Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

trener SR

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

ja by som tam dal golonku a lukaca nech je sranda.
Golonka by vás chtěl učit český hokej a to přece nejde ne?:D
mitch píše:ja by som tam dal golonku a lukaca nech je sranda.
Akože Lukáča by som chcel vidieť trénovať, že čo by dokázal. Lebo pi*ovať vie viac ako jeho šéf.
mitch píše:ja by som tam dal golonku a lukaca nech je sranda.
posrandovali uz dost
Murray, pobavil :cool:

Murray vysvetľuje, že už absolvoval tisícky rozhovorov s hokejovými novinármi a pozoroval, že po prehre i víťazstve sa opakuje určitý štýl otázok. "Ako tréner v St. Louis som mal knihu s otázkami, ktoré sa ma stále pýtali, keď sme prehrali, i otázky, keď sme vyhrali. Keď sme vyhrali, nemusel sa ma nik nič pýtať, len som otvoril knihu a rovno som odpovedal, oni si zapísali odpovede a bolo po tlačovke."

Prirovnáva to k vtipu o starých kamarátoch, ktorí vždy, keď sa stretnú, hovoria dookola tie isté veselé historky a žarty, tak si ich pre zjednodušenie očíslovali, a keď sa potom stretli, už nemuseli hovoriť celý vtip, ale stačilo povedať číslo vtipu a hneď sa smiali.

:arrow: http://korzar.sme.sk/c/5884150/murray-o ... sport.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Hanlonovi by som dal urcite este 1-2 sezony. Vlastne od kedy nastupil, bolo jasne, ze MS bude rozlucka starej gardy a nemohol si dovolit niekoho z nich nenominovat. V tomto mal zviazane ruky. Teraz bude treba zapracovat mladych hracov do repre (ak nejakych najde :roll: ) a tato rola by mu mohla viac sediet. Budeme potrebovat hracov, ktori dokazu bojovnostou nahradit nedostatok (trocha tvrde slovo) talentu. Sam som zvedavy, ako/ci sa mu to podari. Hlada nejakych trenerov kade-tade a kazdy rok menit nema zmysel. Trener nedrzi hokejku.
neis píše:Nevím, proč pořád chcete cizince? Slovákům bude nejvíce rozumět zase Slovák. Nedákaži si představit, že by Česko trénoval třeba Amík,Něměc nebo nedej bože Rusák...
pred rokom...
neis píše:Já si myslím, že kouč z kanady by mohl pomoct Slovensku. Někoho takového bych si přál i pro nás jak v hokeji, tak hlavně ve fotbale. Cizí trenér totiž nebývá zaujatý a vybírá hráče podle formy a né zásluh...
Hanlon pokračuje...

http://www.hokej.sk/clanok86775-Hanlon_ ... ntacii.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
chvalabohu, mne sa proste pači.. a to že nič nedosiahol zatial neriešim, proste treba zmenu hociaky od tych slovenskych ...
medik911 píše:chvalabohu, mne sa proste pači.. a to že nič nedosiahol zatial neriešim, proste treba zmenu hociaky od tych slovenskych ...
len by to este chcelo aj zahranicnych asistentov... aby boli co najviac nezavisli na nasich zakulisnych tlakoch a zabomysich vojnach :P
petrik píše: len by to este chcelo aj zahranicnych asistentov... aby boli co najviac nezavisli na nasich zakulisnych tlakoch a zabomysich vojnach :P
V tomto musím s tebou súhlasiť. Prípadne by to mohli byť Slováci, ale takí, ktorí sú skutoćné osobnosti, ktorí nedajú zo sebou kývať, pr,. Zdeno Cíger /tým nemám na mysli, źe má byť Zdeno asistentom, iba som ukázala na osobnosť/.
Myslíš túto osobnosť?
petrik píše:
medik911 píše:chvalabohu, mne sa proste pači.. a to že nič nedosiahol zatial neriešim, proste treba zmenu hociaky od tych slovenskych ...
len by to este chcelo aj zahranicnych asistentov... aby boli co najviac nezavisli na nasich zakulisnych tlakoch a zabomysich vojnach :P
stacili by aj slovenski, taky Bokros napr.

Len toho s krivym nosom uz poslat konecne do riti :a_von:
pan Smajlon :klobuk_dole: :hroza:

...za trenera hovoria vysledky a Hanlonove vysledky hovoria jasnou recou....podla nich by nemal pokracovat a je nelogicke, ze mu dalo akurat nase netrpezlive vedenie dôveru......mna tento trener nepresvedcil...!...ak tu niekto spomina, ze mu este treba dat cas, sa pytam, nedostal ho hadam este...?...co sme pod jeho vedenim dosiahli na MS v Nemecku...?...12 miesto + 0:6 od Danska.....a k dispozcii mal vyber, na ktorom mohol pracovat bez akehokolvek tlaku, nikto mu v podstate nic nevycital, ale s timom, ktory mal k dispozicii teraz a s ktorym mal dosiahnut uspech dosiahol jedno velke :ho*no: po vykone, ktory bol totalnym prepadakom :thumbsdown: pred tymito MS riesil peknu kôpku pripravnych zapasov s vysledkami...?....bez debat, ryba smrdi od hlavy, chce to zrejme riadnu ocistu v celom vedeni, ale ak budeme podobnym stylom fungovat, stagnovat......ok, ak sa uz ale nase vedenie rozhodlo podrzat Smajlona, casom to snad predycham, ale nech tam uz prosim nestrasia postavicky Hossa - Pokovic.....mimochodom, hraci spominali, aky je to fasa trener, ze problem nebol v nom, ved samozrejme, kto bude verejne, prostr. medii kydat na trenera, ktory bol v podstate aj tak akousi figurkou v ich rukach......na svojho zamestnavatela by ste verejne asi tiez nekydali, jedine ak by vas z timu vylucil ako sa to stalo v pripade Zednika, ci Zaborskeho....

inak som velmi zvedavy, s akou MS analyzou pride pan Smajlon (teda ak s nejakou pride).....ale ak si este raz precitam vyjadrenie typu:
Hanlon píše:"mne sa hra muzstva na sampionate pacila, zapasy sme prehrali o jediny gol"


zial, je to v podstate len take to jedno skazene kridelko v celom tom prehnitom mäse a je ? akym spôsobom sa dokaze ocistit.......ale ako spomenul skorpi, trener nedrzi hokejku a tam treba hladat tu nie prislis optimisticku pointu, vyhliadku....
begbeee píše:Myslíš túto osobnosť?
To sa Zdeno nemá čím chváliť, ale osobnos´t to je, vie si stáť za svojim a nie ako niektorí.

EDIT: Bokroś je Ćech :D
Hlavny trener Vinco Lukac a asistent Rudo Ulicny. Manazer Golonka.
mitch píše:Hlavny trener Vinco Lukac a asistent Rudo Ulicny. Manazer Golonka.
a druhy asistent pan prehra Jan Jasko
tak a kto teraz


zeby slovanisticke legendy golonka-ciger? :giggle:
ciger by im ukazal zač je toho loket :good:
a samozrejme GM timu Juraj Siroky
na 99,9% som si isty ze novy trener nebude zo zahranicia. cize na 99,9% som si isty ze s novym trenerom nebudem spokojny :P (jedine ze by filc...?)
a tak mozno aj na Slovensku by sa dalo vybrat, mena, co mne napadli:

:arrow: Bokroš
:arrow: Oremus

a zo zahranicnych:

:arrow: Andy Murray
:arrow: Ralf Krueger
nj, oremusa alebo bokrosa by som predychal :yes:
najradsej by som cecha dakeho jak som uz spominal.. ale bokrosa nee :lol2:
Toto je maximálna hanba. Najprv mu povedia, že pokračuje a potom toto. VIdno, že sme na Slovensku :hroza:
Co ocakavame od noveho trenera (nech to bude ktokolvek)? Ja osobne nic, pretoze z pokazeneho masa nikdy dobra polievka nebude, nech ju varil akokolvek dobry kuchar.

Ano, nominaciu do repre robi trener, ale z hracov, ktorych mu system dlhodobo pripravi.
226 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG