Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MS 2010 JAR

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Tak uz sa tesim na MS vyzera ze budu dost vyrovnane. Ako cierneho kona si dovolim oznacit Holandsko a sklamanim turnaja budu asi Francuzi.
Tak skusim teraz dat aspon postupujucich zo skupin:
A-skupina: Juhoafrická republika, Mexiko
B-skupina: Argentína, Nigéria
C-skupina: Anglicko,Slovinsko
D-skupina: Nemecko, Srbsko
E-skupina: Holandsko, Japonsko
F-skupina: Taliansko, Slovensko
G-skupina: Brazília, Pobrežie Slonoviny
H-skupina: Španielsko, Čile
Chcem len dodať, že na MS by nemali ísť ani Drogba a ani Nani...
A Španieli rozdrvili Poliakov 6:0...
Ani Drogba,ani Ballack :verysad: A tá Drogbova neúčasť je už istá?
Drogba ide :x
Drogba sa zazracne rychlo lieci :clap:
Tak to som rada :wink:
Trochu mi tu chybí tipovacka k MS, vzpomínám si, že 4 roky z5 to bylo první, co jsem na tomhle foru tipoval:-)
A-skupina: 1. Francie 2. Uruguay 3. Mexiko 4. JAR
B-skupina: 1. Argentina 2. Nigérie 3. Řecko 4. J. Korea
C-skupina: 1. Anglie 2. USA 3. Slovinsko 4. Alžírsko
D-skupina: 1. Německo 2. Srbsko 3. Ghana 4. Austrálie
E-skupina: 1. Holandsko 2. Kamerun 3. Japonsko 4. Dánsko
F-skupina: 1. Itálie 2. Paraguay 3. Slovensko 4. Nový Zéland
G-skupina: 1. Brazílie 2. Portugalsko 3. Pobřeží Slonoviny 4. KLDR
H-skupina: 1. Španělsko 2. Švýcarsko 3. Chile 4. Honduras
YZY no to bol dobre divní pavúk lebo v osemfinále dostaneme niekoho zo skupiny E ...
mide16 píše:YZY no to bol dobre divní pavúk lebo v osemfinále dostaneme niekoho zo skupiny E ...
Sorry. Osemfinále som dal výhru Slovákov nad Dánskom a potom prehrajú nad tými Portugalcami...
sry,To ma mohlo napadnúť že myslíš štvrtfinále ale nenapadlo lebo mne tam vycháfzajú Španieli ...
mide16 píše:sry,To ma mohlo napadnúť že myslíš štvrtfinále ale nenapadlo lebo mne tam vycháfzajú Španieli ...
No ono to záleží aj podľa toho, z akých pozíc tipuješ, že tie tímy postúpia a pod.
Veď ja viem veď preto píšem že MNE tam vychádzajú Španieli ...
Abych pravdu rekl, tak jeste sam poradne nevim komu budu fandit. Preji vice tymum: Anglii, francii, slovakum, spanelsku, argentine, brazilii

Anglie je docela sympaticky tym, hrajici ofensivne a docela bych jim konecne po delsi dobe pral nejaky ten uspech. Jenze jak vidno ze vcerejsiho zapasu, golmanske errory z anglie nevymizely.
Francie= arsenal, takze tady je duvod fandeni jasny
Slovaci jsou sousede a pral bych jim alespon postup ze skupiny, i kdyz v to moc neverim.
Spanelsku fandim kvuli par hracum z premier league + spanelske ligy.
Argentine preju kvuli messimu, navic je zabava se koukat na maradonu.
Na brazilii pod dungou jsem zvedavy, pry zacali hrat vice obranym stylem, coz se hodne brazilcum nezamlouva.

Zatim ten uvod mistrovstvi nemastny, neslany. Nepada moc golu, hodne remiz a zbytecne kiksy. Zatim kralovsky bod programu byl nigerijsky golman :lol: Hlavne doufam, ze se na mistrovstvi poradne kouka wenger a hleda si nove posily do arsenalu :D
Mňa asi z tých vuvuziel roztrhne! :bitka3:
Radši řešit přímo jednotlivé zápasy :)
Mě třeba překvapila remíza Francie s Uruguayí. Francie určitě má tým na to, aby dala takovýmto týmům branku, navíc když soupeř dohrával v deseti. Chybí mi za Francii Nasri.
Potom Korejci naprosto zaslouženě a docela jednoduše porazili Řeky. Čistě defenzivní mužstvo a v pohodě ho přehraje tým jako Korea.
Argentina - ty vyhrála jenom jedna nula a ještě se o to bála. Všichni ji pasujou na jednoho z největších favoritů a s Nigérií to zatím nepotvrzujou.
Stejně tak Anglie, která dokonce ani nevyhrála. Sice inkasovaná branka jde na vrub brankáře (teď fanoušci Anglie ví, jak se cítí fanoušek Arsenalu :D ), ale i přesto by tým jako Anglie měl být schopný dát USA za celý druhý poločas další gól a porazit je
Ale to jsou ty úvodní zápasy, jak Francie tak Argentina i Anglie se po čas turnaje budou určitě zlepšovat. Zatím kdo čekal přesvědčivá vítězství favoritů, čeká marně :)
tie truby su hrozne :scare: :scare:
Na MS jsem se docela dost těšil, i když jsem fotbal poslední roky už téměř vypustil. Čekal jsem, jestli mě to na téhle scéně opět chytne, ale zatím je to tedy děs a bída, podobně hrozný začátek šampionátu tedy napamatuju. Ještě pár dní podobné nudné holomajzny a kašlu na to úplně... Fakt mě uniká, jak může být fotbal dlouhodobě nejpopulárnější sport na světě. Když to srovnám s hokejem, škoda mluvit.

Vuvuzely mě kupodivu vůbec nevadí, nějak to ani nevnímám.
Mne na týchto MS vadí proste všetko... Nudí ma to, tie trúbky ma absolútne znechucujú, ale tomu africkému poháru národov sa to v hľučnosti nevyrovná. Videl som prvých 14 minút prvého zápasu a od vtedy nič, dal som to na cyklistiku radšej. Futbal mám fakt rád, ale na toto sa nedá pozerať a som z toho absolútne znechutený. Nemôžem tie trúbky ani počuť, lebo ma začne bolieť hlava. Niečo strašné.. EURO 2008 som si viac užíval..
sidney77 píše:Na MS jsem se docela dost těšil, i když jsem fotbal poslední roky už téměř vypustil. Čekal jsem, jestli mě to na téhle scéně opět chytne, ale zatím je to tedy děs a bída, podobně hrozný začátek šampionátu tedy napamatuju. Ještě pár dní podobné nudné holomajzny a kašlu na to úplně... Fakt mě uniká, jak může být fotbal dlouhodobě nejpopulárnější sport na světě. Když to srovnám s hokejem, škoda mluvit.

Vuvuzely mě kupodivu vůbec nevadí, nějak to ani nevnímám.
hokej je čo?nahoď puk a korčuluj alebo vystrel nič viac,sem tam pekná kombinácia
Nooo konečne dobrý zápas, Nemci to rozbalili. :) Vravel som, že na nich sa dá stále pozerať.
no zatial taky futbal nic moc hadam sa to zlepsi dnes Nemci opat ukazali ze su turnajove muzstvo a budu velmi silni
no dnes hrali nemci vyborne veru a dobry zapas bol aj srbsko-ghana :good: len sa nebojte, ono sa to rozbehne
skvela sprava, vuvuzely mozno zakazu :good:

Predseda organizačného výboru futbalových majstrovstiev sveta Danny Jordaan nevylúčil zákaz hlučných trúbok - vuvuzel. Tie sú u juhoafrických fanúšikov obľúbené napriek tomu, že sú hlučnejšie ako motorové píly. "Sťažnosti počúvame od vysielateľov i fanúšikov. Je to niečo, čo musíme zvážiť," povedal Jordaan pre BBC. Francúzsky kapitán Patrice Evra zašiel v kritike trúb tak ďaleko, že ich označil za faktor ich slabého výkonu v zápase s Uruguajom (0:0). "V noci nemôžeme spávať. Ľudia začínajú trúbiť o šiestej ráno. Na ihrisku nepočujeme jeden druhého," povedal Evra.
No bral by som keby tie Vuvuzely zakazaly uplne mi to kazi zazitok z toho futbalu
a par slov k zajtrajsku
Holandsko - Dánsko
Utocny futbal zo strany Oranies a vela golov ci uz na jednej alebo druhej strane vysledok by som tipol 3:2
Japonsko - Kamerun
Japan zabere a bude bodovat naplno tipujem 2:0
Taliansko - Paraguay
Nasa skupina no odhadujem to na X 1:1
ak ste registrovani na fifa.com, je tam aj CASTROL'S FIFA WORLD CUP PREDICTOR CHALLENGE, teda tipovacka
vytvoril som tam ligu klasicku, zacina sa bodovat az od druheho kola, tak ak chcete, tu je kod 261604-12793
288 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES