Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ceska reprezentace

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Ako dobre,aspon budete slabsi :D :D

:matika: slabsi alebo mladsi?


no v kazdom pripade neviem, ci Plasil nahradi Páju, Kája na pravej strane skor, ale lava bude slabinou :roll: :roll: :roll:

JĂ© to byla ostudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ako som predpokladal, Plasil Páju nenahradi, ani Sionko. Tiez Pitak napravo viac fauloval ako hral, ale kto mi vadil najviac, bol Jirka Stajner, je to drevo a ten gol, to by dal aj jednooky a jednoruky vozickar.
Prekvapil ale HuliÄŤ KuliÄŤ, snazil sa, aj behal, no mate hraca do utoku na jeden polcas, pri troche stastia zvladne aj cely

Chester píše:Ako dobre,aspon budete slabsi :D :D
No chtěl jsi říct moentálně slabąí, já jsem zvědavý, jak to bude potom do budoucna.

Ak chcete byt lepsi, tak treba:

1. vyhodit Brucknera, ale este predtym Kostala
2. na miesto trenera dosadit Petrzelu alebo Uhrina mladsieho
3. nominovat mladych, napriklad z uspesnej reprezentacie
4. najst typ hraca ako bol Pája Nedvěd

-------------------------------------------------------------------------------


z pohladu slovenskych vlastencov by bolo vhodnejsie v bode 2 napisat meno Jarda Hřebík :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vid jeho rozvratenie ACS :P

Joe S. píše:Ak chcete byt lepsi, tak treba:

1. vyhodit Brucknera, ale este predtym Kostala
2. na miesto trenera dosadit Petrzelu alebo Uhrina mladsieho
3. nominovat mladych, napriklad z uspesnej reprezentacie
4. najst typ hraca ako bol Pája Nedvěd
Tak Brucknera bych urÄŤitÄ› nevyhazoval
-------------------------------------------------------------------------------


z pohladu slovenskych vlastencov by bolo vhodnejsie v bode 2 napisat meno Jarda Hřebík :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vid jeho rozvratenie ACS :P

Joe S. píše:Ak chcete byt lepsi, tak treba:

1. vyhodit Brucknera, ale este predtym Kostala
2. na miesto trenera dosadit Petrzelu alebo Uhrina mladsieho
3. nominovat mladych, napriklad z uspesnej reprezentacie
4. najst typ hraca ako bol Pája Nedvěd

-------------------------------------------------------------------------------


z pohladu slovenskych vlastencov by bolo vhodnejsie v bode 2 napisat meno Jarda Hřebík :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vid jeho rozvratenie ACS :P
1. To je blbost, ľádný jiný takový dobrý trenér není ani vy takového dobrého nemáte, ale je pravda, ľe bude mít problémy.
2. Ad1
3. Nominovat jen ty mladé, na které je místo.
(Jen kdyby byli jako P. Nedvěd)

cheataĹ™ píše:
Joe S. píše:Ak chcete byt lepsi, tak treba:

1. vyhodit Brucknera, ale este predtym Kostala
2. na miesto trenera dosadit Petrzelu
1. To je blbost, ľádný jiný takový dobrý trenér není ani vy takového dobrého nemáte, ale je pravda, ľe bude mít problémy.
S tĂ˝m vyhodenĂ­m Koą»ála, sĂşhlasĂ­m.Ale ,Äľe nemáte Äľiadneho inĂ©ho dobrĂ©ho trĂ©nera, to nenĂ­ pravda.Podµa mĹ

milos76 píše:
cheataĹ™ píše:
Joe S. píše:Ak chcete byt lepsi, tak treba:

1. vyhodit Brucknera, ale este predtym Kostala
2. na miesto trenera dosadit Petrzelu
1. To je blbost, ľádný jiný takový dobrý trenér není ani vy takového dobrého nemáte, ale je pravda, ľe bude mít problémy.
S tĂ˝m vyhodenĂ­m Koą»ála, sĂşhlasĂ­m.Ale ,Äľe nemáte Äľiadneho inĂ©ho dobrĂ©ho trĂ©nera, to nenĂ­ pravda.Podµa mĹ

Takľe Petrľelu má ted Sigma!!!! :cool: Doufám, ľe jí to pomůľe a ľe vyhraje jiľ příątí kolo na Slavii.

BigPete píše:TakÄľe PetrÄľelu má ted Sigma!!!! :cool: Doufám, Äľe jĂ­ to pomĹŻÄľe a Äľe vyhraje jiÄľ příątĂ­ kolo na Slavii.
No to já bych radąi, aby vyhrála Slavia.

KdyÄľ ÄŤesko, tak Bohemka.
Top Hit:
1. Bohemians 1905!!!!!!
2. Slavia Praha!!!!
3. Roudnice n. L.

Top Shit:
1. SPARTA BUZERANTĹ® PARTA
2. ĂšSTĂŤ NAD LABEM
3. FK TEPLICE

Senátor Palpatine píše:KdyÄľ ÄŤesko, tak Bohemka.
Top Hit:
1. Bohemians 1905!!!!!!
2. Slavia Praha!!!!
3. Roudnice n. L.

Top Shit:
1. SPARTA BUZERANTĹ® PARTA
2. ĂšSTĂŤ NAD LABEM
3. FK TEPLICE
Ă

BigPete píše:
Senátor Palpatine píše:KdyÄľ ÄŤesko, tak Bohemka.
Top Hit:
1. Bohemians 1905!!!!!!
2. Slavia Praha!!!!
3. Roudnice n. L.

Top Shit:
1. SPARTA BUZERANTĹ® PARTA
2. ĂšSTĂŤ NAD LABEM
3. FK TEPLICE
Ă

BigPete píše:
Senátor Palpatine píše:KdyÄľ ÄŤesko, tak Bohemka.
Top Hit:
1. Bohemians 1905!!!!!!
2. Slavia Praha!!!!
3. Roudnice n. L.

Top Shit:
1. SPARTA BUZERANTĹ® PARTA
2. ĂšSTĂŤ NAD LABEM
3. FK TEPLICE
Ă

neni na tieto veci venovana tema o :pivo2: lige? Ja som si myslel, ze toto je na reprezentaciu :roll:

Joe S. píše:neni na tieto veci venovana tema o :pivo2: lige? Ja som si myslel, ze toto je na reprezentaciu :roll:
Jakej je nadpis? Cesko. Mluvi se v tom nazvu o repre? 8)

No ale kdyľ tady jsou jednotlivé ligy, tak je lepąí to psát tam.
Já osobně tohle pochopil taky jako reprezentaci.

cheataĹ™ píše:No ale kdyÄľ tady jsou jednotlivĂ© ligy, tak je lepÄ…Ă­ to psát tam.
Já osobně tohle pochopil taky jako reprezentaci.
To je mozny...ja to delam jako ty...taky bere toho, kdo to delal za slovo a chytas se kazdy chyby v nazvu. Tak tady nerikej nic o tom, kam je to lepsi psat :evil:

Ale já nechytám nikoho za slovo, jenom říkám, ľe jsem tohle pocopil jako reprezentaci a ľe má Joe S. moji podporu, nic víc.

cheataĹ™ píše:Ale já nechytám nikoho za slovo, jenom říkám, Äľe jsem tohle pocopil jako reprezentaci a Äľe má Joe S. moji podporu, nic vĂ­c.
Je jen rikam, ze gdyz je napr. nakej topic o trenerech a je jasne videt, ze je to vo hokeji, ty tam prides a naseres tam fotbal... Tohle je to samy... :P :evil:

To mi nepřijde jako to samé, protoľe já tam napíąu něco k danému tématu a k tomu přidám jen takovou blbou větu.
A hlavbě my jsme se bavili o Česku a né o nějakých trenérech, tak to sem neple».
Ale bylo by lepąí, kdyby jsme se teď vyjadřovali uľ jen k tomuto tématu a nepsali tady kraviny.

cheataĹ™ píše:To mi nepĹ™ijde jako to samĂ©, protoÄľe já tam napĂ­Ä…u nÄ›co k danĂ©mu tĂ©matu a k tomu pĹ™idám jen takovou blbou vÄ›tu.
A hlavbě my jsme se bavili o Česku a né o nějakých trenérech, tak to sem neple».
Ale bylo by lepąí, kdyby jsme se teď vyjadřovali uľ jen k tomuto tématu a nepsali tady kraviny.
Ty treneri byl jen priklad... :roll:

Já jen doufám, ľe porazíme Wales.
176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES