Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NBA YAHOO FANTASY LEAGUE

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

michal nie nie, mam odtial starku.. ale dobre sa to vyslovuje :D handlova..
Takže dnešní den mi vůbec nevyšel, ale vůbec. Nevadí, snad porazím Joea S. :!:
:serus: The Rev k výhře
Tož první kolo za mnou a hned vítězně :dance2: Ale musím uznat kvality soupeře a pogratulovat k velice kvalitnímu zápasu, Rono bude opravdu těžký protivník pro každého z vás :serus: Asi třetí den jsem dělal propočty našeho zápasu a vycházel mi konečný stav v posledním dni 6-5 pro mě, ale musím uznat, že předposlední den jsem byl na pochybách :nervozny: Ale konec dobrý, všechno dobré, Rev grabs the first victory; švolco, ideš :box:
Joe S. píše: len pre zaujímavosť, ako by som dopadol s ostatnámi tímami k dnešnému dňu:
čepičky: 9:2
vancouverskí veteráni: 10:1
Buffalo: 2:8 :nervozny:
regále: 3:8 :nervozny:
tranzistory: 5:6 a vyrovnané do konca
tragédi: 7:4
miami: 9:2
syrové steaky: 7:4

:hfman:
Ja by som dostal 10inu :-O , tak to mám ozaj štastie že hrám s polovičným arsenalom. Jeho som dokázal poraziť 8:3 a zatial som prvý pred tebou. Dedkovia sa zatial držia včera Garnett parádička, ale moje opory Memhisu :slap: , včera dali Grizz's len 64 bodov...
Ohlund píše:

Ja by som dostal 10inu :-O , tak to mám ozaj štastie že hrám s polovičným arsenalom. Jeho som dokázal poraziť 8:3 a zatial som prvý pred tebou. Dedkovia sa zatial držia včera Garnett parádička, ale moje opory Memhisu :slap: , včera dali Grizz's len 64 bodov...
keby si hral so mnou, tak FT by bol 10:0, remíza by bola jedine v blokoch, kde to je 36:36

a pozerám, že nakoniec aj tranzistory by som dal 7:4 :jn:
ale Rev by mi dal nakoniec 2:9 :nervozny: a Rono 4:7 :nervozny:
tranzistori zaver vypustili :D jedno vitazstvo vo vacku.. som spokojny
Dnes si Ginobili zlomil ruku, ani ma to neprekvapuje lebo zrovna ja som ho chcel velmi získať od Reva a vždy ked chcem vo fantasy neakého hráča tak je vo vážnom zdravotnom ohrození :slap: .
Ja to mozem trtkat, samozrejme can't cut list :slap:
keď sa zabudlo na nastavenie IR :jn:
Neprovokovat nebo já zabanovat tvé hráče :nono: :lol2:
The Rev píše:Neprovokovat nebo já zabanovat tvé hráče :nono: :lol2:
ja nemohla za to, že ty taková houska :nono: :lol2: :jn:
Už sa blíži koniec dalšieho týždna a ja vediem aj proti arekovi :sok: , po prvých 2 dnoch som jasne prehrával potom som zo dna na den zázračne otočil na 7:4 a to si ešte držím, arekove body sú docela jasné vedie o 14 asistencií a o 7 trojok.. ale pri šatistikách v ktorých vediem ja je to kua tesné :nervozny: :scare: ,body aj Dreb len o 7, v stealoch dokonca o 1 a pri A/T je to 1,62 : 1,6 :lol: , udržte to dedkovia !
Hmm, arekovci mají tuhou bitvu s veterány, spousta statistik vyrovnaná a ta střelba se taky dokáže otočit, ani člověk neví jak :scare: Čepice dál sužují zranění, přidal se teď i Wade a prožívají krušný začátek. Bitva Joea s Ronem je zajímavá, v noci hrálo Máslům hodně hráčů, v dalších nocích ale Rono nebude mít takovou nálož hrajících, bude to stačit na to, aby otočil? :hmm: Souboj dvou prvokolově poražených, to je zápas Klasu a Tragédů ( :giggle: ). No zatím Tragédi dělají čest svému jménu. U švolca mě hodně zaráží minuty :sok: že ty si nedáváš hráče do základní sestavy :dup: Tak šup po 8. lednu s tím koukej něco udělat :giggle: :jn: Jinak 3, 4 kategorie pořádně otevřené :nervozny:
a to mám v prdeli Boguta a LeMorona :nono: :slap: bude to ťažké udržať :fnuk:
Joe S. píše:a to mám v prdeli Boguta a LeMorona :nono: :slap: bude to ťažké udržať :fnuk:
Já Ginobili a Kidd out :plac:
To už neotočím :ja_neviem:

Porovnám kdy a kolik hráčů nám bude hrát...

Pátek: Rono 10 players VS Joe S. 8 players
Sobota: Rono 8 players VS Joe S. 8 players
Neděle: Rono 4 players VS Joe S. 6 players

Takže z toho vychází, že mě bude hrát o něco více hráčů (pokud teda James a Bogut nebudou hrát)
Ale i tak vedeš 7-3 a proto myslím, že neotočím :hmm:
The Rev píše:
Joe S. píše:a to mám v prdeli Boguta a LeMorona :nono: :slap: bude to ťažké udržať :fnuk:
Já Ginobili a Kidd out :plac:
Koho som to chcel za Paula? :D . Od kaja som získal Randolpha za Amar'eho a Randolph je na 2 mesiace mimo :dance2:

arekovi sa v zápase podarilo otočiť tie stealy a A/T a už vedie 5:6 :? .
Ohlund píše:
The Rev píše:
Joe S. píše:a to mám v prdeli Boguta a LeMorona :nono: :slap: bude to ťažké udržať :fnuk:
Já Ginobili a Kidd out :plac:
Koho som to chcel za Paula? :D . Od kaja som získal Randolpha za Amar'eho a Randolph je na 2 mesiace mimo :dance2:

arekovi sa v zápase podarilo otočiť tie stealy a A/T a už vedie 5:6 :? .
Tobě normálně zakážu trejdy :nervozny: :giggle:
Tak nakoniec to 5:6 aj skončilo a to napr. v minutách som prehral len o 26, keby je Zach zdravý... a to sa mi koncom týždna zranil aj Beasley ktorého som stiahol z FA :slap: . Ten IR spot sa nastaviť už nedá? nechcem aby mi Randolph zaberal miesto v tíme ešte 2 mesiace..
Do kelu ale deduško Nash sa nezdá, nazbieral skoro 50 asistencií za týžden :sok: , ale ajtak som v tejto štatistike prehral a to mal u areka najviac Williams 27, nuž mám tím skôr zložený z PF, tak aspoň vyhrávam pravidelne doskoky a bloky...
Ohlund píše:Tak nakoniec to 5:6 aj skončilo a to napr. v minutách som prehral len o 26, keby je Zach zdravý... a to sa mi koncom týždna zranil aj Beasley ktorého som stiahol z FA :slap: . Ten IR spot sa nastaviť už nedá? nechcem aby mi Randolph zaberal 1 miesto v tíme ešte 2 mesiace..
Snažil jsem se všemožně, potom co se mi vyoutovali dva hráči ještě víc :giggle: , ale fakt to už nejde, tohle jde nastavit jen před sezónou. Ginobiliho mám na 8 týdnů, to je 8 zápasů, taky ještě pořád nevím, jestli ho mám vyhodit :hmm: Jinak další kolo my :box: Aspoň budeme even, oba máme zraněné své takřka top hráče :serus:
švolca jsem vyřídil 9-2, ale teda 2 atributy jsem vyhrál hodně těsně, švolcovi chyběla jedna přesná střela k vyrovnání FG% a jeden OREB k vyrovnání :nervozny: Ale nakonec jdu do čela :hfman:
"F Pau Gasol had 13 points,15 rebounds, four assists, one steal and one block Sunday in the Lakers' victory over Memphis and Marc Gasol, his brother. Marc Gasol had two points, 11 rebounds, seven assists, four steals and three blocks."
Normálně mě okradli o bod :protest: by mě zajímalo, co za dudoviny se tam děje :dudo:
První den s Ohlundem poměrně logický, mně hrálo 6 hráčů, jemu 2, stav 8-3 tak ještě nic moc neříká.
Ja zatial s prehladom :ciga:
Som zvedavy, ako dopadnem so smolkom :nervozny:

A k hracom u mna zatial:
:plus:
Griffin-vedel som, ze s Paulom budu saskovat. Vlastne on uz bol aj minuly rok skvely, cudoval som sa, ze mi zostal az do konca druheho kola na drafte :sok:
Hawes- stiahnuty z FA, zatial hra vyborne.

:minus:
Joke Noah a Derrick Rose, dvojica Bulls zatial zaostava za ocakavaniami. Hlavne Rose zatial na svoje MVP pomery dost slabe. Iste, 99.9% hracov by za jeho statistiky zabijalo, ale nanho je to doposial dost slabe. Ale to sa zmeni :ciga:
Tak mi napadlo, ked uz nemame ten IR spot...neurobime taku dohodu, ze pokial sa niekomu zrani hrac, ktoreho nechce vyhodit do FA (ako napr. Rev Ginobiliho), tak ho tam da s tym, ze ked sa ten hrac vylieci, nikto mu nanho nebude moct siahnut ? Cize de facto IR spot. Co vy na to?
kajo píše:Tak mi napadlo, ked uz nemame ten IR spot...neurobime taku dohodu, ze pokial sa niekomu zrani hrac, ktoreho nechce vyhodit do FA (ako napr. Rev Ginobiliho), tak ho tam da s tym, ze ked sa ten hrac vylieci, nikto mu nanho nebude moct siahnut ? Cize de facto IR spot. Co vy na to?
Dobrý nápad, jsem pro a kamarád (čepice) by byl určitě taky pro :lol2:
prosim vas, ked vam niekoho takto zoberem, napiste mi to.. ja to tu moc nesledujem, ani fantasy moc :D ale verim ze sa jedneho dna tomu trochu viac povenujem a pochopim tam nektore veci :D
231 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS