Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ceska reprezentace

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Český fotbal je tak prolezlý hnus až je mi z toho zle........ :thumbsdown: :thumbsdown: . Česká reprezentace pro mě ještě donedávna byla jediným světlým bodem tohoto sportu u nás, ovšem poté jejich kalbě po zápase s Němci a chování hráčů jako největších primadon jsem na tento sport co se týče ČR rezignoval. Je jen pár hráčů kterým přeji v jejich zahraničních angažmá, předně bych jmenoval Péťu Čecha. Co se týče zápasů této reprezentace a posledního "vystoupení" těch "nejlepších" reprezentantů po zápase se Slováky tak to raději ani nebudu komentovat, to by nebylo moc slušné vyjadřování, jsem rád že byli alespoň tyto individua poměrně solidně "oceněny", škoda jen že to není do konce jejich pofidérních kariér. I když je pravda že Fenin a Svěrkoš jsou mladí kluci a ti dělají blbiny, těm bych ještě možná šanci dal, ale to hovado ze všech největší - Ujfaluši - to jednoznačně není normální člověk, udělal to již 2x, ta jeho ubohost s tím že měli pozápasovou debatu a pak to jak těsně před oznámením verdiktu svazu raději sám ukončí repre kariéru - opravdový ubožák který již dlouho špinil dres české repre, čert ho vem, svoloč jednu ........ !!!! Jinak co se týče trenéra tak já bych tam dal pana Hřebíka, to je trenér dle mého gusta, ten by ty lemry srovnal do latě, jako před lety Spartu....... !!!! Ale jak říkám, na český fotbal jsem již rezignoval, snad alespoň s tou repre to v budoucnu bude zase krapet veselejší.......... !!!!
Tak ja bych Ivana Haska videl radeji na poste predsedu CMFS s tim ze by si vzal nove lidi a ty prasata korytkarske poslal s prominutim do prdele :bitka3: A koho jako trenera pro narodak :?: Sam nevim, mozna bysme mohli zkusit nekoho ze zahranici, stejne vetsina hracu hraje v cizine takze s tim by problem urcite nebyl :) Co se tyka toho vylouceni 6 hracu z repre, tak s tim souhlasim, ale treba do konce kvalifikace ne naporad. V soucasne dobe na to stejne Matejovsky ani Fenin nemaji, Sverkose mam rad, ale ve Slovinsku taky neoslnil, Kovac nehraje spatne, ale ze by to byla nejaka opora to tezko, no a Ujfalusi je vyborny fotbalista, ale o jeho charakteru pochubuju :? Dnes jsem cetl, ze Koller uvazuje o navratu do repre pokud by byl osloven. Sice uz je mu 36, ale pravidelne hraje, dava goly a za narodak vzdy odevzdal maximum :good: Ja bych nebyl proti, Honzu jsem si hodne oblibil :yes:
:) Ve většině názoru bych s tebou souhlasil philly,až na tu rezignaci na český fotbal.Přece nechceš,aby jsem si o tobě myslel,že utíkáš z boje :(
Já vim,něco se nepovedlo,ale musí se to dát zase dohromady.Kapitán nikdy jako první neopouští loď,to přece víš.
A teď jsme kapitáni MY fanoušci.A jako češi a správní fanoušci je naší povinností je podporovat v dobrých časech,ale taky ve zlých časech!!!!To tedy k tobě i když vím,že z tebe mluví spíš naštvání, než by jsi to myslel vážně!!!!
S tim Hřebíkem máš naprostou pravdu.Osobně by se mi taky líbil. :yes:
To je chlap,který by to systémově dokázal připravit a vybral hráče!!!Ještě bych preferoval Škorpila,Komňackého a vůbec nevím co bych mohl čekat od Zemana.Ale možná i ten by byl dobrým trenérem pro reprezentaci!!! :yes:
Pokud se týká Fenina a Svěkoše rozumim,jak jsi to myslel. I já jsem toho názoru,že to byla od nich mladická nerozvážnost a později bych nad nimi znovu pouvažoval.
Teď,ale NE!!!Je třeba získat u hráčů respekt,vážnost trenéra a fotbalového svazu.To druhé by se mělo vyřešit v létě a já doufám,že v čele strane Hašek!!! :yes:
Největší hloupost od nového trenéra by byla,kdyby podkopal rozhodnutí současného fotbalového svazu a hráči by znovu nabyli dojmu,že si mohou do léta dělat, co se jim zlíbí a vše jim zase projde.Tím by nový trenér respekt rozhodně nezískal!!!!
Pokud budou sekat latinu,tak za nějaký čas možná!!!!Teď rozhodně NE,je to pro ostatní výstraha!!!!!
Selly8 píše:Dnes jsem cetl, ze Koller uvazuje o navratu do repre pokud by byl osloven. Sice uz je mu 36, ale pravidelne hraje, dava goly a za narodak vzdy odevzdal maximum :good: Ja bych nebyl proti, Honzu jsem si hodne oblibil :yes:
:) To je velká otázka povolávat ,,Dýna",tedy Honzu Kollera.Kollera jsem měl vždycky moc rád.Za prvé skromnej kluk ze Smetanovy Lhoty a výborný fotbalista.Za nároďák by dal duši!!!!! :smile03:
Taktika nároďáku byla vždycky podřízena jemu.On jako čahoun sklepával vysoké míče ze vzduchu pro ostatní a především druhého hbitého útočníka.Sám o sobě je Honza skvělej hlavičkář a výborný zakončovatel.Určitě by nám pomohl,jeho góly chybí :smile03: Být mu 20 let skočim po něm na dalších 15 let.
Ale povolávat ho znovu je otázka.Samozřejmě pokud ho povolají, okamžitě nám pomůže,o tom žádná!!!Ale na jak dlouho?Je mu 36 let jak sám říkáš.Na rok?
A má smysl,aby nový trenér připravoval systémovou herní koncepci na jednoho vysokého útočníka doplněného menším pohyblivým útočníkem,když za jeden až dva roky znovu Honza skončí a to definitivně?
A co potom?Najdeme do té doby podobného útočníka tipu Kollera,podobného stylu,a nebo budeme znovu v krizi jako teď?
A má vůbec k tomu někdo předpoklady Kollera nahradit?/docela o tom pochybuji - ke vší úctě čahounů Necida,Bednáře,Pekharta,Fořta,Doška,kteří by snad přicházeli na jeho post v úvahu/
Má smysl se vracet k hernímu systému,když za pár měsíců budeme zřejmě muset definitivně hrát úplně něco jiného?Nezdrží to práci nového trenéra reprezentace?
A co když ten bude chtít hrát jiným systémem a jinou koncepcí hry?Třeba na tři útočníky a po zemi.
Mám-li být upřímný jsem na rozpacích Nevím jestli je to dobré řešení!!!!!
Jak jsem řekl Montry, na český fotbal, myslím tím naší ligu atd. od jisté doby kašlu, přečtu si jen výsledky a tím to pro mě končí. Co se týče repre tak jsi to špatně pochopil, na tu neseru proto že by měli špatné výsledky, ale proto že se tam děje stejné svinstvo jako v celém českém fotbale, hráči se chovají jako primadony, někteří to již berou jako samozřejmost, nikoli jako čast hrát za ČR atd........ :thumbsdown: :thumbsdown: !!!! Jak jsem se vyjádřil v jiném topicu a myslím že docela trefně ohledně českých reprezentací 2 nejpopulárnějších sportů - český hokej miluju, český fotbal fuckuju........ :wink: !!!! Jediná repre co se týče českého fotbalu má u mě šanci že jí zase budu fandit, ale jak zde říkáme, až se to tam zkrátka pročistí a repre bude skutečná repre, tedy kluci kteří hají za svou zem a ne banda namyšlených buzolek které si jedou odfrknout ze svých klubů (všechna čest Čechínovi, u toho jsem to nikdy nezpozoroval :yes: ).......... !!!!
Ale i tak u mě bude tato repre ve fotbale vždy až 2. - U mě je na 1. místě ve fotbale a ve sportu vůbec ENGLAND - The Three LIONS..... :yahoo: :yahoo: !!!!
Promiň, ale u mě nejsi Čech. :thumbsdown:
Ano, to máš pravdu, co se týká fotbalu tak nejsem Čech, protože s tímto marastem nechci mít nic společného. Doufám že po změnách v reprezentaci, a to na všech frontách si alespoň toto uskupení zaslouží od mé osoby fandění a podporu........ !!!!
Come on ENGLAND píše:Jak jsem řekl Montry, na český fotbal, myslím tím naší ligu atd. od jisté doby kašlu, přečtu si jen výsledky a tím to pro mě končí. Co se týče repre tak jsi to špatně pochopil, na tu neseru proto že by měli špatné výsledky, ale proto že se tam děje stejné svinstvo jako v celém českém fotbale, hráči se chovají jako primadony, někteří to již berou jako samozřejmost, nikoli jako čast hrát za ČR atd........ :thumbsdown: :thumbsdown: !!!! Jak jsem se vyjádřil v jiném topicu a myslím že docela trefně ohledně českých reprezentací 2 nejpopulárnějších sportů - český hokej miluju, český fotbal fuckuju........ :wink: !!!! Jediná repre co se týče českého fotbalu má u mě šanci že jí zase budu fandit, ale jak zde říkáme, až se to tam zkrátka pročistí a repre bude skutečná repre, tedy kluci kteří hají za svou zem a ne banda namyšlených buzolek které si jedou odfrknout ze svých klubů (všechna čest Čechínovi, u toho jsem to nikdy nezpozoroval :yes: ).......... !!!!
Ale i tak u mě bude tato repre ve fotbale vždy až 2. - U mě je na 1. místě ve fotbale a ve sportu vůbec ENGLAND - The Three LIONS..... :yahoo: :yahoo: !!!!
:( V českém fotbalu sice není všechno v pořádku,to je pravda a i já bych si přál změny,aby náš sport číslo jedna se dostal zase na výsluní.
Jako rozený čechoslovák a člověk,který žije léta v naší krásné vlasti je mou povinností své spoluobčany podporovat.Říká se tomu vlastenectví!!!!!
V dnešních dobách po rozdělení státu logicky upředňostňuji Českou republiku a české spoluobčany a se slováky a Slovenskem silně sympatizuji!!!Přesto logicky jsou u mě slováci,až na druhém místě!!!
Jsem českým lidem i svým způsobem zavázán!!!To oni mne učili prvním krokům,to oni mi dali vzdělání,to oni mě denodenně umožňují prožít slušný život!!
Zato jsem jim vděčný a proto jim fandim!!Tím neříkám,že se mnoho věcí u nás nedá zlepšit,a nebo že vše je akorát!!!.Vše se dá samozřejmě zlepšit!!!!
To platí i pro fotbal!!!!
Ale distancovat se od naší české fotbalové reprezentace jenom proto,že v jeho vedení jsou lidé se kterými nesouhlasim a reprezentaci současnosti to nejde spolu s průšvihy několika hráčů - to opravdu neumim!!! :yes:
Ani neumim dělit reprezentaci podle sportu na tu, které budu fandit a které reprezentaci NE!!!Ani neumim fandit jinému státu,alespoň NE tak,jak tomu velí srdce!!!!! :yes:
Podle mne to ani nejde,protože symboly,které nás reprezentují jsou stále stejné!!!Naše hymna,státní znak a trikolóra!!!! :yes:
Tvému vysvětlení philly nerozumim a ani nechci rozumět!!Máme demokracii a lidé mají právo na svůj vlastní názor!!!!Nemínim ti to vymlouvat,nebo tě dokonce učit.Je to tvůj názor a tvoje chápání Česka ,reprezentace a vlastenectví!!! :yes:
Za sebe jen řikám - že s tvým názorem a vysvětlením ani trochu nesouhlasim!!!!
To je správné, každý ať si to dělá a žije jak chce a jak to cítí on - čili já jsem Čech jak poleno se vším co k tomu patří, já jsem dokonce ve službách tohoto státu i zaměstnán, ale co se týče českého fotbalu, či spíše parodie na tento sport, tak od toho se max. distancuji a nechci s ním být spojován - takže asi tak........ !!!!

Jinak k tomu češství a vlastenectví - proto že nemám rád český fotbal a proto že ve sportu je u mě č. 1 fotbalová reprezentace Anglie, tak proto nejsem Čech či co ?? Pánové já jsem větší Čech a vlastenec než-li Vy všichni tady dohromady, tak to je. Vy si myslíte že se češství a vlastenectví poměřuje dle sportu potažmo dle toho komu kdo fandí ?? Patrně ano a proto se zde o tomto pro mě hodně citlivém tématu s Vámi odmítám bavit....... !!!! Ano patří k tomu, ale opravdu to není jen o tom....... !!!!
Tak ne Dusan Uhrin, ale nakonec Frantisek Straka bude trenerem narodaku. Znamy to motivator ma zatim smlouvu na neurcito, jsem zvedavy jestli ty nase kluky dovede poradne nahecovat na kvalifikacni zapasy :) :?: Franto hodne stesti :oslava:
:eek2: Tak máme konečně trenéra reprezentace.Po dopředu avízovaném Dušanu Uhrinu starším/podle mne je to daleko zkušenější odborník/ je to nakonec sparťan Franta Straka.Údajně je to trenér pro poslední zápas reprezentace s Maltou,ale nevylučuje se jeho působení u reprezentace ani do budoucna.HM,což bych si určitě nepřál :?
Doufám,že po zvolení nového výboru ČMFS bude už vše jinak!! :yes:

Franta je srdcař.To se mu nedá upřít!!! :yes:
Jako fanda Sparty jsem ho obdivoval coby kvalitního obránce ,a přestože jako trenér vybláznil kdysi celou Spartu a fandového ho měli rádi včetně rowdies -Jeho fopá v mediích,kdy nedomyšleně poradil rowdies ,aby se šli poprat za bránu stadionu :eek2: , je ještě v živé paměti. :?
Po odborné stránce mě ale nikdy nespřesvědčil,možná tepličtí fandové jsou jiného názoru.
Umí udělat blázinec v kabině to ANO,ale změnit koncepci a systém hry?Já nevim,nato se mi nezdá být dost vzdělaný.To už by byl z tohoto pohledu lepší Hřebík,kterého uznávám za odborníka.
Nevim asi začíná období reprezentace srdcařů :cry: .Jen aby to přineslo výsledky!!! :yes:

http://www.sportovninoviny.cz/fotbal/re ... aka/376419
Show must go on :D
Jak už jsem říkal. Mám pocit, že si na svazu před každým hlasováním šlehnou něčeho vostřejšího, a pak to takhle dopadá :bitka3:
Kromě Teplic byl ze všech klubů vyhozen ( u nás, v Německu i Řecku) a tady ho daj do repre :scare:.
Jako sparťan musím říct, že už bych tam raději viděl toho Jábulíma.
:-( Karel Poborský na teletextu ČT vyjádřil své rozladění nad volbou nového trenéra reprezentace Franty Straky
Byl totiž členy expertní skupiny spolu se svazovými místopředsedy Kubíčkem ,Jaroslavem Vackem, sparťanským koučem Chovancem coby předsedou trenérské rady, zlínským činovníkem Ladislavem Valáškem, v roli šéfa předsedy technické komise a slávistickým ředitelem Petrem Doležalem.
Karel Poborský tam byl nominován coby šéf Dynama České Budějovice ,s mandátem od delegace ligového shromáždění.Čili neseděli tam jen tak,ale protože je nominoval svaz!!!! :yes:

:-O Sám Karel se vyjádřil,že jejich práce byla nakonec úplně na nic.,,Že zbytečně přišel o dva dny života",protože při volbě na jejich odborná doporučení ČMFS vůbec nebral ohled.Nabízí se vůbec otázka,proč ČMFS podobnou expertní komisi ustanovoval,když si to nakonec udělal po svém?

Ani se Karlovi nedivím,že je naštvaný,protože se vůbec nemuseli scházet a dumat co by pro reprezentaci bylo to nejlepší řešení.
Chápu že to brali zodpovědně,ale na svazu jsou zřejmě lidé,kteří vždycky prosadí tu svou variantu a své zájmy.
Nezbývá než říct,,jen aby to fungovalo" a věřit že v červnových volbách konečně se ujme vedení ČMFS někdo zodpovědný a udělá na svazu ,včetně reprezentace pořádek.

:? Řeknu vám,že jsem ledacos podezíravě viděl na bývalém předsedovi Chvalovském/jeho soukromé aktivity nehodnotim,protože do toho vůbec nevidim, pouze co znám z tisku/,ale musí se uznat,že reprezentace pod jeho vedením docela důstojně šlapala a na svazu byl relativní klid i když se šuškalo ledacos.
Málo platné,alespoň pro mne František Chvalovský byla osobnost :frajer2: ,který u ostatních měl respekt a ještě důležitější je fakt,že reprezentace za jeho vedení se celkem dařilo a pravidelně se mohla vykázat nějakým úspěchem .

Což dnes neplatí!!!!!! :evil: Krom neuspěchu v kvalifikaci je kolem reprezentace ještě řada dalších skandálů a vše na mě dělá dojem,že se děje jenom proto,protože současný předseda svazu nemá potřebnou autoritu!!!!! :yes:
Za současného šefa Mokrého to jde od desíti k pěti,ale především reprezentace ztrácí svoje těžce nabyté pozice.Jsem jeden z těch co doufá,že už konečně v červnových volbách předseda Mokrý skončí a s ním jeho věrní poskoci!!! :evil:

:) Nové vedení už konečně zavede pořádek ale především - ,,konečně reprezentace začne pořádně hrát!!!!!!Tomu držim všechny palce!!!!!!!!
:oops: Nový trenér reprezentace Franta Straka vzal svůj úkol zodpovědně podle srdíčka a nominoval hráče na nadcházející přátelský zápas s Maltou.Soupeři si před námi na zadek rozhodně nesednou,ale je to také cesta,jak vyzkoušet hráče na mezinárodní scéně pro potřeby reprezentace.
Nejzkušenější je bývalý sparťan obránce nebo záložník Tomáš Hübschman z 20 starty a Zdeněk Pospěch s 15 starty za reprezentaci.Ostatní buď nic, nebo paběrkují.
Nechal odpočívat golmana Petra Čecha a také průšviháře po zápase se Slovenskem,přestože je telefonicky kontaktoval :eek2:
To Frantovi mám trochu za zlý,že je nevymetl hned ze své hlavy :evil: .Přece si nemohou myslet,že je po průšvihu za odměnu budou prosit :beee: .Oni se musí snažit a prosit,aby se zpátky někdy do reprezentace podívali,jak by k tomu přišli ostatní?!!!!
:evil: Z toho namachrovaný Ujfaluši se urazil a dělal dojem,že se ho pozvánka do reprezentace dotkla. :thumbsdown:,, Vskutku to ctnostný fotbalista :eek2: ."Škoda jen,že se dřív podle toho nechoval.Doufám,že ho už nikdy neuvidim,zase tak skvělý obránce to nebyl.
:beee: Takový player mě nezajímá a to dělal reprezentaci kapitána.

Nadcházející nominace na zápas s Maltou
Brankáři Tomáš Grigar FK Teplice
Zdeněk Zlámal Slovan Liberec
Obránci Erich Brabec Slavia Praha
Roman Hubník Sparta Praha
Michal Kadlec Bayer Leverkusen
David Limberský Viktoria Plzeň
Martin Klein FK Teplice
Zdeněk Pospěch FC Kodaň
Jan Šimůnek Wolfsburg
Záložníci Petr Benát České Budějovice
Jaroslav Černý Slavia Praha
Martin Fillo Viking Stavanger
Tomáš Hübschman Šachtar Doněck
Daniel Kolář Viktoria Plzeň
Daniel Pudil Genk
Radek Šírl Petrohrad
Útočníci David Lafata Jablonec
Lukáš Magera Temešvár
Tomáš Necid CSKA Moskva
Michal Papadopulos Mladá Boleslav

Že je skoro neznáte?Já téměř také NE.Na papíře to vypadá jako ligově reprezentační odvar dopněný sibiřským větrem.
Chybí tu napravený průšvihář Šimák,který v Německu udajně hraje dobře a také čerstvý průšvihář útočník Bednář.To je ovšem průšvih takového kalibru,že se pravděpodobně v reprezentaci nikdy neoběví!!!Přitom je vysoký a vysoký útočník by se hodil.Škoda,pokazil si renomé a karieru.
Ale co jsem četl,nominování chlapci se na reprezentační dres těší a jsou připraveni ze sebe vydat vše.
Někdy se začít musí!!Dejme jim šanci!!!!!!Třeba nás za čas překvapí!!!!!!
:) Považuji za důležité,že Ivan Hašek ztvrdil svou kandidatůru na předsedu ČMFS!!!!Osobně jako mnoho lidí v česku mu fandim a doufám,že nejenže vyhraje,ale pozdvihne kvalitu našeho fotbalu na všech úrovních.Od mládežnické,přes dospělé po reprezentaci.Držim palce,aby to vyšlo!!!!

http://fotbal.sport.cz/fotbal/151247-iv ... -cmfs.html
http://fotbal.sport.cz/fotbal/ostatni/1 ... ivote.html
:| S Maltou jsme vyhráli 1-0,ale úroveň naší hry byla ubohá.A to jsme ještě měli v prvním poločase štěstí,že z ojedinělého útoku Malta neskórovala.Tlačili jsme je nepřesnou kombinací k brance,protože soupeř bránil v devíti.Přesto do šance jsme se nedostávali.Obvykle nám to ukopli.Necidův gól po téměř osmdesáti minutách byl vysvobození!!Nejlepším hráčem podle mně byl Hubník naopak zklamali mě Šimůnek/jeden superkiks/ a nepřesný nervozní Hübschman.Rozesmál mě Pudil,který vhazoval aut,že i žáčci by to lepší provedli.
Občas zkouknu na NovaSport anglickou ligu kde hráči jezdí po zadku celých 90 minut a mohou to být třeba týmy z konce tabulky,V našem reprezentačním zápase tempo chybělo,hráči málo běhali a nabízeli se - kombinace vázla.Zkrátka NE reprezentační,ale obvyklý ligový odvar.Ze silnějším soupeřem bychom neuspěli!!!!!!!!! :yes:
Jednou větou - nedalo se nato koukat!!!
Nejhorší je podle mě zjištění,že ať už v lize,tak ve světě mnoho hráčů kteří by mohli reprezentovat nemáme.Z těchto by mohli být za čas opory snad 2-3.Víc NE!!!Strakovi ani hráčům nic nevyčítám.Na sehrání měl málo času a trenér se snažil se vybírat podle svého nejlepšího svědomí!!!!Lepších v současnosti moc nemáme!!!
Jenom srdíčko nestačí - CHce to také FOTBALOVÝ KUMŠT!!!!!!!!
Těžké časy čekají Českou reprezentaci!!!!! :?
:arrow: Slovensko je už vo futbale pred nami, tvrdí český tréner Hašek

Je niečo nové v súvislosti s Kollerom, za ktorým ste osobne vycestovali a požiadali ho, aby sa vrátil do mužstva?
Teraz je to najmä otázka jeho zdravotného stavu. Uvidíme, ako sa bude cítiť v najbližších dňoch.

A Nedvěd? Jeho prípadný štart v bratislavskom zápase už padol?
Zatiaľ nehrá v nijakom klube, ešte sa nerozhodol.

Času je však už málo...
Pavel má síce dovolenku, ale trénuje, mal by formu. Uvidíme, je to otvorená otázka.

Aký význam pripisujete 5. septembru? Čo pre vás znamená zápas na Tehelnom poli?
Bude to sviatok. Pre nás, ale aj pre celý futbalový národ. Tešíme sa.


inak ten Hasek je betar :roll: stavia nas do pozicie akeho si favorita, co je riadna blbost, staci sa mrknut na celkove postavenie narodnych timov, tam je odpoved...urcite sa nejedna o taku vykonnostnu priepast ako tomu bolo v minulosti, ale tvrdit, ze sme pred nimi :roll: :roll:
no zas ten nadpis trochu skreslili, on bud myslel skutocne len aktualnu formu+vysledky, alebo teda ozaj ide len o akusi psychicku hru, no to vie asi iba on sam :)
:) Tak řečí kolem kvalifikace je až běda.Jsou tací,kteří myslí na zadní kolečka viz Petr Čech,který favorizuje Slovensko a jsou ti,kteří jdou do toho po hlavě a chtějí stůj co stůj vyhrát -viz samotný předseda svazu a trenér v jedné osobě Ivan Hašek.

Neodvažuju se coko-li prorokovat,ale z minulosti víme ,že,,když se moc chce,svazuje to ruce a nohy!!!!!".Nadruhou stranu je dobře,že našim hráčům nechybí sebevědomí.Bez toho to nejde,ovšem bude rozhodovat pouze a jen výkon na hřišti.Slováci mají výhodu :yes:
U nás vyhráli a oni chtějí pouze vyhrát,kdežto my musíme vyhrát!!!!!!Jinak je se vším v kvalifikaci konec!!!
Je pravdou,že s novým svazem a Haškem se povedlo sesbírat pár fotbalistů,kteří by jinak za nás nehráli.
Průšvih reprezentantů před a po utkání se Slovenskem byl zapomenut a legračně postižení hříšnici se s velkou slávou vracejí zpět do reprezentace.No,dejme tomu, v naší situaci asi Haškovi nic nezbývalo,ale snad to už byla poslední výstraha všem nezodpovědným hráčům.Víc to nechci rozebírat.
Co se týká hlavních posil - Koller je stále super a v Samaře mu to střílí.To by mohl být náš trumf!!!!Někde jsem četl,že už není co býval.Ha,ha, to se uvidí!!!!!!Stále je hodně dobrý!!!!!

Úloha Rosického je podle mě víc psychologická.Nevěřim,že odehraje víc jak 30 minut.Navíc mám obavu,že po tak dlouhé době nebude rozehraný a na mezinárodní zápas nebude stačit.Je to už strašně dlouho co v plném zdraví a formě hrál tak důležitý zápas.Podle mě formu mít nemůže!!!!Humbuku kolem ,,malého Mozarta" je víc,než mu přísluší.Podle mě on nás nespasí!!!!Alespoň zatím,teď hned v zápase se Slovenskem NE!!!!!

Z hráčů budu hodně zvědavý na Baroše .Podle mě má nato být špičkový útočník a přestože se mu v Turecku daří,mohl by být ještě lepší.Musí,ale skončit s ,,bohemským životem" a dát tomu opravdu všechno.Nakonec, stal se tátou a to je zodpovědnost!!!!!
Škoda,že ,,Méďa"Nedvěd ukončil karieru.Jeho služeb by reprezantace ještě chvilku hodně užila.Ale chápu ho a nic mu nevyčítám!!!Tahal nás ze srabu už několikrát,své pro nás udělal a má právo na vlastní rozhodnutí - odchází s aurou slávy!!!!!.Nám nezbývá než mu poděkovat za vzornou reprezentaci,,Méďo děkujeme!!!!!" :taptap: :taptap: :taptap:
Spoléhám na špičkového golmana Petra Čecha.Další náš velký trumf!!!Podle mě nejlepší golman na světě!!!!!

Zbytek mužstva by před osobou Ivana Haška měl přesvědčit,že nato má a chce začít novou éru našeho fotbalu u které být chce !!!!
A to bude cesta ještě zdlouhavá,na dlouhé povídání!!Mužstvo je generačně přestárlé a postupná výměna bude hodně zdlouhavá a pracná!!Navíc,mládí na vrcholovou úroveň nám nějak moc nedorůstá!!!!Kvalita domácí Gambrinus ligy je taky všelijaká a pokulhává za špičkovými zahraničními soutěžemi.Je to asi taky velkým množstvím cizinců v naší lize.Zaspali jsme,nedá se nic dělat - to je fakt!!!!!!

:D Tak riskantní tip zápasu Slovensko - Česko 0-2. :wink:
Góly : z úniku Baroš a hlavou z rohu Koller :D
Sázím vše na jednu kartu - vyhrajeme !!!!!!!!!!! :clap: :clap: :clap:
montreal píše: :D Tak riskantní tip zápasu Slovensko - Česko 0-2. :wink:
Góly : z úniku Baroš a hlavou z rohu Koller :D
Sázím vše na jednu kartu - vyhrajeme !!!!!!!!!!! :clap: :clap: :clap:
V podstatě ke komentu není co dodat, jen možná že si myslím, že Rosa odehraje určitě poločas, a spolu s Plášou budou výborní tvůrci hry...

Jinak můj tip je SVK - CZE 1:2
Góly: Marek Čech po chybě naší obrany hned ze začátku zápasu, Pláša z přímáku před přestávkou, a Míla Baroš po zmatku v obraně někdy v poslední čtvrtině :frajer2: :fan:
:D :lol: jasné a nemôžte mi povedať, aké bude počasie 23.12. tento rok :?: aby som si vedel podľa toho zariadiť program...
Nostradamus môže iba tíško závidieť. :smile03:
ivan23 píše::D :lol: jasné a nemôžte mi povedať, aké bude počasie 23.12. tento rok :?: aby som si vedel podľa toho zariadiť program...
Nostradamus môže iba tíško závidieť. :smile03:
To vím přesně. Bude jako vždy 3 stupně Celsia, mírné poprchávání a hlavně žádný sníh :cry: .
A jestli to ti šašci nevyhrajou, tak ať se domů ani nevracej :!:
no co ineho cechom zostava len verit vo vitazstvo..remizka im bude prdlajs platna, takze ten vitazny optimizmus ma nijako neprekvapuje :) ale stale sa bavim na tom, ako nas favorizuju :doh: :D na Barosa velke bacha s tym suhlasim, aj na Kollera, to bez debat, ale ako som spominal, Skrtel ho môze v pohode upratat a v strede pola mame dostatocne sikovnych, rychlych hracov na to, aby sme to tam pekne prevetrali..urcite nie som prehnanym optimistom, kedze beriem s radostou aj remizku :yes: kazdopadne s nasou momentalnou kvalitou kadra by bolo "trestuhodne" puknut..pre mna je tento zapas absolutne otvoreny, teda co sa vysledku tyka..

"Celý zápas by som zvládol asi len ťažko," priznal v on-line rozhovore s čitateľmi samotný Rosický. "Malý Mozart", ako dirigenta hry českého národného tímu prezývajú, si navyše počas tréningu na útulnom štadióne v Kuniciach prehmatával sval na zadnej strane stehna. Fakt, že by zniesol plnú záťaž, sa tak javí čoraz menej pravdepodobný. Tomáš Rosický totiž čelí veľkému riziku. Kontrakt na Emirates Stadium mu vyprší už po skončení aktuálnej sezóny a tréner Arséne Wenger mu ponúkne novú zmluvu len vtedy, ak bude zdravotne v poriadku.

:arrow: Odborníci z ČR a SR sa zhodujú: "Dôležitý bude prvý gól" http://www.profutbal.sk/clanok78528.htm
cepi píše:no co ineho cechom zostava len verit vo vitazstvo..remizka im bude prdlajs platna, takze ten vitazny optimizmus ma nijako neprekvapuje :) ale stale sa bavim na tom, ako nas favorizuju :doh: :D kazdopadne s nasou momentalnou kvalitou kadra by bolo "trestuhodne" puknut..pre mna je tento zapas absolutne otvoreny, teda co sa vysledku tyka..
Tak já našim budu věřit vždycky a všude :-) Já osobně v tom zápase favorita nevidím, vy máte o něco málo lepší formu, my, troufám si říct, stále ještě o něco větší hrubou kvalitu. Bohužel to v poslední době nepotvrzujeme.
Ale jelikož zápasy s vámi jsou vždy klíčové, věřím že se to pro nás zlomí a vyhrajeme :-)
Když ne, holt máme smůlu, takovej je život :-) V takovém případě ale doufám, že ty ****** ******** na Nově zas nenechaj komentovat slováka, protože to už by bylo moc... :-)
cepi píše:"Celý zápas by som zvládol asi len ťažko," priznal v on-line rozhovore s čitateľmi samotný Rosický. "Malý Mozart", ako dirigenta hry českého národného tímu prezývajú, si navyše počas tréningu na útulnom štadióne v Kuniciach prehmatával sval na zadnej strane stehna. Fakt, že by zniesol plnú záťaž, sa tak javí čoraz menej pravdepodobný. Tomáš Rosický totiž čelí veľkému riziku. Kontrakt na Emirates Stadium mu vyprší už po skončení aktuálnej sezóny a tréner Arséne Wenger mu ponúkne novú zmluvu len vtedy, ak bude zdravotne v poriadku.
Myslím že snad nikdo nečeká že by Rosa, pokud vůbec nastoupí (Já věřím že ano...) odehrál celý zápas :-)
no inak aby zas komentoval slovak na nove to by riadna prdel bola :lol2:
samozrejme ten prvy gol bude velmi dolezity, pripadne aby sme nedostali v prvych 10-20 minut gol, najviac sa z vasho timu obavam toho baroša, ak bude škrťo 100% v poriadku, kollera by mal vymazať ..
inak ste asi vsetko povedali, netreba sa opakovat, mozno rozhodne stastie, mozno nervy, mozno rozhodca(dufam ze ten nie), v kazdom pripade uz sa na to tesim, snad s nejakymi cechmi este popijeme pivko pred zapasom :) uvidime
176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG