Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Vodný slalom

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Tak ja som vicemajster SVK žiakov v tomto športe. Mám úspechy ja na medzinárodnej úrovni ale nie až tak výrazné. Vyhral som 6x preteky slovenského pohára žiakov. Tento rok chcem byť majster SVK a na medzinárodnej scéne chcem preraziť úplne :D Tak aký máte názor na najúspešnejší Slovenskí šport? :)
Rolo56 píše:Tak ja som vicemajster SVK žiakov v tomto športe. Mám úspechy ja na medzinárodnej úrovni ale nie až tak výrazné. Vyhral som 6x preteky slovenského pohára žiakov. Tento rok chcem byť majster SVK a na medzinárodnej scéne chcem preraziť úplne :D Tak aký máte názor na najúspešnejší Slovenskí šport? :)
pekne pekne len tak dalej konecne sa niekto venuje aj takemu sportu a nie len tomu trapnemu futbalu a podobne :wink2: :good: :good: :cool:
Ďakujem... Vodný slalom je podľa mňa najkrajší šport... Voda je krásna :) A ešte keď sa s ňou vie narábať. Tam ani strach nevnímaš :)
Tak za týždeň začínajú Majstrovstvá Európy v Augsburgu, Nemecku. Naši kajakári ešte nemajú vybojovanú miestenku na Olympiádu tak im treba v tomto smere držať palce!!!
jj ja by som xcel vedet...mrknem na nete a uvidime..jak teraz hraju maju tam aj play off abo take daco..
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES