Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

trener SR

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Doufám, ľe to nebude Bokroą - jsem fanouąek Zlína a myslím, ľe Zlín je tam kde je hlavně zasluhou Bokroąa....

Ked ide o slovensky hokej tak jednoznacne musi byt domaci trener!!JA beriem Bokrosa!!!!!

Z hore menovanych Nej je to Bokros, Filc alebo Supler len nech to nie je Hadamzik. na toho som totalne alergicky. :x

Alex píše:Kto bude teda novym trenerom?Najcastejsie sa spominaju:
1.Julius Supler
2.Jan Filc
3.Hadamczik
Prognoza dennika Sport:Supler-40%,Filc-35%,Hadamczik-15%,Ini-10%
Pre mna by bolo idealne,keby sa trenerom stal Julo Supler a novym prezidentom SZLH Jan Filc.Som presvedceny,ze potom by slovensky hokej isiel rapidne hore...........

Filc trĂ©nerom by» nechce.To je len kaÄŤica.Podµa mĹ

ja by som bol aj za dakoho zo zahranicia....a preco nie?vsetci hraci uz vedia po anglicky, to by problem nebol....a u nas uz ani nemame koho vybrat skoro

Ked sa stane trenerom Hadamczik... asi zacnem bojkotovat nasu repre :cry:
Najlepsi by bol z tejto trojice Supler, ale ja by som tam najradsej videl Bokrosa, pretoze to je trener ktorĂ˝ ma respekt a charizmu, ktorĂ˝ to proste vie, hovorte si co chcete ale ja ho povazujem jedneho z najlepsich trenerov v Europe a to nielen preto ze som Slovak ale preto ze treba sa pozriet co dokazal z muzstvom ako Zlin a na take vysledky netreba len zazemie klubu respektive financne prostriedky ale aj trenera ktorĂ˝ dokaze robit s muzstom a na toto je Bokros idealny- kde prisiel vyhral titul(Gotegorg 2002, Zvolen, Zlin)

Ale supler je podla mna podobný typ trénera a myslim ze kedze dame do uvahy jeho vek tak pravdepodobne to bude jeho posledna sanca stat sa repre trenerom a Bokros ma na to este fúúúru casu.

Ja by som nechcel na poste trenera repre vidiet,zidaneho cecha a Hadamczika uz vobec nie!!!!Jediny cech,ktoreho by som bral,ale len vtedy,ak by nebola ina moznost, je RIHA!!!!!!!!

ja sa uz radsej ani vyjadrovat nebudem stacilo mi vidiet tu trojicu z ktorej dvaja su tam asi omylom. ak tam bude Hadamczik alebo Jasko tak ja asi omdliem :x

Neviem co mate vsetci proti Jaskovi... pretoze on je dobry trener a myslim si ze ma dobre tahy.

Ked by to mal byt Cech tak jedine Ruzicka alebo fakt Riha ale to by musel byt len krajny pripad.

podµa mĹ

Zase si nemyslite, ze Filc dokaze zazraky, aj on je len clovek. Aj s nim budeme prehravat. Sa mi zda, ze bol ako trener na Svetovom pohari a ako sme tam dopadli ...

Na to aby tĂ­m slapal dokonale netreba len jedneho trenera ale dokonca dvoch teda skor povedane dobreho asistenta...

Filc nieje typicky trener, podla mna on je skor nieco ako psycholog, teda ma tie tahy a skor o taktiku a vsetko s tym spojene sa o to v Petrohrade a tiez v Goteborgu staral Bokros.

na SP sme nesuspeli preto lebo nasi funkcionari podcenili pripravu a dalsia vec, asistentom Filca bol Hossa... :cry:

Tak toto bolo vcera v SME:

Kód: Vybrat vše

Namiesto trénera Hossu ©upler alebo cudzinec

BRATISLAVA - Nástupcom Frantiąka Hossu pri slovenskej hokejovej reprezentácii môľe by» Július ©upler. Súčasný kormidelník lotyąského klubu HK Riga 2000 je podµa generálneho sekretára Slovenského zväzu µadového hokeja Igora Nemečka jediným kandidátom na uvoµnený post zo Slovenska.

Igor Nemeček to potvrdil v rozhovore pre Rádio Okey. "Záleľí, ako sa budú vyvíja» rokovania s Júliusom ©uplerom. Ak by sme sa nedohodli, potom by sme rokovali s niekým zo severnej Ameriky," povedal Igor Nemeček.

Július ©upler potvrdil, ľe určité rozhovory so zástupcami SZĄH uľ prebehli.
Na jednej strane sa tesim, ze supler rokuje a moze byt cosi z toho...ale na strane druhej, na co je nam americky trener? :shock: To nemame doma kvalitnych trenerov???

Dufam ze to bude Julko :fan:

JA by som tam chcel vidiet Suplera alebo Bokrosa !!!!
Alebo hocijaky iny trener len nech nieje zo zahranicia!! SVK ma trenovat Slovak a nie Cech alebo kto iny neviem :wink:


Nemohol som sa viac pozera» na to bí :x

Supler konci v Rige.Nahradi ho Normund Sejejs,ktoreho pozname aj z nasej ligy(Trencin,Slovan).Takze sance na to,aby sa stal trenerom SR prave Julius Supler su zasa vacsie.Supler uz aj rokoval so SZLH....Teraz by som odhadoval sance na to ,ze sa Supler stane trenerom repre na 90%

To je skvela sprava... ale ten Normund ma prekvapil vsak on moze mat maximalne okolo 38 rokov nie?

A taky Laviolette ma tiez len 41 rokov a bol uz repre trenerom a siaha na SC....

OpenFire píše:Neviem co mate vsetci proti Jaskovi... pretoze on je dobry trener a myslim si ze ma dobre tahy.




Jaąko sa stal trénerom reprezentácie do 20 rokov.

No a trĂ©nerom sa stane aspoĹ

Novým trénerom slovenskej hokejovej reprezentácie bude skúsený odborník Július ©upler, ktorý na tomto vystrieda Frantiąka Hossu.
V utorok 4. júla o 11.00 h vedenie SZĄH podpíąe s novým kormidelníkom zmluvu. Július ©upler naposledy pôsobil v lotyąskom majstrovskom klube HK Riga 2000, odkiaµ nedávno po dvoch rokoch odiąiel, keďľe jeho prezident Viesturs Koziols ohlásil radikálne zníľenie rozpočtu a s tým súvisiace menąie ambície muľstva.

Pä»desiatpä»ročný kormidelník uľ v minulosti slovenskú hokejovú reprezentáciu trénoval. Na lavičke sedel v rokoch 1993 aľ 1996. Slovenský tím vytiahol z C-kategórie MS medzi elitu, viedol ho aj v premiére v A-kategórii v roku 1996 vo Viedni aj na ZOH 1994 v Lillehammeri, kde skončili Slováci na 6. mieste.
226 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO