Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

USA

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Joe S. píše:mňa najmä prekvapilo, že tam dosť zvažovali zobrať Jonesa
Poile faktor v Nashville.. Pak sel Jones pomerne hodne herne dolu a bylo po bubline.
tak hlavne že Bylsma faktor zabral, že... :giggle:

inak sa z nenominácie Johnsonov teším. Jedného nepotrebujú a druhý by viedol tabuľku pravdy s -15 po trunaji...
Ja bych tedy misto Faulka nebo Carlsona bral Erika Johnsona. :neviem:
Namiesto Faulka rozhodne nie. Namiesto Carlsona by som EJa MOŽNO TENTO ROK vzal, nakoľko dvoch Shattenkirkov podľa mňa nepotrebujú a veľmi mu v obrane nedôverujem, ale toto rozhodnutie určite nie je kontroverzné...
Já teda Carolinu letos snad ani neviděl hrát, ale to je Faulk tak dobrý? :-O
CatsFan píše:ale to je Faulk tak dobrý?
kladeš si špatný otázky... správná otázka by byla, kde je v tabulce Nashville? :jn: a spousta věcí který si dřív nechápal ti najednou začnou dávat smysl :klobuk:
Tak já se přidám...

Nenominace Ryana a Yandle mě zvedla se židle... A Ryana mám tak rád, že jsem měl fakt chuť se vyřvat... :scare: Koneckonců i jeho nenominací se Amíci postarali o to, abych jim nepřál, ale když tam převažují nesympaťáci tak je to hned jednoduší rozhodnutí (Callahan, Stepan, Kesler, Parise, Orpik.... a hlavně ten coaching+management staff..) :butt:
Kanadě to budu přát zase a opět víc jak USA (i kdyby Gho nakonec nevzali.. :nervozny: )
inak Ryana mi je ľúto najmä preto, ako si o neho Burke a Poille obtierali hubu a čo som čítal, tak najmä to (tie ich výplody) Bobbyho nasralo
Rono píše:ale když tam převažují nesympaťáci tak je to hned jednoduší rozhodnutí (Callahan, Stepan, Kesler, Parise, Orpik....
Kesler a HLAVNĚ Parise a nesympaťáci? :bitka3:
Diver Kesler a zlatokop Parise jsou samozrejme nesympataci.
Guddy.44 píše:Já teda Carolinu letos snad ani neviděl hrát, ale to je Faulk tak dobrý? :-O
Áno.

:arrow: http://www.sbnation.com/nhl/2014/1/2/52 ... bobby-ryan

Toto nie na margo len k nemu, ale celkovo.

A môj tím?

útok:
Parise - Pavelski - Kessel
Ryan - Stastny - Kane
Oshie - Backes - Okposo
Brown - Kesler - Callahan

náhradníci: Stepan, Pominville a Wheeler - podľa potreby, no v tomto poradí

obrana:
Suter - McDonagh
Faulk - Fowler
Martin - Shattenkirk
Carlson

náhradníci: EJ a Greene (ten by chudák mohol byť v základe, ale oni ani nevedia kto to vôbec je)

brankári:
Quick/Miller, Schneider, Gibson (pretože na to proste má)

náhradníkom by bol Bishop.

Skladajú to ale iní. :neutral:
Wanic píše:kladeš si špatný otázky... správná otázka by byla, kde je v tabulce Nashville? :jn: a spousta věcí který si dřív nechápal ti najednou začnou dávat smysl :klobuk:
:roll: radšej nekomentujem.
Tak já zkusím můj tým.
Ryan - Kesler - Kane (moje vysněná lajna)
Parise - Backes - Kessel
JVR - Pavelski - Oshie
Saad - Stastny - Brown

Pacioretty, Wheeler, Stepan

Suter - Faulk
Yandle - Martin
Fowler - Shatty
McDonagh - Carlson

Miller, Bishop, Quick (momentálně)
:arrow: http://www.hockeyworldblog.com/2014/01/ ... s-reserve/ :thumbsup:

Z toho čo viem, tak dostal záruku ako jediný. Je samozrejmé, že v prípade nemožnosti štartu pre Pariseho dostane telefonát aj Ryan (i keď by som sa nečudoval, ak by odmietol po tých zverejnených kecoch čo na jeho adresu vyšli na povrch) či Okposo. Ale predsa...
Obrázek

Ježiši. :lol2:
MaxPac se zranil a pravděpodobně jsou pro něj OG ztraceny :-/
Parda píše:MaxPac se zranil a pravděpodobně jsou pro něj OG ztraceny :-/
Nechcem byť zlý (aj keď ho fakt nemusím, ale toto nie je dôvod) ale... YES!

Voľná cesta pre Ryana/Okposa, u mňa na nezaplatenie.
Ryan :modlenie:

EDIT:
MaxPac told media he's still going to Sochi. Yay!
According to Tsn 690, Bob Mckenzie said he is hearing Pacs will be ok for Sochi
:-/
JvR-Pavekski-Kessel
Parise-Backes-Oshie
Brown-Kesler-Kane
Callahan-Ctastny-Pacioretty
To jako Kane má hrát se dvěma defen. forvardama? :neutral:
Wtf? Kane mal byt v prvom utoku a nie s trapiacimi sa Keslerom a Brownom :eek2: Vidim, ze nielen v Kanade sa hraju na dvojicky..JVR-Kessel, Backes-Oshie a doplatil na to Kane.
Brown a MaxPac (prípadne Wheeler) sa vymenia a všetko bude v poriadku nakoľko Kesler len dopláca na Tortsa a je to shoot-first player. Tu sa zas zbytočne preháňa...
Brown je mimo a Vancouver nesledujem..ale fanusikovia nucks casto Keslera oznacuju ako "glorified 3rd liner" :D
Ale o co krajsi by bol utok Ryan-Kesler-Kane? Ti by valcovali vsetko :slintac:
Ryan a Okposo tam mali byť namiesto zbytočných Callahana s Brownom, ktorí bez formy no s tvrdosťou sú proti mäkkýšom na medzinárodnom ľade v rýchlej smrti štvrťfinále dobrí tak na dve veci no... čo narobíme. Ale s tými komentármi som súhlasiť nemohol, takže tak. :jn:
kajo píše:Ryan-Kesler-Kane
moje vysněná lajna, přesně tu jsem na olympiádě chtěl vidět :cry: :x
last 4 years (cumulative), Schneider has a .930 SV% (#1 in NHL) and 2.02 GAA (#2 in NHL behind Chad Johnson who only played 22 games)
:cinka:

Hlavne, že na OH pocestoval (aj keď len ako trojka) Howard. :hroza:
Getzo5 píše:
last 4 years (cumulative), Schneider has a .930 SV% (#1 in NHL) and 2.02 GAA (#2 in NHL behind Chad Johnson who only played 22 games)
:cinka:

Hlavne, že na OH pocestoval (aj keď len ako trojka) Howard. :hroza:
No tak dávat tady pouze tuhle stats bez odehraných zápasů a střel proti je dost zcestné, ale budiž, jinak naprosto souhlasím, že Howard tam nemá co dělat a měl jet Schneider :good:
177 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS