Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Svedsko

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Mozna nominacia na OH pola nhl.com:

Brankari: Henrik Lundqvist, Johan Holmqvist a Erik Ersberg
Obrancovia: Nicklas Lidstrom, Niklas Kronwall, Johnny Oduya, Mattias Ohlund, Kim Johnsson, Niclas Havelid and Alexander Edler
Utocnici: Mats Sundin, Daniel Sedin, Henrik Sedin, Daniel Alfredsson, Henrik Zetterberg, Tomas Holmstrom, Nicklas Backstrom, Loui Eriksson, Mikael Samuelsson, Kristian Huselius, Samuel Pahlsson, P.J. Axelsson a Markus Naslund
tipujem ze skoncia tak treti stvrty
Dúfam,že pôjdu až do finále :fan:
Super Švédi su bronzoví!!!!!! :clap: :biglol: :yahoo:
vypada to ze svedi pojedou na OH s podstatne mladsim tymem nez kdykoli jindy....pravdepodobne nepojedou Sundin,Alffredsson,Lidstrom,Naslund,K.Jonsson a za Havelida s Holmstromem bych taky ruku do ohne nedal
moje uzsi nominace by vypadala takto:
Brankari:Lundqvist,Gustavsson
Obranci:Ohlund,K.Johnsson,Enstrom,Edler,Kronwall,Oduya
Utocnici:D.Sedin,H.Sedin,Zetterberg,Eriksson,Backstrom,Franzen,Huselius,Berglund,Brunnstrom,Axelsson,Pahlsson,Samuelsson
dal bych ale sanci i mladsim Hedman,Paajarvi,Moller,Karlsson,Markstrom,Omark atd
ale sú tam pekné mená,slávne :)
Neviem kde si prisiel nato ze na olympiadu nepojde lidstrom alebo alfredsson. Preco by nevzali jednych z naj hracov nhl? ti tam urcite budu. Sundin a Naslund to by ma az tak neprekvapilo. Skor s v obrane vyberat budu mat trocha problem lebo je tam viac ako 6 mien vhodnych. Svedi budu mat spickovy tim a uplne smelo mozu hrat o titul na olympiade.
leo píše:vypada to ze svedi pojedou na OH s podstatne mladsim tymem nez kdykoli jindy....pravdepodobne nepojedou Sundin,Alffredsson,Lidstrom,Naslund,K.Jonsson a za Havelida s Holmstromem bych taky ruku do ohne nedal
moje uzsi nominace by vypadala takto:
Brankari:Lundqvist,Gustavsson
Obranci:Ohlund,K.Johnsson,Enstrom,Edler,Kronwall,Oduya
Utocnici:D.Sedin,H.Sedin,Zetterberg,Eriksson,Backstrom,Franzen,Huselius,Berglund,Brunnstrom,Axelsson,Pahlsson,Samuelsson
dal bych ale sanci i mladsim Hedman,Paajarvi,Moller,Karlsson,Markstrom,Omark atd
To přece nemůžeš myslet vážně!? Lidstrom i Alffredsson pokud budou zdraví, tak pojedou na 100%!! A ani toho Holmstroma bych neodepisoval, to je pro mužstvo velice platný hráč! Nevím de si k tomu přišel!
Svedi oprave vyhlasili nominaciu na OH:

Goaltenders:
Jonas Gustavsson
Stefan Liv
Henrik Lundqvist

Defensemen:
Tobias Enström
Magnus Johansson
Niklas Kronwall
Nicklas Lidström (C)
Douglas Murray
Johnny Oduya
Henrik Tallinder
Mattias Öhlund

Forwards:
Daniel Alfredsson
Nicklas Bäckström
Loui Eriksson
Peter Forsberg
Tomas Holmström
Patric Hörnqvist
Fredrik Modin
Samuel Påhlsson
Daniel Sedin
Henrik Sedin
Mattias Weinhandl
Henrik Zetterberg

Franzen, Samuelsson, Naslund, Sundin sa nedostali.
Švédi budú nesmierne silní, veľmi dobrý káder už na pohľad, škoda Franzena, je to skvelý hráč,
Ale ale, já jsem věřil, že se tam Hedman vejde :| Škoda, bylo by to pro jeho vývoj určitě dobré, mohli si ho takhle trochu vychovat pro další velké turnaje. Třeba takový Oduya letos nehraje zas tak dobře....
mountain píše:Ale ale, já jsem věřil, že se tam Hedman vejde :| Škoda, bylo by to pro jeho vývoj určitě dobré, mohli si ho takhle trochu vychovat pro další velké turnaje. Třeba takový Oduya letos nehraje zas tak dobře....
Veru, aj Kanada povolala Stamkosa na MS a ako tam hviezdil. Tiež malo radšej Hedmana zobrať.
Boze muj a Edler je kde? :bitka3:
Mě ta nominace tedy celkem překvapila.Nerozumím tomu,proč byl nominován Oduya,který je letos totálně mimo.Modin,který je neustále zraněný.Johansson,který sice v SEL podává výborné výkony,ale už není nejmladší.A je otázka,jak si poradí s hráči Kanady,Ruska .... Ohlund letos taky zrovna nezáří,ale ten měl nominaci asi jistou.Naopak mě tedy dost překvapilo,že se nedostalo na Franzena ( jeho zranění není vážné,ne ? ) na Samuelssona,který letos u Canucks podává výborné výkony.Myslím,že i ten Hedman mohl být vybrán.Ostudu by neudělal.A zcela jistě má lepší formu než Oduya ...
Franzen je právě dlouhodobě zraněný, v termín olympiády by sice měl být asi schopný hrát, ale brát někoho, kdo půl roku nehrál....nedivím se. Jinak by tam určitě byl.
Pak taky nechápu ještě třeba Hornqvista, ale ten Hedman mě mrzí víc :-( Třeba se někdo zraní...
Tak mňa prekvapil Linus Omark, toho som tam čakal. Modin ma naopak nepríjemne prekvapil.
A podľa mňa sklame aj Forsberg.

Ináč Samuelsson im to dal pekne vyžrať:
„Možná se kvůli tomu dostanou do problémů, ale ať si jdou klidně do prdele.“
Mikaelu Samuelsonovi se nelíbí, že se nedostal do nominace na Vancouver.

K tomu výroku:
a) flintu by som do žita na jeho mieste nehádzal, predsa len v súčasnosti sú tuším 3-4 z akutálnej nominácie zranený (napr. taký Alfredsson) a ešte na neho kľudne môže dôjsť.
b) jeho obrovské plus je že je to jeden z najlepších hráčov do tretej lajny a ak má formu tréner ho kľudne môže dosadiť aj do prvých dvoch, nesklame. A ak mu nejde tak svoje si smerom dozadu odrobí vždy na 100%. Podľa mňa podobný typ ako Kesler.
Problém je, že jeho výkonnosť (produktivita) je nevyrovnaná.
begbeee píše:Tak mňa prekvapil Linus Omark, toho som tam čakal. Modin ma naopak nepríjemne prekvapil.
A podľa mňa sklame aj Forsberg.

Ináč Samuelsson im to dal pekne vyžrať:
„Možná se kvůli tomu dostanou do problémů, ale ať si jdou klidně do prdele.“
Mikaelu Samuelsonovi se nelíbí, že se nedostal do nominace na Vancouver.

K tomu výroku:
a) flintu by som do žita na jeho mieste nehádzal, predsa len v súčasnosti sú tuším 3-4 z akutálnej nominácie zranený (napr. taký Alfredsson) a ešte na neho kľudne môže dôjsť.
b) jeho obrovské plus je že je to jeden z najlepších hráčov do tretej lajny a ak má formu tréner ho kľudne môže dosadiť aj do prvých dvoch, nesklame. A ak mu nejde tak svoje si smerom dozadu odrobí vždy na 100%. Podľa mňa podobný typ ako Kesler.
Problém je, že jeho výkonnosť (produktivita) je nevyrovnaná.
Samuelsson me netrapi....ten chytl formu jak hovado prvnich 15 zapasu pak sel podle predpokladu dolu ale Edler tam mel bejt jednoznacne pac si myslim ze ofenzivni bek by se Svedum na OH hodil pac je tam takovej jen Enstrom :-( Snad ho jeste Gustafsson vezme byla by to skoda :|
No Oduya je veľké prekvapenie to priznám, podľa mňa od neho má Švédsko momentálne (!) lepších 7 obrancov ako je on.
begbeee píše:No Oduya je veľké prekvapenie to priznám, podľa mňa od neho má Švédsko momentálne (!) lepších 7 obrancov ako je on.
Loni byl dobry Oduya mi tam nevadi ale myslim si proste ze Edler kterej je v zivotni forme tam ma bejt....vubec by me nenapadlo ze ho nevezme....
Švédi majú prosto kontroverznú zostavu, myslím si, že až moc vsadili na veteránov.
Aby im v konečnom dôsledku nechýbala motivácia a entuziazmus.
Ja se tesim na forsberga. Je to muj nejoblibenejsi hrac vsech dob, pritahl me k nhl a tak doufam, ze na turnaji totalne nevyhori. Zazraky od nej necekam, ale tak at mu to aspon trosku vyjde a hlavne at se nezrani tesne predem a ani na turnaji. Docela bych mu jeste nejakou tu medaili pral. Hlavne ho chci videt v akci, delsi dobu jsem ho v zapase nevidel vzhledem k tomu, ze svedskou ligu nesleduji.
Tak na Forsbyho jsem také hodně zvědav, hlavně na jeho zdraví. Ale jeho nominací nikdo nic neriskuje, v případě že nebude před OH fit tak se povolá někdo jiný, horší by to bylo jestli by k tomu došlo v průběhu turnaje.
Ale zaráží mě absence Edlera, čekal jsem že šanci dostane třeba i Bergfors, ale ten dopadl jako náš Frolík !!!!
Tomu rikam song
Svedsku poslednu dobu fandim viac ako slovensku, bude to asi tym ze slovaci na reprezentaciu seru a vypadavame pravidelne velmi skoro, takze musim niekomu fandit. Minule MS sa im darilo vyborne, skoda tej blbej prehry s ceskom, finale mali na dosah, a podla mna by nakoniec tych rusov porazili. Inak co sa teraz MS tyka, snad vypadne v play off nejaky dobry klub kde je vela svedov (napriklad Detroit, Vancouver...) a dosla by im velka pomoc. No ale tak ci tak, dojdu im hraci ako Omark, Paajarvi, Karlsson, Ekman-Larsson, Berglund, Enstrom, Weinhandl, Johansson, Eriksson....budu velmi silni, ved ako vzdy...aj im to celkom prajem, slovaci ma uz zacinaju stvat, vsetci hovoria jak sme najlepsi a pod., treba mat ako tak pokoru, navyse v postaveni na akom sme my, takze ja svedom fandim na zlato
177 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG