Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPORTovi komentatori (a ich perly)

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

ThrashersFan píše:Vysvetlí mi niekto, čo je také na Niňajovi zlé? Fakt on nie je taká katastrofa akokedysi.
To snad nemyslis vazne. Ninaj mi robi peklo zo sledovania hokeja. To sa neda pocuvat co on vypusta z ust. Pre mna je prave s tym Mazecom najhorsi komentator akeho si pamatam. Verim ze su aj horsi ale to uz je pre mna tak obrovska historia z detskych ciac, ze si to nastastie nepamatam. Ale Ninaj sa vazne neda pocuvat....
u Ninaja mi vadi hlavne mnozstvo jednoduchych chyb ktore robi...velmi casto si myli hracov ktori maju puk...myli si kto bude hrat presilovku..absolutne nevie komunikovat so spolukomentatorom (obcas sa ho spolukomentator nieco spyta alebo chce nieco vtipne povedat a Ninaj nic cista ignoracia nevie sa nijako zapojit) a cakat od Ninaja ze povie nieco vtipne odlahcujuce..tak to sa clovek nedocka..hoci podla mna on nema az taky zly hlas na komentovanie

Mažec skoda komentovat :D
pre mna je aj ten hlas strasny, totalne uspavanie :D Skoda ze Merciak nekomentuje aj hokej.....
A Ninaj tusim vedie celu sportovu sekciu rtvs. Podla toho to tam aj tak vypada posledne roky a je jasne ze bude komentovat len on, ked sa tam nanominuje sam :lol2:
Sledoval v neděli někdo biatlon žen od půl čtvrté na ČT Sport? Byli tam dva komentátoři, jména neznám, co jsem pochopil, tak jeden hlavní a druhý nějaký "expert" no a ten hlavní toho experta nenechal nic doříct a furt ho překřikoval a vstupoval mu do řeči. Neskutečně mě to vytáčelo, bylo to na facku.
Parda píše:Sledoval v neděli někdo biatlon žen od půl čtvrté na ČT Sport? Byli tam dva komentátoři, jména neznám, co jsem pochopil, tak jeden hlavní a druhý nějaký "expert" no a ten hlavní toho experta nenechal nic doříct a furt ho překřikoval a vstupoval mu do řeči. Neskutečně mě to vytáčelo, bylo to na facku.
Ono Ct to mam tak nastavene ze na vetsinu sportu maji sveho kmenoveho komentatora a experta z rad byvalych sportovcu a to byl ted byvaly mistr sveta Roman Dostal. Ten hlavni byl tusim Radek Bauer a tez me tim vytacel, ale vetsinou jsem s kvalitou komentovani na CT spokojen.
Parda píše:Sledoval v neděli někdo biatlon žen od půl čtvrté na ČT Sport? Byli tam dva komentátoři, jména neznám, co jsem pochopil, tak jeden hlavní a druhý nějaký "expert" no a ten hlavní toho experta nenechal nic doříct a furt ho překřikoval a vstupoval mu do řeči. Neskutečně mě to vytáčelo, bylo to na facku.
Tento pan. Manzelka ho trochu zna (hrala s nim kdysi volejbal) prej strasnej nadutec.
http://www.ceskatelevize.cz/lide/jiri-rejman/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jo tak Rejman, prave jsem si nebyl vubec jisty, dik Andy :thumbsup:
cepi » Ned Feb 09, 2014 6:27 pm píše:
ThrashersFan píše:Vysvetlí mi niekto, čo je také na Niňajovi zlé? Fakt on nie je taká katastrofa akokedysi. Mažec, to je iná... Ale podobné bude aj Krutý :hroza:

Škoda, že prestávkové rozhovory nebude robiť Sivák, nech celý národ vie, aké dáva otázky :lol:
Ninajov hlas je sam o sebe zly, co zly, priserny, nepocuvatelny, tie jeho lapsusy to uz ide ruka v ruke, ten stary ujo mal byt uz davno vysadeny mimo mikrofon! info priamo od zdroja - na podujatiach bol non/stop natahany, nie tak, ze by ho krutilo, lamalo, ale pri pohlade nanho kazdy vedel ktora bije, ako sa vravi, vzdy mal nieco po ruke......

ja nastastie nikdy nie som odkazany na naisch komentatorov, ak som v minulosti riesil prenosy doma, CT to istilo, no uz par rokov mi robi kulisa hospudkova atmosfera, kde sa nastastie komentar straca

ale taky Gaspar mi vôbec neprekaza
ale zas netreba zhadzovať niňaja, on jediný dokázal po hanbe jedinou otázkou rozrevať nášho reprezentanta
:shock: to kedy? :D chcem video! :D
Selly8 píše:
Parda píše:Sledoval v neděli někdo biatlon žen od půl čtvrté na ČT Sport? Byli tam dva komentátoři, jména neznám, co jsem pochopil, tak jeden hlavní a druhý nějaký "expert" no a ten hlavní toho experta nenechal nic doříct a furt ho překřikoval a vstupoval mu do řeči. Neskutečně mě to vytáčelo, bylo to na facku.
Ono Ct to mam tak nastavene ze na vetsinu sportu maji sveho kmenoveho komentatora a experta z rad byvalych sportovcu a to byl ted byvaly mistr sveta Roman Dostal. Ten hlavni byl tusim Radek Bauer a tez me tim vytacel, ale vetsinou jsem s kvalitou komentovani na CT spokojen.
Ne, ne, Radek Bauer je tuším ten sympaťák, co komentuje bruslení. Já proti tomu konceptu komentátor+ expert s praxí nic nemám, ba naopak, tam šlo hlavně o toho blba, co furt skákal do řečí.
AndyF píše:
Parda píše:Sledoval v neděli někdo biatlon žen od půl čtvrté na ČT Sport? Byli tam dva komentátoři, jména neznám, co jsem pochopil, tak jeden hlavní a druhý nějaký "expert" no a ten hlavní toho experta nenechal nic doříct a furt ho překřikoval a vstupoval mu do řeči. Neskutečně mě to vytáčelo, bylo to na facku.
Tento pan. Manzelka ho trochu zna (hrala s nim kdysi volejbal) prej strasnej nadutec.
http://www.ceskatelevize.cz/lide/jiri-rejman/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jo, to sedí na nadutce. Dík
Finch182 » Pon Feb 10, 2014 10:05 pm píše::shock: to kedy? :D chcem video! :D

ty si nevidel pamätné video zo St. Lake City 2002, keď po zápase s lotyšmi jedinou otázkou rozreval Roba Petrovického?
Joe S. píše:
Finch182 » Pon Feb 10, 2014 10:05 pm píše::shock: to kedy? :D chcem video! :D

ty si nevidel pamätné video zo St. Lake City 2002, keď po zápase s lotyšmi jedinou otázkou rozreval Roba Petrovického?
finch:

:-D
Ja som nevidel nic zo salt lake.....asi nastastie :D prve sledovanie repre bolo v 2002, zacal som v pravy cas :lol2:
Ivan Niňaj a jeho najlepšia otázka :lol: ...a este to Robo....Robo... :rofl:
Niňajov hlas mi sám o sebe neprekáža. To, že nerozumie srande, je pravda, ale napr. na posledných MS mi vôbec neprekážal pri komentovaní. Ak nekomentuje slovenské zápasy, pri ktorých sa vyžaduje istá miera fandenia (a nie to, čo robil vo Vancouveri :giggle: ), tak je to v pohode. Mažec, nech má aj dobré hlášky, by nikdy nemal robiť v žiadnom audiovizuálnom alebo zvukovom médiu. Ale on za to nemôže. Navyše, nemám ho moc rád, ani pre jeho spôsob práce :giggle:

Inak musím povedať, že zatiaľ spracovanie olympiády od RTVS je atiaľ super a páči sa mi viac ako to od ČT. Neviem, čo chcela ČT dosiahnuť tým štúdiom na Letnej, ale je to totálne neflexibilné a vyrušujúce. Žeby RTVS pomohla konkurencia v podobe Markízy? :hmm:
To mate teda dobre nizke naroky ked vam tu nevadi ninaj :lol2: On to komentuje jak nejake uvadzanie predstavenia v babkovom divadle.

Komentatori ako Gaspar alebo Hajko, takych by som chcel a ked boli este kedysi v stv tak som bol spokojny. Lenze zidovska stv si dobrych ludi nevie udrzat a potom to takto vypada.

Mal som rad aj Miklanka ale to uz neviem nakolko je to objektivne. On uz velmi dlhu dobu nekomentuje a z nejakych casov spred 10 rokov som mohol mat trochu iny nazor
Pred pár sekundami, to Vlado Genda, ktorý je totálne nachcipaný, vzdal. Chudák, odkomentovať hodinu a pol šprintu takmer bez hlasu... Horšie je však, kto ho teraz nahradil – Matúš Mažec :scare:
ThrashersFan » Uto Feb 11, 2014 2:54 pm píše:Pred pár sekundami, to Vlado Genda, ktorý je totálne nachcipaný, vzdal. Chudák, odkomentovať hodinu a pol šprintu takmer bez hlasu... Horšie je však, kto ho teraz nahradil – Matúš Mažec :scare:
chudák Genda, ku koncu mal hlas jak Ivan :lol2: A úspavač hadov potom zabil prenos :(
Finch182 » Uto Feb 11, 2014 2:19 pm píše:
Mal som rad aj Miklanka ale to uz neviem nakolko je to objektivne. On uz velmi dlhu dobu nekomentuje a z nejakych casov spred 10 rokov som mohol mat trochu iny nazor
Miklánek :grc:
no mne sa ten Miklanek tiez celkom pozdaval, malo to taky spravny akcny drive :) ale nikdy nezabudnem, ked mu z casu an cas odchadzal hlasovy prejav a potom to vyznelo ako keby mutoval :-D
tak ja som pocul miklanka naposledy komentovat asi ked som mal 14 a vtedy som ho bral. Ale to bol moj detsky nazor a neviem jak bol na tom s odbornostou lebo ja som ju mal nulovu :lol2:

:lol: :lol2:
Pasha :cool: jj preskakujuci :-D
nemal chybu, u mna :cinka: prezival to ako keby hralo Slovensko na OH :lol2: parada jedine ze bol fandom Pens :hmm:
ja nezabudnem na jeho stupídne reči v štúdiu vo Vancouveri, najmä počas zápasu s Nórskom :grc:
mne sa Miklanek ako komentator tiez celkom pacil aj s jeho hlasom, aj ked tusim robil faktograficke chyby. Patri k tomu lepsiemu co sme tu kedy mali. Spominam na tie stare casy NHL na STV s nostalgiou. Tam som sledoval moje prve NHL prenosy, predtym to bolo len o teletexte, sporte a nhl power weeku :frajer2:
545 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS