Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPORTovi komentatori (a ich perly)

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

U mě vítězí Tittlebachovo "Tam jste viděli krásnou střelu Davida Výborného, ke které se nedostal" :-D

Ale ten jeho Icing taky stojí za to :-D
The Thrasher píše:U mě vítězí Tittlebachovo "Tam jste viděli krásnou střelu Davida Výborného, ke které se nedostal" :-D

Ale Poulíčkův Icing taky stojí za to :-D
Ti dva jsou v tom, co dělají, asi tak dobrý, jako Paris Hilton v tom...co se snaží dělat! :D :D :D
Jirka-IV píše:
The Thrasher píše:U mě vítězí Tittlebachovo "Tam jste viděli krásnou střelu Davida Výborného, ke které se nedostal" :-D

Ale Poulíčkův Icing taky stojí za to :-D
Ti dva jsou v tom, co dělají, asi tak dobrý, jako Paris Hilton v tom...co se snaží dělat! :D :D :D
Ten o tom maníkovi co to má rád zezadu taky není špatnej :-D
The Thrasher píše:
Jirka-IV píše:
The Thrasher píše:U mě vítězí Tittlebachovo "Tam jste viděli krásnou střelu Davida Výborného, ke které se nedostal" :-D

Ale Poulíčkův Icing taky stojí za to :-D
Ti dva jsou v tom, co dělají, asi tak dobrý, jako Paris Hilton v tom...co se snaží dělat! :D :D :D
Ten o tom maníkovi co to má rád zezadu taky není špatnej :-D
Jsou to tragédi...ale aspoň je sranda! :-P
a co Vichnarov vyrok: TY VOLE TA MA KOZY, JA JI VIDEL VCERA V PARKU..... DOBRY VECER PRAJEME DIVAKUM HOKEJE I V TUTO POZDNI HODINU :lol3:
Joe S. píše:a co Vichnarov vyrok: TY VOLE TA MA KOZY, JA JI VIDEL VCERA V PARKU..... DOBRY VECER PRAJEME DIVAKUM HOKEJE I V TUTO POZDNI HODINU :lol3:
loooool :haha:
Bosák je frajer. :thumbsup2:
Tak ja trosku zacnem hovorit o tych zahranicnych komentatorov z Celej NHL je podla mna dobry tento >> http://www.youtube.com/watch?v=reYo3ouJcMU&feature=fvsr

Ak by ste vedeli meno dajte vediet
Dnes Gašpar povedal takú milú vec: "Cháru napáda červenka". Normálne som zabudol, že okrem bankového zlodeja je to vlastne aj choroba zväčša u prasiat, ale v tomto význame mi práve tie prasatá zišli na um.

No a štúdio po zápase bola tiež komédia. Miklánek najprv hovoril o Alexejovi Ovečkinovi a potom Pukalovič to ukončil tým, že každý očakáva finále Kanada - Sovietsky zväz, pričom nikto ho na to neupozornil a debata pokračovala.
mna pobavil, resp. skôr nas*al Gasparko, ked tam v jednej prestavkovej vsuvke kecal o istom tajomnikovi ceskeho hokej. zväzu, ze jeho dceru si vzal za manzelku Kubina :hroza: wtf?! :scare:
ale celkovo som sa cez ten komentar v pohode preniesol, kedze som bol zazraty do hokejoveho diania :)
a v studiu po prvej tretine miklanek cely cas hovoril, ako strielal Blatak v presilovke (situacia co halakovi vypadol puk a zastal tesne pred ciarou), pricom bolo jasne vidiet, ze strielal KABERLE, cislo 15 sa nedalo nevidiet..... asi to bolo tym, ze iba toho obrancu poznal, kedze on triafal eliasa pri prvom gole
Včera zaperlil Vichnar:
Díváte se na první závodnici sjezdu mužů, kterou je Klára Křížová. :D
dejf píše:Včera zaperlil Vichnar:
Díváte se na první závodnici sjezdu mužů, kterou je Klára Křížová. :D
:D Tak to není špatný :-D
ninaj: "..jaromir jager.." :hroza:
švolco píše:ninaj: "..jaromir jager.." :hroza:
:lol3:
Zednik striela na branu ...... ale strela to nebola
ked pri sanci cechov povedal Ninaj ze "Skoda!" tak som to radsej prepol na Eurosport kde to komentuju aspon objektivne a napriek tomu ze hokej tam nekomentuju casto to bolo 1000x lepsie ako na nasej STV ....
cepi píše:
švolco píše:ninaj: "..jaromir jager.." :hroza:
:lol3:
dokonca aj jaromir halak
A postrehli ste niekto "senátor Halák" ? :hroza:
ja som len dneska videl nejaký záznam Fínov, a tam stále tvrdili že Jokinen hrá v CGY
A co ta demonicka rychlost Mariana Hossu a Gaborika? Bol to Ninaj? Uz si nepamatam :hroza:
Ninaj hned z uvodu zaperlil: " s rusmi hrame zatial nezhodne" :hroza: zhodnem sa s tymto jeho nazorom, ci myslel ako nerozhodne..?.. :eek2: :D
musime si davat pozor na ruskych utocnikov, ktori maju raketovu rychlost (IN) :D
Ninaj: "ten Radulov stipe ako komar" :lol3:
545 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS