Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Paris Saint Germain

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Jaktože tu neni můj oblíbeny pro mnohé uměle vytvořený a nenáviděný ropácký klub? :-D Tak si to tu s dovolením založím. :) Samozřejmě i já jsem přišel, stejně jako mnoho lidi co si říkají "skalní fanoušci", s úspěchem a to v podobě výhry v lize v roce 2012. Holt nějak se začít musí. Taky to bylo možná proto že v mem okolí se fandilo především Barce, Realu Chelsea, Arsenalu nebo Manchesteru (United) případně Bayernu nebo Dortmundu. Ja jsem se chtěl od ostatních nějak odlišit, a tak jsem si vybral PSG, kterým nikdo nefandil a které jsem do té doby teda moc neregistroval a věděl o nich max to, že tam hrál před odchodem do Barcy Ronaldinho :|

Letos byla, vlastně ještě je :-D sezóna co se tyče úspěchu na domácí scéně vskutku impozantní, rekordní. Bylo to způsobeno hlavně tim, že obvyklým konkurentům (Lyon, Monako) se letos moc nedařilo. Jaký to rozdíl od loňska, kde se o body bojovalo takřka až do konce. V LM to už taková sláva nebyla... Ikdyž nebyla... Ono jak se to veme, postoupili jsme docela daleko, ikdyž našemu chlebodárci je to samozřejmě málo a i já jsem před dvojzápasem s City celkem věřil. No víme jak to dopadlo a jsem upřímně moc zvědav, co bude s PSG, resp. jak bude vypadat kádr pro další sezonu.

Ono je to takové celkem naprd. Když to řeknu tak jak to je, tak především letos to v L1 byla docela fraška a dloooouho ale opravdu dlouho dopředu bylo jasné, že titul je náš. To možná prostě koresponduje s tim, a to už říkám delší dobu, že v lize sice nemáme konkurenci, což se ale zároveň negativně projevuje v konfrontaci s těmi největšími giganty v rámci měření sil v Lize Mistrů. Neříkám, že hráčům nechybí motivace to určitě ne, vždyť jsou to profesionálové a berou přece nechutně velké množství peněz... Spiš mi jde o to, že hráčům chybí konkurence, a třeba i touha po tom na sobě nějak ještě víc makat nebo jak bych to řekl, když už je, když to přeženu, po polovině soutěže rozhodnuto a pak najednou stoji Barce, Bayernu a dalším, kteří musi i v lize body mnohem víc bojovat. Ligue 1 mi připadá jako zásobárna pro ostatní top soutěže, kdy ti nej hráči proste odchazi. Pokud nechceš do PSG v drtivé většině jdeš někam ven.

A to se už dostávám k přestupům:

Zlatan odchází, což se dalo čekat, ve Francii vyhrál co se dalo a sám řekl, že to byly krásné roky a že pro nej klub nemohl udělat víc. Jen škoda, že se mu nepovedlo v našem dresu ta Champions League. Ale i odchází jako král - stanovil si osobní maximum v počtu gólů v sezóně a vzhledem na naši krátkou historii (1970) se nebojím říct, že Ibra = PSG.

Cavani - Ten se (bohužel) bude pakovat taky. Psalo se o zajmu Juve (?) Říká se, že se mu nevěří, že zrovna on by měl byt útočník číslo 1 po Ibrovi. Já nevim, vždycky když ho tam Blanc poslal tak odevzdal maximum. Moc v základu nehrál a i tak kdyz se podíváte na tabulku střelcu, tak prostě hodně efektivní, byl bych rád, kdyby zůstal.

Van der Wiel - od klubu dostal nabídku na prodloužení, ale jak se vyjádřil, v klubu neni spokojen, takže v létě nashledanou. Mluví se o Monaku.

Marquinhos - libi se mi, ale má to težké, když předním na stoperu hraji T.Silva s Luizem, je schopny zahrát i na kraji :( chtěl bych aby zůstal, ale myslim, že změní dres.

Sirigu - půjde pryč, klub vsadil na Trappa.

Kolem Verratiho i Pastoreho pry krouží Barcelona? Ježiš hlavně to všecko nerozprodejte :cry: :scare:

A kdo by mohl přijít? Klub už jedná se 2 hráči - Lassana Diarra (Marseille) a Giovani Lo Cerso (Rosario) Mluvilo se taky o Sturridgovi, ale těžko říct. Ben Arfa tam je to taky otevřené... We'll see.

Trenér ??? Na závěr se vyjádřím taky k osobě trenéra. Sice mnohdy slyším, že v takové „sranda lize" by mohl PSG trénovat i Jirka Luňák, ale zas bych to nepodceňoval, někdo tam ty spratky ukočirovat musí žejo... Laurent Blanc sice prodloužil smlouvu do roku 2018, ale víme jak to v dnešním fotbale chodi, spekulovalo se o Mourinhovi a Pellegrinim. V případě Mourinha je to asi blbost, sám říkal, že když byl v Realu tak že tam hrajou 2-3 kluby, že neni konkurence, takže pochybuju - Anglie je Anglie a třeba se ještě potká s Ibrou. Pokud přijde Pellegrini, tak ty řádky co jsem psal vyše mohou být bezpředmětné, kdo ví, jak by si to postavil on.
Tak v prvom rade vitaj, mám radosť, že si tu niekto založil svoj futbalový topic. Kedysi som tu mal svoje futbalové oddelenie, niekde ho možno nájdeš, volá sa asi Pasha's corner alebo tak dajak :giggle:

Tvoj výber je vskutku zaujímavý, ak by som si teraz vyberal klub (znie to úplne zvláštne, veď to nie sú čísla do lotérie :facepalm: ), tak by som sa určite díval na dlhodobé hľadisko a takisto na históriu. A keďže odsudzujem tieto všetky arabské a kadejaké ropné multimiliardové kluby. Ja som fanúšik Manchestru United. Prečo im fandím, hádam netreba bližšie rozpisovať.

A teraz k PSG. Hráte v nudnej lige, aspoň podľa mňa (aj tak ju sledujem aspoň formou zostrihov). Je to na jednej strane výhoda, ale taktiež presne naopak. Vaše zápasy nie sú nijak náročné, v podstate ich vyhráte aj vtedy, ak hráte na pol plynu a neprídete o veľa síl. Proste skill a talent v tíme je dostatočný na to, aby ste si mohli dovoliť nehrať naplno. Je síce pravdepodobné, že horúcim ašpirantom na titul by bol tento káder aj v hocijakej inej špičkovej lige v Európe a práve to je možno problém, že v takej súťaži nehráte. Hráči mierne môžu vyjsť z formy, pretože nie sú tlačení k maximálnym výkonom.

Čakal som, že v LM prejdete cez Citizens. Ten prvý zápas rozhodol, v odvete ste mali ten stred poľa riadne zdecimovaný. Teraz sú tam tri tímy, ktoré nijak zvlášť nemusím, takže moja (ne)spokojnosť je v rukách Colchoneros. Diego Simeone :pray:

K hráčom, ktorých si spomenul. Začnem Ibrom, o ktorom som písal aj v súvislosti s Manchestrom United. Tejto možnosti rozhodne hovorím nie, môžeš si aj prečítať, prečo: http://football365.dennikn.sk/45477/vyb ... er-united/

Keďže Zlatan túži po Lige majstrov a chce ísť do Anglicka, tak možností nemá veľa. Manchester City alebo Arsenal? :giggle: My LM pravdepodobne nebudeme hrať, Chelsea detto. No, tak potom je tu ešte možnosť, že podpíše s Leicestrom alebo Tottenhamom :jn: (irónia samozrejme, ak by niekto nepochopil)

Cavani prestupuje do United už niekoľko rokov a dúfam, že pri špekuláciách ostane aj teraz. Má 28 a je to hrozný spalovač tutoviek. Strelec môže byť aký chce, ale veľmi veľa šancí proste zahodí trestuhodným spôsobom. Van Der Wiel si klub nájde, ale Monaco to nebude, tam majú na RB Fabinha, cez toho sa VDW dostane len vtedy, ak by sa šikovný Brazílčan zranil. Marquinhosa by som chcel do Manchestru United (alebo Stonesa :pray: ), no vidím to na iný klub a nie na nás. Jemu odchod z PSG určite prospeje. Verratiho nepredáte, aspoň tomu neverím, Pastore by mohol byť mimoriadne zaujímavý artikel.

Zvedavý som, komu priradíte rolu útočníka číslo jeden, mimo debatu nemusí byť ani kúpa Lacazetta (prosím, nechoď tam :pray: ).

Zatiaľ toľko z mojej strany, cíť sa tu dobre :thumbsup:
OT: Keď si predstavím spaľovača šancí, mám pred očami Kaloua a Nugenta z minulej sezóny, nie Cavaniho, ktorý každú loptu v šanci reže do siete ako keby to mal byť jeho posledný kop. Ale je pravda, že futbal už nejaký ten piatok poctivo sledovať (ako kedysi) nestíham... :|
No jako by Pashu vcera Edi Cavani slyšel :cool: byť ten gól včera nakonec dal, tak co tam zase zahodil :hroza: Škoda mluvit :-D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS