Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Všetko o ZOH

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Vsetko ohladom ZOH v Korei (okrem hokeja, na to bude iny topic)

Tak Cesko ma po dvoch pretekoch biatlonu dve medaily....a my nic :verysad: Krcmarovi sa to ale neda nepriat....ten jeho emotivny rozhovor na CT bol zabavny :-D
Skoda Otcenasovej druhej strelby, ale to je u nasich muzov biatlonistov bohuzial klasika...vzdy nieco poseru. Aspon ze postupil do stihacky.

Rano Vlhova a potom stihacky. :box:
Otcenas vyzeral velmi dobre po prvej strele aj bezecky kua....ale totalne to pokakal...ale stacilo to naumiestnenie do stihacky...Kazarovi som predpovedala umiestnenie okolo 20 miesta :-D
redaktor z Pravdy pred OH :hmm:

Slovenské medailové nádeje odveje silný vietor a pochová špecifická konzistencia snehu. Náročné poveternostné podmienky urobia z biatlonových pretekov pohrebisko favoritov a z cenných kovov sa budú tešiť outsideri. Všetci želajú Anastasii Kuzminovej, aby v šprinte zavŕšila zlatý olympijský hetrik, ale bude to mať veľmi ťažké.

Niečo podobné bude platiť aj o alpských lyžiaroch. Ako po prvom tréningu v Pjongčangu priznal Adam Žampa, sneh je výrazne odlišný od európskeho. Mrazivé teploty zvyšujú hustotu snehu a biela pokrývka pripomína piesok. Adepti na pódium, medzi ktorých by mala patriť najmä Petra Vlhová, sa budú musieť vysporiadať so skutočne špecifickými podmienkami.

TIP NA MEDAILOVÚ BILANCIU: 0 – 0 – 0


u tej Vlhovej hm...tie poveternostne podmienky v kombinacii s "hlavou"... u Nasti ide jedine o strelbu, ta je u nej zial viac ako ? beh z inej planety (snad sa podari stihacka)
ale osobne tie OH nejako neprezivam (pri spomienke o 4 roky spät heh), co to omrknem, ale aby som kvôli tomu ponocoval, to uz nie, co bude platit aj o hokeji
tak predsa placka je tam! ten jej beh :O
cepi píše:tak predsa placka je tam! ten jej beh :O
ale tá jej streľba, mohla byť aj zlatá medaila
Obrázek
Peter Čerešňák:"Dostal som puk, zavrel som oči a vystrelil. Padlo to. Je to asi zatiaľ môj najkrajší gól kariéry. Dúfam, že nie posledný. Ešte som vtedy nemyslel na víťazstvo, lebo bolo dosť minút do konca, ale ten úžasný pocit tam bol."



:good:
cepi píše:redaktor z Pravdy pred OH :hmm:

Slovenské medailové nádeje odveje silný vietor a pochová špecifická konzistencia snehu. Náročné poveternostné podmienky urobia z biatlonových pretekov pohrebisko favoritov a z cenných kovov sa budú tešiť outsideri. Všetci želajú Anastasii Kuzminovej, aby v šprinte zavŕšila zlatý olympijský hetrik, ale bude to mať veľmi ťažké.

Niečo podobné bude platiť aj o alpských lyžiaroch. Ako po prvom tréningu v Pjongčangu priznal Adam Žampa, sneh je výrazne odlišný od európskeho. Mrazivé teploty zvyšujú hustotu snehu a biela pokrývka pripomína piesok. Adepti na pódium, medzi ktorých by mala patriť najmä Petra Vlhová, sa budú musieť vysporiadať so skutočne špecifickými podmienkami.

TIP NA MEDAILOVÚ BILANCIU: 0 – 0 – 0


u tej Vlhovej hm...tie poveternostne podmienky v kombinacii s "hlavou"... u Nasti ide jedine o strelbu, ta je u nej zial viac ako ? beh z inej planety (snad sa podari stihacka)
ale osobne tie OH nejako neprezivam (pri spomienke o 4 roky spät heh), co to omrknem, ale aby som kvôli tomu ponocoval, to uz nie, co bude platit aj o hokeji
no redaktor na lži sa u Kuzminky riadne sekol, ale Vlhovú odhadol úplne presne :sok:
N-E-U-V-E-R-I-T-E-L-N-E finale :scare: :waa: :cepi: :sanka:
takto si to odjebabrat v zavere pri pocetnej vyhode :hroza: pls nemcuri :pray:

// :pc: :pc: :pc:
Ruské :censored: zase měly kliku :evil:
Rusov doslova zachranil utok Dacjuka. A tak cast timu odohrala finale ako odchovankyne Ustavu blahorodnych panien. Hoci som vo finale drzala palce Rusom, kedze Nemcov moc nemusim, ti sa zasluzili velke absolutorium, takto si predstavujem bojovnost :!: :!: :!:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS