Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NBA a basketbal vseobecne

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Obrázek

:sok: :sisi:
Kobe Bryant sa ide rozvádzať, čím príde o polovicu jeho majetku, čo činí 180 miliónov dolárov...Myslíte, že prežije ? :jn:
len pre zaujimavost..
:arrow: manzelka podala ziadost o rozvod po 10 a pol roku ..
:arrow: kobe ju podviedol uz v roku 2003 ..
:arrow: v californii plati zakon, ze po 10 rocnom manzelstve musi kobe vyplatit svojej zene polovicu, ako uz ondro napisal
chytracka :ja_neviem:
švolco píše:len pre zaujimavost..
:arrow: manzelka podala ziadost o rozvod po 10 a pol roku ..
:arrow: kobe ju podviedol uz v roku 2003 ..
:arrow: v californii plati zakon, ze po 10 rocnom manzelstve musi kobe vyplatit svojej zene polovicu, ako uz ondro napisal
chytracka :ja_neviem:
Tie ženy :lol2: Vedela, prečo čaká až doteraz, mrška jedna... :giggle:
švolco píše:len pre zaujimavost..
:arrow: manzelka podala ziadost o rozvod po 10 a pol roku ..
:arrow: kobe ju podviedol uz v roku 2003 ..
:arrow: v californii plati zakon, ze po 10 rocnom manzelstve musi kobe vyplatit svojej zene polovicu, ako uz ondro napisal
chytracka :ja_neviem:
:slap: :nechutne:


:cool: dobrá taktika.


:lol2: Som to videl na Inside the NBA (TNT). Najlepšie postgame interview ever.


:lol2: :slap:
Obrázek

Skončila nám NFL sezóna a s ňou aj Tebowmania. Začala nám ale Linsanity. :scare:

:arrow: http://www.nytimes.com/2012/02/13/sport ... ooked.html
nájdu sa tu nejaký fanúšikovia tohoto tímu?
Ja, aj keď nie som takým prívržencom basketbalu. Ale je jasné, prečo im dá sa povedať aspoň ako tak fandím. Som fanúšikom Phoenixu v hokeji a takisto aj v basketbale. Obzvlášť uznávam Stevena Nasha a veľakrát, keď hrám basketbal sa tvárim, že som on. :box:
popravde mám PHX rád aj ja :) no Steve Nash je legenda :) no a sme na tom asi tak isto :frajer2:

// chalani zlucil som to do temy s basketbalom vseobecne :) A.

Na tohle se těším. Si pamatuju, jak jsem na to koukal v TV. Poprvé v životě jsem viděl černochy a pořád jsem se divil, že maj holý hlavy a proti ostatním týmům vypadali jak kulturisti.
Až později, když už jsem věděl, co je vůbec USA a NBA, jsem se dočetl, že za celej turnaj nevyužili ani jednou oddechový čas, celou Olympiádu brali jako jeden velkej flám a Magic se vrátil na palubovky potom, co ukončil kariérů, když u něj objevili HIV.
V souvislosti s fotbalovou Barcelonou někteří novináři dělali žebříček nejlepších sportovních týmů a Barcelonu dali na první místo před Dream Team. :hroza: Za to bych normálně úředně uděloval nesvéprávnost!!!
Tak momentálne prebieha v NBA finálová séria, myslím, že celkom zaslúžene dva skvelé (ak nie najlepšie tímy tohto ročníka) tímy sa stretávajú vo finále, prvý zápas vyhrala Oklahoma najmä vďaka hviezdnej dvojici Westbrook - Durant. Dnes je na programe Game 2 (3:00, live Nova Sport).

Oklahoma ako tím je mimoriadne sympatický, navyše veľmi mladý a sú skvelí na každom poste. Na rozohrávke jeden z top guardov v lige Westbrook, na 2ke pes-obranár Sefolosha, strieľajúce krídlo Kevin "Durantula" Durant. Pod košom jeden z najlepších, možno aj úplne top blokár ligy Ibaka a pod košom robustný Kendrick Perkins. Na lavičke esá, najlepší 6th man of the season James Harden, mega skúsený Derek Fisher, k tomu pod kôš Nick Collison a trojkár Daequan Cook. Celkovo skvele vyvážený tím, ktorý má, tak ako aj Heat svoju big 3 (Westbrook, Durant, Harden).

Tím Miami je mnohými milovaný i nenávidený. Klub priviedol v roku 2010 k Dwaynovi Wadovi dvoch superhviezdnych hráčov Lebrona Jamesa z Clevelandu, za čo ho doteraz nenávidí celý Cleveland, druhou posilou bol pivot Chris Bosh túžiaci taktiež po prsteni za víťazstvo v NBA. Túto trojicu dopĺňajú výborný strelec z perimetra Mike Miller, vysoké krídlo Haslem, James Jones alebo Shane Battier schopný streliť trojku no a pivot Joel Anthony.

Čo sa týka porovnania na postoch. Rozohrávka je v podstate vyrovnaná, no čo pridáva viac Thunder, to je rýchlosť Westbrooka pred Wadom. Zrovnávať Jamesa s Durantom je akoby sme zrovnávali LCD TV Samsung a LCD Sony. Proste ťažko zrovnateľné, James je hráč, čo dokáže rozhodnúť zápas sám rovnako ako Durant. Vysoké krídlo a tu je dvojica Ibaka - Haslem. Ibaka prežíva parádnu sezónu a takisto PO, je to top defenzívny hráč na svete, má fenomenálne bloky, okrem toho dokáže aj výborne doskakovať, Haslem je obrovský pracant, dokáže doskakovať a brániť hviezdy súpera. A nakoniec pivotmanský súboj Perkins - Bosh. Tú ma navrch pochopiteľne Bosh. Avšak, ak by sa Bosh opäť zranil, neviem, či by dokázali Heat konkurovať pod košom dvojici/trojici Ibaka/Perkins/Collison.

Za kvalitnejšiu lavičku by som označil Oklahomskú, jazýčkom je najmä 5-násobný šampión Derek Fisher, výborná akvizícia pred PO, dokáže skúsenosťami pomôcť tímu a triafať veľké strely, ako to už neraz dokázal.

Takže, pred sériou som tipoval 4:2 pre Thunder, no je to skôr prianie, pretože Jamesa fakt nemám rád.

Takže, GO THUNDER !!!

k nba som sa toto PO vratil po nejakej prestavke, ale semifinalove serie boli neskutocne, prve dva zapasy finale tiez, radost pozerat..

osobne vo finale fandim Thunder, hlavne za trojicu Durant, Westbrook, HARDEN :clap:
Obrázek

Jeden z mojich obľúbencov odkedy som videl film He Got Game s ním a Danzelom Washingtonom.

Obrázek

:jupi: Počas finále, hľadiac na topic, som sa radšej nepriznával. Hlavne, že to konečne vyšlo. :ninja: Však Rev aj tak vie ako, komu a prečo fandím, to stačí. :ciga:
Tak dnes sa konečne veci rozhýbai l a Dwight Howard prestúpil do LA LAKERS,ked k tomu prirátam prestup legendy Nasha do tímu,vyzerá to na velmi zaujímavú sezónu pre môj najoblúbenejší tím NBA LA LAKERS. :wave:
Obrázek

Už sa tých pohľadov medzi ním a Kobem neviem dočkať. :cert: Pokiaľ ide o Magic, tam je škoda aj ťukať si na čelo. Mali vziať ponuku Nets.
Obrázek

Toto tu nesmie chýbať. :super:


Dwight Howard a jeho druhá trojka v živote v NBA :clap: Pekne sa udrbával. :D
od budúcej sezóny sa majú vrátiť do NBA Seattle Supersonics :oslava: :fan: :frajer2:


i keď za obeť tomu má padnúť ďalší tradičný klub, i keď suckujúci a to Sacramento Kings
Tomu Seattlu sa tesim, sympaticke mesto, bol som tam sice len chvilu, ale zaujalo ma. Snad sa im bude darit viac ako naposledy :thumbsup:
Supersonic som fandil ako decko. Gary Payton, Shawn Kemp to boli hraci.
Joe S. píše:od budúcej sezóny sa majú vrátiť do NBA Seattle Supersonics :oslava: :fan: :frajer2:


i keď za obeť tomu má padnúť ďalší tradičný klub, i keď suckujúci a to Sacramento Kings
Nuž, zo sťahovania nič nebude...
http://www.basket.sk/nba/clanok19188-Ma ... eattle.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS