Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPORTovi komentatori (a ich perly)

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

zo vcerajsieho zapasu CAN-CZE, bezi pomaly 11 minuta uvodnej tretiny a nas komentator Genda, si az vtedy vsimne, ze v brane Kanady chyta Smith a nie Dubnyk :doh: a Ninaj :censored: to je uz na mna moc
pokial neriesim hospodu, som odkazany na tie nase neschopne a nepocuvatelne indivudua (aj ked Gaspar u mna ok), kedze CT nechytam :crybaby:
par dni dozadu som zachytil rozhovor s s Jozefom Jarkovskym, ze uz niekolkorat ho volali do telky, no on zakazdym dal prednost rozhlasu a po OH definitvne zavesi rozhlasovy klinec na stenu :verysad:
Jarkovsky - Hajko bez konkurencne komentatorske duo
Sám som si všimol zmenu brankára pri komentovaní pre hokejportál až vtedy, ke´d ma na to niekto upozornil. A tak som cez druhú prestávku menil všetky komentáre z druhej tretiny, kde som gólmana dvadsiatky spomenul.

Stane sa taká chyba, Genda sa ospravedlnil, čo kvitujem. Na strane druhej, ako televízny komentátor by si mal všímať aj obrazovku a na nej bol neraz i detail na jeho číslo, menovku a dokonca aj grafika ukaźala Smithovo meno. Asi len "bad luck", že sa práve vtedy na to nepozeral.

Ohľadom Jarkovského mám svoj názor. Takže jeho odchod do dôchodku mi je ukradnutý. (Ba možno som zaň aj rád)
to je od Gendu naozaj slachetne, ze sa po 11 minutach ospravedlnil, co mal ineho urobit, spominat Dubnyka este celu tretinu? :D
kuva tam, ked si sadnem na tu platenu komentatorsku rit, tak si zostavy oboch timov musim nabuchat do hlavy este pred zapasom...to musi byt priorita cislo 1
inak proti Gendovi nemam nic, da sa celkom pocuvat

k Jarkovskemu, je mi jedno co a ci sa o nom hovori, bol som s nim na dovolenke, neprisiel mi nijako "cudzi", arogantny, je to pan komentator, ktory do hry vznasa to najpodstatnejsie - emocie.....Cunderlik sa sice snazi, ale nie je to to prave orechove, s Hajkom to bolo neskutocne
ako Jarkovsky dodal, pre neho je najväcsim vyznamenanim a poctou to, ked sa od nevidiacich dozvie, ze pri jeho komentovani sa citia, akoby boli priamo na zapase....a to nie je len u nevidiacich, ako dodal Lintner, je to macher :klobuk:
cepi píše:to je od Gendu naozaj slachetne, ze sa po 11 minutach ospravedlnil, co mal ineho urobit, spominat Dubnyka este celu tretinu? :D
kuva tam, ked si sadnem na tu platenu komentatorsku rit, tak si zostavy oboch timov musim nabuchat do hlavy este pred zapasom...to musi byt priorita cislo 1
To je práve ten rpoblém. V lineupoch bol ako jednotka písaný Dubnyk :wink2:
ThrashersFan píše:To je práve ten rpoblém. V lineupoch bol ako jednotka písaný Dubnyk :wink2:
tak by nebolo od veci hodit pohlad pred zapasom aj na ladovu plochu, kedze "papier" znesie vela chyb :wink2:
by ma naozaj zaujimalo, ci tam aj ceski komentatori videli Dubnyka.....pochybujem
cez nasu fb hf stranku sme dostali echo

Ahojte Rišo Lintner nám spríjemňuje svojimi komentovaním každý zápas, je to pán hokejista a neskutočný sympaťák a ešte nemal funklub, tak sme jeden práve založili, tak like like like

:arrow: https://www.facebook.com/RiskoLintner" onclick="window.open(this.href);return false;
cepi píše:cez nasu fb hf stranku sme dostali echo

Ahojte Rišo Lintner nám spríjemňuje svojimi komentovaním každý zápas, je to pán hokejista a neskutočný sympaťák a ešte nemal funklub, tak sme jeden práve založili, tak like like like

:arrow: https://www.facebook.com/RiskoLintner" onclick="window.open(this.href);return false;
hlavne im napiste, nech si to gramaticky opravia :)
tie otazky nasich redaktorov po zapase s USA :roll: pomaly vsetci hraci v mix zone dostavali rovnake otazky - co odkazete neprajnikom a akeho supera si zelate do stvrtfinale :slap:
otazky na urovni, ktore môzu v pohode davat 12 rocne deti
vacsina tych redaktorov su nekompetentni blbci. To aj my by sme im vedeli dat lepsie otazky. Ja hned po sirenach odchadzam od TV a tie ich otazky a studia uz radsej ani nesledujem. :scare:
„Ruskí hokejisti prefrčali cez modrú čiaru. Teda cez červenú, ktorá je pri modrej.“

- „..to je neuveriteľný kolotoč Američanov okolo americkej bránky“.

- „Bondra bojuje o puk v rohu klziska. Vyzerá to, ako keby okopával zemiaky.“

- „Stümpel prechádza opäť lotyšskou obranou ako cez turnikety v metre.“

- „Idú dvaja Rusi. Naši sú traja. Óóóó, tak to by sme si mali dať pozor na prečíslenie.“

- „Taká je rovnica: Dvaja Ukrajinci rovná sa jeden Chára.“

- „Robíme si s Rusmi, čo chceme... A dostávame druhý gól.“

- „Môžeme ísť dopredu, no nemáme puk.“

- „Bartoš teraz predviedol peknú kľučku a ide dopredu. Ale puk zabudol za sebou.“

- „Pokúsil sa preniesť puk do útočného pásma, ale stratil ho. No a bez puku sa hrá ťažko.“

- „Naši majú snahu, ale nemajú puk. Áááá, už ho majú... Náš brankár ho vyťahuje zo siete.“

- „To bola nepríjemná strela pre Lašáka. Bieloruský hráč nesignalizoval, že bude strieľať.“

- „Tej energie sa dovalí toľko, že by stačili nahradiť všetky atómové elektrárne celého sveta.“

- „Puk zastavila až kovová konštrukcia z umelej hmoty.“

- „Bielorusi nedali gól, hoci ho takmer dali.“

- „Tesne vedľa, ale netrafil.“

- „Dosť bolo srandy, treba dať gól.“

- „Skončila sa naša presilovka, teda oslabenie a už hráme ďalšie.“

- „Fíni hrajú presilovku, ale naši chlapci ju hrajú dobre. Puk držíme ďaleko od našej brány a dostávame gól.“

- „...čas ide pomalšie ako zúfalec plávajúci v mede.“

- „No zápas už asi neotočíme a tak si môžu chlapci zahrať z chuti hokej a nacvičiť si nejaké presilovky.“

- „...to vyzerá tak, že tento zápas skončí skôr neskôr ako skôr.“

Bodka z rozhlasu od Jozefa Jarkovského alebo niekedy je lepšie hokej počúvať ako pozerať: „Koniec druhej tretiny. Vážení poslucháči, buďte radi, že toto len počúvate, lebo dívať sa na to ozaj nedá.“


:lol2: :lol2: :lol2:
aktualne

Moderátorka: "Kto sa k nám dovolal?" Súťažiaci: "Tomáš." Moderátorka: "A odkiaľ nám voláte Tomáš?" Súťažiaci: " Z domu..."

"Rusi akoby v posledných rokoch vyberali trénerov podľa toho, kto vystrúha lepšiu pokrovú tvár."

"Naši už boli jednou nohou zbalení."

"Radulov tam pichá Sersena."

R. Lintner: "Stavím svoju peňaženku na to, že rozhodcovia ten gól neuznajú." Niňaj:"Aby si o ňu neprišiel" R. Lintner: "Počkaj, pozriem, koľko tam mám... aa nie veľa, nebolo by to až také zlé." Po neuznaní gólu: I. Niňaj: "Tak mal si pravdu." R. Lintner: "Áno, tak už bude zajtra na obed rezeň namiesto suchých cestovín bez omáčky."

"Kontiola by mohol jednou rukou hrať a druhou písať sms-ky,aj tak by bol najlepší hráč."

I. Niňaj: "Pozrite sa na strelca gólu Radulova ako vyzerá. Pravdupovediac, nechcel by som sa s ním stretnúť v tmavej uličke. R. Lintner: "Možno by to bolo vzájomné."

Redaktor: "Čo ste mohli v zápase zlepšiť? Čo mu chýbalo?" M. Bližňák: "Gól tomu chýbal, čo asi."

"Rakušania sa snažia zaplňovať stredne pásmo a spoliehajú sa len na brejky, banda jedna..."

"Kalich streleckej horkosti pijeme do dna a budeme ho piť aj cez reklamnú prestávku."

"Gibson sa obkrútil okolo tyčky jak anakonda."

Po reklamnej prestávke: "Dôležitá informácia pre divákov, neviem, či ste si to všimli, ale Kontiola hrá so šnúrkami žltej farby, ktoré obsahujú vosk..."

"To bola žrdka!...Nie nebola to žrdka...vlastne to bol kryt masky brankára."

P. Gašpar : "A Radulov každému rozpráva, ako strelil gól, či to che počuť, alebo nie" - R. Lintner : "Ale musím ho pochváliť, pekne sa poďakoval Kovaľčukovi" P. Gašpar : "Áno, po tom, čo sa 20 sekúnd radoval sám so sebou"

J. Hudok: "Radulov pichol Šťastného hokejkou, ani nepoviem kam, a síce ho fauloval, ale zároveň ho porýchlil." R. Pukalovič: !To mu len zapol sitič."

R. Lintner : "Ja k tomu nemám čo dodať" P. Gašpar: "To sa stalo hádam prvýkrát v histórii."

"Boli sme pripravení, ale vyzeralo to, ako by sme na to neboli pripravení. Začiatok zápasu budeme musieť zmeniť a už byť pripravení." (Branislav Mezei, po zápase Slovensko - Nemecko)

Ľ. Hlavena: "Pred MS som sa stretol s Nemeckým novinárom a ten povedal, že Nemci sem poslali svoj C-tím. R. Pukalovič: "A to Á-čko si šetria na 3. svetovú vojnu?"

"Vraciame sa do zaplnenej arény. Alebo ani nie celkom plnej. Vlastne je skoro prázdna."
Tak dajte otázku, ktorú by ste vy chceli hráčom položiť bezprostredne po zápase ;-)
ThrashersFan píše:Tak dajte otázku, ktorú by ste vy chceli hráčom položiť bezprostredne po zápase ;-)
predsa takuto:
Obrázek
Teď se Čapek při zápase Liberec-Sparta pěkně zamotal: Prej za pár dní v listopadu začne pro některé fotbalisty akce movember, což je akce bojující proti mužské prostatě. :-D
Borbely a jeho sirokospektralne perly v zapase proti Polsku
"Eliminovali ho, az sa stal invisible"

"Riesenie Bakosa ma diagnosticku hodnotu"

"Pekarikov slapacik latentny"

"Timingova prihravka. Hamsik to riesil akademicky"

"Najlepsi je Kucka. Z pozicie sest doplnuje trojku a stvorku..."
a to jeho konzekventne 10x za za zapas :scare:
2:50 a Jancimu nebolo viac treba :-D
otazku polozil slovanisticky ritolezec Michalech
cepi píše: 2:50 a Jancimu nebolo viac treba :-D
otazku polozil slovanisticky ritolezec Michalech
Pre toto mam rad pana Kozaka vzdy si zasten svojich ak je dovod a teraz naozaj bol kedze to bol dobry vykon nasich a Michalek nech sa uz berie do dochodku
to čo za komedianti komentujú Davis cup na cigáňšporte?

už včera pri debli perlili a dnes to už klincujú:

1: po tomto finále sa chystá veľkolepá svadba Novaka Djokoviča
2: ono to tak býva, keď sa má chlap dobre, tak sa ožení, ale nechápem, prečo si kaziť vzťah manželstvom
1: diváci npočúvajte ho
2: hovorím zo skúsenosti, šťastne rozvedený

a zas:
2: ako môžeš teraz hovoriť o chlapoch, keď nám srbská réžia ponúka takéto krásne zábery na srbské dievčatá ..... ja som
sa takticky na chvíľu odmlčal
1: vieš, nie každý je šťastne rozvedený, ja som šťastne zadaný

:lol2: zjavne komentujú všetko možné, všetko okrem tenisu :sarcasm:
nepozeram to ale su to totalni amaterski analfabeti
raz som pozeral nejaky tenisovy prenos, (spolu)komentovali to tusim presne tie iste postavicky a ten koment vyzeral ako lacny krcmovy rozhovor (bol som tak rozladeny z nich ze som pisal aj do digi:D
inak nechapem pointu komentovania tenisu v podani 2 "komentatorov" :hroza:
Co to je za exota ten spolukomentator premier league na slovak sporte :doh: Jestli zitra bude i pri zapase Villy tak snad vypnu zvuk. Ten z huby pousti jednu perlu za druhou, videl jsem 10 minut a vic se divat nehodlam.
Napriklad kolikrat uz jsme videli ze byl stav zapasu 3-3 a napokon zapas skoncil 3-3 :lol:
Myslím, že vravíš o Ľubovi Moravčíkovi :D
Pasha píše:Myslím, že vravíš o Ľubovi Moravčíkovi :D
Moravcika jsem videl 1x ve studiu a jeho znam jeste z dob federace, ale primo v zapase a podle hlasu bych to tipoval na nejakeho duchodce :andy: :-D

EDIT

Tak on to je fakt asi ten Moravcik, jak plati ze ne kazdy dobry fotbalista muze byt i trenerem, tak tady to plati 100x vice jako komentator...
tazko to nazvat perlou ale radsej sa zdrzim komentara :grc:

Obrázek

btw Hajko (s Gigim) u mna NAJoblubenejsi komentatori
Komentátor na Nova Sporte počas zápasu Spengler Cupu CSKA-Vítkovice:

"Vysvetlovat neco po anglicky prumernimu hokejistovi, to by se mohlo minut ucinkum" :slap:

základné veci snáď aj hokejky rozumejú.

Ale pozerať Spengler cup na Eurosporte a na nova sporte, to je sto a jedna, zo strany Eurosportu je to paráda, čo som sám veľmi prekvapený
ThrashersFan píše:Vysvetlí mi niekto, čo je také na Niňajovi zlé? Fakt on nie je taká katastrofa akokedysi. Mažec, to je iná... Ale podobné bude aj Krutý :hroza:

Škoda, že prestávkové rozhovory nebude robiť Sivák, nech celý národ vie, aké dáva otázky :lol:
Ninajov hlas je sam o sebe zly, co zly, priserny, nepocuvatelny, tie jeho lapsusy to uz ide ruka v ruke, ten stary ujo mal byt uz davno vysadeny mimo mikrofon! info priamo od zdroja - na podujatiach bol non/stop natahany, nie tak, ze by ho krutilo, lamalo, ale pri pohlade nanho kazdy vedel ktora bije, ako sa vravi, vzdy mal nieco po ruke......

ja nastastie nikdy nie som odkazany na naisch komentatorov, ak som v minulosti riesil prenosy doma, CT to istilo, no uz par rokov mi robi kulisa hospudkova atmosfera, kde sa nastastie komentar straca

ale taky Gaspar mi vôbec neprekaza
545 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS