Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Svedsko

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Baffy píše:
Ohlund píše:No vidíš aj fanúšikovia Detroitu by mali fandiĹĄ Ĺ vĂ©dsku a to tam ešte chĂ˝ba Lilja a FranzĂ©n
Ohlunde,Ty zrádče,jak můžeš jako fanoušek ŠVÉDŮ napsat,že nesnášíš Detroit?To je spiknutí,vždyť Detroit,to je skoro polovina švédské repre!!! :evil: :evil:
To je len názov videa,ktoré tam mám pre Alexa,ten tu furt uráža Vancouver,a píše hovadiny že logo Detroitu je najkrajšie...a jak je škaredá Luongova maska,mne sa na Detroite vôbec nelúbia dresy ani logo a ani to že nás vyradili v play off pred pár rokmi,proti tým hráčom nič nemám a mám ich rád a takého Samuelssona alebo Holmstroma by som rád videl aj vo svojom tíme,v play off som im fandil ked sme už vypadli nech vyradia tie kačice a nech to vyhrajú oni alebo Ottawa.
Takhle bych složil nejlepší Švédský tým.

Lundqvist (Rangers), Holmqvist (Tampa bay), Henriksson (Farjestad)
Lidstrom, N. Kronvall (oba Detroit), K. Johnsson (Minnesota), Enstrom (Atlanta), Ohlund (Vancouver), K. Jonsson (Algelholm), M. Johansson (Linkoping)
Alfredsson (Ottawa), Zetterberg, Holmstrom, M. Samuelsson (všichni Detroit), Husellius (Calgary), M. Sundin, Steen (oba Toronto), H. Sedin, D. Sedin (oba Vancouver), Nylander (Washington), Modin (Colombus), Pahlsson (Anaheym) J. Jonsson (Farjestad),
No,i když teď MS budu sledovat jen okrajově,protože mé želízka v ohni NHL,v podobě Letců a Křídel jsou stále ve hře :clap: :ejha: ,tak krom našich,
Let´s Go Czech
Obrázek
budu klasicky držet a přát co nejlepší umístění klukům za severu!

Let´s Go Sweden
Obrázek
GO SWEDEN GO!!! :clap:
Sú môj 3.naj favorit,tak nech to Kanade natrú! :lol:
Hokej-fanaticka píše:GO SWEDEN GO!!! :clap:
Sú môj 3.naj favorit,tak nech to Kanade natrú! :lol:
Švédi to majú natreť Kanade. :hufi: To snad nemyslíš váźne. :eek2: Kanada Švédso roznesie v zuboch.
No len aby... :P A myslím celým ms,kedze su v kanade :)
No už som si myslela,že to bude riadna nuda,ale nie...2:1,Bielorusi skorovali :P Len už nemôžem pozerať,už sa kukajú správy :evil:
:shock: :o :nasraty: Tak ale co má tohle znamenat????!!!!To fakt nechápu nic!!! :evil:
Hovoríš o zápase?Aký je stav teraz?
3:2 pre BLR??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Teraz som zistila na hokejportali...kokos!!!čo ked švedi prehraju?!!! :shock: :shock: :shock:
To by bolo take prekvapko...bože...tu sa prepisuju dejiny... :shock:


Už 3:3 :)
pekneee 4:3 BLR..to je vonco, bude drama :thumbsup:
4:4 po tretine... 8)
No,dopadnúť to môže šťastne pre SWE,alebo nastane prevrat a šťastím vyhrá BLR :shock:

5:4!!! :shock:
Ja sa po toto...a čo ked švédsko prehrá?!Vraj BLR je vraj najväčšie zatiaľ)prekvapenie turnaja... :(

5:5 :)

6:5 pre SWE,takže vyhraliiii... :clap:
Ale len vdaka štastiu :eek2:

Poriadne sa s nimi nadreli :eek2: Len tak-tak vyhrali ako my pred rokom...no vidí sa mi,že Bielorusko je už elita... :|
Hokej-fanaticka: Bielorusko je už elita a spolu aj so Svajčiarskom. Bielorusko a Svajčiarsko v posledných rokoch išlo hokejovo vyšie a je to aj vydieť. Ak vypadne Montreal z play-off a pozvánku príme za Bielrusko hrať Andrej Kosticyn, Sergej Kosticyn a Michail Grabovskij tak Bielorusko bude ešte silnejšie, ale na to nechcem ani pomysleť.
Švajčiarsko ešte tak nie...S Bielorusmi prehrajú...stav sa :P
Hokej-fanaticka píše:Švajčiarsko ešte tak nie...S Bielorusmi prehrajú...stav sa :P
S týmto s tebou nesúhlasím. :thumbsdown: Švajčiari sú lepší, ako Bielorusi. Bielorusom sa síce podarilo v roku 2002 dostat do stvrťfinále, ale sa mi zdá, že aj Sviajčiarom sa takéto niečo podarilo. Každopádne aj tak sú Švajčiari lepši, ako Bielorusi a keď budú hrať proti sebe Švajčiarsko vs. Bielorusko vyhrajú to podľa mna Švajčiari, ale bude to zaujímaví boj o 3 body. :) Švajčiari majú výhodu v lepšich brankárov NHL Martin Gerber Ottawa Senators, Jonas Hiller Anaheim Ducks.
Uvidíme :P
kua gól 5sekund před koncem celého zápasu...:shock: chudák Lundqvist mi ho přišlo líto po tom gólu....ale aspon že ho vyhlásily hvězdou zápasu...to ho aspon trochu potěšilo :?

no a rusási jsou tím pádem před námu :x :x
.:Mike:. píše:kua gól 5sekund před koncem celého zápasu...:shock:
Obrázek
.:Mike:. píše:chudák Lundqvist mi ho přišlo líto po tom gólu...
Obrázek
Obrázek

no a Henrik v zapäti rozmlatil svoju brankarku..

Obrázek
Obrázek
Obrázek

za co inkasoval 10 minutovy osobny trest..

Obrázek

tie emocie sli total vonku..

Obrázek
Obrázek
Obrázek

inak predviedol Henrik fantasticky vykon :good:
:) Moje řeč,další vynikající zápas vyrovnaných soupeřů!!!!!Zvláště se mi líbila druhá třetina,kdy ve fantastickém tempu obě mužstva jezdila nahoru a dolu!!!Bylo to strhující tempo!!!! :thumbsup:Trenéři museli být na nervy,protože fantastiční útočníci pronikali před oba brankáře!!!Ti ovšem s klidem samurajů zcela vyrovnaně odolávali!!!!! :thumbsup: Nedá se říct,že by obrany nebránili.ale kombinace,které obě mužstva předváděla je zkrátka dostávala do šancí a zakončení!!!!!Rusové vyhráli se štěstím,ale klobouk dolů před oběmi soupeři!!!Navíc golmani Nabokov a Lundqvist to jsou tedy posily jako hrom - paráda!!!!!! :good:
A malo platné co musím vyzdvihnout u Švédů ,že hráli vynuceni okolnostmi ve čtyřech obráncích!!!To se hned tak nevidí a přitom obrana hrála skvěle!!!!! Kovalčukova ztráta/byl vyloučen do konce utkání/ a Morozova/zranění/ nebyla tolik znát!!!!Rusové mají přeci jen útočníků celý pytel!!!!!! :wink:
Moc se mi ten zápas líbil a výkon Švédů mě děsí, v souvislosti s naší reprezentací!!!!!!
Naši kluci musí ze sebe dostat všechno,aby ten zápas vyhráli!!!!
Držim pakce,,Češi do toho!!!!!"
věřím, že jim dá Kanada co proto :twisted:
No,tak já budu i nadále fandit Švédům,ale s tím týmem co tam mají,na ty Kanaďany stačit nebudou. Henrik s Backsem to sami nezvládnou. :( :cry: Ale mohou jen překvapit- Go Sweden Go!! :cinka:
Švédové jsou klikaři :) přejdou i přes Kanadu.
Bodaj by si mal pravduuuuuu :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Mám radšej švédov ako kanadu(myslím národný tím)
Obrázek
Svedi sklamali. Nedokazali ubranit ani svojho brankara. Finale nemalo stavu. Lepsi bol zapas Kanada - Rusko.
177 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES