Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Svedsko

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Moj druhy najoblubenejsi reprezentacny tim(po SVK).S velkou pravdepodobnostou ziskaju po zlate zo ZOH aj zlato z MS v Rige....Gratulujem SWE a myslim,ze si to aj zasluzia.

Ano boli najlepsi,porazili sme ich len my :cool:
A ako prvy v historii maju zlato aj z ZOH aj z MS.

Matejko píše:Ja Svedom nedokazem odpustit hnusne taktizovanie na ZOH, proste to sa nerobi a tu olympijsku medajlu si nezasluzia. Niekedy to bol moj oblubeny tim, ale teraz im nedokazem dopriat ani len B kategoriu, rovno by som ich vylucil z IIHF :D
Matejko, já je úpřímo nenávidím a věřím kdyby ty hnusné svině ľluté neexistovali, tak z olympiády i z MS máme zlato, hlavně kdyby nebyl ten jejich hnusne trenér, ale co naděláme

aj u mna su Ä…vedi druha najoblubenejÄ…ia reprezentacia :cool: niekedy rozmyÄ…lam preÄŤo niesom Ä…ved :lol:

u mna sa deli svedska s finskou o prve miesto

ta je trochu nizsie, ale neboj sa, ceska je pod nou

moze byt len by sme mohli nad nimi castejsie vyhravat :D

nelubi sa mi to ich taktizovanie.... su mi nesympaticki, ale ked hraju s chutou, tak je radost na nich pozerat :cool:

Chlapci mate tu chybu nie the konnor ale the kronnor
:matika:

Co k tomuto povedat?

Senzací skončilo přípravné utkání maďarských a švédských hokejistů v Budapešti. Domácí výběr dnes zvítězil nad týmem úřadujících mistrů světa a olympijských vítězů 2:1 v prodloužení.:o :shock:

Maďarsko - Švédsko 2:1 v prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
Branky: 25. Majoross, 64. Palkovics - 15. Strälman.

Domaci brankar Krisztián Budai kryl 42 zo 43 striel Svedov


a to pred par rokmi bola hnaba storocia prehra nasich na Zepter Cupe v Pesti s domacimi :roll: :roll:

vcera som tomu nechapal :o pokazili mi tiket :x a to som tam dal len tak aby mi to zaokruhlilo vyhru 1,1 kurz :D vyhra mala byt okolo 500

tak som zvedavy na odvetu, svedi sa butu chciet brutalne rehabilitovat..

:!: SPORT 1 dava oba zapasy live

To sem videl...zajimavej zapas...pripomelo mi to nas krajskej prebor :lol: :lol: :lol:

nevim preco ale ja svedov nemam zrovan moc rad...nelubi sa mi ten ich styl hry a podla mna to nekedy fakt prehanaju stym taktizovanim ale raz sa im to vypomsti
:cool: Přesně tak,Švédi jsou fantastičtí hráči!GO SWEDEN GO :thumbsup:
:champions:
Baffy píše::cool: PĹ™esnÄ› tak,Ĺ vĂ©di jsou fantastiÄŤtĂ­ hráči!GO SWEDEN GO :thumbsup:
Ano Baffy, Švédi jsou OK, ale na mezinárodní scéně budu vždy fandit na 1. místě našim a poté Kanadě.......... :cool: !!!!

Ja fandím na MS Švédom,Slováci ma vôbec nezaujímajú a švédom fandím hlavne zato že je tam štvorica kosatiek a pribudne aj piaty...
Ohlund,Näslund,Sedinovci a za pár rokov aj Alex Edler.
NHL>>>>>MS

A sakra, to jsi docela hustĂ˝ vlastenec............ :shock: ????
PHILLY FOREVER píše:A sakra, to jsi docela hustĂ˝ vlastenec............ :shock: ????
Tak já přece jen o chlup více fandím na mezinárodních turnajích Čechům,ale Švédi jsou ve velmi těsném závěsu :cool: :cool: :wink:
Baffy píše:
PHILLY FOREVER píše:A sakra, to jsi docela hustĂ˝ vlastenec............ :shock: ????
Tak já přece jen o chlup více fandím na mezinárodních turnajích Čechům,ale Švédi jsou ve velmi těsném závěsu :cool: :cool: :wink:
Samo Baffy, já také nejvíc na mezinárodním poli našim a až poté Kanadě a jiným............ :wink: !!!!
PHILLY FOREVER píše:
Baffy píše:
PHILLY FOREVER píše:A sakra, to jsi docela hustĂ˝ vlastenec............ :shock: ????
Tak já přece jen o chlup více fandím na mezinárodních turnajích Čechům,ale Švédi jsou ve velmi těsném závěsu :cool: :cool: :wink:
Samo Baffy, já také nejvíc na mezinárodním poli našim a až poté Kanadě a jiným............ :wink: !!!!
Hrával jsem floorbal s kámošem,který taky fandil jedině Švédům a naši ho vůbec nebrali,to celkem nechápu. :shock:
Obrázek
No vidíš aj fanúšikovia Detroitu by mali fandiť Švédsku a to tam ešte chýba Lilja a Franzén

najoblubenejsi tym po SR
Ohlund píše:No vidíš aj fanúšikovia Detroitu by mali fandiĹĄ Ĺ vĂ©dsku a to tam ešte chĂ˝ba Lilja a FranzĂ©n
Ohlunde,Ty zrádče,jak můžeš jako fanoušek ŠVÉDŮ napsat,že nesnášíš Detroit?To je spiknutí,vždyť Detroit,to je skoro polovina švédské repre!!! :evil: :evil:
177 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG