný - Široký), má jasný plán ako riadiť zväz a získať financie a zároveň dokáže získať schopných odborníkov. Takému by som kľudne zvýšila plat, keďže za kvalitu sa platí.

A v jednu vec dúfam. Že Peter Šťastný nebude mať nič spoločné so slovenským hokejom a slovenskou politikou. Iba zbytočne škodí.
suhlas Evi, obaja pani by mali zavitat na rozlucku a mal by prist pan s cistym stitom..
mt-svk píše:Osobne nepreferujem ani jedného. Podľa mňa by to mal zobrať do rúk schopný manažér, ktorý nie je zaťažený minulosťou, nepatrí ani do jednej záujmovej skupinky (Šťastný - Široký), má jasný plán ako riadiť zväz a získať financie a zároveň dokáže získať schopných odborníkov. Takému by som kľudne zvýšila plat, keďže za kvalitu sa platí.

A v jednu vec dúfam. Že Peter Šťastný nebude mať nič spoločné so slovenským hokejom a slovenskou politikou. Iba zbytočne škodí.

Peter Stastny skodi a mame k tomu aj nieco konkretne alebo iba tak do vetra? Stastny toho dokazal dost a robil to castokrat nezistne. takze ak tu nebudem pocut nejake sokujuce novinky pokladam to za take plane polovanie na tuto osobu pretoze vstupil do inej strany ako oblubuju niektori ludia.
debil píše:
mt-svk píše:Osobne nepreferujem ani jedného. Podľa mňa by to mal zobrať do rúk schopný manažér, ktorý nie je zaťažený minulosťou, nepatrí ani do jednej záujmovej skupinky (Šťastný - Široký), má jasný plán ako riadiť zväz a získať financie a zároveň dokáže získať schopných odborníkov. Takému by som kľudne zvýšila plat, keďže za kvalitu sa platí.

A v jednu vec dúfam. Že Peter Šťastný nebude mať nič spoločné so slovenským hokejom a slovenskou politikou. Iba zbytočne škodí.

Peter Stastny skodi a mame k tomu aj nieco konkretne alebo iba tak do vetra? Stastny toho dokazal dost a robil to castokrat nezistne. takze ak tu nebudem pocut nejake sokujuce novinky pokladam to za take plane polovanie na tuto osobu pretoze vstupil do inej strany ako oblubuju niektori ludia.
Prečitaj si moje prispevky a uvidíš jeho nezištnú prácu. Mne je šuba dub do akej kto politickej strany patrí, ale výsledky.
chorche, milos76: Tak ten "pracant" vybojoval ďalší úspech :). Keď mu pripisujete aj titul majstra sveta (vraj Filca našiel :)), tak prečo mi nepripsujete pád slovenského hokeja (dvadsiatka a teraz boj o záchranu). Široký je na poste 10 rokov. A teraz sa naplno prejavuje jeho (ne)práca.
Na slovaknhl je anketa,či by ste zmenili vedenie SZLH.Hlasovali ste?
Mimochodom,97% hovorí áno 8)
Uz som tu toho ohladom suboja S-S napisal dost, len ma zaujima este jedna otazka. Ak niekto vie odpoved, chcel by som ju pocut: Preco Siroky odmieta prist na spolocnu diskusiu so Stastnym do TV (resp. akehokolvek media)? Dokonca odmietol aj rozhovor pre dennik SME, kde mal moznost reagovat na vyroky Stastneho. Myslim, ze ked ma ciste svedomie, tak by kludne mohol prist (resp. mala by to byt jeho povinnost, kedze je verejny cinitel). Ale jemu sa nejak nechce.... Preco asi...? Ja by som si ho velmi rad vypocul. Keby mna niekto takto "krivo" obvinil, dokonca by som sa sam dozadoval rozhovoru.

P.S.: toto som prave objavil: http://spojmesaprehokej.tym.sk/
Nasa slavna hala stale nema svoje miesto. Dnes vysiel zaujimavy clanok na sme.

http://www.sme.sk/c/3867472/haly-budu-mozno-aj-dve.html

Halu okrem statu cez PPP (rozumej stat da prachy Sirokeho firme a ten to postavia) mal a ma zaujem stavat aj sukromny investor (rozumej vecsinu nakladov bude hradit sam investor a nie stat). Investor poslal svoju ponuku na SZLH a pani sa ani neunuvali odpovedat na tuto ponuku. Tu je krasne cela Sirokeho praca demaskovana, ten clovek nema zaujem o stavbu stadiona ako takeho aby tu boli MS, ten clovek ma jediny zaujem aby to staval on s jeho firmami.

Sranda je ze investor chce napriek nezaujmu SZLH a investora stavat dalej svoju halu v petrzalke.
No ja by som spoločnosť Wellfree nebral vážne:

http://www.sme.sk/c/3835896/Stadion-moz ... t-nic.html

Pozrite na ich vizualzáciu a porovnajte ju s vizualizáciou Areny Hagibor - http://www.acsw.cz/1999/Hagibor.jpg, na ktorej sa mali konať MS 2004 v Prahe. Potom však zväz vybral Sazku a táto postavila na miestach ČKD Lokomotiva.
Oni tu sku.venú halu s prepáčením nedostavajú ani do konca sveta! :evil:
Na hanbu na smiech budú nakoniec mať MS madari! :evil:
Generálny sekretár Slovenského zväzu ľadového hokeja IGOR NEMEČEK:

Vytiahnite niekoľko zaujímavých čísel v súvislosti s chystanými MS 2011 :?:

„Vieme, že osem mužstiev bude v Bratislave a osem v Košiciach, ale počty zúčastnených sa menia. Vieme, čo musíme zabezpečiť my, čo platíme ako organizátor, ale niektoré tímy prichádzajú na MS s väčším počtom ľudí. Chceme sa dostať k reálnym číslam. Zároveň tu sledujeme, ktoré veci treba na zimnom štadióne počas MS zabezpečiť pre trénerov, novinárov, masérov a podobne. Diskutujeme o dvoch kongresoch IIHF, ktoré budú na Slovensku: jeden v septembri 2010 a druhý počas samotných MS 2011. ‚Hráme‘ sa s číslami, aby sme vedeli, aké ubytovacie kapacity musíme rezervovať v Bratislave.“

Sú tí hokejoví činovníci, s ktorými ste v kontakte, informovaní o stave príprav výstavby haly v Bratislave? Majú podľa vás dobrý prehľad :?:

„Majú, pretože prezident nášho zväzu Juraj Široký ako člen exekutívy IIHF pravidelne informuje o prípravách prezidenta Reného Fasela a tiež všetkých svojich kolegov. Po týchto majstrovstvách sveta v Kanade, keď už bude známe zloženie exekutívy na ďalšie štyri roky, skupina ľudí z IIHF určite navštívi v lete alebo na jeseň Slovensko, aby si pozrela na mieste stav okolo výstavby haly v Bratislave a hotelové kapacity v Košiciach. To boli totiž dve veci, ktoré sa musia zmeniť a ťahajú sa už od našej kandidatúry na MS 2011.“

Myslíte si, že ľudia vo svetovom hokeji majú správne informácie o tom, čo sa deje v súvislosti s výstavbou haly pre MS 2011 v Bratislave? Nestretávate sa s rôznymi zákulisnými šumami :?:

„Určité je to, že ľudia sú netrpezliví, lebo každý deň sa objavuje v médiách niečo iné, ako to vlastne je. My od začiatku hovoríme, že náš hokejový zväz si nevyberá pozíciu haly, pretože dohoda bola taká, že mesto Bratislava nám dá pozemok, na ktorom bude hala stáť. Dosť dlho sa to naťahovalo, ale mesto vyhradilo pozemok na Kalinčiakovej ulici a už ide len o dokončenie papierových záležitostí. Financovanie je dotiahnuté. Ide o to, aby sme naozaj mohli na jar 2009 začať halu stavať. Veľa ľudí si stále myslí, že nie je šanca stavebne ju dohotoviť do MS 2011.“

Narážate teraz na Slovákov :?:

„Áno. Najviac roboty je s papiermi, aby boli hotové všetky povolenia. Samotná výstavba potom trvá 18, maximálne 20 mesiacov. Všade vo svete sa to tak stíha, takže za normálnych okolností by sa to malo dať do decembra 2010 aj u nás.“

Stretávate sa priamo v Kanade s pochybovačskými rečami :?:

„Nie, absolútne nie! Viete, my sme nikdy nedostali úlohu, že by sme museli mať na Slovensku novú multifunkčnú halu pre svetový šampionát. My však vieme, že keď ideme organizovať svetový šampionát, máme jedinečnú šancu, aby taký stánok na Slovensku bol. Aj v Kanade, aj vo Švajčiarsku, kde budú nasledujúce MS, sú staré haly. Nechcem tým povedať, že u nás ideme hrať na starých zimných štadiónoch... Ja verím tomu, že všetci zainteresovaní, ktorí majú do toho čo povedať, pochopia jedinečnosť šance postaviť multifunkčnú halu v Bratislave, ktorá nebude slúžiť len športu, ale aj kultúre.“ (sport)
ThrashersFan píše:No ja by som spoločnosť Wellfree nebral vážne:

http://www.sme.sk/c/3835896/Stadion-moz ... t-nic.html

Pozrite na ich vizualzáciu a porovnajte ju s vizualizáciou Areny Hagibor - http://www.acsw.cz/1999/Hagibor.jpg, na ktorej sa mali konať MS 2004 v Prahe. Potom však zväz vybral Sazku a táto postavila na miestach ČKD Lokomotiva.
No ale preco ich tak razne odmietat na zaklade tej vizualizacie? mozno maju jeden projekt, ktory chceli urobit v prahe a teraz ho chcu pouzit v bratislave. Ja tu spolocnost nepoznam a je mozne ze su to nejaki amateri ale mozno aj nie. A kedze to chcu zacvakat cele sami 5mld tak aspon to stoji zato venovat tomu cas ci je to realne (aj ked v sucasnosti toho casu moc nezostava). Toho sa ale pravda nedockame pretoze hala musi byt stavana cez stat zo znamych dovodov.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES