Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPORTovi komentatori (a ich perly)

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

tak od Ivana sme sa pocas zapasu USA - SWISS dozvedeli, ze Hiller ma na maske Wiliama Tella, ktory kusou triafa tak presne, ze zostreli jablko z hlavy :good:
Ja si to tu tak prečítam teraz a dostal som záchvat smiechu na Blú Džikit či čo to bolo :D :wawe:
Záruba: Nabokov se už ohlížel a nakonec našel puk před svojí tváří :lol3:
ninaj: sekera na svojom utocnom vypade a teraz sa musi rychlo zasunut
ThrashersFan píše:Lintner by nemohol byť hlavný komentátor. Ten jeho spomalený hlas by mi liezol krkom. Ako spolukomentátor je skvelý. Najmä s Hajkom sa ksvele dopĺňali.
Ja som to myslel tak, že by bol spolukomentátor :).
ivan ninaj: v druhej tretine sme vystrelili 4krat a dali sme tri goly, jediny zakrok si pripisal brankar Backstrom

a ja ze proti nam NEchytal Lundqvist :-P



a co to ozaj gaspar tocil o jadrovych elektrarnach???
Joe S. píše:ivan ninaj: v druhej tretine sme vystrelili 4krat a dali sme tri goly, jediny zakrok si pripisal brankar Backstrom

a ja ze proti nam NEchytal Lundqvist :-P



a co to ozaj gaspar tocil o jadrovych elektrarnach???
vydrzte chlapci este 4 min a potom budete mat tolko energie co vystaci na vsetky elektrarne na sveete tak nejak to povedal :sad2:
Ivan Niňaj - Puk zastavila až kovová konštrukcia z umelej hmoty
Ivan Niňaj - A teraz nastupuje Kriškov útok s Kriškom na čele
Robert Zaruba (ČT2) - Ručínský to má rád u pravého mantinelu.
Robert Zaruba (ČT2)- Vypadá to tak, že tento zapas skončí skôr neskôr než skôr...
Robert Zaruba (ČT2) - Zetterberg trafil presne, ale nevíme, kde skončil puk
Robert Zaruba (ČT2) - Marek Uram vypadá jak slovenský zbojník
Matej Hajko (ked v zápase narazili na mantinel Šatana) - Zabili nám Jánošíka !!!
Matej Hajko - Bartoš teraz predviedol peknú kľučku a ide dopredu. Ale puk zabudol za sebou.
Matej Hajko - To bola nepríjemná strela pre Lašáka. Bieloruský hráč nesignalizoval, že bude strieľať.
Matej Hajko - Dosť bolo srandy, treba dať gól.
Matej Hajko - Ruskí hokejisti prefrčali cez modrú čiaru. Teda cez červenú, ktorá je pri modrej"
Jozef Jarkovský - Naši chlapci hrajú oslabenie dobre. Puk držíme ďaleko od našej brány a dostávame gól.
Marek Mryglot - "Tesne vedľa, ale netrafil."
Miroslav Štefánik - "Tak tento zakrok smrdel faulom, ale rozhodca tento smrad necítil".
Eduard Hartmann - Košice hrajú zo zabezpečenej obrany a trpezlivo čakajú na vlastnú chybu
Jozef Golonka - Žigo, to je milimetrový človek.
Peter Šťastný - Nejde o to, o čo ide
Ján Lašák (komentár po zápase) - Mal som puk už skoro pod kontrolou a vtedy sa mi postavil

Ivan Niňaj (MS 1996): Žigmund, popíšte nám váš gól.
Pálffy: Chalani sa tam naťahovali v rohu o puk a potom som dostal prihrávku, tak som to tam *****
Redaktor: (5 sekúnd ticho) Žigmund, ďakujem za rozhovor....
[quote="lubo-86"]
Miroslav Štefánik - "Tak tento zakrok smrdel faulom, ale rozhodca tento smrad necítil".
Eduard Hartmann - Košice hrajú zo zabezpečenej obrany a trpezlivo čakajú na vlastnú chybu
quote]

:D :D :D tak to jsem se u těchto hlášek fakt pobavil hlavně u te prvni :D
Zedník pretlačil puk,no seba už nie :?
lubo-86 píše:Ivan Niňaj - Puk zastavila až kovová konštrukcia z umelej hmoty
Ivan Niňaj - A teraz nastupuje Kriškov útok s Kriškom na čele
Robert Zaruba (ČT2) - Ručínský to má rád u pravého mantinelu.
Robert Zaruba (ČT2)- Vypadá to tak, že tento zapas skončí skôr neskôr než skôr...
Robert Zaruba (ČT2) - Zetterberg trafil presne, ale nevíme, kde skončil puk
Robert Zaruba (ČT2) - Marek Uram vypadá jak slovenský zbojník
Matej Hajko (ked v zápase narazili na mantinel Šatana) - Zabili nám Jánošíka !!!
Matej Hajko - Bartoš teraz predviedol peknú kľučku a ide dopredu. Ale puk zabudol za sebou.
Matej Hajko - To bola nepríjemná strela pre Lašáka. Bieloruský hráč nesignalizoval, že bude strieľať.
Matej Hajko - Dosť bolo srandy, treba dať gól.
Matej Hajko - Ruskí hokejisti prefrčali cez modrú čiaru. Teda cez červenú, ktorá je pri modrej"
Jozef Jarkovský - Naši chlapci hrajú oslabenie dobre. Puk držíme ďaleko od našej brány a dostávame gól.
Marek Mryglot - "Tesne vedľa, ale netrafil."
Miroslav Štefánik - "Tak tento zakrok smrdel faulom, ale rozhodca tento smrad necítil".
Eduard Hartmann - Košice hrajú zo zabezpečenej obrany a trpezlivo čakajú na vlastnú chybu
Jozef Golonka - Žigo, to je milimetrový človek.
Peter Šťastný - Nejde o to, o čo ide
Ján Lašák (komentár po zápase) - Mal som puk už skoro pod kontrolou a vtedy sa mi postavil

Ivan Niňaj (MS 1996): Žigmund, popíšte nám váš gól.
Pálffy: Chalani sa tam naťahovali v rohu o puk a potom som dostal prihrávku, tak som to tam *****
Redaktor: (5 sekúnd ticho) Žigmund, ďakujem za rozhovor....
ci bože jake hlášky :lol: :lol: ja nemožem hlavne toto s lašakom a so žigom ako opisoval ten gol že to tam ***** :lol: ...aj v dnešnom zápase so švedmi bolo kopu hlášok ale taky som bol nervozny že nepamatam :lol:
Freddie92 píše:Taká strašia veta,možno ešte z Goteborgu,ale poteší :D
"Štrbák vysunul Vaica" :D
kua toto som nepočul ešte :D:D:D skoror som umrel smiechom :lol:
v zapase RUS - CAN si prihravali "Danken Kis a Žarom Iginla" :D
dalsie ked CAN hrala jasne so 6 hracmi este aj dlho po odpiskani tam boli tak zahlasil pan komentator ze presilovku bude hrat kanada :hroza:
tak dnes v zapase so svedskom slovaci perlili teda riadne :D

:arrow: Gaspar (tusim za stavu 4:2): čas sa bude vliesť pomaly..pomalšie ako zúfalec, ktorý pláva v mede..
:arrow: posledne sekundy zapasu, svedi pred nasou branou a gaspar v radosti zrukne "gooool", vzapeti sa rychlo opravuje "gol nepadol a my sme v semifinale"... :lol:

a este ako sopko spominal s tymi jadrovymi elektrarnami :D
Petr Vichnar ( komentoval spolu s Neumanovou ) pred kvetinovym ceremonialem nasi bezecke stafety po prepnuti z prazskeho studia a reakce na slova Radima Nyce.
No Radime, nevim kdo je vic spoceny. My jsme si to tady v komentatorske kabince uzivali ruznymi zpusoby a vsemi moznymi smery :D

A jeste 1 hodne vousaty z ust legendarniho komentatora Gabo Zelenaje ( mam to od dedy )
Nasi maju chut, ale nemaju puk :lol:
Neviem čo to dnes naši povedali ale viem že komentátor niečo zabil no za svet si nespomeniem čo :cry: Budem vyzerať ako spammer ale neviem si spomenúť :verysad:
Ninaj All Star vyber podla cepiho :D

Muller - Plis - Douty - Parizi - Afgonevov - Obrázek
Selly8 píše:Petr Vichnar ( komentoval spolu s Neumanovou ) pred kvetinovym ceremonialem nasi bezecke stafety po prepnuti z prazskeho studia a reakce na slova Radima Nyce.
No Radime, nevim kdo je vic spoceny. My jsme si to tady v komentatorske kabince uzivali ruznymi zpusoby a vsemi moznymi smery :D

A jeste 1 hodne vousaty z ust legendarniho komentatora Gabo Zelenaje ( mam to od dedy )
Nasi maju chut, ale nemaju puk :lol:
Zelenaj bol klasik :lol: :lol: :lol:
Nasi maju chut ale nemaji puk :D :D :D tak to je taky dobré
coli píše:
lubo-86 píše:Ivan Niňaj - Puk zastavila až kovová konštrukcia z umelej hmoty
Ivan Niňaj - A teraz nastupuje Kriškov útok s Kriškom na čele
Robert Zaruba (ČT2) - Ručínský to má rád u pravého mantinelu.
Robert Zaruba (ČT2)- Vypadá to tak, že tento zapas skončí skôr neskôr než skôr...
Robert Zaruba (ČT2) - Zetterberg trafil presne, ale nevíme, kde skončil puk
Robert Zaruba (ČT2) - Marek Uram vypadá jak slovenský zbojník
Matej Hajko (ked v zápase narazili na mantinel Šatana) - Zabili nám Jánošíka !!!
Matej Hajko - Bartoš teraz predviedol peknú kľučku a ide dopredu. Ale puk zabudol za sebou.
Matej Hajko - To bola nepríjemná strela pre Lašáka. Bieloruský hráč nesignalizoval, že bude strieľať.
Matej Hajko - Dosť bolo srandy, treba dať gól.
Matej Hajko - Ruskí hokejisti prefrčali cez modrú čiaru. Teda cez červenú, ktorá je pri modrej"
Jozef Jarkovský - Naši chlapci hrajú oslabenie dobre. Puk držíme ďaleko od našej brány a dostávame gól.
Marek Mryglot - "Tesne vedľa, ale netrafil."
Miroslav Štefánik - "Tak tento zakrok smrdel faulom, ale rozhodca tento smrad necítil".
Eduard Hartmann - Košice hrajú zo zabezpečenej obrany a trpezlivo čakajú na vlastnú chybu
Jozef Golonka - Žigo, to je milimetrový človek.
Peter Šťastný - Nejde o to, o čo ide
Ján Lašák (komentár po zápase) - Mal som puk už skoro pod kontrolou a vtedy sa mi postavil

Ivan Niňaj (MS 1996): Žigmund, popíšte nám váš gól.
Pálffy: Chalani sa tam naťahovali v rohu o puk a potom som dostal prihrávku, tak som to tam *****
Redaktor: (5 sekúnd ticho) Žigmund, ďakujem za rozhovor....
ci bože jake hlášky :lol: :lol: ja nemožem hlavne toto s lašakom a so žigom ako opisoval ten gol že to tam ***** :lol: ...aj v dnešnom zápase so švedmi bolo kopu hlášok ale taky som bol nervozny že nepamatam :lol:
OMG :!: to chce pocut na zivo :hroza: :lol: :lol: :lol:

Fantasticky topic,som sa vynikajuca pobavil,pridavajte aj dalej.. :good:
2 a pol minuty pred koncom zápasu SWE : SVK, prišiel na lad útok Sedinovcov s Forsbergom a ten komentátor na 3ke nazýval Forsberga počas celého striedania Alfredsson. :hroza:
lubo-86 píše: Ručínský to má rád u pravého mantinelu.
Vypadá to tak, že tento zapas skončí skôr neskôr než skôr...
Zetterberg trafil presne, ale nevíme, kde skončil puk
Ján Lašák (komentár po zápase) - Mal som puk už skoro pod kontrolou a vtedy sa mi postavil
Ivan Niňaj (MS 1996): Žigmund, popíšte nám váš gól.
Pálffy: Chalani sa tam naťahovali v rohu o puk a potom som dostal prihrávku, tak som to tam *****
Redaktor: (5 sekúnd ticho) Žigmund, ďakujem za rozhovor....
:lol2: :lol2: :lol2:
Ale akože tie 2 vyznačené sú naj :lol2: :lol2: Nemáte od toho niekde video?? :lol2:
No niektore hlasky su teda neskutocne.Neviem,ci mam plakat,alebo sa smiat.Ale ti nasi tupci dvaja to je hroza!!!!Vacsie nervy mam z toho komentara,ako z hokeja samotneho....Zial posledne zapasy som nemal moznost to sledovat inde,tak som o par rokov zostarol.....
„A môžeme ísť dopredu! ... Tak nie, to je iba Bača.“ - Ninaj MS 2002 :lol2:
švolco píše:„A môžeme ísť dopredu! ... Tak nie, to je iba Bača.“ - Ninaj MS 2002 :lol2:
Bača, Švédi, gól :D
545 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS