Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Nemecko

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Co hovorite na naseho supera v zakladnej skupine????.....Ja osobne nemam nemcov rad uz len za ten ich spatny nacisticitky jazyk z kereho prepadam :D

Nemci budu na MS bez hraca z NHL.Pre nas by to nemal byt nejaky velky problem aj ked nas mozu potrapit.Podla mna skoncia niekde v osemfinale.Na stvrtfinale asi mat nebudu.

ja si myslím že nad nemcami vyhráme bez nejakích večších problémov i ked stat sa môže všeličo
kub010 píše:Ja osobne nemam nemcov rad uz len za ten ich spatny nacisticitky jazyk z kereho prepadam :D
rovnako... 8)

maroge píše:Nemci budu na MS bez hraca z NHL.Pre nas by to nemal byt nejaky velky problem aj ked nas mozu potrapit.Podla mna skoncia niekde v osemfinale.Na stvrtfinale asi mat nebudu.
podla mna budu radi ked sa zachrania

kub010 píše:
maroge píše:Nemci budu na MS bez hraca z NHL.Pre nas by to nemal byt nejaky velky problem aj ked nas mozu potrapit.Podla mna skoncia niekde v osemfinale.Na stvrtfinale asi mat nebudu.
podla mna budu radi ked sa zachrania
Nemci su asi lepsi ako Nori ktorych mame tiez v skupine.Nemci ak vyhraju nad Normi za predpokladu ze Nori prehraju oba svoje zapasy, Nemci obsadia 3 priecku a do skupiny o zachranu pojdu Nori.Ja to vidim takto ale zasa na druhej strane Nori mozu prekvapit a Nemci pohoriet.Ale k tomu asi nepride.
:( Němci jsou bez motivace nebo co :sad2: ?Dostali od Kanady desítku!!!! :o Mám dojem,že to na šampionátu definitivně zabalili!!! :( Někteří jste se zdráhali polemizovat, jestli porážka od Norů není náhodou k vůli starým nevyřízeným účtům z minulosti se Slovenskem!!!!!!Moje podezření je ještě vyšší,protože jak už jsem psal.Měli všechny dostupné informace včetně vašeho prohraného zápasu s Finy a věděli,že nebudou hrát o udržení!!!!!!!!Také věděli,že se kontumovat nebude a Norský náhlý zvrat připomínal téměř,,hokejový zázrak!!!!"!!!!!O jejich útočné fázi mám svůj názor :eek2: Mám dojem.že Němcům po všech těch peripetiikých s Hollandem stačilo pouze udržení v A skupině MS pro příští rok a o medaili už ani nestáli!!!/myšleno pokus získat na šampionátu lepší umístění/!!!Jinak si to neumim vysvětlit!!!!Na silnou Kanadu si už vůbec netroufli!!!!Zápas jsem sice neviděl,ale prohrát 10-1 ,se mi zdá kapku moc!!!!! :thumbsdown: Předpokládal jsem,že Němci uhrají s Kanadou přijatelnější výsledek!!!!! :evil:
Niesú mi sympatickí,ja za to nemôžem,a hnevám sa na nich,lebo porazili našich! :lol2:
Každopádne na turnaji sú mužstvá,ktoré sú mi sympatické a preto nebudem fandiť tým,čo niesú.
Logicky. :D
j ja ich tiez nemam rad dufam ze im poriadne dame
Brankár Müller prehral boj s rakovinou

Bojoval do konca... :poklona:


Vo veku 28 rokov zomrel nemecký hokejový brankár Robert Müller. Bývalý reprezentant a účastník dvoch olympijských turnajov podľahol zhubnému nádoru na mozgu. Informovala o tom agentura SID.

Zhubný nádor u gólmana, ktorý v nemeckej reprezentácii odchytal 127 zápasov, našli lekári v roku 2006. Pri následnej operácii však Müllerovi mohli odstrániť len jeho časť, pretože inak hrozilo poškodenie mozgu. Brankár potom absolvoval ožarovanie a chemoterapiu a o tri mesiace sa dočkal športového comebacku.

V predminulej sezóne dokonca postúpil s Kolínom nad Rýnom až do finále ligy a nemeckú bránku strážil aj na majstrovstvách sveta v Kanade, kde vychytal nečakanú výhru nad Slovenskom. Pri augustovej rutinnej prehliadke v Heidelbergu však lekári zistili, že nádor v Müllerovej hlave rastie a tým, že tlačí na cievy, spôsobuje akútne ohrozenie života.

Ani pri druhej operácii sa nepodarilo lekárom tumor úplne odstrániť, napriek tomu sa Müller vlani v novembri ešte vrátil do bránky. V decembri sa mu ale priťažilo a lekári mu šport zakázali.


Odpočívaj v pokoji. Tento brankár bol skutočnou hviezdou.
Hecht a Schubert pravdepodobne do Vancouveru nepojedou :|
NĚMECKO

Brankáři: Dennis Endras (Augsburger), Thomas Greiss (San Jose/NHL), Dimitri Pätzold (Ingolstadt)

Obránci: Michael Bakos, Jakub Ficenec (oba Ingolstadt), Jason Holland, Korbinian Holzer (oba Düsseldorf), Christian Ehrhoff (Vancouver/NHL), Chris Schmidt (Mannheim), Dennis Seidenberg (Florida/NHL), Alexander Sulzer (Nashville/NHL)

Útočníci:
Sven Felski, Travis James Mulock, André Rankel (všichni Eisbären Berlín), Alexander Barta, John Tripp (oba Hamburk), Marcel Goc (Nashville/NHL), Philip Gogulla (Buffalo/NHL), Thomas Greilinger (Ingolstadt), Manuel Klinge (Kassel), Marcel Müller (Kolín nad Rýnem), Marco Sturm (Boston/NHL), Michael Wolf (Iserlohn)
Ten Hecht a Schubert tam nejsou proč? Z výkonnostních důvodů těžko, u reprezentace jako je Německo stačí, že hrajou v NHL...
mountain píše:Ten Hecht a Schubert tam nejsou proč? Z výkonnostních důvodů těžko, u reprezentace jako je Německo stačí, že hrajou v NHL...
Prave ze ne....trener nemcu prohlasil ze to ze nemeckej hrac hraje NHL neznamena ze automaticky pojede na OH takze se mu si nelibej vykonostne :wink:
od Nemcov sa veľké zázraky neočakávajú, takže je to jedno... cez to všetko budú určite nepríjemný súper.
Po tom čo predviedli na posledných MS :thumbsdown: sa teda od nich fakt nič nečaká.
Ale prečo nezobral Schuberta s Hechtom? Asi chcel ukázať, že má z čoho vyberať. :roll: Pritom ten európsky výber sa "predviedol" na spomínaných MS. Jáj, vlastne oni dvaja boli na tých MS tiež tak asi sa bojí, že mu zase prinesú smolu. :D
Krupp nakoniec dostal rozum a Hechta na OH berie. :thumbsup:
:omg:
Nemci by si za svoje MS :antry: vykony :antry: zasluzili zostup do B......tie ich zavarecne nakladacky :slap:
Endrase je mi hrozně líto, ale ta "obrana" je katastrofální. Přitom v Mannheimu na tom Němci stavěli, na neprostupný defenzívě a skvělym Endrasovi. Teď dva zápasy a 20 golů :sok:
takto sa vysrat doslova na vsetko som este na nijakych MS ci ME v hocijakych sportoch nevidel
Byli marní.. jediný, kdo zaslouží uznání byl Endras. Ale na tohle stačit nemohl..
Vykašlali sa na to, to je neprípustné dostať za posledné 2 zápasy 20 gólov, aj keď už o nič nejde !
ako odmenu za tento MS vylet, maju zabezpecenu kvalifikaciu na OH v Soci :-P
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS