Je to so Šatanom a Ramsaym lepšie?

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Myslíte, že sa reprezentácia alebo aj celý slovenský hokej niekam posunul, odkedy to prevzal Šatan a Ramsay? Nedávno som na chate čítal, ako TF písal, že nechce, aby to viedli Šatanovi ľudia. To by ma napríklad zaujímalo, že prečo :hmm:
Do zakulisia nevidim, hodnotit mozem iba to co vidiet v zapasoch na lade. Herny prejav je v porovnani s obdobim 2-3 roky dozadu ako den a noc. Takto dobre ako na tychto MS som nasu repre nevidel hrat uz davno. Bez ohladu na to ze na uspech v podobe stvrtfinale to nestacilo, vykony v jednotlivych zapasoch mna osobne potesili. Tak ako sme skoncili v skupine piati sme celkom realne mohli skoncit aj druhi alebo treti (keby bolo keby) a nikto by nemohol povedat ze nezasluzene.
Ci uz tam zostanu Satan a Ramsey alebo ich nahradi niekto iny, dufam ze sa bude pokracovat v nastavenom trende, lebo ovocie z mojho pohladu jednoznacne prinasa. :neviem:
20 rokov sme zili z hracov, ktorii boli vychovani v (post)komunistickom obdobi. Pocas tychto 20 rokov sa u nas skoro nic neurobilo. Tazko ocakavat, ze prichodom Satana a Ramseyho nastane hned zazrak. Ak sa im teraz podari nastavit dlhodoby trend zlepsovania, tak ich pracu mozeme vidiet prinajlepsom o 10 rokov. Hlavne Satanova teraz tazko hodnotit. To by som musel vidiet do zakulisia. Co moze zmenit je system komunikacie a hierarchie v hokeji. Tak snad sa mu to dari...Uvidime, kde budeme v roku 2030.
no z kratkodobeho hladiska tam je vidiet nejaky herny progres..tam som spokojny

z dlhodobeho sa to hodnotit neda - to ci dokazali zlepsit system vychovy deti az po muzov nezistime takto "zvonku" a mozno ani samotna odborna verejnost to nevie posudit
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO