Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

trener SR

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

zednik stumpel, cibak... to su vsetko veterani ktorych uz len tak obycajne MS k reprezentovaniu nemotivuju... olympiada to este hej, to je hokejovy sviatok, mozno aj buducorocne MS kedze budu u nas, ale tym to uz pre nich konci
osobne sa budem tesit ak hanlon zacne tento rok na MS do timu zapracovavat mladych hracov ako tatar, panik, janus atd... na tychto hracoch bude nasa repre v buducnosti stat, cim skor zacnu zbierat skusenosti tym lepsie...
cepi píše:Hanlon: MS sa nezucastnia: Zedník, Stümpel,


Tychto dvoch chapem, svoje si uz odohrali, po dlhej sezone a OH sa im nie je co cudovat, uz zdaleka nie su najmladsi...

cepi píše:Baranka, Cibak, Ruzicka, Radivojevic (M.Hossa ?)
:eek2:
jedno stastie, ze MS sa konaju buduci rok u nas...
Z tychto mi bude chybat akurat tak Baranka......je sice pravda, ze Radovojevi a Cibak hraju v repre roky, ale od zapasu k zapasu tam podla mna hraju stale vacsie a vacsie nic....a taky ruzicka? jaj, fakt mi je luto, ze zrovna on dostal do vienka taky talent, lebo hentakym sposobom ako on ho premarnit to sa casto nevidi :thumbsdown: :hroza: ......

Kludne nech si nepridu a nech hraju mladi, osobne sa budem radsej pozerat na to, ako na tych hraov co za posledne dva roky SVK na medzinarodnej sene urobili akurat tak kopu hanby (MS 2008, MS 2009 atd... Ale ked nechcu hrat teraz nech o rok nepridus tym ako velmi chcu hrat na domacich MS alebo o tri roky ake je to obrovska cest pre nich hrat za Slovensko.

Fakt by tu nezaskodilo trochu filozofie od Vlada Weissa: "Moja filozofia je, že každý hráč musí byť hrdý, keď dostane možnosť obliecť si reprezentačný dres."
ja si myslím, že žiadnu tragédiu z toho robiť netreba, ten výber čo teraz Hanlon dáva do kopy bude v pohode, verím, že hanbu si istotne neurobia...
haha :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: to bude tim nabity hviezdami :good: :lol: :lol:
sopko píše:haha :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: to bude tim nabity hviezdami :good: :lol: :lol:
Hviezdy nerobia tím silným. Možno tí hráči, ktorých nominoval mu sedia do jeho trénerského štýlu, spôsobu a hodia sa mu tam. To, že ich nepoznáš, tak to je už iná vec...
Obrázek :cool:
Myslim ze pozitivne zmeny po jeho prichode v hre sme videli uz vcera s Rusmi a dufam ze to takto bude pokracovat
Tak tenhle chlap je hotový blázen! V zápase s ruskem jsem myslel, že ho snad skolí infarkt, jak tam na té střídačce vyváděl! Nicméně, jeho přístup možná bude na slováky platit! Ale je to vážně blázen! :)
No tak Glen si myslím, že na váš tým působí dobře. A pokud dostane čas dovede Slováky zase na nejvyšší příčky. Ale musím tedy říci, že to co vyváděl s Ruskem bylo trochu přehnané a zbytečné. Pokud se nemýlím tak především hned na začátku jak jančil mi přišlo velmi trapné. Ale jak říkám. Myslím, že správná volba.
Nemyslím si, že by to bolo nejaké nasratie typu Tarasov. Ja by som to skôr videl ako na krik, aby ho bolo dobre počuť cez ten hluk v aréne :).
ThrashersFan píše:Nemyslím si, že by to bolo nejaké nasratie typu Tarasov. Ja by som to skôr videl ako na krik, aby ho bolo dobre počuť cez ten hluk v aréne :).
Na křik? Vždyť už v prvních minutách zápasu vypadal, že ho brzy odveze záchranka. :D :good:
Dawe4 píše:
ThrashersFan píše:Nemyslím si, že by to bolo nejaké nasratie typu Tarasov. Ja by som to skôr videl ako na krik, aby ho bolo dobre počuť cez ten hluk v aréne :).
Na křik? Vždyť už v prvních minutách zápasu vypadal, že ho brzy odveze záchranka. :D :good:
Moje máma říkala, že už mu schází jen nacistická uniforma! :lol: :lol: :lol:
Cartman píše:
Dawe4 píše:
ThrashersFan píše:Nemyslím si, že by to bolo nejaké nasratie typu Tarasov. Ja by som to skôr videl ako na krik, aby ho bolo dobre počuť cez ten hluk v aréne :).
Na křik? Vždyť už v prvních minutách zápasu vypadal, že ho brzy odveze záchranka. :D :good:
Moje máma říkala, že už mu schází jen nacistická uniforma! :lol: :lol: :lol:
:D :D :cool: :cool:
Nezbývá než závidět, Slovensko má na lavičce velkého kouče, my jen ho*no
Hanlon je borec. Vidí, že má mladý tým a musí ich motivovať,povzbudiť, lebo predsalen nie sú tak psychicky odolný ako skúsenejší hráči. Pozrime na zápas s BLR. Za stavu 0:2 sme boli na kolenách, nervozita na našich hokejkách bola až neskutočná. No po prestávke tam chalani nabehli úplne inak. Potom prišiel zase útlm, ale bolo to iné, tak v tej kabíne im Hanlon iste prečistil hlavy...
Dawe4 píše:No tak Glen si myslím, že na váš tým působí dobře. A pokud dostane čas dovede Slováky zase na nejvyšší příčky. Ale musím tedy říci, že to co vyváděl s Ruskem bylo trochu přehnané a zbytečné. Pokud se nemýlím tak především hned na začátku jak jančil mi přišlo velmi trapné. Ale jak říkám. Myslím, že správná volba.
S týmto s tebou absolútne nesúhlasím, pre slovenského fanúšika bolo to, čo Hanlon v tom zápase vyvádzal ako balzam na dušu, najmä keď sme sa pozreli na Hossu s Pokovičom.

Slováci ako to včera povedal aj komentátor na ČT sú horkokřevní alebo ako to pred časom povedal Říha temperantní ako južania, takže naši takého trénera potrebujú, aby ich vyburcoval a vytlačil z nich to najlepšie a je jedno, či v prvej alebo poslednej minúte zápasu.
hanlonov prejav na lavicke sa mi ohromne lubi, ten temperament :good: :good:
nasich zapasov pod jeho taktovkou vela nebolo (pripravne som nekukal), takze to budem hodnotit skor po ms ako teraz.. ale ten prejav a "saskovanie".. super :wawe:
tak ako k zapasu pristupuje trener, tak rovnako aj jeho hraci :yes: a to je pre nas len dobre. Urcite lepsie, ked ich trener vyburcuje k lepsim vykonom, ako by mali hrat laxne.
Určite našich hráčov namotivoval aj sám tréner počas prestávky, no myslím si, že veľkú rolu tam zohralo aj to, že lajny boli trochu pomenené, než proti Rusom... Neviem, či všetky, ale dakde som videl ten rozdiel, že tuším Svatoš nebol s Čiernikom a pod.
Avšak po prvej tretine znovu nastúpili v zložení ako proti Rusom a hneď sme dali gól a to sám Čiernik.. Možno to tak vyzerá, že treba odohrať o tretinu viac, aby Slováci do zápasu nastúpili nažhavení, no ja si myslím, že tu teraz zohralo úlohu to zloženie.
Ale s našou hrou som bol spokojný. Nakoniec je dosť možné, že nás trochu položili tie náhodné góly. Ale Hanlon ich dobre namotivoval. A videl som ho sa USMIEVAŤ!
ja osobne trenera nehodnotim podla "show" ktoru predvadza pocas zapasu na striedacke, ale podla "show" ktoru jeho hraci dokazu predviest na lade resp. podla vysledkov. a v tomto smere sa zatial na hanlona stazovat urcite nemozem co sa tychto MS tyka :thumbsup:
petrik píše:ja osobne trenera nehodnotim podla "show" ktoru predvadza pocas zapasu na striedacke, ale podla "show" ktoru jeho hraci dokazu predviest na lade resp. podla vysledkov. a v tomto smere sa zatial na hanlona stazovat urcite nemozem co sa tychto MS tyka :thumbsup:
:thumbsup: zije to na striedacke, no zije to hlavne na lade a o tom to musi byt, teda zatial je :)
Tak dnes sa mi nepacilo ako Hanlon po prehre hovoril, ze preco sme hrali ako druhy tim v skupine zapas po 17 hodinach, zatial co po vcerajsom vyhratom zapase s Kazachstanom hovoril, ze to nie je ziadny problem. A nasi hraci mali opät zly vstup do zapasu, co sa po troch zlych vstupoch nemoze stat po stvrtykrat. Zatial sa mi Hanlon velmi paci, tvrdim, ze to je trener po dlhom case, ked na lavicke sedeli funkcionari, ale tu dnesnu vyhovorku si mohol odpustit, ked vcera este tvrdil, ze to problem nie je
odporucam zhliadnut reprizku sportu na TA3, ktorej hostom bol Glen Hanlon, spomenul zaujimave veci, no a ta zaverecna tlmocnicka + sakovo_riflova vsuvka nemala chybu :cool: Hanlon je vtipalek :D

:arrow: http://www.ta3.com/sk/relacie/17_sport/ ... -z-25-maja :good:
Filc je tréner? Hanlon je priemer, ale pokiaľ ide o pohľad na hokej, tak môžeme byť radi, že ho máme. Lebo my teraz potrebujeme trénera, ktorý má úplne inú filozofiu, pohľad. A to práve Hanlon ponúka. Tiež by som bol radšej za Murraya.
ThrashersFan píše:Filc je tréner? Hanlon je priemer, ale pokiaľ ide o pohľad na hokej, tak môžeme byť radi, že ho máme. Lebo my teraz potrebujeme trénera, ktorý má úplne inú filozofiu, pohľad. A to práve Hanlon ponúka. Tiež by som bol radšej za Murraya.
Čo hovoríte na Hitchocka ako trénera našej repre? :D Niektoré naše "hviezdy" by kriesili... :frajer2:
226 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS